PRO HAUS S.C.

Szczecin

Opinie o PRO HAUS S.C.

Adam

Kpina i żart ta firma! Banda oszustów !

Luki

Praca jak praca. Jedno można powiedzieć, nigdy nie spóźnili się z wypłatą. Zarobki uważam za niezłe jak na krajowy poziom, choć w Anglii duuużo lepiej płacą. Ludzie w biurze nawet ok.

Ambitny

Polecam firmę, stabilna finansowo. Pracowałem tam ponad 1,5 roku jako doradca, miła atmosfera, Szef (Pan Robert) bardzo pomocny potrafi dużo nauczyć. Magazynierka Monika jest mistrzem w swoim fachu zna stolarke drzwiową od podstaw. Firma dużo wymaga(umiejetnosci handlowe) ale też potrafi w odpowiedni sposób wynagrodzić pracownika, jeśli jesteś dobrym sprzedawcą oczywiście(to nie jest firma w ktorej siedzisz za biurkiem i myślisz że klienci sami przyjdą). Ja osobiście zmieniłem branże, ale gdybym nie zmienił to pewnie bym tam pracował.

Astra

Pracowałam tam. Wszystko ok., miła atmosfera. Dużo pracy i obowiązków.

kAnt

to chyba jakiś cyrk na kolkach a nie firma!!! zamówienia u nich to coś prawie formalnego;/ cwaniactwo żeby nie używać gorszych określeń!!! zamiast w firmę lepiej byłoby się bawić w kindergarden...

Worker
@kAnt 11.03.2016 09:40

Ty chyba debil jesteś co? Powinni ci zabrać internet.

Masz doświadczenie z pracą w firmie PRO HAUS S.C. i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!

Zostaw opinię o PRO HAUS S.C. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO HAUS S.C.