Opinie o Poltramp Yard Sp. z o.o. w Świnoujście

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Poltramp Yard Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poltramp Yard Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltramp Yard Sp. z o.o. w Świnoujście

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Poltramp Yard Sp. z o.o.?

Upadłość Nowy wpis

Firma w upadłości ;) o jakich premiach mowa ?

Spoko Nowy wpis
@Upadłość

Nie krzycz na gościa. A czy on wie czy chce pracować w alumare, paltramp , task inżynier czy innym tworku.

NieWiem

Nie rozumiem jakim cudem tylu wybzykanych i nic? gosciu spokojnie dalej .....

@NieWiem

Kto odzyskał kasę ten odzyskał. Reszta jak nie ma jaj zająć się windykacją to zajmuje się tworzeniem wpisów :) Frukacz oddał w zębach wszystko co się należało + dodatkowe koszty.

NieWiem
@Sąd

Ekstra że Tobie zapłacił. Nie wiem jakich argumentów użyłeś? Musiały być mocne. Nie każdy miał tyle szczęścia.

@NieWiem

Wystarczy iść do sądu - to nie jest problem przecież. Było zamówienie - była realizacja, faktura - stąd czysta sprawa i można windykować.

Poszkodowany
@Sąd

A w sadzie trzeba udowodnić, że zrealizowałeś a on będzie kłamał że po czasie i słabej jakości i dlatego nie może zapłacić tylko chce jeszcze odszkodowanie. A jak już wszystko udowodnisz to ogłosi upadłość firmy bez majątku, bot teraz działa jako XYZ. Dlatego tak ważne jest żeby ludzie (usunięte przez administratora) przez jednego człowieka w ten sam sposób wykazali, że było/jest to działanie celowe i sposób na życie. Wtedy odpowie całym majątkiem plus do pierdla.

SAD Nowy wpis
@Sąd

Dowcipniś(a) jesteś Zakład prowadził jednak wciąż jeszcze swoją działalność gdy, w końcu ubiegłego roku XII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie ogłosił upadłość Poltramp Yard S.A. spółki akcyjnej w Świnoujściu, ul. Portowa 16, 72-600 Świnoujście, nr KRS 0000540101, zarejestrowano pod sygn. akt XII GUp 119/19. Obecnie sprawy związane z zamknięciem działalności prowadzi sędzia Sądu Rejonowego Elżbieta Piotrowska, a syndykiem masy upadłościowej jest doradca restrukturyzacyjny Monika Borek. Sąd wezwał osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze. wieczystej, do ich zgłaszania w terminie trzydziestu dni od daty ukazania się obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości, pod rygorem utraty prawa powołania się na nie w postępowaniu upadłościowym. Zgodnie z prawem, ogłoszenia o upadłości opublikowane zostały w Internetowym Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

piotr

@Syndyk to firma jest upadła obecnie?

Syndyk
@piotr

Oczywiście - jest w stanie upadłości. Syndyk próbuje zebrać wszystkie zobowiązania firmy i liczy majątek - a właściwie to co zostało. Poltramp Yard nie miał żadnego majątku - wszystko wynajmowane - czyli kolejna spółeczka do topienia i wyciągnięcia kasy.

Obserwator
@Syndyk

Wystarczy wpisać w powszechnie znaną wyszukiwarkę imię i nazwisko prezesa POLTRAMP i znajda się powiązania w firmach i udziały. Syndyk może posłużyć się pojęciem zasłony korporacyjnej. Prokurator też powinien rozpocząć działania. Może list do ministra sprawiedliwości albo do programu KASTA?

Syndyk

Poltramp ogłosił upadłość w grudniu - wszedł syndyk. Generalnie kolejna spółka która pada pod rządami Frukacza. Wcześniej mój komentarz został skasowany - czyli prawda boli.

Oddech
@Syndyk

Task Engineering GmbH Teraz tutaj Kaziu działa. Jak jest cos winny to piszcie do Stoczni MV-Werften, że jest wam kasę winien i opiszcie nieco jak sie czuje armator z Norwegii.

Postawa
@Syndyk

Od Wrzesnia był sedzia nadzorujący. Jakim cudem oddano statek Norwegowi? Przecież to był majątek na zaspokojenie roszczeń wierzycieli. VAT CIT i innych. Monterka teraz konczy w Norwegii. Kazik otwiera nowe firmy. a co z Wierzycielami z Polski?

Barbara
@Syndyk

Gdzie znalazłeś informacje o tym, że Poltramp ogłosiło upadłość? Sprawdzałam i ja nie widzę nic takiego, strona firmy normalnie działa. Rozumiem, że jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy. A jakie plusy i minusy tej pracy mógłbyś wymienić?

Marian
@Barbara

Basiu w KRS online. Basiu spac nie mozesz i piszesz po nocy? Basiu zapytaj Piotrusia i Pawełka (wiemy o kogo chodzi).

@Postawa

nic nie robimy w Norwegi, renifery mają więcej żądań niż ta robota jest warta, odkupili resztę towaru za grosze obiecując robotę, teraz się wypieli

@Marian

czyli piotr smoląg i paweł piątkowski - znowu coś przeskrobali ? znane duo z kręcenia lodów

@Barbara

Basiu, rozumiemy, że twoim zadaniem jest tworzenie ruchu w portalu, ale przygotuj się lepiej i nie pisz banialuk oraz nie zadawaj niemądrych pytań.

@Marian

Basi zadaniem, jest generowanie sztucznego ruchu.

boom
@NICKU

Czy pracownicy i podwykonawcy TASK ... GmbH wiedzą już, że ... ? A niech Kaziu im powie.

TASK
@boom

a co mają wiedzieć ? kolejna spółeczka do odstrzału?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Poltramp Yard Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Wszystko Dobrze

W Szczecinie, Bezrzecze na rogu ul. Kirasjerów i Krzekowskiej , Numeru domu nie pamiętam. Kazio przyjmuje na listę lub od razu wypłaca kasę. Wystarczy zadzwonić.

w Szczecinie bardzo dobrze Frukacza znają. Położył kilka swoich spółek co pociągnęło inne firmy podwykonawców. Piątkowski i Smoląg ciągną swoją spółeczkę shiprepairs , która nie współpracuje już niby z Frukaczem. Zastanawiam się czy prokuratura nie może rozpocząć śledztwa przeciwko takim osobom.

KF
@Wszystko Dobrze

To prawda?

NIE DAM CI SPOKOJNIE ZYC KAZIU

Poltramp trzasnal moja spółkę, która byla dostawca na ukladacz kabli na 150 000. Od 3 lat walcze w sadzie, a teraz upadlosc... Panie Kaziu informuje Pana, ze zakladanie i wywracanie kolejnych spolek to zwykle (usunięte przez administratora) ktore dopilnuje zeby Panu wyszlo bokiem. (usunięte przez administratora) Pan teraz ludzi spolka GIF na apartamenty, których tez moze wcale nie bedzie. Zaklada Pan kolejne spolki w Niemczech. Gwarantuje, ze odbije sie to Panu czkawka teraz i to z zarzutami karnymi.

Marian
@NIE DAM CI SPOKOJNIE ZYC KAZIU

Zorganizuj spotkanie pokrzywdzonych. Jest ich wiecej. Musimy udowodnic ze to byl jest sposob na zycie a nie wypadek przy pracy. Wtedy moze nastapic przebicie zasłony korporacyjnej i odpowiedzilaność wszystkimi spółkami i majątkiem.

Nie jestes sam
@NIE DAM CI SPOKOJNIE ZYC KAZIU

Jedna nazwa już tu padła. Warto popatrzeć też kto jest właścicielem firmy ELEKTRO STREAM SP. Z O.O. Co na to właściciel stoczni i armator w jednej osobie, ze firma bez historii lub z jaką historią jeżeli chodzi o powiązania właścicieli otrzymała zlecenie. Armator z Norwegii zadowolony? Afera potrzebna? Gwarancja, kapitał firmy?

monterka

Leżą i robią pod siebie ale ja swoje 200k odzyskam panie Kaziu!

@monterka

Ciekawe jak monterka?

monterka

Mamy się dobrze, odzyskałem kasę w towarze z zyskiem, dogadałem się z armatorem i kończę robotę w Norwegii za konkretne pieniądze bez pośredników

Czy w obrębie jednego działu w Poltramp Yard Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

NICKU

co ty człowieku wypisujesz ?

Kadet

Witam, co słychać w Poltrampie? Popłacili rachunki? Kazia widziałem jak sobie spaceruje, nie wyglądał na zmartwionego.

@Kadet

Przegrali kilka spraw sądowych, zamknęli oddział - płacą jak dostają wyroki sądowe. Stąd polecam iść do sądu - dzięki temu płacą odsetki, koszty.

@Kadet

Pracowałeś w firmie Poltramp Yard? Co sądzisz o tym pracodawcy? Rozwiń swoją opinię.

Komornik

Z racji tego że ktoś kasuje posty informujące o tym że komornik będzie zajmował konta poltrampu, o tym że ludzie z firmy uciekają ponieważ nie otrzymują wynagrodzenia oraz że kolejne pozwy sądowe są w toku - tylko przypominam. Zobaczymy czy ten post też niedługo zniknie.

Po przejsciach
@Komornik

Wiadomo, że czytają i straszą. Wy zamiast tu pisać to napiszcie do prokuratury i do sądu o zabezpieczenie również na majątku prywatnym. bo na co liczycie, że Wam akurat odda?

WiKi

https://prod.ceidg.gov.pl. Szukacie też namiarów na przedsiębiorstwa jednoosobowe. Adres siedziby jest podany w CEIDG. Tam można też ich odwiedzić/odwiedzać, bo to jest siedziba firmy i nie ma mowy o najściach czy RODO. Na kawę to raczej bym nie liczył.

Lex

szukam poszkodowanych przez tę firmę. Może należy podjąć kroki prawne ? Proszę o info na ciekawy1905@o2.pl

Warski
@Lex

91 881 40 50

taki tam

a o przelewach czy wypłatach decyduje dyrektor operacyjny D.Wąs.i bawi się w loterię temu zapłace temu nie.(usunięte przez administratora)firma!

taki tam

sobie naleją....samych siebie krzywdzić nie będą

Komornik

Firma ma już kilka wyroków sądowych, nakazy zapłaty - komornik wchodzi w ciągu 1-2 tygodni. Ciekawe co zastanie. Zwijany jest ich oddział w Szczecinie, ludzie dostają wypowiedzenia. Zwijamy interes do Świnoujścia - ale długi pozostają.

@Komornik

Odział w Szczecinie już zawinięty...

Kibol

A może warto do Roberta Lewandowskiego napisać, że kupuje apartamencik, a tym samym wspiera w jakiś sposób, miedzy innymi od gościa (w rozumieniu zarządzający firmą) co zapomina się rozliczyć? Chyba, że Robert też się nie może dodzwonić :) :) :)

qwerfdsa

firma nierzetelna,(usunięte przez administratora)

qwerfdsa
@qwerfdsa

gdy się upomni o swoją wypłatę to nikt nic nie wie.odsyłają tylko jeden do drugiego i tak już miesiąc ponad mija

Obserwator

Budowany statek aresztowany przez komornika, sprawy w sądzie. Nie płaci podwykonawcom. Poltramp Elektro już do odstrzału, prawdopodobnie Poltramp Yard też idzie w upadłość. Nie polecam pracować , dostarczać nic co jest związane z tymi firmami.

Iwestor
@Obserwator

O to dobrze, że nic nie dostarczam dzisiaj. to i mogę sobie kupić w Swinoujsciu apartament: Inwestorem jest spółka GIF Garboś, Frukacz, Jasiukiewicz spółka komandytowa, będąca właścicielem 1,5 ha gruntu, na którym zlokalizowana jest inwestycja. Spółka została powołana jako spółka celowa do realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego ApartPark®. .......(usunięte przez administratora)(www.poltramp.pl) oraz większościowy udziałowiec kilku przedsiębiorstw przemysłu stoczniowego z terenu Świnoujścia i Szczecina...…... Wszystko na stronie www

Dostawca
@Iwestor

Dokładnie tak - generalnie pieniądze firm , które zostały oszukane przez poltramp yard są inwestowane w nieruchomości typu ApartPark. Zawsze za jakiś czas można ogłosić upadłość . poltramp yard nie posiada dużego majątku. Wszystko jest na spółkę FMT - czystą spółkę , która dostaje co jakiś czas nawet dofinansowania z Urzędów. To ona jest właścicielem całego terenu - poltramp yard tylko go wynajmuje. Stąd w razie problemów spółeczkę się topi - nic nie tracąc.

Donosiciel

Ciekawe, jaka kwota za ostatnie 10 lat niezapłaconych wynagrodzeń, faktur i podatków uzbierałaby się od firm zarządzanych przez jednego i tego samego człowieka, a może się mylę i firma rzetelnie się rozlicza. Ile ludzkich tragedii kryje się za tym. Ilu ludzi i firm toczyło boje w sądzie. Czy są to ilości przeciętne ? Nic nie przesądzając może jednak panowie z odpowiednich służb warto się zainteresować???

NICK

Czy ktoś wie co się dzieje ze spółką - może znacie namiary na osoby odpowiedzialne za finanse? Proszę o pomoc!

Syrena105Lux
@NICK

Z ostrożności procesowej powiem, że nie mam pojęcia na temat sytuacji w opiniowanej spółce. @ NICK zajrzyj do KRS to znajdziesz odpowiedź. Podpowiedz dał tutaj też Inwestor. Jakiej pomocy jeszcze potrzebujesz? Jak spółka nie ma pieniędzy (jeżeli ich nie ma, czego nie wiem) to żaden pracownik na etacie ci nie pomoże. Postaraj się dotrzeć do kontrahentów tych obecnych i tych byłych i jeżeli uznacie to za stosowne to przy pomocy prawników opiszcie również prokuratorowi sytuację, ale czy macie powody tego nie wiem. ZROZUMIAŁEŚ?

@Syrena105Lux

Tak, tak zrozumiałem, ale opisujesz tu oczywistości, ale mi chodziło o konkrety, np nr telefonu. Jak sobie wyobrażasz dotarcie do kontrahentów? Albo gdzie firma ma jakieś wierzytelności? Nawet komornikom nie zawsze się udaje. Jeżeli możesz to pomóż.

Syrena105Lux
@NICK

Tutaj na publicznym, dla "NICK" mam podać numer telefonu prezesa czy członka rady nadzorczej? Po drugiej stronie masz do czynienia z profesjonalistami. Oni prawdopodobnie też to czytają, albo "oni" to "NICK" i chcą wymazać ten wątek. Ja z ostrożności procesowej dodam, że nie ma pojęcia jak jest naprawdę i wszystko to moje przypuszczenia, które nie mają na celu nikogo stawiać w złym świetle, a jedynie pomóc w rozwiązaniu hipotetycznie kryzysowej sytuacji.

@Syrena105Lux

To nie bardzo rozumiem dlaczego zabierasz głos... Ale tak już jest, że są ,,pisarze,, lubiący odzywać się nawet wtedy gdy nie mają nic do powiedzenia...

Syren105Lux
@NICK

To może podaj najpierw nazwę swojej firmy, NIP, stronę www i telefon kontaktowy. Opisz też +/- co straciłeś.

@Syren105Lux

A ten swoje ...

Kargul
@NICK

Gdzie ci wysłać te namiary?

@Kargul

ciekawy1905@o2.pl Dziękuję

KRAKSA

Artykuł 286 w kodeksie karnym § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Zostaw merytoryczną opinię o Poltramp Yard Sp. z o.o. - Świnoujście

Poltramp Yard Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Portowa 16
    72-600 Świnoujście