Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo w Wrocław

N.

Oby te pozytywne opinie potwierdziły się również w moim przypadku. Właśnie zaczynam z nimi współpracę... zobaczymy co z tego wyjdzie

kuli

pożyjemy zobaczymy :D :D :D

Weturil
@N.

Jeśli nie dasz sobie wejść na głowę, a jednocześnie będziesz uczciwie wykonywał/a swoje obowiązki to źle mieć nie będziesz

curious
@N.

i jak tam? Pracujesz? Możesz coś powiedzieć?

N.
@curious

Tak, ale na razie trudno powiedzieć mi coś więcej, bo atmosfera jest okej, ale to za krótki czas na konkrety, jeszcze poznaje firmę i jej nawyki

Rej

w wielkim skrócie mogę napisać, że szef jest w porządku, a ogólna atmosfera panująca w biurze nie budzi zastrzeżeń. Pieniądze różnią się w zależności od stanowiska i moim skromnym zdaniem umiejętności negocjacji :))

aaa

nie polecam

Krys

bardzo mała rotacja, dobre zarobki

Pracownik Administracyjny

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałem zaproszony do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałem w sposób bardzo kulturalny poinformowany o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe, o doświadczenie na podobnym stanowisku, plany na przyszłość, największe osiągnięcia

logo firmy Serwisant rowerowy
Leszek

warto z nimi współpracować, bo można na tym tylko zyskać :)

ciekawy

Jak z wakatami u nich?

Mirek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą Agencją. Bardzo pomogli mi w rozwinięciu biznesu, czego sam nigdy nie był bym w stanie ogarnąć na taką skalę :)

Ola

Ja tam byłam na praktykach i było w porządku, ciekawe zadania, dużo się nauczyłem i fajna atmosfera.

Kern
@Ola

nie chcieli Cię zatrudnić po praktykach?

Ola
@Kern

Może i chcieli, ale ja nie mogłam zostać, bo musiałam dalej studiować, a zanim skończyłam studia i się obroniłam to już trochę zmieniłam kierunek zainteresowań :) ale firmę polecam w 100% na praktyki, bo serio czegoś się tam nauczysz, a nie tylko parzenia kawy jak to często niestety bywa ...

studnet

mnie bardziej zastania jak to wygląda u nich z praktykami, bo widzę, że szukają praktykanta do departamentu finansowania innowacji we Wrocławiu, ale nie napisali nic odnośnie roku studiów czy preferowanego kierunku

U2

Zdecydowanie w tej firmie trzeba być kreatywnym i ambitnym. W dzisiejszych czasach klienci są coraz bardziej wymagający i trzeba temu sprostać. Cały czas coś się dzieje, ale zaangażowanie jest odpowiednio wynagradzane ;)

Igor

Praca jak praca, ale z prezesem zawsze można się dogadać, bardzo pomocny i wiele rozumie....

fryda

moim zdaniem można się dużo nauczyć w Ari i zdobyć doświadczenie, nie wiem czy to firma na cale życie, ale rok, dwa, trzy spokojnie można tam spędzić i jak komuś będzie pasować to zostać dłużej

Wilanowska

Na początku myślałam, że jest to praca dla wytrwałych - bardzo stresująca. Myliłam się. Ekipa nieduża, ale zgrana, nie powiem, że jest czas na nic nie robienie, ponieważ jest naprawdę dużo spraw do ogarnięcia. Trzeba być na bieżąco ze wszystkim nowinkami prawnymi itp, ale jeśli ktoś jest zaangażowany to sobie poradzi

Karina

ja korzystałam z ich usług i dostałam spore dofinansowanie na rozpędzenie biznesu. Musiałam przedstawić biznes plan, plan finansowy, zaświadczenia. Oczywiście we wszystkim mi pomogli i przygotowali stosowane dokumenty. Szczerze polecam ich usługi

Arczi

Jeśli chodzi o oferty pracy u nich to na pewno można się spodziewać pracy w dobrych warunkach i za dobra pieniądze

Iga

szukają teraz specjalisty ds. sprzedaży. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć?

gap

Świetna atmosfera, wspaniali ludzie, bardzo dobrze się pracuje. Więcej takich firm i pracodawców.

Markus

w Ari jest też opcja elastycznego czasu pracy lub pracy zdalnej co dla mnie jest super opcją, a w standardzie praca pn-sb od 8 do 16. Ekipa jest zgrana i wszyscy się dogadują, ogólnie ja jestem zadowolony, że zdecydowałem się tutaj zatrudnić

Alicja

@AdRemTwój wpis na pewno będzie pomocny dla wielu osób, które szukają dodatkowych informacji na temat pracy w firmie. Bardzo ważne jest wyjaśnianie nie do końca prawdziwych informacji jakie pojawiają się we wpisach niektórych użytkowników. Dlatego też jest tak ważne by wypowiadało się jak najwięcej z nich. Rozumiem, że Tobie praca w ARI odpowiada. Chętnie dowiemy się o mocnych stronach tego pracodawcy. Możesz powiedzieć też coś o możliwościach rozwoju jakie zapewnia on swoim pracownikom? Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne.

Reset
@Alicja

Na rynku dolnośląskim Agencja Rozwoju Innowacji jest jedną z dominujących firm w zakresie przygotowania i zarządzania różnorodnymi projektami dofinansowanymi ze środków UE. Efektywność pozyskiwania środków dla przedsiębiorców waha się w granicach 80 %. To jest główna domena działalności. Jeśli chodzi o rozwój osobisty pracowników to wszystko zależy od pracownika i jego pomysłów. Chcesz iść na szkolenie, to idziesz. Oczywiście pracodawca zawsze motywuje do tego, aby było to przedsięwzięcie jak najmniej kosztowne, czyli dofinansowane i oczywiście związane z Twoją sferą działania w Agencji. To ty masz mieć wizję własnego rozwoju, własnej przyszłości. I tyle!

AdRem

Pracuję w ARI SA prawie 7 lat i musze powiedzieć, ze większość powyższych opinii jest nieprawdziwa. Zacznijmy od wypłaty wynagrodzeń. Wszyscy zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę otrzymują regularnie wynagrodzenie 10 każdego miesiąca. Inaczej wygląda sprawa wynagrodzeń w oparciu o inny rodzaj umowy. Ale żadna osoba zatrudniona na inne umowy niż umowa o pracę nie czyta umowy, gdzie ma wpisane czas wypłaty wynagrodzenia, a więc jeśli ktoś zawarł umowę 17 czerwca, to najbliższe wynagrodzenie otrzyma po miesiącu pracy, czyli 17 lipca, a większość spodziewa się wypłaty w dniu 10 danego miesiąca. Przez ten okres miałem także okazję poobserwować wielu nowo zatrudnionych. Niestety odchodzenie ich z pracy to nie efekt złego zarządzania, tylko braku zdolności wykonywania określonych zadań, marazm, brak doświadczeń, nienależyte wykonywanie zadań itp. Oczywiście najlepiej zwalić całą winę na zarządzających, bo odważyli się żądać czegoś od nas, a przecież my jesteśmy tacy wspaniali, genialni i najchętniej to oczekiwalibyśmy dużych wynagrodzeń bez własnego wysiłku. W firmie pozostają ci, którzy chcą coś robić, wnoszą wkład w jej rozwój i mimo różnych perturbacji mają pomysły na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo?

Kandydaci do pracy w Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo