RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

jacus

Ja to wszystko rozumiem ONA. jestem studentem zarzadzania i czasem zastanawiam sie jakbym sie zachował na ich miejscu.praca dorywcza praca dorywczą ale jakoś trzeb tych ludzi zapewnić na inwentaryzację. wiem ze najłatwiej było by dac nirmalne umowy, ale jak tego nie ma to tzeba szukac czegos innego. nie słyszałem o tym ze ludzie nie nie moga zglosic nieoebecności na wiecej niz 72 godziny. ja juz tak miałem kilka razy i nie robił nikt z tego problemu.wiec ze swojego doświadczenia wiem ze to działa. Ten grafik tez spoko, wpisuje kiedy moge jak nie ide na uczelnie jak cos dostaje to wiem na na 2 tygodnie czy bede pracował czy nie, jak nie to ide szukac sobie czegoś innego albo poprostu na browar z kolegami.

POruszony

ludzie kochani czy wy nie macie gdzie pracować ??!! no wiem niekturzy nie, ale to ze traktuje sie tam ludzi jak BYDEŁKO wiadomo nie od dziś, szefostwo OK ?? !!! a kture o kim mówicie ale chyba nie o Pawełku , znacie innego szefa na małopolskę bo ja NIE, jeszcze czegos takiego nie przezyłem, im wiecej zapiepszasz, tym bardziej mają Cie w dziurze, umawiają sie na dana godzine a czekasz na prace 30-40 minut !!!!!!!! zanim Cie wbiją do pracy najpierw krutkie szkolenie, wywody, prikazy, lazisz za nimi jak idiota, wyprowadzą pod regał wtedy wbiją, dodatkowe minuty i korzysc dla NICH , staraj sie staraj ale nikt i tak Cie nie doceni !!!!!! poco (usunięte przez administratora) nie brakuje nie ma (usunięte przez administratora) niezastapionych, wszyscy w tej firmie psioczą a najbardziej Ci co najdłuzej pracują, i ryja jak krety - i to jest smieszne - bo nowy przychodzi i olewa to ze jego olewaja liczy sie wynik APH tzw , ale ONI i tak maja cie w dziurze

ONA

jacus ...też pracowałam w różnych firmach ,ale tam były okreslone konkretne warunki pracy a tu nikt nic nie wie dajesz dostepnośc w ciemnośc a jak ci coś wypadnie to bumelka.To jest praca dorywcza i tak powinno się ją traktowac.Umowa z ITC mówi ,że można w ciagu 72 godzin zgłosic niedyspozycyjnosc co nie jest respektowane przez RGIS stąd wpisywane bumelki,nawet jak ktoś załatwi sobie zastepstwo za siebie to zdarza się, że też otrzyma bumelkę co dla mnie jest wielkim nieporozumieniem(usunięte przez administratora)

jacus

Ja pracowałem w kilku firmach inwentaryzacyjnych i powiem szczerze ta nie jest najgorsza. wiele jest do poprawy i zmiany. ale jedna obserwacja jest taka ze jak patrze jak ludzie pracuja to nie dziwie sie ze jest taka rotacja. Ja jak chce pracowac to pracuje najlepiej jak potrafie a nie kombinuje na godziny tak jak wiekszosc a potem piszecie tu te smutne poematy jak to was w (usunięte przez administratora) robia. zastanowcie sie najpierw czy wy nie jestescie tacy sami w stosunku do nich.

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

jb

"nikt was nie prosi abyście pracowali możecie sobie znaleźć zajęcie u konkurencji a co myslicie że jesteście nie zastąpienie przeszkolenia trwają na wasze miejsca czekają inni" Nie wiem ktoś ty, ale nie zdziwię się gdy okaże się że jeden z reprezentantów firmy. Jeśli tak, to warto sobie uświadomić że przez takie podejście w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. To wy powinniście zabiegać o pracowników i ich SZANOWAĆ, bo to oni między innymi pracują na dobre imię waszej firmy. Nikomu łaski nie robicie. Tak duża rotacja pracowników nie jest nigdy korzystna dla przedsiębiorstwa (nawet jeśli charakter pracy jest dorywczy)... i świadczy o pewnej nieudolności w jego zarządzaniu. Nikt takiej firmy nie traktuje poważnie.

bartek

Pracowałem w Warszawie i powiem Wam, że jak czytam niektóre opinie to jestem w szoku co się dzieje np. w Krakowie. Warszawa to nie dość że super ekipa to do tego liderzy ok nigdy złego słowa do Nas ani braku reakcji w razie potrzeby. Zawsze można było się dowiedzieć co się chciało, dopasować grafik jak trzeba. Może to przez dobre kierowanie ekipą przez (usunięte przez administratora). Pozdrowienia dla RGIS Warszawa może jeszcze wrócę chociażby spotkać znajomych i policzyć coś w nocy. :P

i

nie ma ludzi nie zastąpionych, ale z takim podejściem firma ta daleko nie zajdzie. Zresztą jak dla firmy nie ważna jest dokładność liczenia na inwentaryzacjach tylko szybkość, więc o czym my tu mówimy. Jak nie ważna może być dokładność na inwentaryzacjach, więc po co one są w ogóle robione? Po co płacić nie małe pieniądze firmie, która jest niedokładna?

pracus

lolik511

Obawiam się, że to może być koniec Siedleckiej grupy. Dziś już 12 a żadnego zlecenia wiele osób z którymi mam kontakt nie dostało. W marcu było kilka empików ale na nich kokosów nie da się zarobić. Warto jeszcze wspomnieć o irytujących mailach które dostajemy gdy nie wyrobi się aph. Wiadomo są lepsze i gorsze strefy. Lepiej i GORZEJ działające skanery. Praca w RGIS nie jest już taka fajna jak kiedyś. Na siedlecki rynek planuje wejść jeszcze jedna firma świadcząca podobne usługi. Coś mi się wydaje, że jak tak dalej będzie z rgisem to nowa firma przejmie wszystkich pracowników.......

OLO

a nie daj Boże jak musisz jakąś sprawę załatwić służbową, nikt nic nie wie, nikt nie pomoże, zawsze to samo, dzwoń do Warszawy my nic nie wiemy, no to od czego wy jesteście? Nie polecam ani znajomym, ani wrogom.

olo

nie polecam, bardzo mało inwentaryzacji, więc na zarobki nie ma co liczyć,wszyscy rządzić chcą ale niestety nie bardzo sobie z tym radzą. Liderami są ludzie przypadkowi, w zasadzie kto chce to nim jest, jakieś tam niby przeszkolenie przechodzą ale to jest śmiech na sali.

"Chciałabym Was zachęcić do tego, abyście zaproponowali pracę swoim znajomym..." taak jeszzcze mam polecac ta kiepska firme znajomym... kpina...

trabi

Popatrzcie na inne firmy inwetaryzacyjne na kwiecie maja zatrzesienie inwentaryzacjia w rgis pucha - podobno nie ma ludzi niezastapionych ale po tym co widze to sa pozdr R.I.P

ankaskakanka

przypadkowo spotkalam lidera i co i nawet on odchodzi jak powiedział taki tomeczek z tarnowa główny kierowniczek zawsze na każdej inwentaryzacji oczywiście za każdym razem liczył najlepsze strefy i co odszedł i tak samo kandydatki na liderki podobno pawełek tez nie długo odchodzi nie przypuszczałem że tak szybko to się posypie podobno z dawnej ekipy już nikogo nie ma ale mnie już nic do tego

juz byly pracownik

ale numer w kwieniu żadnych zlecen za poprzedniej prowadzącej nie do pomyślenia ale gruby przyszedł tylko po to aby wywalczyć rozlożenie grupy tarnowsko krakowskiej

gość od kurteczki rgis

oto ostatnia zachęta z ich strony Drogie Koleżanki i Koledzy Miesiąc marzec to czas kiedy liczymy Inditexy. Przeprowadzamy inwentaryzację takich sklepów jak: Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Massimo Dutti, Bershka, Oysho czy Zara Home. Tak więc pracy mamy sporo. Nie liczymy tylko w Krakowie, ale również w Rzeszowie czy w Kielcach. Pamiętacie jak liczymy Inditexy? Jeśli nie to Wam przypomnę, a nowi pracownicy będą bogatsi o nową wiedzę, którą będą mogli wykorzystać na zbliżających się inwentaryzacjach. Oto kilka zasad: PIERWSZĄ i najważniejszą zasadą każdej inwentaryzacji jest dokładność. DRUGĄ równie ważną zasadą jest to, że nie robimy „Batchingu”, czyli nie skanujemy jednego towaru kilka razy, zaś skanujemy wszystko po kolei. TRZECIA zasada to taka, że nigdy nie skanujemy z folii tylko z metki sklepowej bądź z metki wszytej w produkt. CZWARTA zasada to dokładnie obejrzeć całą strefę, od lewej do prawej z góry na dół. Czy znajdują się na niej ukryte na ostatniej półce torebki czy buty oraz czy na wieszakach nie ma nałożonych na siebie rzeczy np. kurtka, bluzka, szalik. PIĄTA zasada to skanujemy zawsze od lewej do prawej z góry na dół. Nie ma od tego wyjątków. Pamiętajcie zawsze musimy zostawiać po sobie porządek! Nie zapominajcie, że na każdą inwentaryzację obowiązuje czarny strój. Bluzka przykrywająca ramiona, długie spodnie i pełne buty. Jest to istotna kwestia w Naszej firmie i przestrzegajcie tego. Pokażmy wszystkim, że Kraków jest najlepszy. Lepsze wyniki tym więcej pracy i większe zarobki. Prawda, że warto się starać. Bądźmy najlepszymi audytorami! J Chciałabym Was zachęcić do tego, abyście zaproponowali pracę swoim znajomym. Można tu zawrzeć fajne znajomości, po pracy miło spędzić czas. Osób wykazujące większe zaangażowanie i motywację by rozwijać się w Naszej firmie mogą otrzymać awans co wiąże się z większymi zarobkami i możliwościami. Wszyscy którzy chcecie do Nas dołączyć wysyłajcie CV na adres: bwojcik@rgis.com.pl. a moj rachunek za ostani miesiąc 87 zlotych ale to już koniec w kwietniu mnie już nikt nie zobaczy

tak jak ktos wyzej napisal. kasa kiepska obcinaja nawet o kilka złotych. o swoje trzeba sie upominac i albo oddadza albo odesla z kwitkiem. nie polecam tej firmy w krakowie. pzdr

Praca spoko nie jest trudna ale z kasa kiepsko. Po podliczeniu godzin płatnych i nie płatnych wychodzi jakieś 3zl/h. Po całej nocy zwraca ci się za bilet i kupisz sobie zapałki...

Masz rację.

dziki092

to chyba pracujemy w innych RGIS-ach powiadasz 3 zł no to chyba Ci trochę pogrzało, no chyba że byłeś 10h w podróży w tym samym województwie i 6h pracy a to raczej nie realne.

pamietamy te sciemy. zapisujcie sobie gdzies godziny wbicia i wybicia z pracy. bo pozniej moze sie okazac, ze zamiast 6 h to przepracowaliscie 4h. pare razy mialem juz tak zmienione godziny. jak sie liderom tak bardzo nudzi to niech zaczna liczyc a nie zmieniaja ludzią godzinówki. pzdr

ania

HE HE DOBRE...

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.