Marjoland

Opinie o Marjoland

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o Marjoland? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

gfff

karac to troche w sumie brzmi jak bysmy ttaj pisali o przedszkolu to w pracy raczej takich rzeczy nie ma

fred

nikt - 2012-02-23 20:26:02 NIE ZACHWALAJ AŻ TAK BO AŻ SIE SŁUCHAĆ NIE CHCE. GODZINY ZAPEWNIAJA A TO CHYBA ZYSK DLA NICH, BO TO ICH INTERES ŻEBY KWIATY ROSŁY, [usunięte przez administratora] KARAĆ ZA CO MOGĄ TAM KARAĆ, TO JAKIEŚ PRZEDSZKOLE ŻEBY ZA COS KARAĆ. NO I NAJWARNIEJSZE LUDZI MAJA ZA NIC, JAK ŚMIEĆMI POMIATAJA.i na [usunięte przez administratora] zamęt siejesz? [usunięte przez administratora] cię i teraz żal c [usunięte przez administratora] trzeba było pracować a nie [usunięte przez administratora] przez takich jak ty tylko coraz bardziej przestajemy być wiarygodni dla firmy [usunięte przez administratora]

nikt

ala

praca jest ciezka, bo w szklarni przy rózach, ale kasa zawsze na czas, zapewnione sa godziny. tam gdzia mieszkalam byly dobre warunki i ludzie normalni a nie jacys pijacy. i co wazne nie ma jakis dziwnych kar, a czesto sie to slyszy.

Zostaw opinię o Marjoland - Waddinxveen

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marjoland