Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo w Wrocław

Alicja

@Rozaliette mogłabyś w kilku zdaniach opisać przebieg rozmowy rekrutacyjnej, może wyróżniała się czymś spośród innych? Czy jesteś w stanie podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pracy w tej firmie, jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników? Może masz wiedzę na temat aktualnych rekrutacji w Agencja Rozwoju Innowacji?

Rozaliette
@Alicja

Byłam w swoim życiu na 3 rekrutacjach, więc nie mam wielkiego porównania. W Ari rozmowa rekrutacyjna była jednoetapowa (na staż). Zadawano mi pytania o działalność studencką, umiejętności itp. W przeciągu tygodnia dali odpowiedz. Ogólnie moje zdanie na temat firmy jest pozytywne, na pewno dużym plusem jest niekorporacyjna atmosfera i współpracownicy którzy chętnie dzielą się wiedzą. Wiem, że prowadzą nabór do działu sprzedaży. Zainteresowanym pracą w tym miejscu radzę aby śledzili ich stronę, na której publikują oferty.

Alicja

@popiel @Ajanu @Kwas dzięki za odpowiedzi. Wygląda to faktycznie dość obiecująco. Szczególnie dla młodych pracowników (chociaż oczywiście nie tylko) perspektywa możliwości stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych to bardzo duży plus zatrudnienia. A czy warunki zatrudnienia w Agencji Rozwoju Innowacji poprawiają się wraz ze stażem pracy?

Rozaliette
@Alicja

jestem firmie naprawdę bardzo wdzięczna... przyszłam na staż, bardzo dużo się nauczyłam... Ari byli również zadowoleni ze mnie wiec dostalam stanowisko. Osoby w moim wieku mogą tylko pomażyć o tak dobrej pracy, za przyzwoite pieniądze i w dodatku w przemiłej atmosferze... Dziękuje za możliwość wspołpracy. Rozalia D.

Alicja

@Hal, mógłbyś doprecyzować, co oznaczają dla Ciebie dobre warunki? Masz na myśli kwestie finansowe, zespół, z którym pracujesz? Co z możliwością rozwoju? Napisz proszę trochę więcej na temat swojego stanowiska w Agencji Rozwoju Innowacji, by ułatwić innym podjęcie decyzji o zatrudnieniu.

hal
@Alicja

Jeśli chodzi finansowe mają bardzo dobre, zespół też jest fajny, można pogadać lub się zapytać. Kierownictwo jest wymagające ale to moim zdaniem jest dobrze. Po za tym pracuje tam nie długo ale jestem zadowolony z pracy.

popiel
@hal

Warunki mają ogólnie dobre, szkolą swoich pracowników, żeby błędu nie zrobili itd w swojej pracy

Kwas
@Alicja

Kwestie finansowe mają dobre, nawet się dowiesz na rozmowie jakie są . A co do rozwoju to tez jest dobry i jestem z tego zadowolona.

Muszka
@Kwas

nie wiem czy we wszystkich firmach mają tyle szkoleń... tu jest naprawdę dobrze.

Kinga J.

byłam w tej firmie na praktykach. spodziewałam się że moja pomoc będzie polegała na robieniu kawy a okazało się ze wzięli mnie pod skrzydła i nauczyli wielu rzeczy... jeśli chcesz zdobyć dużą dawkę wiedzy to polecam tą firmę na odbycie stażu.

suzana
@Kinga J.

zgadzam się z przedmówczynią, super firma.

Pracownik Administracyjny

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałem zaproszony do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałem w sposób bardzo kulturalny poinformowany o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe, o doświadczenie na podobnym stanowisku, plany na przyszłość, największe osiągnięcia

logo firmy Serwisant rowerowy
Zuza

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Klaudia W.
@Zuza

warto sprawdzać na ich stronie i portalach z ogłoszeniami. polecam Ci pracę w tym miejscu.

nataniel

przez te wszystkie lata współpracowałem czy też miałem wiele wspólnego z dużą ilościąprzedsiębiorstw i firm w Polsce, ale akurat na tę agencję nie mogę powiedzieć złego słowa, wszystko załatwiają sprawnie i profesjonalnie, nie ma problemów z odrzucaniem połączeń czy nieodbieraniem telefonów

MeryJ
@nataniel

jestem tego samego zdania, polecam współpracę.

Alicja

@popiel, czy pracownicy mają dostęp do benefitów pozapłacowych, dodatków świątecznych? Co możesz powiedzieć na temat atmosfery w firmie? Z Twojej wypowiedzi wynika, że pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje, jak często się one odbywają? @Kwas, co rozumiesz przez dobry rozwój? Możesz przybliżyć tę kwestię?

popiel
@Alicja

atmosfera firmie bardzo dobra, w sumie można się z każdym dogadać, w sumie pracuje w tej firmie 3 miesiące na razie mialam jedno szkolenie ale słyszałam że robią. Jestem ciekawa ogolnie dalszej pracy w tej firmie bo na razie plusy widzę.

Ajanu
@popiel

Szkolenia robią dla pracowników to prawda, bardzo dobre i merytoryczne szkolenia.

Kwas
@Alicja

Chodzi o to że swoje kwalifikacje podnosisz , mają na celu tego ze jak pracownik się rozwija to i firma tak samo.

Baśka

Praca jak najbardziej na tak, ludzie w firmie są bardzo mili jak się jest nowym to ci pomogą w razie czego. Po za tym masz osobę która cię pilnuje w twoich zadaniach które wykonujesz.

Olka
@Baśka

Firma już mi się spodobała pracuje od 3 miesięcy i jest dobrze. Ludzie mili i nie mam nic do zarzucenia. Po za tym wypłaty na czas, a pensja jest dobra.

halinka
@Olka

Zadowolona jestem, że tam pracuje mili ludzie i kierownictwo tak samo są spoko.

Fionka

Podoba mi się to, że jak wróciłem po urlopie zdrowotnym to traktują mnie na równi z innymi, bez przesadnej troski i wymagają tyle co od innych. Trzeba mieć zgrany zespół, ale i własne zdanie żeby wszystko funkcjonowało odpowiednio.

Praca w dość dużym tempie, ale ja to uwielbiam. Świetne zarobki.

Dorian
@Marek

Praca, no w sumie dużym tempie ale się nie nudzisz mi się podoba. Bo zawsze jej coś do roboty.

Ida
@Dorian

Praca w dużym tempie ale ja to lubię nie ma nudy i opierniczania się w pracy, tylko masz coś do roboty

Jacek

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Może ktoś podpowie jakieś istotne informacje?

gap

zmienia się na lepsze... bywało różnie, ale sytuacja się stabilizuje i mam wrażenie, że w końcu obrali dobry system zarządzania

Damian
@gap

Dokładnie, zawsze każda kwestia jest do dogadania :)

@Damian

Również potwierdzam :)

Myszka

Serdecznie polecam, bardzo w porządku pracodawca :)

Generalnie jestem bardzo zadowolony, szef ma dobre podejście, forsa na czas... nie rozumiem hejtów :(

taktaktak

jak się firma cały czas rozwija to chyba ma kto pracować :D a hejtują Ci, którym nie udało się zrobić tam kariery i są z tego powodu źli :D

zbychu

Jeśli chodzi o tego pracodawcę, zacznijmy od plusów - płace rynkowe, wypłata wynagrodzenia bez zarzutu, lokalizacja firmy w dobrym miejscu - nie trzeba pchać się do centrum Wrocławia Jeśli chodzi o minusy, to miałem (usunięte przez administratora) podpisaną z dwoma firmami, Ari oraz inną społką powiązaną, szefostwo wszystko załatwia na ostatnią minutę, jeśli urząd jest czynny do 15.30, to wysyłają Cie o 15 lub 15.10 do urzędu, brak możliwości realizacji własnych pomysłow. No i jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie, to wiele nowego sie nie nauczy.

Aleksander

Firma z ogromnym doświadczeniem, profesjonalnie podchodzi do tematu dotacji. Jeśli potrzebujecie uzyskać jakąś dotację to warto z nimi działać ;)

Alicja

@Tinka piszesz o możliwości pracy zdalnej. Jak często jest taka możliwość? Pewnie jednak ta opcja zależy od tego w jakim dziale firmy się pracuje. Możesz powiedzieć pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój wpis?

Renata I

Bardzo polecam współpracę. Pomogli mojej firmie rozwinąć się dzięki dotacji. Wszystkiego dopilnowali, a ja nie musiałam o nic się martwić. Pozdrawiam serdecznie

Tinka

Takie firmy jak ta, to ja szanuje. Przełożeni szanują pracowników, w biurze fajna atmosfera, nie tyle luźna co nie tak mocno napięta. Jak chcesz dogadać godziny pracy to też nei ma problemów. Część zleceń możńa też robić zdalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo?

Kandydaci do pracy w Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo