Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. w Wrocław

Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.
4 28 97 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Czy Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Czarek Nowy wpis

Doświadczenie zdobyte przez te lata oraz bardzo dobra opinia pracodawcy to piękna wizytówka firmy

lalaland Nowy wpis

Doświadczenie i profesjonalizm, cieszę się, że mogę pracować w takim gronie! Pzdrawiam wszyatkich!

zapracowana

Pracując w tej firmie bardzo ważny jest upór w dążeniu do celu, wszystkiego można się nauczyć, początki są najtrudniejsze, ale doceniają dobrych pracowników :)

Tak1Nie

nick
@zapracowana

I z tym się zgodzę! To nie jest praca dla każdego, ale jeżeli ktoś chce i się stara to można zajść daleko, co się przekłada na zadowolenie zawodowe.

@zapracowana

Bardzo ciekawe jest to, co piszesz. Dlaczego początki w Agencji Rozwoju Innowacji bywają trudne? Czy to przez nowe umiejętności, które nowo przyjęty pracownik musi pojąć? Będę wdzięczna, jeśli napiszesz kilka słów o tym, jak wyglądają początki w tej firmie. Na co powinien przygotować się nowy pracownik?

pracowity Nowy wpis
@Barbara

ja myśle że zaczynająć prace nigdy nie jest na początku łatwo. Wiadomo przecież ze trzea sie wszystkiego nauczyć i zaklimatyzować a ten zawód jest wymagający

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

kiedy to było

Fajna firma, pracowałem tam kiedyś i dobrze to wspominam, zespół zawsze był zgrany, można było liczyć na wsparcie ludzi :) na warunki też nie narzekałem

influencer
@kiedy to było

Pracuję obecnie w firmie Aridotacje, nie mam długiego stażu, ale dzięki takim opiniom jak Twoja zdecydowałem się na tą pracę :) Powiem szczerze, że faktycznie wszystkie pozytywne treści, które przeczytałem na temat panującej atmosfery to prawda :) Ludzie są bardzo zgrani, pomocni i znają się na fachu, jestem bardzo zadowolony z tej pracy.

@influencer

Rzeczywiście jest tak, iż po paru pozytywnych opiniach przeczytanych na tym portalu można zdecydować się na pracę w Agencja Rozwoju Innowacji. Piszesz o dobrej atmosferze jaka tam panuje. A co poza tym wpływa korzystnie na pracę w tej firmie?

Szalona
@Barbara

Jak dla mnie samo podejście ludzi jest fajne, dużo pomocnych osób, zawsze można o coś zapytać, doradzą

ambitnie

Zawsze interesowało mnie jak wygląda praca w takiej firmie, więc postanowiłam spróbować swoich sił :) udało mi się dostać stanowisko, a zaczynałam tylko od stażu także można, jeśli człowiek się stara

robotny

Dobra praca, polecam :)

ona

Jeden z lepszych pracodawców, z którym mam okazję współpracować. Dobre warunki, fajna umowa, sama praca też ciekawa, także mogę polecić :)

pracowicie

Praca jak najbardziej rozwijająca, wymagająca, ale dająca też ogromną radość z sukcesów i motywująca do dalszych osiągnięć i rozwoju

@pracowicie

Czego konkretnie można się nauczyć pracując w Agencji Rozwoju? Piszesz o pracy w tej firmie w sposób bardzo pozytywny, jednak pozbawiony szczegółów, czy większych wyjaśnień. Wyjaśnisz w sposób bardziej szczegółowy, proszę własne zdanie na temat tej firmy? Co wyróżnia ją spośród innych firm z Wrocławia?

zen

Stabilne warunki to to co cenię najbardziej, a ta praca mi to daje. Dodatkowo premie, ale sama podstawa też jest atrakcyjna

@zen

Piszesz o stabilnych warunkach, zechcesz je wymienić? Co składa się na szereg stabilnych warunków jakie oferuje Agencja Rozwoju Innowacji z Wrocławia swoim pracownikom? Za co najczęściej przyznawane są premie?

@Barbara

Samo podejście do pracownika jest takie jak powinno być, jasne warunki, ja również czuję stabilizację, atmosfera również mi odpowiada

takata

Tyle wiedzy ile tu zdobyłem nie miałem okazji zdobyć nigdzie indziej, dla mnie maga budujący czas, czasem dużo wysiłku i starać, jestem dość ambitną osobą, ale jak najbardziej widzę, że moje działania niosą za sobą oczekiwane rezultaty, polecam ARI!

myśliwy
@takata

Właśnie dlatego tak bardzo cenię sobie pracę w tej firmie :) również polecam ARI

już_doświadczona
@takata

Mam podobnie, przede wszystkim cenię sobie tą pracę za ludzi, którzy tu pracują, w tak zgranym gronie profesjonalistów nie marnuje się czasu

@takata

Z Twojej i innych użytkowników opinii wynika, że w Agencji Rozwoju Innowacji panuje bardzo korzystna atmosfera, dzięki której miło się pracuje. Pewnie łatwo tu o nowe, cenne kontakty. A jak mają się sprawy związane z premiami w firmie? Są takie? Wakacje pod gruszą i tym podobne?

TakNie

Rzetelna firma, szanowana na rynku, osobiście mam ogromną satysfakcję z pracy tu :)

Barbara

@gepard, jeśli będziesz już po rozmowie rekrutacyjnej koniecznie daj znać jaki był rezultat jej przebiegu. Bardzo interesuje mnie również jak Ty odebrałeś tę firmę po rekrutacji i czy zgadzasz się z pozytywnymi opiniami na temat Agencji Rozwoju Innowacji innych użytkowników forum.

Barbara

@anonymous, @weroxo, @może tak, z Waszych opinii wynika, że Agencja Rozwoju Innowacji to bardzo dobry pracodawca jak i szkoleniowiec dla osób na stażu. Czy staże w tej firmie są płatne? Czy posiada ktokolwiek informacje odnośnie najnowszych rekrutacji do firmy? Jeśli tak to na jakie stanowiska jest teraz zapotrzebowanie?

gepard
@Barbara

Zamierzam właśnie rozpocząć pracę w tej firmie, jestem umówiony na rozmowę na razie, zobaczymy jak wyjdzie. Jestem pełen optymizmu po tym co tu przeczytałem.

weroxo

Jeżeli komuś zależy na zdobyciu wiedzy to polecam robić u nich praktyki, można wtedy zobaczyć jak ta praca wygląda od środka :) mi samej dużo dały i upewniłam się w przekonaniu, że to jest to czym chcę się zajmować

anonymous
@weroxo

Też miałam u nich praktyki, już dość dawno, ale też uważam, że dużo mi dały i warto się do nich zgłosić, ogółem firma dobrze zorganizowana, a pracujący tam ludzie mają obszerną wiedzę, więc sporo można się dowiedzieć i nauczyć

może tak

Firma oferuje ciekawe stanowiska. Dużo dobrego o nich poczytałam i widzę tam dla siebie miejsce :)

stary

Powiem Ci tak, to musisz indywidualnie obgadać z firmą, ja ze swojej umowy jestem zadowolony, ale pracuję już dość długi i nie interesowałem się co teraz oferują nowym pracownikom. Wynagrodzenie jest atrakcyjne, a można liczyć też na premie, więc już w ogóle super :)

boguś

Firma się nieusatnnie rozwija, co jest dużym plusem, a hejtują Ci, którym nie udało się zrobić tam kariery i starcili swoją szansę

anonymous

Firma zna się na rzeczy, a pracując wśród doświadczonych profesjonalistów można się przy okazji wiele nauczyć, polecam

dumdum

firma dobra, bardzo rozwojowa dla pracownika, po za tym umowa o prace dobra, stawka pracy tak samo w raz z godzinami pracy, premie też można dostać.

XYZ
@dumdum

Zgadzam się w 100%, praca godna polecenia ;)

TakNie

Atmosfera bardzo ok, zespół jest zgrany, forma pracy również dobrze organizowana, także na plus ;)

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wiktor

Praca dobra, kasa na czas, a to że czasami ktos komnus odparsknie czy powie nie jest chyba wielkim problemem ?

Barbara

@dumdum rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie Agencja Rozwoju Innowacji, może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

dumdum
@Barbara

jeśli chodzi o nowe aktualne w sprawie rekrutacji, to zbytnio nie wiem, ale trzeba śledzić czy coś nowego nie ma, bo bądź co bądź zapewnię się coś pojawi

Szyszka

Solidna firma wszystko zgodne z podpisana umowa dobre zarobki tym bardziej jak dla młodych ludzi którzy szukają pracy , tyli od poniedziałku do piątku .

amore
@Szyszka

moim zdaniem to bardzo solidna firma, nie mam nic do zarzucenia i jestem zadowolona że zmieniłam firmę i teraz pracuje u nich.

mika
@amore

warunki pracy też mają dobre, też to podkreślam, po za tym patrze się na kom i jest mega dużo pozytywnych i sie z nimi zgodzę.

Marta
@mika

właśnie chciała bym się do wiedzieć czy firma jest dobra, wiec patrzę że opinie o firmę są dobre.

Tamara
@Marta

firma jest dobra, pod względem takim, że godziny pracy masz dobre, stawki sa satysfakcjonując, po za tym szkolą cię .

Gregta

ta firma jest dobra, umowa jest taka jaka była ustala i mówiona mi, wypłaty są na czas i dobre. Nie ma opóźnień, po za tym nie mam nic do zarzucenia firmie.

Krzychu

Nie polecam - nie doceniają doświadczonych pracowników, podpisują umowę na 2 firmy żeby obniżyć koszty. Kończą projekty przykładowo o godz. 14.30, gdy urząd jest otwarty do 15. Więc generalnie nie jest różowo choć znam gorsze firmy.

Kalinka

Pracuję od początku roku i jest dużo lepiej niż w poprzedniej pracy. Kluczowa ruznica to pieniądze, tam miałem spóźnienia a tutaj jest na czas.

K.L.

Praca dobra, pozwala się człowiekowi jako pracownikowi tej firmy rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

hania
@K.L.

Firma pozwala tobie się rozwijać, więc to jest bardzo i dla firmy i dla pracownika

izy

Jak zaczynasz pracę w biurze to musisz nastawić się na ciężką pracę od początku. Tutaj jest podobnie, ale tutaj za tą pracę masz sowite wwypłatę, dużo onusów i profity jakich u konkurencji nie znajdziesz.

Wika
@izy

ja pracuje w tej firmie od 2 miesięcy i na razie jest dobrze nie mam zastrzeżeń

Katarzyna
@izy

Pracownikiem już długo i nie miałam żadnych zarzutów w pracowaniu w tej firmie.

TakNie

Zostaw opinię o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.