Opinie o Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej w Sopot

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej?

WL Nowy wpis

Spotkałam się z nieprofesjonalnym podejściem i nieodpowiednim traktowaniem mnie jako osoby z niepełnosprawnością przez osobę/osoby zarządzające tę firmą.

Martyna Nowy wpis

Czy trzeba mieć odbyte szkolenia ?

Anka Nowy wpis

Kilka dni temu byłam u nich na rozmowie na kadrową. Osoby z którymi rozmawiałam wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Jest to nieduża firma nie żaden moloch ani korpo ale warunki jakie mi zaproponowali były całkiem niezłe. Nikt nie patrzył nawet na moje orzeczenie chyba wystarczyło że po prostu je posiadam :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Poszukiwane firm budowlanyc do współpracy na terenie Niemiec w firmie Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
rafka

Rozmowa kwalifikacyjna to żart. Wymagają niewiadomo czego za szaloną minimalną... Najbardziej żenujący był moment, w którym była rozkmina czemu orzeczenia nie mam na stałe (a miałam jeszcze na 4 lata) albo czy chodzę do lekarzy, serio? Znowu najlepiej niepełnosprawny, ale tylko na papierze...

Justagd

Bardzo fajna firma, rzetelna,płacą na czas,klimat SUPER. Polecam Lubię atmosferę w Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej za: klimat jednej wielkiej rodziny wśród pracowników

Emilia
@Justagd

Czy Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej zapewnia swoim pracownikom odpowiedni system motywacyjny? Mogą do niego należeć różnego rodzaju dofinansowania, pakiet socjalny, czy nwet premie świąteczne. Proszę rozwiń ten temat, aby pomóc przyszłym aplikującym do firmy.

Emilia

Zachęcam osoby związane z firmą Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej oraz te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania swojego komentarza na temat tego pracodawcy. Nowe wieści dotyczące obecnego zatrudnienia oraz kwestii atmosfery w pracy będą dużą pomocą dla nowych kandydatów, których interesować będzie praca dla tej firmy.

TEN

wie ktoś czy szukają osób na magazyn?

strzelec

Firma bez przyszłości .Pieniądze nie są średnie. Po dwóch latach pracy nadal najniższa krajowa i nie ma możliwości podwyżki

tik tak

W pełni popieram oprócz ,ostatniego zdania . Pieniądze średnie lecz stabilność zatrudnienia gwarantowana.

J23

WSPANIAŁA ATMOSFERA ,STABILNE ZATRUDNIENIE , ZAROBKI O.K , KIEROWNICTWO WYROZUMIAŁE I KOMPETENTNE ,MŁODY ZESPÓŁ - NIE POLECAM Z SPÓŁDZIELCZYM POZDROWIENIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej - Sopot

Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej
  • Jana Z Kolna 35