RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

spes

Byłem umówiony na szkolenie ale poczytałem opinie i na 50 negatywnych znajduje jedną pozytywną. Rezygnuję :D

Patryk

Byłem dzisiaj na szkoleniu i muszę szczerze przyznać, że atmosfera była bardzo przyjemna. Pani prowadząca cierpliwie tłumaczy do skutku NIE podchodzi do szkolenia olewająco. Trafiła mi się bardzo fajna ekipa którą serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje, że kiedyś się spotkamy na akcji :D. Kilka osób niestety wyleciało po teście no ale.. wiadomo, ze trzeba jednak spełniać pewne predyspozycje to nie jest praca na zasadzie kopania dołów, trzeba się skupić i to bardzo intensywnie. Ogólnie szkolenie oceniam 5/5 dzięki takiemu podejściu motywacja do pracy podwaja się. Pozdrawiam Patryk, Chorzów, 13.01.15

Kasza
@Patryk

Tak, tak :D spełniasz predyspozycje pracownika fizycznego z umiejętnością liczenia, gratulacje

Karalajna
@Patryk

Hej.. pierwsza część szkolenia to testy w wersji papierowej... a jak wygląda drugi dzien? wiem, że coś ze skanerami? Mógłbyś podpowiedzieć? Jutro mam to szkolenie w Chorzowie i niekoniecznie chciałabym odpaść :)

dudek

Witam, byłem na sezonówce w oddziale Monachium dokładniej aschheim, nie polecam tego dystryktu ponieważ, nie wypłacają nadgodzin, zmieniają treści fiszek, Z szefem Garym nie da się dogadać co do wypłacenia przez nich należności, pośredniczka Beata to samo, zero jakiej kolwiek uczciwości jak przystało na legalną firmę, nie polecam tamtego miejsca, ogolnie firma jak i praca nie są złe dlatego polecam inne oddzialy w Niemczech niż munchen !

Slrrrrr

Pracowałem w Rgisie w odziale w Monachium i gorąco NIE POLECAM. Podejście do pracownika fatalne, pieniądze nigdy na czas nie było, nadgodziny nie wypłacane, wszystkie zapytania totalne olewane. Straszny brak profesjonalizmu. Nie warto nawet myśleć o pracy tam.

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

eeee

W tej Firmie naprawde niewiesz ile zarobisz zawiele sie nieda paca kase kiedy chca i zaco chca chyba ze ktos lubi sie zabawic i na niczym mu nie zalezy imprezy odchodza tam zajebiste nawet mozna sobie dorobic na boku

Kasjerka

Byłem kilka dni temu ma rozmowie . Jakaś baba kazała policzyć 40 zadań w ciągu 5 minut. Wybrała z 20 osób tylko 4 osoby skandal , a reszta niepotrzebna. Ganiają ludzi robić szubko , i dokładnie za 8.30 zł za godzinę skandal Sama niech sobie liczy za byle co.

bassted
@Kasjerka

Przypuszczam, że nie wybrała, tylko tyle osób zaliczyło. Test sprawdza umiejętność liczenia. To chyba niezbędny warunek do tego typu pracy, nie uważasz? Po co komu pracownik, który nie potrafi liczyć. A jak Ci się nie podoba zawsze możesz pracować na kasie w Biedronce.

wywalona
@bassted

mozęsz liczyć jak najlepiej ze wszystkich a i tak jak nie masz odpowiednich ukladow nigdy nie dostaniesz najlepszych stref co to na forum liderzy dostali zadania poprawienia wizerunku swego ale rgis to nie jedyna firemka tego typu wynioslam sie do innych i co myślicie że gożej na tym wyszlam a oczywiście że nie a i tak zalapalam sie do biedronki tesco cerfurka na kasę przynajmniej mam pewność co do ustalonego grafiku i ilości wysiedzianych godzin w rgis podziękowano mi za współpracę po ponad trzech latach dlaczego nie byłam na każdy telefonik

puszczalska

Rgis to palanty Gruby rozdupcył wszystko to kutafon

lolik511
@puszczalska

trochę kultury !!!!!

@lolik511

te krakusy to wiecznie nie zadowolone chcieliby tylko nic nie robić i se godzinki nabijać WIESNIAK

Kajserka
@puszczalska

Skargi, i wnioski możecie składać na piśmie.

????

te pracownik ty chyba pracujesz nie w tej firmie. Jakie 50 euro, jakie 3 tysie chyba Ci sie forum pomylilo

Witam :) Od pół roku pracuję w tej firmie . We wrześniu odcieli mi 50 euro z wypłaty,pieniędzy do dzisiaj nie widzę ... mało tego byłem 2 razy w delegacjach za co należą mi sie diety,tych pieniędzy również do dzisiaj nie zobaczyłem . Co Gorsza Szef tłumaczy się,że nie wie co się z nimi stało :D Pieniądze rozpłynęły się :)Jeszcze jedna sprawa :) mam 90 nadgodzin ... których oczywiście szef także nie chce mi wypłacić . Gdy byłem na sezonówkach też było super,pięknie i kolorowo,jednak gdy juz sie tu pracuje na stałe wszystko wygląda zupełnie inaczej . Dla podsumowania : Firma jest mi winna ok 3 tysiące złotych . Wątpię,żebym całość tej sumy kiedyś zobaczył. Pozdrawiam :)

jb

"Jeśli nie jesteś gotowy/gotowa pracować w nocy, nie masz siły na podniesienie/przeniesienie czasem ciężkich rzeczy, nie potrafisz się zmobilizować do okazjonalnego dnia pracy nawet do 18h to wróć do mamusi i żyj na garnuszku." To są tylko dwie możliwości? Praca w RGIS-ie lub życie na garnuszku? Jak komuś nie pasuje to szuka innej roboty, proste i normalne. Tym bardziej, że ta praca ma charakter dorywczy i nie sposób się z niej utrzymać. Dla kogoś kto chce dorobić można ją polecić, ale nikomu więcej.

nick

Pracuję w RGIS-ie już jakieś 3.5 miesiąca (od października zdecydowanie mniej bo studia) i naprawdę się nie ma do czego przyczepić, kasa jest ok, wypłacane zawsze do 15 dnia miesiąca, w pracy przyjemna atmosfera, ludzie w porządku (oddział Krakowski), liderzy nie gonią, nie ma presji (o ile dobrze wykonujesz pracę, no ale niekompetentnych pracowników nam nie trzeba bo każdy na tym traci). Wydaje mi się, że większość negatywnych komentarzy piszą ludzie którym się albo nie chce pracować, którzy chcą zarabiać 30zł/h w takiej pracy (bez komentarza), albo ludzie którzy chcą pokazać firmę w złym świetle. Jeśli nie jesteś gotowy/gotowa pracować w nocy, nie masz siły na podniesienie/przeniesienie czasem ciężkich rzeczy, nie potrafisz się zmobilizować do okazjonalnego dnia pracy nawet do 18h to wróć do mamusi i żyj na garnuszku. Pozdrawiam.

Mario

Firma nie wypłaca wynagrodzenia. Sama praca bardzo ciężka w nocy, niewolnictwo. za które mi nie wypłacili pieniędzy, byłem raz i na tym koniec.

czekająca

Spędziłam 4 godziny na szkoleniu, podałam łącznie 1 dni dyspozycji w ciągu 3 tygodni i wiecie ile dostałam propozycji - 2. Jedna na wyjazd do Warszawy od godz.14 (na szkoleniu była rozmowa o godzinach wieczornych i nocnych) i jedna inwentura na miejscu na dzień, który nie był ujęty w żadnym grafiku dyspozycji. Szkoda słów. Obiecują najlepsze warunki, a w sumie największa lipa spośród firm w których pracowałam na inwentaryzacjach. A tymi skanerami to można zastąpić ciężarki na siłowni ;/

szkal

wyzysk, wyzysk, wyzysk i nic więcej. Znacznie przedłużający się czas pracy (prawie o połowę) spowodowany niedostateczną ilością wybranych osób. Bardzo słabi leaderzy, którzy nie potrafią bronić swojego teamu, ani dobrze rozdzielić pracy. To tak w skrócie

nobody

Ja Mam Takie Pytanie Dzisiaj Byłem Pierwszy Raz i Niestety Nie Udało mi się Zdać tego Testu z Liczeniem Czy wiecie kiedy mniej więcej można podejść do tego drugi raz ? Z góry dzięki za Odpowiedz.

onaxyz

Witam, Czytam i czytam i czytam to forum i.... typowa Polska mentalność- siedzenie przed monitorem i ANONIMOWE narzekanie na wszystko i wszystkich !!! W firmie RGIS pracuję od ponad 2 miesięcy, praca nie jest lekka- szczególnie jeśli ktoś godzi to z inną "dzienną" pracą albo ze studiami ale... jeśli człowiek wykazuje chęci i dyspozycyjność to w tej firmie to ma dużo zleceń !! Ja w październiku na 31 dni mam 25 rozpisanych w grafiku- tyle zgłaszałam dyspozycyjności i tyle mam pracy !!! Zarówno tych w województwie małopolskim jak i poza nim. Nie liczą się układy i układziki ale to jak człowiek pracuje i czy jest zaangażowany w to co robi ! jeśli tak, to i zlecenia są i strefy też dostaje się coraz lepsze. Tyle. Pozdrawiam.

Adi

Wszelkim zainteresowanym pracą w RGIS radzę trzymać się od tej firmy jak najdalej! Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo! - i to już na etapie szkolenia! Osoba szkoląca powinna najpierw sama przejść kurs savoir vivru. A dalej jest jeszcze gorzej. W tej firmie jesteś śmieciem i niewolnikiem!

pracus

bo roboty jest tyle ze nie daja rady. a jak ludzie wola siedziec i narzekac zamiast pracowac to nic dziwnego ze ciagle szukaja nowych. a ci co chodza to przeciez układy bo jak mozna miec tyle zleceń. ech smieszni jestescie wiecie, ja chce pracowac i nie narzekam dostaje sporo wyjazdow i jest ok.

eeee
@pracus

Masz racje tam tylko sa uklady pieniadze niesa wyplacane na czas kreca jak moga typ o imieniu gary zostawil polaczkuw bez pieniedzy a fryca wyplacil

lolik511

Szczerze wątpie czy przez 14 dni miałaś 10 wyjazdów. Zostawie to bez komentarza. Ps. Dostaliście ankiete dot. Satysfakcji pracy w rgisie?

kolek matolek
@lolik511

oczywiście można miec i to o wiele więcej nawet 24 roboczo noce w ciągu miesiąca oczywiście tylko dla tych co mają odpowiednie układy tylko czemu znów od miesiąca codziennie pojawiają się ogłoszenia RGIS szuka chętnych

Kamelka

Brednie. Pracuje 2 tygodnie. Mam już 10 inwentaryzacji za sobą. Nikt na nikogo nie buczy, nikomu w tyłek nie włażę, a praca z ogłoszenia nie z polecenia. Co do zarobków wypowiem się po 15 listopada. Bez odbioru :P

PROŚBA
@Kamelka

Mamy wyjeachać z dziewczyną na inwentarki do Niemiec przez firmę RGIS. Czy ktoś coś wie jak jest w tej firmie ? Jak atmosfera, zarobki ?? Pomóżcie prośba ! :)

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.