MOOSE Centrum Języków Obcych

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MOOSE Centrum Języków Obcych

Criss

Uczę tam od czterech lat może nie mają najwyższych stawek na rynku, ale już we wrześniu mam komplet uczniów, z ludźmi z obsługi tez się dobrze pracuje.

Limii

W Moose nauczyłam się organizacji czasu, na początku mój własny chaos mnie aż mnie zaskoczył, ale tu wszystko jest mocno poukładane, gdy w to weszłam to mam i uczniów i dobrze poukładany każdy dzień i przemiłe panie, które do mnie dzwonią i przekazują mi wszystkie szczegóły o uczniu, jego potrzebach, poziomie i preferowanych godzinach lekcji. Teraz pracuje mi się naprawdę dobrze.

Tosia
@Limii

Czyli z komunikacją wszystko ok? Na innych poziomach tez tak to oceniasz? Jak z zarobkami tutaj, jest konkurencyjnie? Jest płacone za etat czy za godzinę?

Alfa

Uczę u nich od ośmiu lat, poczytałem kilka wypowiedzi i zastanawiam się o co chodzi tym ludziom? Że musza dojechać do ucznia? Przecież to szkoła z dojazdem, ja tak sobie ustawiam lekcje żeby od jednego w ciągu 15 do 20 minut dojechać do następnego, mam czas na chwilę przewietrzenia głowy. Stawkę mam zawsze rynkową, a tam gdzie dojeżdżam dalej często mam dopłaty za dalszy dojazd. Znam świetnie panie z obsługi i mam z nimi dobry kontakt. Nikt mnie do niczego nie zmusza, a w razie potrzeby wplatam w to własnych uczniów do których też dojeżdżam.

Joanna
@Alfa

Chciałabym zapytać, jakie tam są mniej więcej zarobki? Pozdrawiam serdecznie, Joanna

grapee

Gdybym miała coś napisac o tej szkole to podkreślę, że w czasie dnia dojeżdżam do uczniów na wieczorki biorę sobie zajęcia onlinowe. Mam umowę współpracy i nie narzekam.

Lektor

test na poziomie pre-intermediate - uczniowie w liceum takie pisza. Dodatkowo wypowiedz ustna na jakis temat

pytali cos o metody np callana o sposoby motywowania uczniow

zadowolony

Pracuję w kilku szkołach, ale na start polecam tą, bo najłatwiej obczaić jak to wszystko działa, jak tak zaczynałem i wiele szkół zmieniałem na przestrzeni studiów, ale moose nigdy mi nie wywinął żadnego numeru, wypłatę zawsze dostaję, jak jest jakiś problem to dzwonią i ogarniamy temat.

Mixi

Przeszłam szkolenia, ale jak czegoś nie wiem to dzwonię i pytam biuro po pierwszej wpadce okazało się to najlepszą taktyką, może nie są z tego tam super zadowoleni, ale poza tym dobrze mi się z nimi współpracuje, pilnują dokumentów i mają salki, więc dla mnie idealny układ.

Orddi14

Ja raczej mam ten problem, że ciągle próbują mi dodać uczniów i trochę mnie bawią inni lektorzy z którym czasami mam okazję pogadać przy wymianie salek gdy wspominają brak uczniów, a okazuje się, że mają tylko licencjat.

Karo

Pracowałam tu cztery lata, oceniam dobrze – sama ustalałam terminy z uczniami i stawka była dla mnie w porządku, co do dojazdów to ja określiłam, że nauczam w mieście, więc dojeżdżałam wszędzie tramwajem

Whiter

Pracowałem w różnych szkołach, wszystkie mają wady i zalety. Jak mi nie pasuje to zmieniam lub jak w Moose dogaduję się dokładnie kiedy i gdzie mogę uczyć.

renix

Plusy - grawantowane oplacanie skladki zdrowotnej i umowa zlecenia na rok lub dwa -wyplata w terminie - duza ilosc klientow, mozliwosc wielu lekcji -swoboda w wyborze klientow, czasu pracy i realizacji lekcji Minusy -niezwykle niskie zarobki na godzine w porownaniu z innymi szkolami -tylko umowa zlecenia -po podpisaniu umowy bardzo duzo obostrzen i utrudnien obwarowanych wysokimi karami finansowymi dotyczacymi wypowiedzenia umowy w trakcie trwania, -umowa praktycznie nierozwiazywalna przed terminem bez kary finansowej, -niezbyt sympatyczna atmosfera w biurze Ogolna ocena: praca glownie dla studentow, nauczycieli w szkole publicznej ktorzy chca dorobic popoludniu i nie chca samemu szukac uczniow, osob ktore nie maja ubezpieczenia zdrowotnego a chca miec i godza sie na niskie zarobki

Bull

Byłem u nich lektorem, jak jesteś dobrze zorganizowany to można wyciągnąć fajną kasę. Dla mnie spoko.

Appi

Jestem tu nowa, na razie jest w porządku, wrzucili mi siedmiu uczniów, więc trochę mam roboty, atmosfera okej, chyba, że zrobisz coś głupiego.

Lidia

Kojarzy ktoś ogłoszenie na pracownika działu obsługi klienta, które kiedyś wstawili tutaj? Chciałam się spytać, czy jest tam opcja pracy po części z biura, po części z domu. Albo nawet 100% zdalnie?

Ksysiu
@Lidia

nie ma opcji pracy na home office i nie radze sie zatrudniac na obsludze klienta , umowy na czas nieokreslony nie doczekasz bo zwalniaja tuz przed

Cookie

Siedzę tu od dwóch lat, nabory miały dwa etapy, w sumie spoko wyszły, stawka nie powala ani nie miażdży, jak przyjmiecie więcej uczniów i zrobicie sobie sensowny grafik to i z biurem idzie się dogadać i zarobki są spoko

Loopi

Szkoła jest w porządku, są sensowni uczniowie, elastyczne terminy które ja dookreślam z uczniami i dobra atmosfera współpracy z managerką oddziału, dla mnie wszystko gra

asti

Rozmowa kwalifikacyjna trwała na pierwszym etapie 30 minut, na drugim 40 min, rzeczywiście sprawdzili mnie dokładnie, choć jestem po filologii angielskiej, ale było normalnie

ok

Nie wiem jak w innych miastach, ale Mnie zawsze pytają czy przyjmę ucznia, nawet prowadzę kurs online z dziewczyną z innego miasta.

Aleksander

Pamiętasz co było na tych testach i jaka jest stawka za godzinę nauki? Dodaj też proszę kilka słów o tym, w jakiej atmosferze toczyła się rozmowa i czy cały proces rekrutacji zawierał się w jednym spotkaniu?

Kordi

Lektorzy bardzo dobrze przygotowani I zajęcia zawsze atrakcyjne I ciekawe.

Czy w firmie MOOSE Centrum Języków Obcych są regularne szkolenia pracownicze?

Ja jestem lektorką i poza szkoleniem z systemu na samym początku pracy nie miałam żadnego innego szkolenia

Zostaw merytoryczną opinię o MOOSE Centrum Języków Obcych - Wrocław

• Jak się pracuje w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Zobacz opinie na temat firmy MOOSE Centrum Języków Obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOOSE Centrum Języków Obcych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 37 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOOSE Centrum Języków Obcych?

Kandydaci do pracy w MOOSE Centrum Języków Obcych napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOOSE Centrum Języków Obcych