Alma Polska Lustpack Sp. z o.o.

Poręba

Alma Polska Lustpack Sp. z o.o.

Opinie o Alma Polska Lustpack Sp. z o.o.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Alma Polska Lustpack sp z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

followa

Hej, też proszę o więcej informacji co alma polska wymaga od pracowników działu technicznego, bo prawdopodobnie spróbuję się do nich dostać i powalczyć o jakieś lepsze pieniądze. Sam nie wiem czy w ogóle jest to prawdopodobne czy teraz firma znajduje się w dołku dlatego wszyscy pouciekali i zastanawiają się nad sensem powrotu..

poli

Brak wypłaty w terminie, Nie liczą się z ludżmi, traktują ich jak bydło. Niski poziom wiedzy technicznej. obarczanie pracowników za wszystko,

pak
@poli 26.02.2011 17:29

Prawda nic dodać nic ująć

zap
@pak 07.02.2015 10:21

A możesz cos napisac konkretnie o tej firmie?

Zostaw opinię o Alma Polska Lustpack Sp. z o.o. - Poręba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Polska Lustpack Sp. z o.o.