RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Kamelka

Brednie. Pracuje 2 tygodnie. Mam już 10 inwentaryzacji za sobą. Nikt na nikogo nie buczy, nikomu w tyłek nie włażę, a praca z ogłoszenia nie z polecenia. Co do zarobków wypowiem się po 15 listopada. Bez odbioru :P

PROŚBA
@Kamelka

Mamy wyjeachać z dziewczyną na inwentarki do Niemiec przez firmę RGIS. Czy ktoś coś wie jak jest w tej firmie ? Jak atmosfera, zarobki ?? Pomóżcie prośba ! :)

lolik511

w tym problem, że potrzebuje kasy. A odnośnie pracy w ""centrum kongresowym"" biorę, podaj tylko warunki :)

ranio - odpoiwedz

jakie uklady przy przyjęciu biorą od bardzo dawna wszystkich jak leci a uklady moja droga to są przy odpowiednim doborze liczonych stref nie wiesz ale niektórzy nie wyrabiją sa poniżej każdej normy a niektórzy mają tak zwane aph liczone w tysiącach tysięcy to się nazywa miec układy a swoją droga znów możesz sie zatrudnić z powrotem oferują zatrudnienie i jak wyczytałem ale może mnie wzrok myli proponowane stawki są mniejsze niż u innych

lolik511

a i zapomniałem dodać iż teraz rgis łapie każdego do pracy jak leci- brakuje ludzi. A na szkoleniu mówią iż po 3 miesiącach będzie awans- brednie

lolik511-odpowiedz
@lolik511

co to lolik 511 wypadłeś z łask prowadzących po co było wypisywać takie pochwalne teksty jak mieliśmy układy tez nam było dobrze

@lolik511-odpowiedz

nigdy nie byłem pupilkiem prowadzących. Pisałem pochwały bo firma mi się podobała. Teraz jednak z każdym miesiącem jest gorzej.

lolik511-dopowiedz1
@lolik511

nie przypuszczalem zes taki tytan pracy jak ci proponowano prace w centrum kongresowym otwartym tydzien temu za 1300 plus grosze na rączkę zadne brutto oczywiście praca na trzy zmiany lub po dwanaście godzin do wyboru i pomysl sobie mógłbyś sobie dorobić w RGIS to co jak mi twoi znajomi powiedzieli wolałaś jechać na iwentaryzację niż obejżeć miecz tysiąclecia w a wiesz że od czasów GRUNWALDU nie odnieśliśmy większego zwyciestwa ale można powiedzec nic sięnie stało

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

lolik511

Pisze z grupy siedleckiej, do tej pory chwaliłem RGIS, jednak muszę wylać tej firmie kubeł zimnej wody na głowę. Był wielki bum, Edyta dzwoniła pisała, zachęcała aby robić badania wszystko po to aby móc uczestniczyć w inwentaryzacjach na kauflandach. Bodajże 11 września dowiedzieliśmy się, że z 10 kauflandów zostały raptem 3(aby było ciekawiej tego samego dnia była wypłata-metoda kija i marchewki. Na pierwszym kauflandzie pracowaliśmy bez przerwy. Po inwentaryzacji wszyscy liczyli, że zaraz wrócimy do domu. Jednak czekaliśmy jeszcze ponad 2 godziny aż kierowca skończy pauze. W autobusie nie dało się spać, bardzo dużo osób piło. W drodze powrotnej było to samo. Z całego postoju zadowolony był jedynie właściciel pobliskiego orlenu- maił bardzo dobry zarobek. Po kilku "miłych" telefonach do biura RGIS wysłał nam maila iż przeprasza za całą sytuację i w ramach przeprosin zapłaci nam dodatkowo za 2,5 godziny czekania(firmie się to zwróci, dali kierowcy 2tyś kary). Już więcej na kauflandy nie pojechałem. Zastanawiam się czy nie zrezygnować całkowicie z RGIS-u. W tej firmie problem jest brak informacji. Na początku mojej współpracy z tą firmą grafik był wysyłany na początku miesiąca i wszystko było z góry wiadome, wiedziałeś kiedy masz inwentaryzacje. A teraz RGIS to jeden wielki bałagan. Jeśli nic się nie zmieni to podziękujemy sobie za współpracę. A i dodam iż Sochaczew zrezygnował ze współpracy z nami- powodem było to, iż nie byliśmy w stanie zorganizować pełnej zmiany, na środkową zmianę jeździło po 5-8 osób. Warszawski RGIS też nie chciał jeździć do sochaczewa na magazyn empiku- na ulotkach lepiej by się zarobiło. Bo 3 godzinna jazda w jedną stronę z siedlec do sochaczewa za free nie jest opłacalna. Za dużo czasu się traci

zabka

a czemu o śląsku cicho.... tam teraz dopiero jest gówno praca niby jest niby dużo tego w grafiku tylko szkoda że po 3,5 godz a noc w dupie. Liderzy też wyrzej srają niż dupę mają NIE POLECAM

Kostek

Pracowałem w RGIS w Antwerpii,inwentaryzacje były często i sporo da się zarobić,niektórzy liderzy fajni za to ci arabscy wcale,miałem fajną ekipe polaków

lolik511

do 15 września rgis robi sochaczew a później kauflandy, ciekawe co z tego wyjdzie

Hubert

Hej, Czy ktoś z was pracował za granicą np w Niemczech..? Firma rekrutuje do Niemiec i zastanawiam się czy to wiarygodna firma i czy nie jest to praca niewolnicza?? Zapewniają zakwaterowanie, przejad na własną rękę. Proszę o podpowiedź!

Flow
@Hubert

Witam, również dostałem odpowiedź i chcemy razem ze znajomym pojechac, jeżeli, ktoś ma jakieś lepsze informacje, to niech ma dobre serce i się podzieli swoimi złymi doświadczeniami zanim będzie dla około 100 osób za późno...

lolik511

Na RGIS nie ma co narzekać w sierpniu Siedlce i Warszawa robią magazyn w Sochaczewie, we wrześniu Kauflandy. Dadzą zarobić. Firma ok

zawiedziony

jednym slowem D........ szkoda bylo czasu poswieconego po pierwsze na przeszkolenie i wyczekiwanina powolanie do inwentarki

dziki092

Mam już za sobą 8 inwentaryzacje w RGIS z Bydgoszczy i nie mam powodów do narzekania. Jak do tej pory każda inwentaryzacja to około 6-8h pracy. Zapewne było by mniej nieraz czasu pracy ale jeszcze chodzimy na re kontrole jak mamy czas. Czekanie po pracy na liderów to max 20min. Jak przyjeżdżamy to nie musimy czekać na ogarniecie sklepu tylko wszystko sprawnie idzie czyli wchodzimy oklejanie przebranie zawsze jakieś przemówionko o zasadach i idziemy liczyć.

mala

pracuje w rgis 2 miesiac i zgadzam sie z opiniami ze po co ta dyspozycyjnosc jak daje caly czas tak a jade na 2 3 inwentury w miesiacu bo jada liderzy .pani na szkoleniu mowila ze musisz byc 2 noce w tyg dyspozycyjny podajesz i lipa.i to jeden minus tej pracy ze na waciki zarobisz ,jesli chodzi o liderow to ogolnie sa ok nikt nie krzyczal nie poganial moze tez dlatego ze ja swoje aph wyrabiam zawsze .a co do przerw to zawsze byly .

smieszek

pracowałam do stycznia prawie przez cały rok ale wtedy główną prowadzącą była Mariolka nie można powiedzieć grafik rozpisany na cały miesiąc i można było od razustalić na jaką inwentarkę się załapię a ile było nie zapowiedzianych wyjazdów to się tego nie mówi ale to już przeszłość pod nowymi porządkami nie zamierzałam sie podlizywać ale teraz w drukarni i tak jest o niebo lepiej

smieszek

co to pozytywne komentarze sami sobie mydlicie oczy oczywiście może z 10 osób może mieć po 20 inwentaryzacji ale to nie w lipcu i sierpniu bo w tedy nigdy nie było nic do roboty no może wrzesień ale kto chętny dotrwa do tgego czasu a liderzy pewnie więcej mają za wykonywanie przeszkoleń z których i tak nie wielu pozostaje a co do tych pozytywnych komentów to pewnie sami liderzy je piszą aby podratowac nadszarpnięte opinie tak że tego lepiej iść choćby do drukarni co osobiście zrobiłam pewny grafik a nie czekanie i wyrażanie gotowości

mogiła

A RGIS w Poznaniu to same romanse, tyle Wam powiem. A team leaderom sodowka uderza do glowy ( co nie którym). pozdrawiam i polecam szukac innej roboty.

lol
@mogiła

zgadzam się w 100%tach :D

W RGIS'ie siedzę od ponad miesiąca i póki co nie powiem złego słowa. Pierwsza inwentaryzacja była dla mnie nawet ciężka (po lodówkach dostałem tekstylia), ale pierwsze kroki chyba zawsze są takie - przynajmniej w moim odczuciu. Przyznam też, że byłem lekko poirytowany "dość długim" czekaniem na leaderów - bez nich nie mogliśmy wyjechać do Krakowa - ale teraz, gdy jestem już po ponad 10 inwentaryzacjach rozumiem system prowadzenia inwentaryzacji jak i to, że musimy poczekać, gdy jesteśmy poza Krakowem, bo leaderzy też mają swoją pracę do wykonania. Nie ma tutaj żadnej sztywniackiej atmosfery, rygoru czy braku szacunku. Każdy jest przyjazny dla każdego i już. Malkontenci, którzy wyrazili swoją opinię najwyraźniej boją się pracować lub co gorsza nie chcą... Bo co? Nie chce Wam się iść na szkolenie i się czegoś nauczyć albo wyznaczone strefy są "zbyt ciężkie" do liczenia? Otrząśnijcie się i zobaczcie w jakim kraju jesteśmy... Ja się cieszę, że znalazłem i dostałem pracę w RGIS'ie, a tym, którym chce się pracować zachęcam do podjęcia próby pracy w tej firmie.

wiktoria
@Michał

przestan sie podlizywac prowadzacym ciekawe skad nalapales tyle zlecen tyle zlecen ja bylam tylko na dwoch wyjazdach i po przeliczeniu godzinowym mozesz za mnie wziac reszte stref

XYZ

Pracuję w tej firmie od miesiąca i nie mam co narzekać. Nie spotkałam się z nieuprzejmością ze strony żadnego z liderów. Jak coś potrzebuję, czegoś nie wiem pytam się a oni bez problemu odpowiadają, pomogą. Jak ktoś chce pracować to ma taką szansę, znam osoby które potrafią dzień w dzień chodzić na inwentaryzacje i jakoś nie zauważyłam aby "podlizywały" się liderom. Jak ktoś ma mało zleceń to wystarczy aby jak skontaktował się z kimś z RGIS-u i zapytał czy jest możliwość dostania więcej. No ale lepiej narzekać i obrzucać anonimowo błotem innych niż zacząć działać.

pięciolatek

rak jak napisalem pięć lat w tej firmie pracowalem nie dam złego slowa powiedziec było bardzo dobrze do kiedy jak objał ją grubasek przecieciez tutaj nie można pracować nawet w formie pracy dorywczej a dalaczego jest mój głos gubasek złożył podanie do mnie do pracy i jak myslicie z podlą satysfakcją go przyjąłem ciekawe ile a kto ja jestem wacek erigs plus kurteczka

Gabryś

Siema rowniez dostalem info o szkoleniu w krakowie i odpuszczam sobie po tym co tu widze. jestem studentem wiec ta praca byla by dobra na pare razy w miesiacu. ale lepiej isc ulotki rozdawac na spokojnie niz tu pracowac i wazeliniarzyc tym calym liderom jak ich tam nazywacie, zeby dostac jakas inwentaryzacje (wyczytalem na forum) wazeliniarzem nie jestem i nigdy nie bede. Tomcior: ujoles to dobrze "Jednym słowem brudy wychodzą na wierzch i dobrze,bo takie rzeczy trzeba naglasniac" rowniez jestem tego samego zdania. narx

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.