Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. w Wrocław

Kacper Nowy wpis

Co aktualnie dzieje się z firmą, czy są przyjęcia ?

lalaland Nowy wpis

Doświadczenie i profesjonalizm, cieszę się, że mogę pracować w takim gronie! Pzdrawiam wszyatkich!

zapracowana

Pracując w tej firmie bardzo ważny jest upór w dążeniu do celu, wszystkiego można się nauczyć, początki są najtrudniejsze, ale doceniają dobrych pracowników :)

nick
@zapracowana

I z tym się zgodzę! To nie jest praca dla każdego, ale jeżeli ktoś chce i się stara to można zajść daleko, co się przekłada na zadowolenie zawodowe.

Barbara Nowy wpis
@zapracowana

Bardzo ciekawe jest to, co piszesz. Dlaczego początki w Agencji Rozwoju Innowacji bywają trudne? Czy to przez nowe umiejętności, które nowo przyjęty pracownik musi pojąć? Będę wdzięczna, jeśli napiszesz kilka słów o tym, jak wyglądają początki w tej firmie. Na co powinien przygotować się nowy pracownik?

pracowity Nowy wpis
@Barbara

ja myśle że zaczynająć prace nigdy nie jest na początku łatwo. Wiadomo przecież ze trzea sie wszystkiego nauczyć i zaklimatyzować a ten zawód jest wymagający

kiedy to było

Fajna firma, pracowałem tam kiedyś i dobrze to wspominam, zespół zawsze był zgrany, można było liczyć na wsparcie ludzi :) na warunki też nie narzekałem

influencer
@kiedy to było

Pracuję obecnie w firmie Aridotacje, nie mam długiego stażu, ale dzięki takim opiniom jak Twoja zdecydowałem się na tą pracę :) Powiem szczerze, że faktycznie wszystkie pozytywne treści, które przeczytałem na temat panującej atmosfery to prawda :) Ludzie są bardzo zgrani, pomocni i znają się na fachu, jestem bardzo zadowolony z tej pracy.

@influencer

Rzeczywiście jest tak, iż po paru pozytywnych opiniach przeczytanych na tym portalu można zdecydować się na pracę w Agencja Rozwoju Innowacji. Piszesz o dobrej atmosferze jaka tam panuje. A co poza tym wpływa korzystnie na pracę w tej firmie?

Szalona
@Barbara

Jak dla mnie samo podejście ludzi jest fajne, dużo pomocnych osób, zawsze można o coś zapytać, doradzą

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
ambitnie

Zawsze interesowało mnie jak wygląda praca w takiej firmie, więc postanowiłam spróbować swoich sił :) udało mi się dostać stanowisko, a zaczynałam tylko od stażu także można, jeśli człowiek się stara

robotny

Dobra praca, polecam :)

ona

Jeden z lepszych pracodawców, z którym mam okazję współpracować. Dobre warunki, fajna umowa, sama praca też ciekawa, także mogę polecić :)

pracowicie

Praca jak najbardziej rozwijająca, wymagająca, ale dająca też ogromną radość z sukcesów i motywująca do dalszych osiągnięć i rozwoju

@pracowicie

Czego konkretnie można się nauczyć pracując w Agencji Rozwoju? Piszesz o pracy w tej firmie w sposób bardzo pozytywny, jednak pozbawiony szczegółów, czy większych wyjaśnień. Wyjaśnisz w sposób bardziej szczegółowy, proszę własne zdanie na temat tej firmy? Co wyróżnia ją spośród innych firm z Wrocławia?

zen

Stabilne warunki to to co cenię najbardziej, a ta praca mi to daje. Dodatkowo premie, ale sama podstawa też jest atrakcyjna

@zen

Piszesz o stabilnych warunkach, zechcesz je wymienić? Co składa się na szereg stabilnych warunków jakie oferuje Agencja Rozwoju Innowacji z Wrocławia swoim pracownikom? Za co najczęściej przyznawane są premie?

@Barbara

Samo podejście do pracownika jest takie jak powinno być, jasne warunki, ja również czuję stabilizację, atmosfera również mi odpowiada

takata

Tyle wiedzy ile tu zdobyłem nie miałem okazji zdobyć nigdzie indziej, dla mnie maga budujący czas, czasem dużo wysiłku i starać, jestem dość ambitną osobą, ale jak najbardziej widzę, że moje działania niosą za sobą oczekiwane rezultaty, polecam ARI!

myśliwy
@takata

Właśnie dlatego tak bardzo cenię sobie pracę w tej firmie :) również polecam ARI

już_doświadczona
@takata

Mam podobnie, przede wszystkim cenię sobie tą pracę za ludzi, którzy tu pracują, w tak zgranym gronie profesjonalistów nie marnuje się czasu

@takata

Z Twojej i innych użytkowników opinii wynika, że w Agencji Rozwoju Innowacji panuje bardzo korzystna atmosfera, dzięki której miło się pracuje. Pewnie łatwo tu o nowe, cenne kontakty. A jak mają się sprawy związane z premiami w firmie? Są takie? Wakacje pod gruszą i tym podobne?

Rzetelna firma, szanowana na rynku, osobiście mam ogromną satysfakcję z pracy tu :)

Barbara

@gepard, jeśli będziesz już po rozmowie rekrutacyjnej koniecznie daj znać jaki był rezultat jej przebiegu. Bardzo interesuje mnie również jak Ty odebrałeś tę firmę po rekrutacji i czy zgadzasz się z pozytywnymi opiniami na temat Agencji Rozwoju Innowacji innych użytkowników forum.

Barbara

@anonymous, @weroxo, @może tak, z Waszych opinii wynika, że Agencja Rozwoju Innowacji to bardzo dobry pracodawca jak i szkoleniowiec dla osób na stażu. Czy staże w tej firmie są płatne? Czy posiada ktokolwiek informacje odnośnie najnowszych rekrutacji do firmy? Jeśli tak to na jakie stanowiska jest teraz zapotrzebowanie?

gepard
@Barbara

Zamierzam właśnie rozpocząć pracę w tej firmie, jestem umówiony na rozmowę na razie, zobaczymy jak wyjdzie. Jestem pełen optymizmu po tym co tu przeczytałem.

weroxo

Jeżeli komuś zależy na zdobyciu wiedzy to polecam robić u nich praktyki, można wtedy zobaczyć jak ta praca wygląda od środka :) mi samej dużo dały i upewniłam się w przekonaniu, że to jest to czym chcę się zajmować

@weroxo

Też miałam u nich praktyki, już dość dawno, ale też uważam, że dużo mi dały i warto się do nich zgłosić, ogółem firma dobrze zorganizowana, a pracujący tam ludzie mają obszerną wiedzę, więc sporo można się dowiedzieć i nauczyć

może tak

Firma oferuje ciekawe stanowiska. Dużo dobrego o nich poczytałam i widzę tam dla siebie miejsce :)

stary

Powiem Ci tak, to musisz indywidualnie obgadać z firmą, ja ze swojej umowy jestem zadowolony, ale pracuję już dość długi i nie interesowałem się co teraz oferują nowym pracownikom. Wynagrodzenie jest atrakcyjne, a można liczyć też na premie, więc już w ogóle super :)

boguś

Firma się nieusatnnie rozwija, co jest dużym plusem, a hejtują Ci, którym nie udało się zrobić tam kariery i starcili swoją szansę

Firma zna się na rzeczy, a pracując wśród doświadczonych profesjonalistów można się przy okazji wiele nauczyć, polecam

dumdum

firma dobra, bardzo rozwojowa dla pracownika, po za tym umowa o prace dobra, stawka pracy tak samo w raz z godzinami pracy, premie też można dostać.

XYZ
@dumdum

Zgadzam się w 100%, praca godna polecenia ;)

Atmosfera bardzo ok, zespół jest zgrany, forma pracy również dobrze organizowana, także na plus ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. - Wrocław

Agencja Rozwoju Innowacji Sp. z o.o.