RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

ONACgab

Ano porobiło się źle.... dawniej liderzy jezdzili służbowymi samochodami a teraz firma tnie koszty kosztem czasu pracowników i liderów wysyła z audytorami co za tym idzie że rzeczywiście stawka nieraz wychodzi 5 zł nawet i mniej na godzinę .Obiecują złote góry na Kauflandach ,ale rzeczywistośc będzie taka sama czekanie na liderów średnio 2 godziny, pracy z góra 5 godzin tak ,że kokosów nie zarobimy,ale obiecanki cacanki.

on

Jest wyjazd do Rumuni za 7,5 za za gdzinę.......i 4,04 za godzinę drogi heheheh

początkujący

maj miałbyć dobry chyba sobie kpicie ze mnie całkowita tragedia no może tylko pod jednym względem zdobyłem nie zbędne doświadczenie znalazłem propozycję z innej firmy inwent wyjazdu za granicę podobno mamy jechac do niemiec proponują 130 złociszy za inwentaryzację oczywiście brutto złozyłem akcjsję i otrzymałem zaproszenie na przeszkolenie kolega był w zeszłe wakacje i przyszło mu na konto 2 400 złociszy co w porównaniu z całonocno całomiesięczno charówką w rgis to jednak znacznie więcej ciekawę czy się załapię na wyjazd bo Do RUMUNii w rgis jadą wszyscy ze wszystkich oddziałów a nie myślcie sobie że grubasek komuś z szrych pracowników coś zaproponuje w zeszłym roku był kolega po tygodniu mówił ze że na konto wpłynęło mu niecałe 700 złociszy ale on był z grupy krakowskiej a tam podobno wtedy mieli mało inwentaryzacji i nic nie robili tylko chlali przez cały czas jak na wyjazd wypoczynkowy to nawet całkiem przyzwoita forma relaksu ale są tacy co chcą jednak zarobić na powazny wypoczynek potem przygarnołem bidoka na budowę i zobaczył jak można wyciągnąć 200 złociszy na dzień

mis
@początkujący

a kiedy są wyjazdy do Rumuni?

olo
@początkujący

W takim razie pozdrów Christiana :-)

lolik511

a ten wyjazd do Rumuni to skąd jest? Interesuje mnie Twój odział RGIS

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

Renka

Witam, Ta firma to jakaś porażka,spędziłam 15 godzin w pracy i zarobię jakieś 70-75 zł - wychodzi max 5 zł/godzinę.W autokarze więcej niż w pracy,wieczne niepłatne czekania,wciąż coś nie działa,nikt nic nie wie.Obiecanki cacanki o wrześniowych złotych górach w Kauflandach,Rumuniach ( teraz jest wyjazd i jakoś nikt nie zaproponował.Spadam poszukać normalnej pracy,polecam białym murzynom-adios

ula

wakacje zawsze są kiepskie w tej firmie,po 3, 4 inwentaryzacje. A wyjazdy zagraniczne są dla wybranych ;-)zresztą jaka to przyjemność jazdy autokarem 24 godziny w upale, dajcie sobie spokój z tą firmą, szukajcie czegoś innego bo tu się niczego nie dorobicie.Najlepsze czas na inwentaryzacje to październik, listopad, maj, dużo jest wtedy pracy, ale pozostałe 9 miesięcy tragedia.

olo

wakacje tragicznie pelna pustka wofertach w zeszlym roczku byl podobno wyjazd na tydzien za granice a wiecie gdzie do rumunii ale jak ktos lubi

waldemar

opinie o ekipie w Chorzowie?

okantowany

mija miesiąc i co marne dwie nocki i to nie pełne na dodatek szkoda czasu na wyczekiwanie a mowili co to miało być

misio

praca w rgis staje się coraz gorsza. Mało wyjazdów a i atmosfera staje się coraz gorsza. Porównywanie aph nie jest do końca sprawiedliwe. Nie można porównywać tych co liczą np. całe palety napoi z tymi co liczą pojedyncze rzeczy na singlu.

Mati77

A jak wygląda to w Poznaniu, bo mam zaproszenie na szkolenie i po przeczytaniu opinii mocno się zastanawiam, choć nigdzie nie moge znaleźć nic o grupie z Poznania.

poszukujący

podajcie czy w ogóle opłaca się zatrudniać w tej firmie bo po przeczytaniu powyzszych opracowań nie wiemy co sądzić

bysio

całkowite nie porozumienie czekanie w gotowości i nie wiadomo czy w ogóle bede potrzebny tylko po co podpisywali umowy na cztery miesiące i ta dziwna klauzula nie można pracowac w podobnej firmie na wyłacznośc to ja moge sie zgodzić a nie narzucać

gruba dupa

jest super wszystko mi sie podoba

były pracuś

warunki wyśmienite nawet można powiedzieć że za bardzo tylko jak przypadnieśz pod guścik prowadzącego bo inaczej to marnie skończysz wypełniasz gotowość do pracy i nie wiesz czy i w ogóle co może i kiedy na ciebie może być zapotrzebowanie

pracus

nie narzekać tylko z powrotem aplikować właśnie rozpoczeli nowy nabór

gaga

z tymi grafikami jest wieczny bałagan, a to chyba podstawa? ;-)za mało płaca pewnie liderom i nie chce im się nic robić, siedzą i tyją.

rzetelny pracownik

hahaha... grafik czego?? miesiąca?? dostajesz na dwa tygodnie a i tak potrafią ci tak o napisać że masz dzisiaj zbiórkę o tej danej godzinie mimo ze w grafiku nie miałeś nic napisane.

mysia0812

mam pytanie przewaznie kiedy dostajecie grafik miesiaca

NOWY NARYBEK

Mam zaproszenie na szkolenie ,ale czytając te opinie to widze że nie zarobię na bułkę z masłem nie jestem typem właziliza,więc kariery tam nie zrobię.Szkoda czasu więc odpuszczam tą przygode :D

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.