Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.

ona

Witam, widzę, że ktoś z Zarządu ARI przejął od października forum, czyżby nie miał kto pracować ;). Wszystkie opinie od października to ściema. Współczuję naiwnym!

Agnieszka

Bardzo profesjonalna obsługa, dofinansowanie dla firm to ich specjalność. Wiedzą o nich wszystko. Dzięki współpracy z Aridotacje firma męża otrzymała wyczekiwane dotacje unijną.

Michał

Witam. Czy ktoś korzystał z ich audytu? Warto?

kris
@Michał 14.11.2017 09:08
Witam. Czy ktoś korzystał z ich audytu? Warto?

kwestia indywidualna, zależy od potrzeb, branży i stanu obecnego firmy robią to dobrze, ale sam musisz ocenić czy naprawdę tego potrzebujesz

Maxi

mam porównanie z inną firmą zajmującą się podobną tematyką i kultura pracy jest tutaj na dużo wyższym poziomie. Samo podejście do tematu jest diametralnie różne. Tutaj jest konkret, plan i działanie

Sendy

nie lukrujcie tak, bo nigdzie nie ma idealnie

??
@Sendy 30.10.2017 14:04
nie lukrujcie tak, bo nigdzie nie ma idealnie

to co już nic dobrego nie można o firmie powiedzieć? tylko sianie hejtu jest okej?

Viko
@?? 30.10.2017 15:48

oczywiście, że nie ma idealnie, ale są przyzwoite warunki pracy, a to chyba ma znaczenie

esti

zgadzam się, że podchodzą profesjonalnie do tematu i potrafią doradzić coś sensownego nawet bardzo małym firmom

Karolina M.

Wykonali dla naszej firmy analizę rynku oraz audyt efektywności. Z obu usług jesteśmy zadowoleni, analiza naszym zdaniem została wykonana bezbłędnie, a całość obsługi i kontakt na najwyższym poziomie.

Barbara

Z innej strony - czy ktoś korzystał z ich szkoleń? Warto? Jakie konkretnie polecacie?

Mira
@Barbara 26.10.2017 08:59

Byłam na szkoleniu o tym jak radzić sobie z zastrzeżeniami klienta i nawet spoko, moim zdaniem warte swojej ceny. Jedyna sugestia to żeby po szkoleniu od razu brać się za praktykę, bo inaczej to mija się z celem

Żaneta

różne opinie słyszałam, ale więcej chyba było tych na tak ogólnie co człowiek to wymagania i inne oczekiwania co do pracodawcy

Kubson

a jak z szefostwem? Da się żyć?

Oskar
@Kubson 24.10.2017 14:31
a jak z szefostwem? Da się żyć?

Tak, z prezesem da się bez problemu dojść do porozumienia, o ile ktoś wykazuje jakieś chęci do pracy..

Leon

Na dotacjach znają się jak nikt. Moja firma przerobiła trzy tego typu firmy i nawet nie ma co ich porównywać. Tutaj jesteśmy w stałym kontakcie i otrzymujemy na bieżąco informacje o pojawiających się szansach i stanie wprowadzanego projektu, a gdzie indziej nie było kontaktu przez 2 miesiące, bo niby czekali na pojawienie się odpowiedniej okazji do złożenia wniosku...

Konrad

Całkiem przyszłościowa firma, można tutaj zadomowić się na dłużej, o ile mamy chęć do rozwoju i trochę samodyscypliny, bo bez tego ani rusz..

Pola

Przede wszystkim trzeba mieć pojęcie o tej pracy, bo nie wezmą nikogo z łapanki. Ogólnie stawiają na pracownika i wolą zatrudnić kogoś na dłużej niż co dwa miesiące szukać kogoś nowego i wdrażać w tematy firmy. Tym bardziej, że w Ari jest sporo projektów długoterminowych.. pracownicy raczej nie narzekają

Lili

w ari jest bardzo fajna atmosfera pracy i duża gotowość zespołu do wzajemnego wspierania się

zorientowany

na takim stanowisku to całkiem sporo można zarobić

Tobi

Hej wszystkim. Potrzebuję kilku informacji odnośnie pracy w tej firmie, a dokładniej interesuje mnie stanowisko Specjalisty ds. Analiz Finansowych, czy ktoś może coś powiedzieć?

K.D.

Ja pracuję jako specjalista ds. sprzedaży i póki co nie zamierzam zmieniać pracy. W firmie panuje fajna atmosfera, ale trzeba wypełniać swoje obowiązki sumiennie. Poza tym ari cały czas się rozwija, więc można wyciągnąć z tego wiele korzyści, ale to zdecydowanie nie jest praca dla każdego

zainteresowany

Czy ktoś się orientuje jak wygląda tam kwestia wynagrodzenia???

Jellu
@zainteresowany 12.10.2017 16:21
Czy ktoś się orientuje jak wygląda tam kwestia wynagrodzenia???

jest podstawa + premia, moim zdaniem całkiem niezła, ale konkretami nie chce tutaj na forum rzucać ;)

Bartłomiej

Ja z pracy tam byłem zadowolony, co prawda nie pracowałem tam bardzo długo, bo trafiła mi się okazja wylotu zagranicę, ale zdobyłem tam sporo doświadczenia, które znaczenie ułatwiło mi budowanie swojej kariery

Olga

Jestem zadowolona z ich usług. Najbardziej z dobrego kontaktu i umiejętności przełożenia tych wszystkich skomplikowanych procedur i zapisków na zrozumiały język :) wszystko wytłumaczą powoli i tyle razy ile trzeba

Natan

W załatwianiu dotacji są bardzo skuteczni, a to chyba najważniejsze..

Kasia B.

Może nie wszyscy są zadowoleni z firmy ale sądzę, że to jest w pewnym stopniu normalne. Różne są gusta ludzkie i jednym odpowiada a drugim nie. Zawsze powtarzam, że bardzo ważne jest aby starać się pracować przy tym co się lubi robić to jest pół sukcesu.

like

Aridotacje to świetna firma, ale nie dla wszystkich.

Iwona

W tamtym roku otworzyłam szkołę językową i zgłosiłam się do Aridotacje aby pomogli mi w uzyskaniu jakiejś dotacji z UE. Bardzo dobry kontakt z konsultantem. Słychać z daleka, że zna się na rzeczy i udało nam się zdobyć dofinansowanie! Oczywiście nie od razu, bo trwało to kilka miesięcy i proces nadal trwa, ale ja jetem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim współpracę z tą firmą.

Szaj

Też bym nie wierzył gdybym nie doświadczył. Niemniej jednak wszystkim przyszłym pracownikom życzymy powodzenia :) :) :)

Rob

Tak szukają, a co mają zrobić skoro cały zespół, którego doświadczeniem się chwalą już nie pracuje. Każda inteligentna osoba potrafi wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Sukcesy, o których piszą na stronie internetowej osiągnęli ludzie nie z 2 i 3 letnim doświadczeniem, lecz osoby, które doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji aplikacyjnej zdobywały przez całą poprzednią perspektywę finansową (czyli mający jakieś 7-10 letnie doświadczenie). Ja z tą firmą nie chcę mieć już nigdy nic wspólnego! Jednak życzę powodzenia wszystkim potencjalnym przyszłym pracownikom i klientom ;)

jasnowidz

Jako pracodawca fatalny, duża rotacja w tak małej firmie mówi sama za siebie. Sztandarowy temat Społecznej Odpowiedzialności Biznesu to tylko slogan dla naiwnych.

Hirek

a ja słyszałem że nie taka fajna, ludzie się zwalniaj bo szef...

Zostaw opinię o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.