Opinie o Marjoland w Zoetermeer

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marjoland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marjoland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marjoland w Zoetermeer

Zdecydowanie nie polecam, dopóki człowiek jest w okresie wstępnym wszyscy są mili i grzeczni, a potem pokazują się dopiero prawdziwe oblicza ludzi. Atmosfera mega niemiła, ludzie siebie nawzajem podpierdzielają. Jeśli nie wykonujesz normy mimo, że się starasz to cały czas krzyki i (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś się szanuje stanowczo odradzam. Jedyny plus to wypłaty na czas, ale nie za takie traktowanie nieludzkie

Ona

Stanowczo odradzam pracę na sortowni nr 4 . Sylwia P I Iwona P siostry które myślą że firma należy do nich haha robią wały w niej jak mało kto. Panie ogarnijcie się wasi chłopcy i tak na niczym się nie znają a głupa palą wielcy fachowcy . Wcześniej czy później spotkamy się w Pl .

Nika

Czy w Marjoland wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Romek

Nagrodę w postaci pracy bez wolnego np gdy nie ma ludzi do pracy

Gaba

Tak.

Misiu

Na początku jest ciężko, później coraz łatwiej.Wszystkiego można się nauczyć. Z perspektywy czasu, miło wspominam tą firmę, wszystkich ludzi i czas spedzony w pracy i po pracy. Było fajnie.

.....
@Misiu

Wiesz mimo ciężkiej pracy tez tak mam. Fajnych ludzi tam poznałem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marjoland, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Krystian m1

Jutro zebranie

@Krystian m1

Czego dotyczyło zebranie, o którym wspomniałeś w komentarzu? Z podanych przez Ciebie informacji zebranie powinno odbyć się w sobotę, także może napiszesz, co działo się w trakcie zebrania i jakie decyzje zostały podjęte? Podziel się z nami tym, jak to wyglądało.

Buahaha
@Kazimierz

Kazimierz nie badz taki ciekawy bo kociej mordy dostaniesz ????

Giero
@Krystian m1

I dopiero mi o tym piszesz że zebranie

To nie jest ich wina. Oni mają wytyczne z góry czyli od właścicieli. Jak bym chciał żeby dali z urzędu tam jakiegoś holenderskiego obserwatora na miesiąc. Przede wszystkim na szklarnie numer 4 niech oceni i wyda opinie czy wszytko jest zgodne z prawem takie traktowanie polaków. Zresztą my się sami podkładamy, jeżdżąc tam, a jeździmy po co żeby zarobić i kolo się zamyka. Każdy ma wolną wole i kto chcę i tak pojedzie. My możemy napisać tylko opinie jak się nam pracowało i tyle :)

Gerard
@ja

Tam pracowali kiedyś na szklarni Holendrzy Piter Andre Helma nie wiem czy dobrze napisałem imiona

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Marjoland?

Mietek

Dodatkowa nagroda jest możliwość przyjęcia do pracy na wolnym

Jarosław
@Mietek

Przyjęcia, czy przyjścia? Mam przez to rozumieć, że mając wolny dzień pracodawca i tak daje możliwość przyjścia do pracy i tym samym zwiększenia swojego miesięcznego uposażenia? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twój wpis, dlatego, proszę o jego sprecyzowanie. Zrobisz to dla mnie? Będzie mi bardzo miło.

Czy pracownicy w Marjoland dogadują się między sobą?

TaZła

Oczywiście, że tak. Tworzą się na mniejsze grupki i podkładają nogi na każdej możliwej okazji. Ahh.. nie zapominając o tym, że kablowanie do biura nawet o zmyślone rzeczy to na porządku dziennym. Takie osoby potem to aniołki dla szm@@@cisk z biura.

Jasia
@TaZła

Pracowałam tam dwa lata.nikt mi nigdy żadnej kłody pod nogi nie podłożył ani nie "podkablowal" do biura. zakładam, że jesteś jedną z tych osób, które największy problem mają ale ze sobą..

@Jasia

Widocznie już byłaś w grupie podkładających kłody, bo zazwyczaj były to osoby, które porobiły już trochę tam i się wyżywali na nowych pracownikach, a biuro chętnie pomagało, bo przecież lepiej was znali niż nowych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Marjoland?

Mietek

Atmosfera? Masz robić i się nie odzywać. Norma, tempo jak będzie na poziomie to pochwały nie dostaniesz za staranie się jedynie (usunięte przez administratora) przy każdej możliwej okazji.

@Mietek

Mietek trafiłeś w sedno

Dantuś

Napiszcie pod jakim nr pytać o pracę?Żaden nr nie odpowiada @ tak samo.

Nowy10

Witam, mniej więcej na jakie zarobki miesięczne można liczyć można

@Nowy10

Więcej zarobisz gdziekolwiek indziej, a dodatkowo dostajesz w gratisie od Marjolandu zaburzenia psychiczne.

Nowy 10
@TaZła

A jakieś konkretne stawki lub miesięczny zarobek, bo planuje się tam dostać.

gs

A czy nadal pracuje tam JANUSZ złota raczka

Ryszard

@Mietek Bardzo dziwna jest ta opinia, w świetle dobrej opinii jaką firma zdobyła. Może trzeba zweryfikować swoją pracę?

wojtek

wycisna z ciebie ostatnie soki i niszcza psychicznie jedynie co to kasa sie zgadza ale to zadna laska za takie przejscia w tym (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@max, nowo zatrudniona osoba w firmie Marjoland otrzymuje odpowiednie wsparcie od pozostałych pracowników firmy? Są osoby, które wprowadzają nowo zatrudnione osoby? Na jakie zarobki można liczyć za przepracowanie godzin, które podałeś w komentarzu? Przedstaw szczegółowo, jak wygląda praca w tej firmie.

@Zuzanna

z tym moge sie zgodzic pierwsze 2 tygodnie jestes w tzw.szkolce ( czyli sie szkolisz )i w tym czasie masz jakas tam pomoc i wsparcie ale juz potym czasie trafiasz do innej sekcji albo na inna szklarnie jak jest na innych szklarniach niewiem ja po szkoleniu na szklarni 1 trafilem do sekcji w ktorej jest liderem tzw. LYSY ( Andrzej ).A to jest czlowiek ktory jest w stanie w ciagu jednego dni doprowadzic cie do lez ( tak potrafi gnebic czlowieka ze sie w glowie nie miesci ) popytaj sie tu kto u niego pracowal i ile osob pracuje dalej za mojej kadencji zwolilo sie 4 osoby a nastepnie ja do niego trafilem ( choc zapieralem sie ze nigdy sam sie nie zwolnie no ale emocje i psychika wygrala Facet doprowadzil mnie do takiego stopnia ze nie wytrzymalem i sam sie zwolnilem ) a co chodzi do zarobkow to firma solidna zawsze na czas byla wyplata i tu zawsze bylem zadowolony zadnych przekretow tyle ile mialem godzin zawsze za tyle bylo wyplacane PS: zgadza sie mialem jakies tam wsparcie innych pracownikow ( i za to im wielkie dzieki) ale facet tak mi siad na psychyke ze poprostu nie wytrzymalem

@max

PS; jak Cie zostawia na szklarni M1 rob wszystko aby trafic do sekcji Wojtka,Mirka lub do Suriego trafisz do Andrzeja gwarantowany psychiatryk Ale oczywiscie to jest moja opinia,moze poprostu jestem za slaby psychicznie

@max

Możesz napisać, jak konkretnie wyglądało wynagrodzenie za pracę w firmie Marjoland? Czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na atrakcyjną stawkę wynagrodzenia? Napisz jeszcze, czy poza wynagrodzeniem można liczyć na jakieś nagrody bądź premie? Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

@Kazimierz

dostajesz 9.69 na godzine razy za te godziny co przerobisz oczywiscie minus mieszkanie i ubespieczenie a premi zadnych nie ma

@max

Były możliwości, aby móc zostawać w pracy dłużej, aby zwiększyć swoje wynagrodzenie? Firma Marjoland dawała takie możliwości swoim zatrudnionym pracownikom? Opisz nam dokładnie, jak to wyglądało.

@Kazimierz

Jest godzina za godzine. Czyli za nadgodziny mozna wziac wolne.

@Seba

Często zdarza się tak, że jest obowiązek, aby zostać dłużej w pracy? W dalszym ciągu nie wiem, czy osoby chętne mogą np. codziennie zostawać dłużej, aby móc więcej zarobić? Firma daje takie możliwości, czy raczej nie jest to zbyt często możliwe? Odpowiedz, jeżeli masz doświadczenie na ten temat.

@Kazimierz

Pracujemy okolo 40 godzin tygodniowo. Jak zdarzy sie wiecej to jest zamieniane na wolne.

@Seba

Nie ma obowiazku. Jezeli ktos chce pracowac rowne 38 godzin to pracuje.

Ram pan pam
@max

Albania King xD albo jakiś big moe z niego xd

M4
@max

Bo jak ci się nie chciało pracować to tak jest. A liderem jak go nazwales łysy był najlepszym na m1 bo pomagał nowym. A co do innych liderów łysy nie podpierdalal tylko próbował pomagać. A ty jak myślałeś że będziesz kasę dostawał za nierobstwo.

@Seba

Obowiązek pracy jest aż zrobi się to co zostalo na dzisiaj zaplanowane . (usunięte przez administratora)

M.B. :)

Pozdrawiam Krystian:) ale wciaż nie żałuję, że nie pozwoliliśmy Wam wrócić do pracy po nowym roku. Niestety, tak to już jest jak ktoś niespodziewanie zjeżdża tuż przed świetami Bożego Narodzenia. A piątkowe piwo i imprezy w stylu casino są spoko i pokazują, że firma stara się aby pomimo ciężkiej pracy ludziom w miarę możliwości żyło się tu dobrze. Wiadomo, że plusy i minusy są w każdej firmie a ludzie są tylko ludźmi ze swoimi zaletami i wadami. Nie słyszałam jednak o biurach, które jeżdżą z ludźmi do lekarzy, szpitali, na wyniki, po SOFI numer , do banku lub załatwić inną sprawę w urzędzie, często przetłumaczyć pismo nie pobierając przy tym żadnych pieniędzy od tych, dla których to robią. Podobnie z telefonem sluzbowym, ktory w naglych waznych sprawach jest czynny 24/ h. Domki, wiadomo, nie standard Hiltonu ale też nie prycze drewniane bez toalety i jednej kuchence na 20 osób( o ktorych sie czesto słyszy). Wszystkie są wynajmowane od Holendrów a za wynajem trzeba placic( tak jak w PL). Stąd 300 euro za 4 tyg . Umowa jest po polsku i holendersku, ubezpiecz. zdrowotne w firmie Holland Zorg ( 91 euro / 4 tyg). Możliwość urlopu w sytemie 12 tyg pracy- 3 tyg w PL lub 8 tyg pracy- 2 tyg w PL. Wyciągi z wyplat rozdawane co 4 tyg na kantynie. Praca od 6.00 do momentu az zostanie zrobione co zostalo na ten dzien zaplanowane. Praca nie jest być może lekka pod względem warunkow szklarniowych i tempa , na ktore firma zwraca uwage w kazdym dziale ( szklarnie, sortownia, dzial techniczny) . Wszystko jest jednak w granicach rozsądku ( choc pewnie w tej kwestii są rozne opinie) . Nie bez znaczenia jednak pozostaje fakt, że pracuje tu 250 Polakow, ktorym idzie bardzo dobrze. Jeśli się mylę lub o czymś źle poinformowałam , prosze ( pracujących tu ) aby mnie poprawili.

Zdeb
@M.B. :)

Praca do momentu az bedzie zrobione co bylo zaplanowane... hmmm... no naprawde, praca zgodna z kodeksem pracy...

Teresa

Regulamin serwisu zabrania używania obraźliwych określeń oraz podawania imion i nazwisk, stosujmy się do tego. Poleciłbyś pracę w Marjoland osobom zainteresowanym wyjazdem za granicę? Twój komentarz sugeruje, że praca w szklarni nie do końca Ci odpowiadała, powiedz proszę dlaczego.

Arbajt

Potwierdzam. Ta firma to jakiś absurd. W biurze (usunięte przez administratora)( czy jak ich tam nazwac) czesto wymyslają jakies swoje wewnetrzne zasady i przepisy, (usunięte przez administratora)

Goose

Witam, czy ktoś z pracowników mógłby przybliżyć jak wyglądają relacje pracownik-kierownictwo w tej firmie? Czy rzeczywiście jest aż tak nieprzyjemnie? Można liczyć na godne zarobki?

@Goose

Wygląda tak, że będą mili dopóki jesteś nowy, potem nie mają skrupułów Cię (usunięte przez administratora) na zbity pysk nie martwiąc się o to, gdzie będziesz spał ani jadł (dostajesz wyliczone pieniądze w kopercie na wyjazd z Holandii). Tacy kochani są wszyscy.

@TaZła

Ciebie tak potraktowano? Możesz w jakiś sposób potwierdzić swoje oskarżenia co do traktowania w firmie? Czekam na odpowiedź.

Aleksander

Chcesz przez to powiedzieć, że atmosfera w biurze nie należy do najlepszych? Zastanawia mnie, co może być tego powodem. Z reguły atmosfera uzależniona jest od tego, jak dogadują się zatrudnieni pracownicy. Czyżby był z tym jakiś problem?

Lolek

Premia??? Chyba kogos tu nieźle pogrzało!!! Cos takiego jak premia w tej firmie nie istnieje, tak samo jak podwyżka czy poszanowanie praw pracownika. (usunięte przez administratora)jeżeli chcecie prowadzić normalne życie to trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Aleksander

Jaka dokładnie stawka obowiązuje za godziny nadliczbowe? Napisałeś, że są one wbrew woli pracownika. Dlatego też zastanawia mnie, co w sytuacji, kiedy danego dnia pracownik nie może zostać dłużej w pracy? Pracodawca jest wyrozumiały i rozumie sytuacje, czy może mimo to i tak trzeba zostać?

TaZła

Najgorsza firma w której mogłam robić. Zero poszanowania dla pracownika oraz jego pracy. Niestałe godziny pracy, beznadziejne zarobki (usunięte przez administratora)bo przecież selekcja wśród ludzi to zabawa dla osób z biura.(usunięte przez administratora) Jeżeli macie choć trochę poczucia własnej wartości i godności to radzę sobie odpuścić ową firmę, bo zostaniecie zjedzeni i opluci prosto w twarz przez tamtejszych ludzi. Pozdrawiam.

Mała

Ja pracowaam z chłopakiem od stycznia do maja tamtego roku na szklarni na 4 i kasa zawsze była na czas. Pamiętam że było strasznie dużo nowych ludzi ale byli ok, polecam dla tych ci chcą zarobic

Bonzo

No dokladnie. Jedyna osoba ktora cos robi w tym biurze i potrafi mysleć to Adrian.(usunięte przez administratora)

:-*

Jezeli kiedykolwiek miałabym wrócić do pracy w Marjolandzie to tylko i wyłącznie na m3. Pracowalam goscinnie na innych szklarniach, na m1 i m4 i jedyne co moge powiedziec to m3 a reszta to niebo a ziemia. Noemalne ludzkie podejscie kierownikow i super ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Marjoland - Zoetermeer

• Jak się pracuje w Marjoland?

Zobacz opinie na temat firmy Marjoland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marjoland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marjoland