Opinie o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tim Kałużny sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tim Kałużny sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

anytim

praca na zlecenie . nie opłaca chorobowe i składki emerytalne. jak zachorujesz to tracisz -proste praca do niczego nerwy ,nerwy 10 godzin...za takie grosze lepiej do Łeby jechać tyle samo godzin a kasa lepsza ... pisze spokojna praca ....brak słów jak sam szef wypisuje bzdury zwalnia kiedy chce,co rusz zmienia zlecenie, /podatki / swoim płaci lepiej kogoś musi mieć żeby mu donosił.. odradzam odradzam pracy w tym b...u kierownik /brat nic nie ma do powiedzenia jest na posyłki pyta się o pozwolenie do wc...... atmosfera do d...y.. obiecuje jak potrzebuje ....to jest jego dewiza

TD
@anytim

Chyba nie rozumiesz co piszesz umowa czy to na zlecenie czy na umowę o pracę obowiązkowo jest objęta ubezpieczeniem ZUS chyba ze ktoś jest studentem. Jeśli ktoś ma zlecenie płacimy ZUS i przysługuje mu prawo do zasiłku chorobowego. No ale jeśli ktoś kto tylko rozpoczął z nami współpracę od razu narzeka na chorobowe to chyba każdy kto czyta informacje moze od razu sam zrozumieć ze taka osoba do pracowitych nie należy a wiadomo jak ktoś leniwy i wygodny to i nadmiernie roszczeniowy. Mimo wszystko powodzenia życzę i dziękuje za uwagi które nieuzasadnione w pełni ale pomagają nam zrozumieć stanowisko i punkt widzenia Kandydata do współpracy z nami aby jeszcze dokładniej wszystko na etapie rekrutacji objaśnić mimo iż to robimy to jeszcze dobitniej na piśmie przekazać aby ktoś nie był rozczarowany twarda rzeczywistością. Jeszcze raz powodzenia i życzę znalezienia lżejszego zajęcia adekwatnego do możliwości

twój wróg

SZANUJ ludzi to nie będziesz SZUKAŁ PRACOWNIKÓW ,,, I WYSILAŁ SIĘ JAK TO JEST W TWOJE FIRMIE KRZAK. NAPISZ ILU LUDZI ZWOLNIŁEŚ W CIĄGU ROKU I ILE ODESZŁO ...20-30 LUDZI . KŁAMIESZ .KŁAMIESZ TWOJE OBIETNICE SĄ nic nie warte ,bo zmieniasz zdanie...ale życie jeszcze ciebie nauczy ..da ci nauczkę znasz słowa ,, nic nie trwa wiecznie ..kiedyś trzeba będzie za wszystko zapłacić,,,

TD
@twój wróg

Jeżeli ktoś sam nazywa sie wrogiem to każdy normalny czytelnik i Kandydat sam może rozsądzić i ocenić kto kłamie i kto ma zle intencje. Sugeruję mniej agresji a energię przeznaczyć na rzetelną pracę. Mimo tak nieżyczliwych słów i nieuzasadnionego ataku życzę powodzenia.

ktoścoś

Jaka teraz jest sytuacja w firmie ?

Janusz

Praca dobra, szanują pracownika. Polecam

bylemtam
@Janusz

jasne ...

Mats
@Janusz

Ja także potwierdzam, ze szanują Pracownikow i jest znacząco lepiej niz kilka czy kilkanaście lat temu

Czy po rozmowie w Tim Kałużny sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
MESsi

Do bezkitu: Mnie sie pracuje dobrze w TIM. Daj pracować ludziom. Nikt inny nie narzeka a jeśli juz to nieliczni którzy zakończyli współpracę wylewają swoje żale co jest zrozumiałe, ale nie ma w tych zamach żadnych konkretów. Poczytaj sobie lepiej KONKRETNE ZARZUTY I opinie o innych firmach z leborka tutaj na portalu a najlepiej sprawdź na żywo jak wyglada praca u innych leborskich Pracodawców i wtedy mose zrozumiesz ze w TIM było dobrze. Nie mowię ze TIM jest najlepszy ale to moja trzecia praca w leborku i póki co najlepsza. Nie będę ryzykował No ktoś obieca mi złote gory a pózniej tego nie zrealizuje. TIM to co obiecuje to daje, nie sa to kokosy ale normalne pieniądze i przynajmniej wiem ze jak mam obiecana podwyżkę to ja na stówę otrzymam bez żadnego wykręcania sie

kolega
@MESsi

Tak jest panie piotrze

bezkitu

Widać że rodzina się włączyła w wybielanie P.... sami sobie zadajecie pytania aby wybielająco na nie odpowiadać...... dobre... ale tego jak tam jest nie da się wybielić niestety i niestety dla tego że ludzie chcieli tam pracować ale albo zostali bez powodu zwolnieni albo sami uciekli z "tak wspaniałej firmy" więc próbujcie i sami i oceniajcie...powodzenia

Joasia

Jaka historia? Ludzi nie interesuje historia tylko aktualne warunki panujące w firmie. Napiszcie czy firma wypłacalna czy płaca na czas bo ostatnio dużo firm w leborku obiecuje a pózniej najpierw płaca z opóźnieniem a finalnie współpraca kończy sie z brakiem wypłaty za ostatnie trzy miesiące. Czy TIM płaci na czas ? bo za (usunięte przez administratora) pracowała nie będę

Kris
@Joasia

Co wy z tym wynagrodzeniem, myslalem ze płacenie na czas to juz standard i nie trzeba sie o to martwić. Ja pracuje w tim dwa lata i zawsze otrzymuje wynagrodzenie 30go/ 31go.

Anya
@Joasia

Jak dla mnie firma jest spoko. Podoba mi sie to ze godziny pracy ustabilizowane i kont nigdy nie zaskakuje zeby zostać po godzinach a to wg mnie oznaka tego ze dobrze planują robotę

Edi_th
@Joasia

Joasia płaca na czas nie martw sie

tylkoprawdapl

Z historii : kiedyś bracia prowadzili TIM razem ale się podzielili czyli paweł wykupił udziały firmy TIM od brata w sumie nic w tym dziwnego ale dalej było ciekawie ponieważ brat na pożegnanie zrobił imprezę w różanej na która nie zaprosił pawła uuu i co pawełek zrobił..? z czasem zwolnił wszystkich pracowników, którzy byli na tej pożegnalnej imprezie... ludzi którzy mieli kilkunastoletnie doświadczenie...... to jest mistrzostwo i to właśnie pokazuje co to jest za człowiek ... wyczekał swoje i po kolei zwalniał ludzi tylko za to że cenili brata i nie donieśli mu o imprezce więc jak ktoś tak nikczemnie postępuje do ludzi których znał 20 lat to co robi z innymi? dopowiedzcie sobie sami ...BARDZO NIE POLecam

Rodzina
@tylkoprawdapl

Pan Pawel był na tej imprezie i kupił szampana Piotrowi a Piotr wznosił toast za pomyślność nowej firmy Pawła. To jest prawda. Proszę nie mieszać sie w sprawy rodzinne bo to jest nikczemność.

@tylkoprawdapl

Nie wiem dlaczego ktoś takie oszczerstwa wysyła. Ja pracuje w tej firmie od 15 lat i wiem jak było kiedys a jak jest teraz. Teraz wypłaty na czas jak w zegarku, bhp na najwyższym poziomie, więcej pracownikow i można spokojnie iść na urlop, sprzętu więcej ze nie trzeba sie martwić o wolne auto, magazyny większe stoły nowe fotele nowe lampy nowe regały nowe, wszystko skomputeryzowane i automatyzowane - tego nie było a teraz wszystko jest. Nawet czyściej jest posprzątane.

@tylkoprawdapl

Skoro wszyscy ze spotkania zwolnieni to odpowiedz znawco czy pani Beata wieloletni pracownik która była na spotkaniu pracuje czy nie bo wg mnie pracuje? A dlaczego pracuje? Bo jest fachowcem

Kj

Potwierdzam pracuje pani Beata. Szef Pawel podchodzi do pracy profesjonalnie i to jest dowód

MP

Do Leborszczanina: Od razu widać ze kolega Leborszczanin typowy roszczeniowy etatowiec. Najchętniej malo robić i zeby każdy miał po rowno 1500 złotych jak w PRL. Pracuj sobie na spokojnie za 1500 i pozwol aby inni którzy starają sie więcej i zarabiali legalnie 2500 na rękę na trudnym rynku lęborskim. Powiedzmy sobie szczerze ze w leborku pracy dużo za 1500 ale mało za 2000 a co dopiero mowić o 2500 czy 3000. Wiec jak ktoś chce legalnie z zusem na zlecenie to dlaczego zniechecac? Co Ci z urlopu jak i tak nie będzie cię stać nigdzie pojechać. No i wiadomo ze każda umowa o prace w leborku to praca w święta weekendy trzy zmiany itp warto ocenić Pracodawców leborskich po tym kto zasuwał do pracy w święta majowe a mając zlecenie świadczyć usługi majac dużo więcej swobody a emerytura taka sama

@MP

Od razu widać kto piszę (PK) i te teksty że wszyscy po tyle samo??? PRL? Co ty człowieku piszesz? Rozumiem także że uczciwa płaca to roszczenie? 2500/3000 brawo czyli najniższa krajowa podzielona na godzinówkę z dwóch etatów???Bravo ... i najlepsze: "po co ci urlop"I od razu wychodzi złodziejskie podejście pracodawcy bo można pracować cały rok po 12 godz. dziennie na umowie śmieciowej za 2500 bravo ustawisz się za to prędko... Pędzę złożyć CV do tak cudownie podchodzącego pracodawcy do pracownika !!!

@Lęborszczanin

Do leborSZCZAnina: Nie manipuluj słowami. Bo ja tez potrafię patrz na swój NICK) Nie jest napisane w moim wpisie ze "po co komu urlop" tylko ze sa Pracownicy i to nawet na bardzo wysokich stanowiskach w dużych miastach, którzy chcą sie dorobić, odłożyć na wkład własny mieszkania albo samochód i wtedy wola odpuścić urlop a więcej zarobić. Kilka lat tak można sie przemęczyć jak sa z tego profity. Nie każdy otrzymał mieszkanie od rodziców albo nie każdy ma wejścia aby otrzymać komunalne wiec szanuj tych co chcą cieżko pracować w mieście i kraju. A uczciwa płaca to taka płaca na jaka zgodził sie Pracownik. A co do urlopu to w TIM od lat jest zasada ze URLOP JEST WŁASNOŚCIĄ PRACOWNIKA i żaden wniosek o urlop nigdy nie jest odrzucany zawsze akceptacja. W innych firmach za to wręcz sugestie sa aby lipiec i sierpień nie brać. W TIM letni urlop dwa tygi bez kłopotu. Także wybacz ale strasznie manipulujesz tutaj moimi słowami. I proszę trochę mniej agresji ja do Ciebie grzecznie i z dużej litery z szacunkiem pisze

haha

Takimi wypowiedziami pracodawca kompromituje się jeszcze bardziej i co ty chłopie wiesz o uczciwości.....

A
@haha

Dokładnie tak jak napisał moderator. Proszę o merytoryczna dyskusje

nutte
@MP

panie Pawle a nie wszyscy wiedza dyrektorze tim znamy pana śpiewkę nie od dziś..pana stac na np.alpy narty zimą a pracownik niech tyra za 2200 na zlecenie... ale w końcu i pan dostanie to co pan sieje ,,,życzę braku umów ..i bankrutctwa

PK
@nutte

A ja panu życzę dużo zdrowia i dużo szcsescia i pomyślności.

@haha

Dlaczego kompromituje sie wg mnie nie kompromituje sie tylko pokazuje odwagę i wyjaśnia i na tym polega merytoryczna dyskusja i wg mnie odpowiedz rzeczowa

PAG
@nutte

To nie są Alpy drogi panie. Wiem dobrze ze pan Pawel na narty jeździ w polskie góry

ADi
@PAG

Potwierdzam jeździ w Karpaty

Czy w firmie Firma Tim Outsourcing w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

nowy

no baaaa Nadal pracownik jest nikim w tej firmie ...

Ktoś
@nowy

Proszę nie obrażać ludzi. Nikim to nawet ciebie bym nie nazwał mimo ze tak niegrzecznie wyrażasz sie o ludziach to i tak dla mnie jesteś kimś. Trochę mniej jadu i więcej merytorycznych kwestii konkretów

Załoga

Zapraszamy zatem do filii w Lęborku pana Piotra Kałużnego. Pan Piotr stosuje permanentny mobbing, i w kontakcie do pracowników wyznaje zasadę, że lepszy jest strach niż szacunek.

eee
@Załoga

Znawca
@Załoga

Piotr Kaluzny nie jest wspolnikiem TIM juz od dwóch lat wiec wszyscy potencjalni Kandydaci i obecni Pracownicy czy Uslugobiorcy powinni byc juz teraz zadowoleni

hiha
@Znawca

Piotr jeszcze był spoko do ludzi ale za to Paweł.....sami wiecie...

Nick1
@hiha

Ale żart ;)) co to znaczy wg Ciebie spoko do ludzi? Moze więcej konkretów na czym to SPOKO DO LUDZI polegało?

CIEPŁY...HAHA

odradzam prace dla kierowcy kategorii C...kierowcy jeżdżą do wiezień ...zawożą komponenty przywożą towar zrobiony ..od 6 do 17. muszą sobie sami załadować towar w firmie i rozładować np. w Koszalinie i tam zładować ręcznie towar gotowy.. praca w soboty..umowa na zlecenie 250 godzin w miesiącu lub 270 GODZIN kasa uwaga 2500zł samochody stare bez klimy...... sa tacy dla których ta praca to niebo i tam pracują .....dla nich kasa 2500zł przy 260 godzinach to pełny orgazm JA ODRADZAM ..JAK ZROBICIE WASZA SPRAWA

@CIEPŁY...HAHA

życzę panu dużo zdrowia i dużo szcsescia i pomyślności. I zeby ktoś zapłacił panu tyle ile jest pan wart. Niech sie panu wiedzie.

Sprzataczka magazynier

Tim. Jestes np.magazynier -kierowca przekazujesz towar od 6-17 .i dostajesz polecenie. Posprzataj pan hale. Wyrzuc pan smieci z pojemnikow z hali pozamiataj przy budynku. Poukladaj palety. Lub to ..hit.kibel jest zapchany moze pan przepchac .masz byc uniwersalny co wy na to

AK
@Sprzataczka magazynier

To kłamstwo. Od awarii toalet jest wyspecjalizowana firma. Natomiast sprzątanie odkurzanie magazynu w czasie wliczonym do czasu pracy to norma i ujma chyba tylko dla pana. A tak w ogóle to widać jak ludzie mijają sie z prawda i kłamią szkalując firmę bo panKaszub pisze ze brud i kurz na magazynie a pan pani pisze ze szef goni do odkurzania w czasie pracy. To chyba jawnie widać ze ktoś celowo szkaluje dobre imię firmy

@AK

Haha.panie pawle prawda boli co

AK

proszę czytaj inicjały. Moim zdaniem jest pan zły na cały świat. Warto złapać dystans. Nie warto tez obrażać ludzi a pan to robi i obraza szefa. Troszkę pan przesadza.

Nie narzekam

Mnie osobiście pracuje sie dobrze w TIM. Fakt kadra jest dosyć młoda i wada taka ze młodzi inaczej podchodzą do pracy i jest to czasem frustrujace ze taki za bardzo luz mają z drugiej strony ci młodzi wnoszą dużo pozytywnej radości i tyle nie plotkują i sa życzliwi i tolerancyjni wiec mi odpowiada mimo ze sama najmłodsza juz nie jestem ;) pracowałam w kilku firmach ale tutaj mi sie spodobało. Za atmosferę i za to ze mam realny wpływ na to co robie, w poprzedniej firmie szef przerzucał mnie na rożne czynności nawet trzy razy na dzień a tutaj zanim ci dadzą inne zadania to pytają czy sie zgadzam wiec za to TIM szanuje bo yo dka mnie bardzo ważne. buziaki

BHP i Pracownicy najważniejsi

czasy PRL skończyły sie i teraz nie da sie juz metodami esbeckimi lub manipulacja pogrążyć prężną a przede wszystkim uczciwa firmę. Te czasy minęły. Teraz można sobie pisać a każdy czytelnik internetu ma swój rozum i preferuje skonfrontować zarzuty z rzeczywistością. Przede wszystkim każdy ma wybór, jeden Pracownik woli pracować dla szefa co obiecuje wszystko a pózniej dwadzieścia razy przekłada termin wynagrodzenia a inny Pracownik woli pracodawcę jak my który nie rzuca sie na głęboka wodę kupując drogie nowe auta, ale oszczędza i kupuje używane ze Szwajcarii zadbane i serwisowane na100% bezpieczne ale w to miejsce wynagrodzenie zawsze na czas lub przed czasem wg standardów szwajcarskich. Na autach oszczędzamy a właściwie nie dajemy zarobić salonom sprzedaży aut i bankom. A na bezpieczeństwie i płacy Pracownikow nie oszczędzany i to sa fakty.

@BHP i Pracownicy najważniejsi

A ile lat masz co ty wiesz o sb.czy o prl.za młody jestes. Jak prl sie skonczył sikałes w pieluchę .auta stare to bezpieczenstwo ...haha szef broni firmy. ..jedna padła w warszawie tam sie ludzie poznali Co to Tim i dobra bajera

Te

TIM działa na rynku nieprzerwanie od 16 lat i to jest potwierdzenie solidności i rzetelności. A to ze zdarzają sie osobyjak pan niezadowoleni no cóż, Ja w każdym bądź razie życzę panu wszystkiego dobrego i życzę Pracodawcy jeszcze lepszego niz TIM, nie uważam TIM za pępek świata wiec byc moze sa lepsi proszę próbować, tego szczerze życzę ale proszę nie przesadzać bo akurat mnie w tim pracuje sie dobrze.

Jarosław

@hiha, Twoje komentarze mało wnoszą do dyskusji. Na forum zaglądają osoby, które są zainteresowane pracą w Tim Outsourcing, więc jeśli pracujesz w tej firmie to napisz proszę merytoryczny komentarz, który będzie pomocny dla tych osób. Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Tim Outsourcing?

Łukasz

Z tym co piszecie o rynku pracy Pracownika to medialne szczucie Pracownikow na Pracodawców które działa na niekorzyść samych Pracownikow. Wg mnie nie czas zacząć budować dwustronne zaufanie pracownikow z pracodawca i nie ulegac temu co mówią w mediach. Pracownicy nie maja lekko. Pracodawcy maja jeszcze gorzej. Czas wspólnie działać a nie dyskutować.

byłamtamkilkalat
@Łukasz

Tam nie ma dyskusji jest tylko jedna racja czyli prezesa racja.. Szczucie też się zgadza ale pracownika na pracownika przez pracodawce ... Ale najlepsze jest to co się robi po odejściu pracownika co za pomyje się na niego wylewa i te kłamstwa....

@byłamtamkilkalat

Nie zaobserwowałem aby po odejsciu Pracownika jakoś specjalnie negatywnie sie o nim mówiło, raczej zwykle czysto ludzkie ploteczki i to nie ze strony zarządu ale samych Pracownikow. Nowi ludzie bez większego stażu i doświadczenia ale dokładni i zaangazowani otrzymują propozycje przejscia do działu kontroli jakości i umowa o prace także to co piszecie to mocna przesada albo byli Pracownicy opisują sytuacje sprzed kilku lat za czasów innego Zarządu, czy innego Kierownictwa.

hiha

Z Warszawy nie zaobserwujesz......

Jarosław

Czy ktoś obecnie pracuje w firmie Tim Outsourcing? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu? @Nick, dziękuje za opinię na temat pracy w Tim Outsourcing. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są/były szkolenia podnoszące ich kwalifikacje?

Jarosław

@byłamtamkilkalat, czy mogłabyś powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w Tim Outsourcing ? Twoja opinia jako byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum. @Lęborszczanin, czy dysponujesz informacjami na temat aktualnej sytuacji w Tim Outsourcing? @Łukasz, czy jesteś pracownikiem Tim Outsourcing? Powiesz nam coś na temat możliwości rozwoju w firmie?

Lęborszczanin

W oddziale Lębork praca w tej firmie to tragedia. W ogłoszeniach na stanowiskach wpisuję wynagrodzenie 2500-3000 netto i Umowa Zlecenie z pełnymi składkami i to wszystko prawda ale z czego to wynika ? Umowa zlecenie zabiera nam urlop wypracowany i pozwala wykorzystywać ludzi do nadgodzin za które zgodnie z umową nie trzeba płacić 50% czy 100%. Pracuje się tam od 6:00 do 17:00 więc 11 godz dziennie (magazyn) kierowcy czasami 12-13h, więc policzcie ile to jest godzin w miesiącu 250-300? to pomnożone przez najniższą krajową daje te stawki czyli za 2500zł ciągniesz dwa etaty bez urlopu. Do tego niesamowity mobbing i zła atmosfera.

Przemek
@Lęborszczanin

Leborszczanin chyba woli pracować w systemie trzyzmianowy czterobrygadowym bez wolnych swiat i weekendów za 1.450 ale umowa o prace hehe dobre to ja wole umowę zlecenie 2500 i od mojej umowy zlecenie będę miał wyższa emeryturę niz durnie co sie łapią na umowę o prace i w weekendy i nicki tyrają.

@Przemek

Na etacie należą się dodatki zgodne z prawem pracy czyli nadgodziny płatne odpowiednio 50%/100% dodatki do pracy w nocy i w weekendy i wypracowujesz sobie urlop 100% płatny!!!! a jakiś mądry Przemek będzie nam udowadniał że zlecenie (umowa śmieciowa) jest lepsze ponieważ da nam za 40 lat więcej emerytury o 10 zł ??? czy ty człowieku czytasz co piszesz? na umowie zlecenia możesz być zwolniony z dnia na dzień bez odprawy/okresu wypowiedzenia bez podania przyczyn od tak sobie jak śmieć!!! Teraz nastały czasy pracownika i już nikt poważny nie proponuje 1450 a w TIM nie ma ani uczciwej płacy ani atmosfery tylko psychologiczne rozmowy z panem P który wciska wszystkim że zlecenie jest lepsze niż umowa od pracy tylko zapomina dodać że tylko dla pracodawcy...żenada!!!!

@Lęborszczanin

Od razu widać ze kolega Leborszczanin typowy roszczeniowy etatowiec. Najchętniej malo robić i zeby każdy miał po rowno 1500 złotych. Widać ze szkoda Ci ze inni maja więcej. Pracuj sobie na spokojnie za 1500 i niech Ci żal za d..ę nie ściska ze inni starają sie więcej i maja 2500 na rękę na trudnym rynku lęborskim bo umówmy sie w leborku pracy dużo za 1500 ale mało za 2000 a co dopiero mowić o 2500 czy 3000. Co Ci z urlopu jak i tak nie będzie cię stać nigdzie pojechać. Wiec moja sugestia d..a w troki i czas zacząć starać sie więcej. No i wiadomo ze każda umowa o prace w leborku to praca w święta weekendy trzy zmiany itp warto ocenić Pracodawców leborskich po tym kto zasuwał do pracy w święta majowe

@Marcin

Zostaw merytoryczną opinię o Tim Kałużny sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tim Kałużny sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tim Kałużny sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tim Kałużny sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tim Kałużny sp.k.
4.5/5 Na podstawie 179 ocen.
  • Pionierów 15
    84-300 Warszawa