Hipermarket REAL

Kraków

Opinie o Hipermarket REAL

Witam, powiedzcie mi czy dobrze rozumuje...REAL to duża firma więc pewnie ma jakąś spójną politykę w stosunku do pracowników...rozumiem, że praca nie jest przyjemna i lekka, a pieniądze nie są jakieś świetne, ale chyba jest dość stabilnie jednak...

Może ktoś się wypowie na temat pani dyrektor ???

mag

zarobki 1450 + premia 250. jak tam pracujesz musisz miec w.j..bane na wszystko. mozna i wiecej zarobic z serwisami.nawet 2500 na reke. tatus jest dobry on tam ze 3 chyba.

truuuu

real przy dobrego pasterza to(usunięte przez administratora)nie polecam zaczynaz tam pracy. ludzie a szczegolnie kierownictwo chodzi jak nakrecone nic tylko klapki na oczach i robic jak ten kon zaprzegowy. i szybko szybko.

Zostaw opinię o Hipermarket REAL - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket REAL