Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo

Wrocław

Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo

ona

Witam, widzę, że ktoś z Zarządu ARI przejął od października forum, czyżby nie miał kto pracować ;). Wszystkie opinie od października to ściema. Współczuję naiwnym!

zbychu

Jeśli chodzi o tego pracodawcę, zacznijmy od plusów - płace rynkowe, wypłata wynagrodzenia bez zarzutu, lokalizacja firmy w dobrym miejscu - nie trzeba pchać się do centrum Wrocławia Jeśli chodzi o minusy, to miałem umowę zlecenie podpisaną z dwoma firmami, Ari oraz inną społką powiązaną, szefostwo wszystko załatwia na ostatnią minutę, jeśli urząd jest czynny do 15.30, to wysyłają Cie o 15 lub 15.10 do urzędu, brak możliwości realizacji własnych pomysłow. No i jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie, to wiele nowego sie nie nauczy.

Aleksander

Firma z ogromnym doświadczeniem, profesjonalnie podchodzi do tematu dotacji. Jeśli potrzebujecie uzyskać jakąś dotację to warto z nimi działać ;)

Alicja

@Tinka piszesz o możliwości pracy zdalnej. Jak często jest taka możliwość? Pewnie jednak ta opcja zależy od tego w jakim dziale firmy się pracuje. Możesz powiedzieć pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój wpis?

Renata I

Bardzo polecam współpracę. Pomogli mojej firmie rozwinąć się dzięki dotacji. Wszystkiego dopilnowali, a ja nie musiałam o nic się martwić. Pozdrawiam serdecznie

Tinka

Takie firmy jak ta, to ja szanuje. Przełożeni szanują pracowników, w biurze fajna atmosfera, nie tyle luźna co nie tak mocno napięta. Jak chcesz dogadać godziny pracy to też nei ma problemów. Część zleceń możńa też robić zdalnie.

N.

Oby te pozytywne opinie potwierdziły się również w moim przypadku. Właśnie zaczynam z nimi współpracę... zobaczymy co z tego wyjdzie

curious
@N. 25.10.2017 21:19

i jak tam? Pracujesz? Możesz coś powiedzieć?

N.
@curious 06.11.2017 11:35
i jak tam? Pracujesz? Możesz coś powiedzieć?

Tak, ale na razie trudno powiedzieć mi coś więcej, bo atmosfera jest okej, ale to za krótki czas na konkrety, jeszcze poznaje firmę i jej nawyki

Rej

w wielkim skrócie mogę napisać, że szef jest w porządku, a ogólna atmosfera panująca w biurze nie budzi zastrzeżeń. Pieniądze różnią się w zależności od stanowiska i moim skromnym zdaniem umiejętności negocjacji :))

aaa

nie polecam

Krys

bardzo mała rotacja, dobre zarobki

Małgorzata

Dla mnie również udało im się uzyskać dofinansowanie i mogę spokojnie rozwijać firmę. Nad wszystkim czuwają i jesteśmy w stałym kontakcie

ciekawey
@Małgorzata 24.10.2017 12:22

dużo udało się załatwić?

Małgorzata
@ciekawey 25.10.2017 13:08
dużo udało się załatwić?

:)) to już chyba nie są informacje, które się udostępnia ot tak :))

Leszek

warto z nimi współpracować, bo można na tym tylko zyskać :)

ciekawy

Jak z wakatami u nich?

Mirek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą Agencją. Bardzo pomogli mi w rozwinięciu biznesu, czego sam nigdy nie był bym w stanie ogarnąć na taką skalę :)

Ola

Ja tam byłam na praktykach i było w porządku, ciekawe zadania, dużo się nauczyłem i fajna atmosfera.

Kern
@Ola 18.10.2017 08:27

nie chcieli Cię zatrudnić po praktykach?

Ola
@Kern 20.10.2017 09:26
nie chcieli Cię zatrudnić po praktykach?

Może i chcieli, ale ja nie mogłam zostać, bo musiałam dalej studiować, a zanim skończyłam studia i się obroniłam to już trochę zmieniłam kierunek zainteresowań :) ale firmę polecam w 100% na praktyki, bo serio czegoś się tam nauczysz, a nie tylko parzenia kawy jak to często niestety bywa ...

studnet

mnie bardziej zastania jak to wygląda u nich z praktykami, bo widzę, że szukają praktykanta do departamentu finansowania innowacji we Wrocławiu, ale nie napisali nic odnośnie roku studiów czy preferowanego kierunku

U2

Zdecydowanie w tej firmie trzeba być kreatywnym i ambitnym. W dzisiejszych czasach klienci są coraz bardziej wymagający i trzeba temu sprostać. Cały czas coś się dzieje, ale zaangażowanie jest odpowiednio wynagradzane ;)

Igor

Praca jak praca, ale z prezesem zawsze można się dogadać, bardzo pomocny i wiele rozumie....

fryda

moim zdaniem można się dużo nauczyć w Ari i zdobyć doświadczenie, nie wiem czy to firma na cale życie, ale rok, dwa, trzy spokojnie można tam spędzić i jak komuś będzie pasować to zostać dłużej

Wilanowska

Na początku myślałam, że jest to praca dla wytrwałych - bardzo stresująca. Myliłam się. Ekipa nieduża, ale zgrana, nie powiem, że jest czas na nic nie robienie, ponieważ jest naprawdę dużo spraw do ogarnięcia. Trzeba być na bieżąco ze wszystkim nowinkami prawnymi itp, ale jeśli ktoś jest zaangażowany to sobie poradzi

Karina

ja korzystałam z ich usług i dostałam spore dofinansowanie na rozpędzenie biznesu. Musiałam przedstawić biznes plan, plan finansowy, zaświadczenia. Oczywiście we wszystkim mi pomogli i przygotowali stosowane dokumenty. Szczerze polecam ich usługi

Arczi

Jeśli chodzi o oferty pracy u nich to na pewno można się spodziewać pracy w dobrych warunkach i za dobra pieniądze

Iga

szukają teraz specjalisty ds. sprzedaży. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć?

gap

Świetna atmosfera, wspaniali ludzie, bardzo dobrze się pracuje. Więcej takich firm i pracodawców.

Markus

w Ari jest też opcja elastycznego czasu pracy lub pracy zdalnej co dla mnie jest super opcją, a w standardzie praca pn-sb od 8 do 16. Ekipa jest zgrana i wszyscy się dogadują, ogólnie ja jestem zadowolony, że zdecydowałem się tutaj zatrudnić

Alicja

@AdRemTwój wpis na pewno będzie pomocny dla wielu osób, które szukają dodatkowych informacji na temat pracy w firmie. Bardzo ważne jest wyjaśnianie nie do końca prawdziwych informacji jakie pojawiają się we wpisach niektórych użytkowników. Dlatego też jest tak ważne by wypowiadało się jak najwięcej z nich. Rozumiem, że Tobie praca w ARI odpowiada. Chętnie dowiemy się o mocnych stronach tego pracodawcy. Możesz powiedzieć też coś o możliwościach rozwoju jakie zapewnia on swoim pracownikom? Takie dodatkowe informacje będą bardzo cenne.

Reset
@Alicja 04.08.2017 11:33

Na rynku dolnośląskim Agencja Rozwoju Innowacji jest jedną z dominujących firm w zakresie przygotowania i zarządzania różnorodnymi projektami dofinansowanymi ze środków UE. Efektywność pozyskiwania środków dla przedsiębiorców waha się w granicach 80 %. To jest główna domena działalności. Jeśli chodzi o rozwój osobisty pracowników to wszystko zależy od pracownika i jego pomysłów. Chcesz iść na szkolenie, to idziesz. Oczywiście pracodawca zawsze motywuje do tego, aby było to przedsięwzięcie jak najmniej kosztowne, czyli dofinansowane i oczywiście związane z Twoją sferą działania w Agencji. To ty masz mieć wizję własnego rozwoju, własnej przyszłości. I tyle!

AdRem

Pracuję w ARI SA prawie 7 lat i musze powiedzieć, ze większość powyższych opinii jest nieprawdziwa. Zacznijmy od wypłaty wynagrodzeń. Wszyscy zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę otrzymują regularnie wynagrodzenie 10 każdego miesiąca. Inaczej wygląda sprawa wynagrodzeń w oparciu o inny rodzaj umowy. Ale żadna osoba zatrudniona na inne umowy niż umowa o pracę nie czyta umowy, gdzie ma wpisane czas wypłaty wynagrodzenia, a więc jeśli ktoś zawarł umowę 17 czerwca, to najbliższe wynagrodzenie otrzyma po miesiącu pracy, czyli 17 lipca, a większość spodziewa się wypłaty w dniu 10 danego miesiąca. Przez ten okres miałem także okazję poobserwować wielu nowo zatrudnionych. Niestety odchodzenie ich z pracy to nie efekt złego zarządzania, tylko braku zdolności wykonywania określonych zadań, marazm, brak doświadczeń, nienależyte wykonywanie zadań itp. Oczywiście najlepiej zwalić całą winę na zarządzających, bo odważyli się żądać czegoś od nas, a przecież my jesteśmy tacy wspaniali, genialni i najchętniej to oczekiwalibyśmy dużych wynagrodzeń bez własnego wysiłku. W firmie pozostają ci, którzy chcą coś robić, wnoszą wkład w jej rozwój i mimo różnych perturbacji mają pomysły na przyszłość.

AdRem

Alicja

@Alek, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo? Dlaczego uważasz, że firma to 'tragedia'? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Czekamy na Twoją opinię.

op

a dlaczego jedna wielka sciema? uwazam, ze daja szansę mlodym i niedoswiadczonym pracownikom w znalezieniu pracy i podjeciu zatrudnienia, poza ty mozesz wiele sie nauczyc u nich co bedzie plusem w twojej dalszej drosze

Resulto

szukają w Resulto (inna kultura i poszanowanie dla Pracownika i Klienta)

Miałem wysłać swoją aplikację do nich, bo widzę, że szukają na kilka stanowisk. Ale jak czytam te opinie to chyba nie ma co się tam pchać.

Marta

No niestety przykra rzeczywistość...

Alek

ARI na Ostródzkiej :) TRAGEDIA .

Paris

Czy naprawdę jest tak źle?? Czy tu mowa o ARI na Ostrodzkiej?

były pracownik

Nie jest tak źle :) Może i nie jest to korpo z procedurami i standardami na wszystko, ale dobry pracownik będzie się tam miał naprawdę dobrze.

ziomek

Wszystko powyżej to niestety prawda. Szkoda zdrowia na tą firmę, niczego nowego nauczyć się nie można, a codzienny stres jest wykańczający. ( usunięte przez administratora )

Emil

Pojawiło się kilka ogłoszeń o pracę w tej firmie i faktycznie wychodzi na to, że potrzebują kogoś "na już". Dobrze, że zajrzałem na opinie o firmie bo szkoda tracić czasu jak tak to ma wyglądać.

Zostaw opinię o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo