Opinie o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo w Wrocław

malbi Nowy wpis

Współpraca z tą firmą to jeden wielki koszmar. Zupełny brak profesjonalizmu,(usunięte przez administratora)

johnny Nowy wpis

Bardzo zmotywowany i wesoły zespół! Polecam współprace :) Miło ją wspominam i zdobyłem kilka znajomości, które trwają :) W Ari stawkę oferują niezłą i jest możliwość rozwoju.

Grzesiek Nowy wpis

Polecam pracę w ARI ze względu na doświadczenie i wiedzę, którą można wynieść z firmy. Atmosfera jest okej, czasem pracy jest więcej i się ''pali'', ale nigdy nie zostałem wtedy bez pomocy kolegów :) Poza tym dobrze się zarabia i można wziąć home office :)

Weronika Nowy wpis

Ja tez polecam tą pracę. Atmosfera jest okej, zarobki też zadowalające. Myślę, że nie ma na co narzekać, po prosu trzeba spróbować swoich sił :)

Pracownik Administracyjny

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałem zaproszony do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałem w sposób bardzo kulturalny poinformowany o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe, o doświadczenie na podobnym stanowisku, plany na przyszłość, największe osiągnięcia

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
jaa87

Bardzo dobry, uczciwy i słowny pracodawca. Wypłaty zawsze w terminie, dobra atmosfera, czego chcieć więcej

ciekawy

Wygląda nieźle, więc mówicie, że warto rekrutować?

zdobywamdoświadczenie
@ciekawy

Myślę, że możesz śmiało rekrutować, ja obecnie buduję dopiero swoją karierę zawodową, ale już widzę, że praca w tej firmie to był świetny pomysł

pracowity

Pracuje już prawie 3 lata i mam nadzieję że jeszcze długo tam zostane. Doświadczeniew w tym zawoidzie to podstawa

Szalona

Nie znam lepszej firmy, w której aż tyle bym mogła się nauczyć i przede wszystkim zdobyć wiedzę praktyczną, atmosfera jest też w porządku, ludzie pomocni, a sama praca dość ciekawa

@Szalona

Atmosfera to duży plus tej pracy, a dobrze się pracuje w gronie profesjonalistów

ambitnie

Co tu dużo mówić, firma, w której dobrze się pracuje, czasem jest sporo pracy, ale to normalne. Ja akurat szybko się wszystkiego nauczyłam i cenię sobie zdobytą widzę :)

potworek

W ARI odbywałem praktyki, nie powiem, wiele się nauczyłem, szczególnie na temat Funduszy Unijnych, no i zdobywałem doświadczenie w pracy biurowej, powiem tak, jeśli ktoś się zastanawia nad stażem/praktykami to jak najbardziej warto!

@potworek

Ja w sumie swoją karierę w tej firmie też zaczynałem od praktyk :) utrwaliłem się też w przekonaniu, że to praca dla mnie i mam z tego satysfakcję. Ogólnie jeśli miałbym coś o tej firmie powiedzieć to raczej nie mam się o co doczepić, bo warunki sa naprawde fajne i jak ktoś chce to może sporo osiągnąć

influencer

Miałem okazję współpracować z firmą aridotacje i była to współpraca, którą zaliczam do tych owocnych. Bezproblemowo, profesjonalnie, tak jak powinno być! Polecam!

nick

Dołączam się do pozytywnych opinii :)

Jeszcze do niedawna miałem okazję współpracować z tą firmą, był to bez wątpienia czas, gdy moja kariera zawodowa znacznie nabrała tempa, dużo pracy i pozytywne efekty płynące z niej!

tictac

Praca jak najbardziej do polecenia. Stabilne warunki, wypłata na czas, uczciwe warunki :)

zen

Zawsze chciałem pracować tu gdzie teraz, mimo, że to osiągnąłem wciąż mam motywację do rozwoju, firma jak najbardziej z perspektywami

talker

Firma dobrze mobilizuje pracowników, zarobki mi odpowiadają, sama praca również, mogę polecić

Maria

Bardzo dobre zarobki, fajnie się pracuje oczywiście towarzystwo też jest okey, nie narzekam.

Mars
@Maria

To prawda dobre zarobki to mają.

@Maria

Ja po kilku latach spędzonych w Ari widzę ile ta firma wniosła w moje życie i faktycznie zarobki to duży plus

nick

Praca na pewno należy do tych ciekawych, ale też nie ukrywam, że trzeba to lubić. Ogólne warunki są bardzo dobre, nie ma co narzekać na wypłatę ani atmosferę. Ludzie są zgrani, praca leci szybko, a do tego można zdobyć dużo cennego doświadczenia.

sajgonka

Firma oferuje dość ciekawe warunki, a przede wszystkim stabilne. Praca jest bardzo rozwijająca, można zdobyć masę doświadczenia, które w tej branży nie ukrywajmy jest cenne ;)

Praca jak najbardziej w porządku, mogę śmiało stwierdzić, że spełniam się w tej firmie zawodowo

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo?

Kandydaci do pracy w Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rozwoju Innowacji sp zoo