RENTEL M.Bernaś, P.Krzanowski spółka jawna

Oświęcim

Opinie o RENTEL M.Bernaś, P.Krzanowski spółka jawna

jakaka

witam, a jak jest na stanowisku biurowym? atmosfera miła?

Życzliwy

Syf jakich mało, odradzam z całego serca, stres gigantyczny a praca bardzo ciężka. Szef o inicjałach MB rzuca pracowników po różnych pracach więc ciężko się skupić na jednej czynności, a szczerze mówiąc ten Pan chyba sam nie wie czego chcę. Wydaję mi się jakby sprawiało mu przyjemność wyżywanie się na pracownikach. Zawsze patrzy na człowieka z góry, a w większości przypadków nie ma racji. Oczekuję rzeczy niemożliwych, a każdy jest tylko człowiekiem. Płaci marne pieniądze, a przy tym tak go serce boli, chyba chciałby żeby za darmo u niego pracowali. Powiem krótko: DNO DNO DNO

robot

Nie polecam firmy. Niby 40h tygodniowo, ale w weekendy rowniez trzeba pracowac. Jeżeli chodzi o samą pracę to odbiega od tego co proponują na rozmowie kwalifikacyjnej. Niby szukają pracowników do przyuczenia na maszynę a robi sie zupełnie coś innego. Praca ciężka za śmieszne pieniądze.

fred

Co ty człowieku za głupoty piszesz, że praca przyjemna- w którym miejscu??? pracowałem ponad rok i wiem doskonale jak tam jest. Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Całą dniówke tylko robić i robić nawet przerwy jako takiej ni ma, jak stoisz na nawijarce i jak cie ktoś nie zmieni to nie jesz. Robisz na śmieciówce za najniższą krajową, a jak chcesz troszkę więcej to musisz w wekendy robić żeby Ci wpadło 100 zł. poprostu syf, brud wszędzie pełno wody. Ta firma kwalifikuje się do Inspekcji Pracy.

Pracowałem tam troszkę praca jako praca bardzo przyjemna jeżeli interesuje Cię mechanika ;) elektryka :) itp ale niestety kasa slaba

Zostaw opinię o RENTEL M.Bernaś, P.Krzanowski spółka jawna - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RENTEL M.Bernaś, P.Krzanowski spółka jawna