Opinie o Marjoland w Zoetermeer

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marjoland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marjoland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marjoland w Zoetermeer

T

Jak teraz wygląda sytuacja w Marioland? Ile można zarobić i jak z zakwaterowaniem?

And
@T

Szkoda gadać

Dominisia26

Ktoś napiszę ile teraz wynosi koszt zakwaterowania przez tą firmę? Czy Paweł Kowalewski nadal się wszystkim zajmuje? Pracowałam tam we wrześniu 2016 r. i rozmyślam powrót do tej firmy na około 5-6 tyg. Teraz na Walentynki i Dzień Kobiet powinno być dużo, bardzo dużo pracy. Pamiętam, że stawka była bez szału. Dla mnie nawet niska bo nie wychodziło mi nawet 7 euro na rękę ale o dziwo dużo zarobiłam przez 4 tyg . Dzięki dużej ilości godzin i przy chyba 5 dniach wolnych. Bez presji i stresu się nie obyło ale nie jest tak strasznie jak się wydawać mogłoby na początku. Trzeba się wykazać wiadomo, przestrzegać zasad a na normę to wtedy machną ręką. (usunięte przez administratora) trzeba bo wywalą. Proszę o info.?

Kazimierz
@Dominisia26

Są możliwości, aby na tak krótki okres powrócić do pracy w firmie Marjoland? Firma daje takie możliwości? Mogłabyś napisać, w jaki sposób dostałaś się w tamtym okresie do pracy w tej firmie? Miałaś informację od znajomych, że firma daje możliwości krótkiego zatrudnienia, czy może odpowiedziałaś na dodane przez pracodawcę ogłoszenie? Przedstaw proszę więcej szczegółów.

Filip
@Kazimierz

Tak, można.

Kazimierz
@Filip

Korzystałeś może z takiej możliwości? Jeżeli tak, to będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami tym, jak Ty oceniasz to miejsce pracy? Warto jest ubiegać się o pełnoetatowe zatrudnienie w firmie Marjoland? Chciałbym poznać Twoją opinię na temat tego miejsca pracy.

matao
@Dominisia26

koszt noclegu na 4 tygodnie 300 euro

Byly pracownik :)

Pracowalem w tej firmie od zeszlego roku od sierpnia do tego roku czerwca. I co moge powiedziec duzo w tej firmie w przeciagu tego czasu sie zmienilo. Gdy zaczynalem tam prace byly jeszcze stare normy I kierownictwo bylo bardzo wymagajace. Ale od tego roku firma ma problem z znajdowaniem nowych pracownikow I trzymaja duzo ludzi na sile.. gdyby np taki pracowal w zeszlym roku wylwcialby a teraz naprawde trzeba slabo pracowac by wyleciec.. pracowalem na 4 troszke na 3 I raz bylem na 1, w tej chwili norma na 4 wynosi 10 mat do 8:30, ale tak naprawde gdy ma sie o oczko mniej maks 2 to nie wyciagaja wiekszych konsekwencji.. np na 4 ponad polowa pracownikow to ludzie ktorzy pracuja tam do 3 msc maks pol roku, ktorzy maja problemy z normami itd. Z mojego punktu widzenia praca jak praca kiedys przesadzali I bardzo byli rygorystyczni dzis? Jest o wiele lzej. Jesli szukasz pracy na chwile by sobie dorobic polecam lecz ostrzegam moze byc ciezko trzeba byc twardym psychicznie. Lecz at praca napewno nie moze byc pomyslem na zycie szkoda nerwow ;) Duzo zalezy rowniez od tego na jaka szklarnie sie trafi ;) o sortowni sie nie wypowiem gdyz tam nie pracowalem.. wyplata ok nie oszukuja z godzinami gdy cos jest nie tak mozna wyjasnic.. gdyby nie ludzie z mojego domku nie wiem czy tak dlugo bym tam byl lecz duzo zalezy od szczescia ;) wiem ze na 1 I 2 wymagaja nadal I jest ciezko na 3 I 4 jest o wiele lepiej. Pozdrawiam :)

Kondor
@Byly pracownik :)

Zgadzam się. Pracowałem na M1, atmosfera tragedia. Krzyki, wyzwiska, ludzie chodzą jak zombie. Kilka razy zdarzało się że dziewczyny zapłakane na przerwę schodziły. Też słyszałem że na innych szklarniach pod tym względem jest o niebo lepiej. Nie wiem, nie byłem ale ludzie na domku z innych szklarni sobie chwalili.

@Kondor

zgadzam sie M1 to wielka tragedia A jeszcze trafic do grupy Andrzeja ( ksywka Lysy ) to ciezko dzionek przepracowac tam jest zasada pracujac 2 miesiace masz robic tak samo szybko jak ci co robia juz po 4 - 6 lat

@Byly pracownik :)

na M1 norma 12 pkt do 7.30 a teraz nawet za zadna przerwe ni placa wszystkie sa bezplatne czyli 3 przerwy 1.15 sa odliczane darmowe

Zuzanna

@wiki, na stronie internetowej firmy znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: http://www.marjoland.com/pl/kontakt/ Nie widzę tam aktualnych ofert pracy, ale myślę, że zawsze warto zadzwoń lub napisać, i zapytać :) @Kondor, czy oprócz wspomnianej atmosfery, może jesteś w stanie powiedzieć coś więcej? Opinie obecnych i byłych pracowników są bardzo cenne dla innych użytkowników forum.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marjoland, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
wiki

gdzie mam zadzwonic albo nappisac maila w sprawie pracy ??

Krzysiek26

@Zuzanna :) Sorki że dopiero teraz odpisuję lecz nie przyszło mi powiadomienie, że ktoś pisał :/ Tak konkretne numerki oznaczają szklarnie w tej samej firmie. Zazwyczaj jest się przypisanym już na stałe do określonej szklarni, lecz bywają sytuacje w których bardziej doświadczonych pracowników przerzucają na inne szklarnie ze względu na braki kadrowe ;) Każda szklarnia ma inne róże i np pracowałem na czerwonych rózach na 4 a potem zostałem przeniesiony na jakiś czas na szklarnie z białymi różami i było naprawde ciężko się przyzwyczaić ;) tak naprawdę każda szklarnia ma inne normy jest to pokręcone, i funkcjonuje na tej szklarni :D Najcięższe normy są na 1 i na 2, gdzie kierownikiem jest Krycha, lecz wiem że z upływem czasu te normy coraz bardziej podupadają, ze względu na niskie zainteresowanie ludzi by w tym miejscu pracować ;) tzn wymagają ale jest w tej chwili o wiele ciężej wylecieć niż to było kiedyś, bywają na firmie osoby kablujące ale można też spotkać wielu wspaniałych i w porządku ludzi :) Mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam :)

Gerard
@Krzysiek26

Chyba jednak najwyższe są normy na dwójce na automatycznej szklarni choć na początku próbowali tam z automatem do cięcia różnych

@Krzysiek26

na M1 i M2 kierownikiem jest Krystian ( pierwsze wrazenie to facet jak to sie mowi kawal chu..)ale to nie prawda jest wporzadku jak jest cos nie tak przyjdzie zwroci uwage ,wytlumaczy i jest ok ale wiadomo liderzy maja wiecej do powiedzenia i ich slowo sie liczy a jest jeden lider (usunięte przez administratora). tak jak @MAX opisal czlowiek tak potrafi cie oczernic u kierownika ze glowa boli i to swieta racja ostatnie 1.5 miesiaca juz 4 osoby sie zwolnily przez niego.Facet wprowadza taka niesamowita atmosfere ze sie nie dziwi ze ludzie sie zwalniaja PS @max a probowales sie przeniesc gdzie inndziej.Tz na inna szklarnie

Tycjan

Czy firma działa normalnie? Taka cisza na forum. Miałem nadzieję, że dowiem się coś od pracujących!!

@Tycjan

Roboty jest duzo, wiec mozna zarobic :) tempo bylo i bedzie wymagane

Zuzanna

@Byly pracownik :)dziękuje za odpowiedź. Rozumiem, że 1,2,3,4 to konkretne szklarnie firmy. Piszesz, że pracowałeś na kilku z nich. Czyli nie jest się na stałe przypisanym do jednej? Czy prace na każdej z nich się różnią, czy też wykonuje się tą samą pracę, tylko z innymi normami?

Byly pracownik :)

Zuzanna

Pracujesz w Marjoland? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Jak wygląda praca na Twoim stanowisku/dziale?

Asa

No ja też mam takie, miło mi to słyszeć że Ty też.

Fiołek

To musisz kolego poszukać pracy w innych firmach, bo tutaj to jedyne co mogą Ci zaoferować to garb na plecach i żylaki na nogach...

Byczy

Może ktoś z kierownictwa ;-) Najlepsze, że wpisy krytyczne lecz kulturalne są szybko usuwane.

zdziwiona

Że niby co jest do osiągnięcia? Napewno o właściwej firmie piszecie????? hahahahahahaha... się uśmiałam :-)

ludziom nie chce się pracować?? o czym ty mówisz człowieku popracuj na m4 z Erwinkiem dostaniesz tak w (usunięte przez administratora) ze odlecisz do Szajeru niewolnictwo i nic poza tym (usunięte przez administratora) za siebie i za kierowników bo oni mają w (usunięte przez administratora) wolą palic faje w tralach

To nie praca w kwiaciarni tam się ciężko pracuje i niestety trzeba swoją normę wyrobić

Jeśli nie posiada się numery sofi to muszą go pomóc wyrobić inaczej nie można legalnie pracować choć kiedyś tam też pracowali bez tego numeru ale na czarno tylko nocą

Gruby

Jest ok, pracowałem ale mnie zwolnili .Kasa niezła i jeden wniosek mniej dyskutować więcej robić. Pozdr.Gruby

Byłam

Opinie

Witam :) Czy mógłbym prosić o informację, jak wygląda teraz praca w Marjolandzie? Pracowałem tam 2 lata temu i jestem ciekawy czy coś się zmieniło? Jakie teraz jest kierownictwo na szklarniach? Czy mocno powymieniali się ludzie na szklarniach? Planuje się wybrać tam do pracy i nie wiem czego mam się spodziewać po takim czasie?

Zostaw merytoryczną opinię o Marjoland - Zoetermeer

• Jak się pracuje w Marjoland?

Zobacz opinie na temat firmy Marjoland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marjoland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marjoland