Opinie o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tim Kałużny sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tim Kałużny sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tim Kałużny sp.k. w Warszawa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tim Kałużny sp.k.?

hiphopowiedz

Ile chcesz zarabiać? 2500? Ok, ale za 230 godzin miesięcznie. Aha

Mariusz

Praca za śmieszne pieniądze Normy godzinowe czasem jak z kosmosu.

bylwidzialuciekl
@Mariusz

zaraz się naczytasz jaka to wspaniała firma oczywiście tylko od strony właściciela

Same bzdety widać ze żali się tutaj jakiś były pracownik. A ja chce konkretów, ten serwis ma byc pomocny dla kandydatów do pracy. Pytam konkretnie i proszę o odpowiedzi. 1. Czy TIM płaci na czas wynagrodzenia? 2. Czy urlop w lato wziąć 2 tygi to kłopot czy zgadzają die można dysponować urlopem jak sie chce 3. Czy zmuszają do pracy w nocy czy niedziele na sile system czterobrygadowy albo trzyzmianowy czy normalna regularna praca pon piatek bo tak mówią a nie chce mi sie wierzyć 3. Czy można palić swobodnie czy trzeba sie chować i krzywo patrzą na palaczy bo ja pale? 4. Czy jak ktoś pójdzie na chorobowe to po powrocie zwalniają czy normalnie ze jak raz dwa razy w roku to tolerują? Czy jest darmowy bezpieczny parking tzn miejsca pod firma czy kłopot z zaparkowaniem bo nie chce wnerwiać sie po pracy ze ktoś obcy spoza firmy mi auto zarysował ?

Pracuje_juz_dwa_lata

Ad1. Płaca zawsze na czas to na 100% każdy nawet były Pracownik potwierdzi ad2. Urlop możesz wykorzystać kiedy chcesz ad3a. Nie ma zmiany nocnej nie ma niedziel pracujących, soboty tylko dla chętnych i to rzadko bardzo rzadko ja osobiście nie chodzę w soboty ad3b. Nie palę, wiec niech wypowiedzą sie Ci co palą ad4. Chorowałam tydzień wróciłam i nie było nawet krzywego spojrzenia, sa ludzie którzy zastępują sie wzajemnie nie czułam sie skrępowana ze wracam z chorobowego L4 ad temat parkingu: jeżdżę rowerem zapytaj tych co przyjeżdzają autem ale z tego co widzę parking bezpieczeństwa darmowy i duży pojemny

Dżoana
@Pracuje_juz_dwa_lata

Wreszcie jakas konkretna informacja. Czy ktoś jeszcze z obecnych lub byłych pracownikow potwierdzi czy płacą faktycznie na czas i czy nie robią problemów z dłuższym wolnym w okresie letnim???

były

wiadomo kto się promuje.....żenada Prezesie ...

Ozzi

W TIM nie ma systemu czterobrygadowego, nie ma tez systemu akordowego jak w innych firmach. Nie ma pracy w weekendy i święta ani nocek nie ma to potwierdzam. Zarobki troche powyżej standardu lęborskiego za to praca czysta i bezpieczna dla zdrowia.

nacomitobylo
@Ozzi

.....nie ma umów o prace ,nie ma zarobków powyżej standardów tylko powyżej najniższej krajowej przy 250 godzinach pracy, nie ma akordu ale musisz normy robić ...totalny (usunięte przez administratora)

Hala
@nacomitobylo

Mylisz sie widać ze piszesz oszczerstwa i kłamstwa aż administrator wycina obelżywa słowa niezgodne z regulaminem. Firma ma 6/6 chyba jakoś zasłużyła na głosy Pracownikow. Normy sa i to jest norma ale nie ma akordu a to różnica bo za brak normy i tak TIM wypłaca pełne wynagrodzenie.

kandydat
@Hala

Nie masz normy to cię wyrzucają. Potwierdzona informacja

Anonimowy
@kandydat

Nieprawda, nieraz nie miałam wyrobionej normy a trochę tam pracuje i jakoś jeszcze mnie zwolnili tak samo inne osoby. Co do parkingu to nie ma się co martwić, jest darmowy i dużo miejsca spokojnie można parkować. Co do palenia papierosów to na spokojnie, nikt nie ma z tym problemu

Joanna
@Anonimowy

Bardzo sprzeczne informacje się tutaj pojawiają. Może jedni pracownicy pracują na innych zasadach niż drudzy? A co jeśli norma w Tim Kałużny zostanie przekroczona - jest jakaś premia, czy coś podobnego?

@Anonimowy

Co do umów to jedna wielka katastrofa daje umowy śmieciowe po czym zwalniają bez żadnego powodu A na drugi dzień jest ogłoszenie że potrzebują że nauczą wszystkiego że miła atmosfera to teraz co do atmosfery ..wszyscy są pod monitoringiem z tylu siedzi pani brygadzista Pani T. Zwraca głośno uwagę że nie można się odwracać i rozmawiać ze sobą (usunięte przez administratora) kilka razy dziennie są telefony od pana (usunięte przez administratora) że ktoś akurat się odwrócił potem Pani(usunięte przez administratora)brzydki sposób zwraca się do pracowników. (Opryskliwie i niegrzeczne ) Jest jeszcze jeden monitoring żywy czyli żona pana(usunięte przez administratora) która wszystko może i przepowiada.Nie polecam tej firmy bo prędzej czy później z nienacka wręcza wypowiedzenie .

brillu

Jaka jest obecna sytuacja w firmie? Warto się tam zatrudnić ?

Pracownik.
@brillu

Możesz mi wierzyć, że nie warto chyba że nie szkoda Ci czasu.

Czy po rozmowie w Tim Kałużny sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
K.M

Tragedia nie polecam tej firmy nikomu kto ma jakie kolwiek plany na życie .Ta firma to jest jedna wielka pomyłka szkoda słów.

@K.M

Do K.M. Przykro nam. Firma musi iść do przodu dalej i funkcjonować w tak trudnych dla Wszystkich czasach a widzimy w tv co się dzieje. Życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy i wierzymy, że nabyte u nas doświadczenie zaprocentuje przy wyborze Nowego Pracodawcy i będzie to strzał w dziesiątkę, czego Serdecznie życzymy.

@K.M

Dokładnie, nie ma co wiązać żadnych nadziei z tą firmą bo i tak z nie nacka cie wywalą... Niby redukcja etatów a na każdym miejscu zwolnionego pracownika siedzi ktoś nowy... No śmiech na sali szkoda na nich czasu a na chwilę to lepiej sobie głowy nie zawracać.

M.S

W tym trudnym dla nas czasie kazdy podejmuje decyzje takie jakie należy myślę, że nie ma co pisac takich słów. Łatwiej jest pracować w firmie inaczej ją prowadzić . Ale palić za sobą mosty też jest bez sensu nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka.

on

ilu pracowników pożegnało się z pracą ?

Ka

Jestem aktualnie pracownikiem i muszę przyznać, ze pan pod nickiem Obserwator myli się bardzo: odległości na stanowiskach są zachowane na znacznie ponad 1,5 metra CO WIDAĆ Z 10 metrów, wiec jak ktoś tak jak Obesrwator mija się w tak oczywistych faktach to oznacza ze może mijac się z prawdą lub manipulować innymi informacjami. Nie wierzcie mu dla mnie ten zarzut z 1,5 dowodzi mijania się z prawda. To są emocje.

Obserwator

Trudny czas? Proszę niech firma krzak pochwali się jak to ładnie teraz dają wypowiedzenia pracownikom co już parę lat pracowali którzy mają rodziny dzieci na utrzymaniu a w tym okresie nie znajdą zatrudnienia. Cieszę się że tam nie pracowałem ale śmieszne wypowiedzenie z pracy widziałem. W pracy zwalnia i ci powie przykro mi tyle ma ten szef do powiedzenia. Osoby na wypowiedzeniu co pracują są już traktowani jak intruzi w zakładzie nie jest przestrzegane 1.5 m każdy od siebie . Będziesz chciał premie dostaniesz mniej wypłaty i premię wychodzi na jedno. Oby ten wpis został opublikowany wszędzie sam się i to postaram jak ten szef może spojrzeć sobie w oczy niech spojrzy w oczy dziecią tych rodzin przez których nie będę mieli w tym trudnym czasie na życie. Sam się zajmę żeby to tak płazem nie uszło bo żadna firma tak z pracownikiem nie postępuje . Więcej recenzji niebawem nie polecam. Sami widzicie że w czasie kryzysu szef myśli o sobie nie o pracownikach. Pozdro

@Obserwator

Każdy uważny czytelnik sam wyciągnie wnioski, czy pisze obserwator, czy jednak obrażony, zwolniony eks Pracownik lub ktoś w jego imieniu a takie komentarze eks Pracowników lub osób związanych w eks Pracownikiem nie liczą się, gdyż siłą rzeczy przez pana emocje nie są obiektywne (dowodem na to będzie za chwilę kolejny post). Łatwo jest pisać o firmie takie rzeczy, dużo trudniej samemu założyć firmę i dawać pracę innym. Firma nie myśli o sobie, ale o tym, aby dawać pracę wszystkim pozostałym. Jeszcze raz powtarzam, że przykro nam jeśli ktoś stracił pracę. W czasach jakie mamy nie jest to sensacja. Co do odległości 1,5 źle pan interpretuje wytyczne rządowe i normy są u nas jak najbardziej spełnione - Sianie paniki nie na miejscu. Jeszcze raz podkreślę, że prowadzenie firmy to nie tylko ciągle zatrudnianie ale także nierozłączna czynność związana z tym ze trzeba czasem umowę rozwiązać. Jeszcze raz życzymy powodzenia, wytrwałości i wierzymy, ze gdy emocje opadną to ta Osoba o której Obserwator pisze szybko znajdzie ciekawą pracę, w której będzie sie czuła równie dobrze jak u nas.

Karol

To prawda ze nie ma w tej firmie umowy o prace ?

Czy firma Tim Kałużny sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

nie

Aga

Jakie szkolenia w tej firmie????????????????

Pp
@Aga

Np szkolenia kursy na wózki widłowe wraz z egzaminem państwowym na terenie firmy w godzinach pracy

Kuba

Gdzie znajde numer?

G

W jakich godzinach odbywa się praca? 6-14? czy inne godziny? Czy jest problem raz na jakiś czas wykorzystać dzień wolny?

@G

6-18

Nowy.

Czy jest możliwość chałupnictwa? Jakiś namiar na firmę, czy trzeba przyjechać osobiście?

@Nowy.

jest! W internecie kontakt! zarobisz ok 1,5 za godzinę na początku

@Nowy.

Można przyjechać osobiście ul. Pionierów 15, Lębork lub Telefon stacjonarny (usunięte przez administratora)

kaszub

tim to firma krzak! żadnych praw on jest bogiem.warunki sanitarne masakra.. np.stołówka mała, 3 stoliki pojemniki na śmieci 3duże /zewnętrzne z podwórka /stoją na stołówce .. wszędzie kurz co nie dotkniesz jesteś brudny lub brudna .piasek leci z placu. brak klimatyzacji na hali. szatnie małe i do tego do toalety damskiej musisz iść prze szatnie męska . Na magazynie podobnie brud.brud.. praca na zlecenie..o podwyżce nie marzyc lepiej ..ostatnio starszy pan B....MIAŁ DOSTAĆ .dostał wypowiedzenie.../a chciał pracować dłużej/ i za dużo chciał...? niby normalna firma a auta stare //o lizingu nie myślą// to co powie p .k. to mydlenie oczu kłamie jest jak judasz jedno obieca a drugie zrobi .. .po prostu darujcie sobie , ludzie się zwalniają ,inni planują w ciągu kilku miesięcy zmienić prace...poza tym stare wazeliny /parówy/ donoszą nic nie robią na dodatek maja takie stanowisko pracy że więcej palą papierosy niz pracują ale im wolno...tobie nie ... i jeszcze za dużo kierowników chyba 5...i mało miejsca do pracy...towar sie nie mieści ot i cała firma tim

@kaszub

Panie / pani Kaszub. Kłamie pan a mose pani. Odpowiem na pana / pani kłamstwa zeby Kandydaci do pracy mieli szanse skonfrontować z rzeczywistością i stanem faktycznym. 1. Pojemniki na stołówce to ekologiczne zasady segregacji 2. Stołówka nie jest mała ma 20 m2 i adekwatna do liczby Pracownikow. Nie wspomniał pan o tym ze została powiększona dwa lata temu razy dwa i ze miesiac temu pojawiły sie zewnętrzne ławy ze stołami na świeżym powietrzu. 2. Toaleta damska jest normalna duża i nie trzeba przechodzić przez szatnie męska, ta toaleta o której pan pisze to toaleta zapasowa nadmiarowa i wie pan ze tam pracownicy nie chodzą. 3. To ze Pracownicy palą w pracy to wyraz naszego szacunku i tolerancji dla wszystkich bo my nie dyskryminujemy ani palaczy ani nikogo. 4. Na brak klimatyzacji nikt nie narzeka i sam pan wie ze to my wyszliśmy sami z inicjatywa zainstalowania klimatyzacji od maja przyszłego roku i w tej sprawie zrobiliśmy spotkanie z Pracownikami,co spodobało im sie. 4. Kurz żarty pan/ pani sobie stroi pani sprzątająca sprząta codziennie a i Pracownicy po sobie także 10 min przed zakończeniem pracy w czasie wliczonym do czasu pracy. 5. Samochody nie sa nowe tylko używane ale w stanie technicznym idealnym serwisowane opony wymieniane zawsze bez oszczędzania na bezpieczeństwie. 6. Wazeliniarzy u nas nie ma, po prostu nie wierzy pan/ pani ze atmosfera jest fajna i ludzie sa życzliwi dla siebie bo im sie podoba i wiedza ze maja wpływ na rozwój własny. Powodzenia życzę i proszę więcej nie szkalowac bo to wstyd.

Haha
@PK

Prawda.boil boli. TO CZEMU tyle ludzi odchodzi co panie pawle. Czemu w warszawie zamknął firme. Czemu z bratem nie wyszlo. Wszystko jest idealne według kogo..może spytamy sie inspekcji pracy czy wszystko jest idealne .a samochody sprawdzi inspekcja drogowa. ..nie pisz bzdur! I tak masz opinie. ...u ludzi

@Haha

Zdziwił sie pan ze ktoś moze sie podpisać prawdziwymi inicjałami, co? Sugeruje panu zeby założył pan firmę i poprowadził skoro potrafi pan lepiej. Ja nie zamierzam pana obrażać jako pan to robi i przynajmniej nie ukrywam swoich inicjałów co mam nadzieje czytelnicy internetu osądzą kto szkaluje anonimowo a kto pisze rzeczowo. Oczywiście w każdej opinii mogą zdarzyć sie cenne uwagi i proszę mi wierzyć ze nic mnie boli i nawet przesadzone opinie jaka pana opinie biorę pod uwagę i poprawiam firmę. Także bardzo dziękuje za cenne uwagi. Firma w Warszawie została przebranżowiona i ma sie BARDZO dobrze, w przcwienstwie do januszy biznesu reaguje i zmieniam profile czy otwieram zamykam oddziały aby firmy były efektywne i aby Pracownikom pensje rosły. Chciał pan nam zaszkodzić widzę a pan pomógł nam bardzo bo ja w przeciwieństwie do innych nie ignoruje uwag i jestem samokrytyczny wiec cześć uwag choć przesadzonych wziąłem na serio i KURZE WYTARLISMY A KOSSE NA SEGREGACJE ODPADÓW CHOĆ EKOLOGICZNE POWĘDROWAŁY Z KUCYNI NA KORZYTARZ BO BYC MOZE NIE BYŁO TO DOBRE MIEJSCE. dziekuje w imieniu Pracownikow

B
@Haha

Z bratem wszystko wyszło bardzo dobrze przecież brat Adam pracuje razem z szefem brata

Mati

Nikt nie odchodzi

Ek
@PK

Odnośnie klimatyzacji to maila być dwa lata temu a do tej pory nie ma .... tylko obietnice nic więcej i tak jest ze wszystkim Zwalnia , zatrudnia nowe osoby i tak naprzemian Szkoda słów

DA
@Ek

A ja sie cieszę ze nie ma klimatyzacji bo od tego sie choruje i cieżko byłoby dogodzić z ustawieniem temperatury a wg mnie od kiedy są nowe okna po drugiej stronie hali to jest duuuuzo lepsza naturalna wentylacja i klima zbędna.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tim Kałużny sp.k.?

P.

Bardzo dobrze. Wszyscy sa życzliwi dla siebie i pomagają sobie nawzajem. Przykład idzie od góry bo szef ceni ludzi życzliwych i proaktywnych.

paweł szef firmy człowiek ma dwie twarze obiecuje jedno .a zwalnia ciebie bo nie chcesz pracować jak niewolnik .. za max 2500zł przy 250 godzinach miesięcznie OD 6-17 NA ZLECENIE!!! żądasz umowy na pełny etat.i zus a on zwalnia ciebie ,,atmosfera w firmie fatalna ...kierownik niema nic do powiedzenia jest jak chorągiewka.../brat szefa.../szkoda słów....nie polecam wyzysk 200% a..soboty pracujące

Nick1
@anonymous

To dziwne bo właśnie atmosfera jest super wg pracownikow sa nowe ławki na zewnątrz nikt nikogo nie stresuje nikt nie potrąca nikomu za blefy typu kolizje czy urwane lusterka i to atmosfera jedt uważana w TIM oprócz wysokości wynagrodzenia i wiarygodności za najważniejsze aby zostać w TIM na dłużej

Czytam i nie wierze...
@Nick1

„Atmosfera super, są nowe ławki” ????

T.
@anonymous

ZUS ma opłacana każda osoba współpracująca z nami na umowę zlecenie, jeśli nie jest ubezpieczona w innym miejscu. Nie ma ani obowiązku ani nawet jakiejkolwiek sugestii ze przychodzenie do firmy w soboty jest dodatkowym atutem. Max 2500 przy 250 godzinach jest niemożliwe z punktu widzenia stawki godzinowej minimalnej co jest kolejnym kłamstwem i manipulacja. Zachęcam do dokładnych obliczeń, weryfikacji ZUS bo składki sa odprowadzane i zaprzestania rozpowszechniania nieprawdziwych informacji.

były
@Nick1

bzdury a ławki to se ......

Angelika

Witam. Chciałabym zapytać czym konkretnie zajmuje się ta firma? Bo znalazłam ogłoszenie o pracę i się zastanawiam nad nim. Z góry dziękuję za odpowiedź.

T.
@Angelika

Proszę złożyć CV i w czasie spotkania rekrutacyjnego pokazana będzie pani cała firma i procesy którymi zajmujemy sie. Będzie tez krotki test po którym będzie pani mogła (i my) zadecydować czy podjąć współpracę z nami. Bedą tez dokładne wyliczenia wynagrodzen i nagród dodatkowych w celu uniknięcia nieporozumień co do oczekiwań finansowych.

Do „anytim” Chyba nie rozumiesz co piszesz umowa czy to na zlecenie czy na umowę o pracę obowiązkowo jest objęta ubezpieczeniem ZUS chyba ze ktoś jest studentem. Jeśli ktoś ma zlecenie płacimy ZUS i przysługuje mu prawo do zasiłku chorobowego. No ale jeśli ktoś kto tylko rozpoczął z nami współpracę od razu narzeka na chorobowe to chyba każdy kto czyta informacje moze od razu sam zrozumieć ze taka osoba do pracowitych nie należy a wiadomo jak ktoś leniwy i wygodny to i nadmiernie roszczeniowy. Mimo wszystko powodzenia życzę i dziękuje za uwagi które nieuzasadnione w pełni ale pomagają nam zrozumieć stanowisko i punkt widzenia Kandydata do współpracy z nami aby jeszcze dokładniej wszystko na etapie rekrutacji objaśnić mimo iż to robimy to jeszcze dobitniej na piśmie przekazać aby ktoś nie był rozczarowany twarda rzeczywistością. Jeszcze raz powodzenia i życzę znalezienia lżejszego zajęcia adekwatnego do możliwości

Mam pytanie czy są jeszcze wolne stanowiska pracy ? I czy można dostać umowę o pracę jako nowy pracownik ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Do „twój wróg” Jeżeli ktoś sam nazywa sie wrogiem to każdy normalny czytelnik i Kandydat sam może rozsądzić i ocenić kto kłamie i kto ma zle intencje. Sugeruję mniej agresji a energię przeznaczyć na rzetelną pracę. Mimo tak nieżyczliwych słów i nieuzasadnionego ataku życzę powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Tim Kałużny sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tim Kałużny sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tim Kałużny sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tim Kałużny sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tim Kałużny sp.k.
4.5/5 Na podstawie 179 ocen.
  • Pionierów 15
    84-300 Warszawa