Poltramp Yard Sp. z o.o.

Świnoujście

Opinie o Poltramp Yard Sp. z o.o.

Simon

Nie narzekam, warunki ok tylko brak wyjazdów.

Robol

Nie polecam...zmuszanie do pracy w swięta,silny mobing...ogólnie lipa na maksa zero wyjazdów za granicę ,jedynie wyjazdy w ramach serwisowych ,ale za złotówki + dieta.Sa 50/100 za nadgodziny...podpieprzanie za plecami pracowników .budowniczowie mają swoich przydupasow...jedni cały dzień sobie kawki piją...a ty zapierdzielasz ...ogólnie to wszyscy klamia tam na gorze.Zwalanie winy na pracownikow...a jak ktoś nie wierzy to proszę cv składać

qwerty

w dużym skrócie: pracownicy fizyczni - zarobki średnio 12-18 zł / godz, to troche za mało zwłaszcza przy różnych formach zatrudnienia (umowy zlecenia, o pracę, działalności gosp.), kadra zarządzająca pomiędzy 3-4 tys. netto ( i więcej na wyższych stanowiskach). wiem na pewno ze część chłopaków "u góry" narzeka na to że nie mają płatnych nadgodzin??? dla mnie to dziwne, bo niektórzy są tam od rana do wieczora i robią dobrą robotę! co do ludzi to różni jedni są wporządku, inni zdecydowanie nie. u majstrów widać obozy. ludzie od jednego majstra mają lepiej, od drugiego już nie. poza tym, tym młodym u góry jeszcze troche brak doświadczenia i to denerwuje. na pewno największą bolączką całego zakładu są budowniczowie i ich przydupasy - Ci ludzie nie mają poszanowania dla innych i stosują kulturę zarządzania rodem z warskiego w czasach prl'u. czasy się zmieniły i niestety tą drogą nie dojdzie się do niczego panie prezesie. przymuszanie do pracy w weekendy, obrażanie ludzi, podpieprzanie za plecami czy zwyczajnie silny mobbing to codzienność u niektórych z nich, w normalnej firmie by to nie przeszło ale dlaczego tam to działa i ma się dobrze?? drugim problemem tej firmy jest obsadzanie dziwnych osób dziwnymi stanowiskami, przez co panuje burdel organizacyjny. osobiście na początku chciałem zostać na dłużej w firmie ale cieszę się, że pracuje gdzie indziej po tym jak słysze od zajomych co tam się czasami dzieje.

ktos

Zmuszanie do pracy groźby rozwiązania umowy w wypadku nieposłuszeństwa jak kolega wyżej zauważył zmuszanie do pracy w weekendy z uzasadnieniem nie masz wyjścia musisz a jak nie to szukaj sobie pracy poniżanie pracowników wyzwiska silny mobbing psychiczny stosowany przez budowniczych to normalka w tej firmie oczywiście jak wszędzie są przydupasy które mogą cały dzień pić kawę i jest ok a co najgorsze prezes który zezwala na takie zachowania i udaje że o niczym nie wie a co do zarobków stawki na poziomie 12-16zl na h to w przemyśle stoczniowym to na starcie się daje niedoświadczonym uczącym się pracownika no i umowy zlecenie które są bardzo popularne w firmie

były pracownik

pracowałem w tej firmie... lata.załoga czyli pracownicy fizyczni w porządku,nie którzy z kadry też.Zdarzają sie wyjazdy za granice,a praca na miejscu to porażka.Majster istny ..... zero szacunku do ludzi,zmusza do pracy w weekendy,gania z miejsca na miejsce i zawsze musi mieć racje ,zawsze trzeba robić jak on chce choć zna się tylko na siedzeniu w internecie albo układaniu pasjansa w biurze.płaca....najniższa krajowa reszta w niby premi.Jest umowa o pracę są nadgodziny 50 i 100.

LPO

PREZES WPORZO? A KOLEGA WYKONUJE OBOWIĄZKI?

Zostaw opinię o Poltramp Yard Sp. z o.o. - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltramp Yard Sp. z o.o.