Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Pytanie...

Jak wygląda praca na stanowisku audytora wewnętrznego? Czy ktoś może przybliżyć zakres obowiązków oraz to jak wygląda sam dział zajmujący się tematami jakościowymi w przedsiębiorstwie? Jacy przełożeni, jaka struktura? No i jakie firma oferuje pakiety, jakieś dodatki? Dofinansowanie zdrowotne, sportowe?

Eskimos
@Pytanie...

Tak z lekkim przymrużeniem oka, to pytanie raczej do komarowej. No bo jak wchodzi jęzorem w d#p€ to można śmiało powiedzieć, że jest audytorem wewnętrznym. Ale raczej to ona w kiblu jest audytowana, Nie pytać się proszę o ostatni audyt. Opinia ich była brutalna. Brudna robota :-) pi€rdo#lić to g#wn%.

Juz po premiach i wio cisnąć już nowy rok finansowy .nowi uciekają. Moze juz czas

Babka
@Nowy

Na cuda już w tej firmie nie licz .

Basienka
@Nowy

A za co Ty chcesz premie nygusie? 8h na telefonie, wiecznie jakieś ułomne akcje a premii oczekujesz. Pakuj walizę typie.

Typek
@Basienka

Wypraszam sobie, nie 8h tylko 7,5h. Przez te 0,5h to moje oczy odpoczywają.

Korbol
@Basienka

Siedzisz przyklejony do maszyny ,patrzysz w telefon i za to chcesz premie ?

Basienka
@Korbol

Wypowiedź adekwatna do pseudonimu...

Miła
@Basienka

Adekwatnie to stary zlał się na psią du..e i wyszedł taki głowonóg

@Miła

Opis przypominajacy widok komarowej.

A widzieliscie nowy grafik kazda 6 nocka do odrobku

Stary
@Nowy

Się ciesz, że masz robotę tuku. A jak nie pasuje to idź do mądrego, jednego czy drugiego i pokażą Ci drogę do bramy...

Baran
@Stary

Możesz robić za michę ryżu 6 dni w tygodniu po 12 h i się cieszyć że masz robotę

ukr

Co wy na to ze ukraincy żra na stołówce za darmo i zarabiają więcej niż każdy na tym samym stanowisku ?

qwq
@ukr

Bardzo dobrze w stosunku do zawistnych polaczków ktorych pelno u nas

Jak wygląda praca na stanowisku operatora technicznego? Zastanawiam się czy aplikować na to stanowisko

Ogłoszenie OLX

Witam. Na OLX jest ogłoszenie na stanowisko operatora technicznego. Przybliży ktoś może temat? Zakres obowiązków, zarobki itp?

Magazynier

Albo cały miesiąc dwunastek

Ogłoszenie OLX

Widzę, że nie ma co składać CV... Same prostaki spełniający się kosztem innych ludzi w Internecie. Dzięki za niezbędne info.

FSB
@Ogłoszenie OLX

Idź czyścić kible, to jest zakład do inteligentnych, a nie do melepetów. No (usunięte przez administratora)z wyjątkiem komarowej bo inteligencja to nawet nie staje koło niej.

Znudzona
@Ogłoszenie OLX

Składaj, nigdzie nie będziedz miał tak dobrze

@Ogłoszenie OLX

Trzeba przyjsc na rozmowe i sie dowiesz a peaca jak praca jedni robią kilka lat a inny. Sie nie podoba

/¥\ komarowej rowek
@Nowy

A odkąd na rozmowie dowiesz się jaka panuje gęsta atmosfera na zmianie? Nooo jasne komarowa robi co lubi i ma 2x za to płacone. Komar jej chyba zazdrości :-)

Obużona
@FSB

Po Twojej odpowiedzi widać , że faktycznie pracują tam osoby inteligentne ! Ale chyba inaczej ?

Komarowa HR
@Obużona

Gratulacje zdałaś właśnie test na inteligencję inną niż normalnie. Zapraszamy ciebie na rozmowę. Takich osób szukamy!

Obużona
@Komarowa HR

Jeśli w tej firmie pracują takie "pustaki "jak Ty ,to gratuluje prezesowi zespołu

Prezes zespołu
@Obużona

Dziękuję Tobie za opinie, i pragnę tylko dodać „idź się bzykać z Rumunami”

@Prezes zespołu

Widzę, że tu to cała firma to pustaki! Jestem wstrzasnieta opiniami tutaj , przeszłam wiele firm ,czytam różne opinie a ten zakład bije wszystkie . Ludzie bezczelni i piszą nie na temat to jest forum o pracodawcach , a nie kto z kim , gdzie ...

@Ewa

Zamknij już tą papę! Pustak to widzę utknął Tobie w poprzek w dxpi€. Teraz puszczasz bąki przez otwory w nim. Nie podoba się, to po co tu wchodzisz? Wyp#€rd@laj stąd !!!

Laboratorium

Dziękuję idiotą nie jestem. Ja jej do pyska nie wkładałem k#t@sa i jej gospodarki nie nakręcałem. A to że g@moń z niej jak ze sr@czki twardziel, to dlatego pi#da jej zdechłym chomikiem śmierdzi.

Ogłoszenia parafialne

Szukam ekshibicjonistki która podnieci bykami hodowli. Tylko nie proponujecie mi komarowej, bo od jej widoku byk wpadnie w traumę seksualną. Rozważę każda propozycje bo krowy czekają.

Klopsik
@Ogłoszenia parafialne

Zapytaj swojej starej

Rolnik
@Klopsik

Moja stara właśnie powiedziała że komarowej niet bo śmierdzi jej z p#z#y zgniłą wiewiórą!

A to nowosc związki sa w twinings . Przyznali sie wreszcie ciekaww kto nalezy pewnie od liderow w górę

Super związki
@Nowy

Związki są wyznaczone przez firmę , ale są

Marek wroć bigosa już szarpie

Jak wygląda zatrudnienie w firmie tzn. czy firma daje umowy na czas nieokreślony czy raczej stara się tego unikać ?

OFF i po komarach
@Nowy

Myśle że podczas rozmowy o pracę dowiesz się wszystkiego. Tutaj możesz się tylko dowiedzieć kto jest największa m€ndą firmowa. (usunięte przez administratora) A tak serio, serio to ten zakład to nie Disneyland - a o tym trzeba wiedzieć.

Irena
@OFF i po komarach

Totalnie nie rozumiem o co chodzi :P Okej, to już wiem, zakład to nie Disneyland. Ale jak z ta umową? No i stawką:)

O.T
@Nowy

Możesz bzzzyk Komarowa na przerwie ;)

Komar

Komarowa nie bądź taka skromna. ty już z nudów dxpą ruszasz i ocierasz się jak kot, a co dopiero jak siano poczujesz.

@Nowy

Proba 3 miesiace 2 lata i na stale ale jesli sie sprawdzisz to stalke mozna predzej

Bożena

Czy w tej firmie jest możliwość rozwoju ?

G.K.
@Bożena

Rozwoju depresji? Jak najbardziej!

Banan
@G.K.

Nie tylko depresji

@Banan

Na przykład, obcowaniem z komarową można nabawić się syfilisem naturalisem.

Pączek
@Komar

Skąd wiesz ?

Dr Komar
@Pączek

Szkolono mnie, tak abym po zapachu z p#zdy dostrzegł zagrożenie. A ona wali na kilometr.

Halina

Co wy tu za farmazony piszecie. Co ma to na celu? Rozumiem przez to że prawdziwych możliwości rozwoju to tu nie ma?

Komarowa
@Halina

Halina idź się połóż na A2, bo widzę że słońce ciebie potarmośiło.

Kowalenko

Magda jest spoko szczególnie na imprezach firmowych..:) ten co wypisuje te dyrdymały pewnie ci&ki na oczy nie widział.. jak by go Magda w obroty wzięła jak na imprezach to by sie chłopak zakochał haha

Dokładnie
@Kowalenko

Oj tak! Madzia na imprezach lubi zaszaleć zwłaszcza z O.T

Xxx
@Kowalenko

O k#rwa proszę, długo nie było trzeba czekać. Klient po full pakiecie w kiblu, zadowolony i uśmiechnięty, a co najważniejsze z aktualizowaną baza wirusową. Gratulacje, dziękować nie trzeba. W końcu kił@ to jak covid od komarowej.

John Rambo

A znacie jeszcze jakies historie z imprez zakladowych albo widzieliscie jakies pary co razem na obiadki chodza na waszych zmianach?

Zmiana b
@John Rambo

Znamy znamy;)

Stary komar

Tak mówiła stara komarowa do komarowej, jak przychodziła po kieszonkowe.

Kamil
@John Rambo

Nie rozumiem po co się interesujesz prywatnymi sprawami innych pracowników? Nie masz własnego życia? Mi przydałoby się info jak się tu zarabia a nie plotki kto z kim romansuje.

Smutne
@Kamil

Stara go nie kocha , wali się z innym , dlatego tak wypisuje :(

Wesołe j@j@
@Smutne

Znasz to z własnej autopsji?

Naprawdę smutne
@Wesołe j@j@

Na szczęście nie , ale po tobie widać że tak , wcale jej się nie dziwię , też bym tak zrobiła mając takiego debila

Stringi
@Naprawdę smutne

No się odezwała największa firmowa (usunięte przez administratora). Czytałem 10 razy to co napisałaś, i za ch#ja nie zrozumiałem o co tobie chodzi. Proponuję wyciągnąć k#t@sa z d#py, dla lepszego skupienia się na pisaniu.

Klamczuch ten z hr powinien miec ksywe premia 900 ÷100 ciekawe gdzie . Kto to wyrobi

Zapach gotówki
@Nowy

Jak nie będziesz się obijać leniu śmierdzący to premie otrzymasz , a jak się nie podoba to otwórz własną firmę i rozdawaj premię za Free .

Zenek
@Zapach gotówki

K#tw@ komarowa, przecież nikt z nas się nie rżni€ po kątach za kasę jak ty! Tylko ty mówisz że masz premię w d#pi€. Fakt jest taki że aż się boję, jak zwier@cze tobie puszczą i poleci wszystko na podłogę. Faktycznie ostatnio słyszałem że bzy#@łaś się za free na polu.

Kierownik balistyk

Komar jak robi przegląd półroczny komarowej, to prosi o wsparcie inżynierów. Ci wymieniają jej tryby pod kopółą, i smarują jej (usunięte przez administratora) teflonem do zmniejszania tarcia. Efekt końcowy jest podobny do ruskiego czołgu trafionego w karuzele z amunicją- lufa odpada, a(usunięte przez administratora) rozrywa.

Tak było niestety
@Kierownik balistyk

Do karuzeli to przywiązywano Ciebie jak byłeś mały , po czym się kręciłeś i (usunięte przez administratora) Cię paletką do tenisa w ten (usunięte przez administratora) łeb hehe dlatego masz z jednej strony masz płaski heh

Psychiatra
@Tak było niestety

Komarowa, czuje że uwolniłem twoją traumę z dzieciństwa. O rany, zapomniałaś dodać że próbowali ciebie ze sto razy topić, i obkładali kijem do hokeja, a o wkładaniu ciebie do śmieciarki, nie pisze bo obciach na całej linii. Ale po to jest terapia - wyrzuć z siebie wszystko. Może znajdziesz jakiś cel w życiu oprócz (usunięte przez administratora)

Menele komarowej

Komarowa menele z podwórza twojego, pytają się czy zabawisz się z nimi w proktologa? Ponoć to była wasza najlepsza zabawa podwórkowa. Znane „kto wypina, tego wina”. Ponoć była zawsze twoja wina hehe. Twoja dxpa na wietrze przyklaskuje w takt disco polo. Myślałaś może, aby ją podwiązać na 10 szwów. Tak żeby jaskini nie otwierać w szatni?

Nie dowiary
@Menele komarowej

Ładnie masz zapchany kibel

Xxx

Komarowa Jakie zwierze drapie się po dxpi€?

Akysz
@Xxx

Nie kompromituj się

Stek z komara
@Akysz

Przy tobie nigdy :-)

Zoo

Komarowa dwa napalone orangutany uciekły z zoo. Ich marzeniem jest wy#€bać ciebie na drzewie. No powiem szczerze że orangutan między twoimi nogami, to będzie widok bezcenny. Sępy już kamerę skołowałam żebyś miała pamiątkę xxx z romantycznych wzniesień. Niedźwiedzie też coś mruczą że stoją w kolejce, żeby osr@ne futerko wyczyścić.

Niestety
@Zoo

Jak nie było Internetu to tylko rodzina wiedziała żeś (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Zoo

Ale po co takie teksty tak w ogóle? Czy nie można tego, co chcesz napisać w inny sposób? To forum nie służy do tego. Potem ktoś wchodzi, chce się czegoś dowiedzieć i czyta o orangutanach :)

Koczkodan
@Ewelina

Siadaj, pała! Jak orangutany się nie podobają, to może koczkodany? Komarowa k#r#@ śmierdzisz bagnem!

Kąs
@Ewelina

Albo o komarowej

Ogłoszenie lokalne komar

Sprzedam komarową, w całości lub na części. Przebieg- skrajnie wyeksploatowana, częściowo zarżnięta. Podwozie do wymiany - zgniłe. Zawieszenie - jak pożądanie j€bni€sz to głowa kiwa się jeszcze 15 sek. Stan wizualny ogólnie tragedia, ale żaden blacharz w okolicy nie chce jej już pukać, więc nic mi już nie zostaje tylko ją sprzedać. Licytacja zaczyna się od 1 zł. Powodzenia.

Auto komis komarki

Daj 2 zł, nie bądź Pan sknera. Dorzucę dziurawę skarpety komarowej.

Ogłoszenie lokalne komar

Oooooo padło 3zł, ale admin musiał to usunąć. Stwierdził, że cena nie adekwatna do jakości. I ma rację ;—) Admin please chociaż 2,5 zł, za kulawą komarową z cofniętym przebiegiem pnia mózgu.

Komar

Komarowa co w rodzinnie, to nie zginie.

ZOO

Komarowa ty p@dlino śmierdząca. Sępy w zoo pytają się kiedy się rozłożysz, wtedy przylecą wi€rd#lić ciebie w całości.

Dr

Weź leki

Komar

Komarowa miałaś za d#p€ brać kasę w centach, a ty co? Nawet waluty się tobie popi€rd#l&ły i w rumuńskich baniach przyjmowałaś. O tobie powiedzieć Rumun, to zabrzmiało by zbyt dumnie.

OFF

Komarowa pamiętaj tabletki zawsze wkładamy do paszczu, a ty je zawsze wkładasz do pi%du i ch#j@ z tego jest.

Przypomnienie powiadomienie
@OFF

Proszę o wzięcie leków

NATO
@Przypomnienie powiadomienie

Komarowa czytałaś najnowsze wiadomości ze świata? K#r&@ zapomniałem że mama nauczyła ciebie czytania z obrazków hehe. Poproś kogoś, żeby tobie to przetłumaczył na język zrozumiały dla ciebie. Senat RP postanowił wysłać broń chemiczną na Ukrainę, wyjaśniam już to. Otóż komarowa wraz z tryplem między nogami ma zostać przetransportowana na wrogie tereny, czyli na wschód Ukrainy. Nie będę pisać dokładnie gdzie, bo ta p#z&@ komarowa wygada się na Fb i c#uj z tego będzie. Będzie z gołą p#z&@ wabić putinowskich wysłanników i wabić ich na zapach zgniłej flądry. Oni są tak głodni że wp#€rd#l@ wszystko i w#pi€rd#l@ nawet kozę. A więc jej uroda się nie liczy. Komarowa przeniesie trypla na Sowietów, a oni będą się drapać po swojej armacie, aż im lufy zardzewieją. Komarowa pamiętaj tabletek żadnych ze sobą nie bierz, to osłabi wirusy i czasami może cofnąć upośledzenie twoje.

WHO
@NATO

Wystarczy że czytam twoje głupoty

Berek
@NATO

Wystarczy że ty już swoim smrodem ściągasz do Polski szoszonów

Mądry w necie piz..a w świecie
@NATO

Ale żeś się rozpisał , widać że samotność w święta ci doskwiera :(

Dr Mucha

Taaak dostałem z dopiskiem do jeb#n€j komarowej, jutro je tobie dam.

Cytrynka
@Dr Mucha

Weź się za naprawę maszyn (usunięte przez administratora)

Waldek
@Cytrynka

Komarowa tobie wszyscy techniczni probowali mózg naprawić wielokrotnie. Po czasie stwierdzili że są w błędzie, bo ty mózgu nie masz, tylko kompostownik.

Waldek

Takie same jak u ciebie, tylko z oknami..

Słodka

Twoja stara jest w tym lepsza

Zoo
@Słodka

Komarowa ty jesteś przodownikiem w tej kwestii. Biedny komar, albo gł#pi. Ale nie martw się szympansy w zoo już wyciągają pisiory w twoim kierunku.

Kokosanka

Znasz to z doswiadczenia ? W sumie , w zoo się urodziłeś he

@Kokosanka

Komarowa każdy to wie że mie ma takiego zwierzaka w zoo ktorego byś nie przeleciala. (usunięte przez administratora)

Głowa chora

Zgłoś się pilnie do szpitala

Wacław
@Głowa chora

A co masz skierowanie na końskie zastrzyki? Sama sobie z@pi€rd@laj komarowa po nie ;-)

Daria

Hejka . Zastanawiam się nad pracą w Twiningsie , tylko że czytam te wszystkie komentarze i martwi mnie ta komarowa , kto to jest ? jest się czego bać ? jest straszna ? Pozdrawiam

Tak juz jest
@Daria

To nie zadna tajemnica ze każdy nowy ma (usunięte przez administratora) objeb,,,, przez komarowa;/

@Tak juz jest

To warto się zatrudnić ? Jak trafię na komarową ?

Zenek bębenek
@Daria

Daria to jej(usunięte przez administratora) i ja Tobie pomogę dasz radę :-)

@Zenek bębenek

No nie wiem , serio w dwóch damy radę ?

Raczej nie

Może być ciężko

@Raczej nie

To dam radę czy może być ciężko ? Bo już sama nie wiem :(

Zyta
@Daria

Komarowa już Ciebie próbuje straszyć hahah.

@Zyta

Hmm

No nie wiem

Bożena
@Tak juz jest

Prawdę mówiąc, nie do końca zrozumiałam twoją wypowiedź na temat warunków pracy w firmie. Jeżeli piszesz o konkretnym pracowniku tego miejsca, to trochę słabo, może napisz bardziej ogólnie, jak się tam pracuje. Wszystko okej, jeżeli chodzi o atmosferę? Jeśli są jakieś problemy, to daj znać.

Apostoł
@Bożena

Daje znać, komarowa się nie nadaje na operatora !!!

???

a na kogo ??

Zatracona
@Apostoł

Pracowałam tam i szybko zorientowałam się, z kim mam do czynienia. Niech Komarzyca weźmie się do roboty, a nie łazi ciągle na fajki i się (usunięte przez administratora) kosztem osoby, która jest szkolona. Wszystkie jej koleżanki na c24 są siebie warte, jedna gorsza od drugiej... Ogólnie jedna wielka patologia. Szkoda czasu i nerwów na te głupie, zawistne baby... Omijać ten dział szerokim łukiem :)

Zatracona
@Daria

Wydaje się miła, ale jest fałszywa do granic możliwości ???? na Twoim miejscu poszukałabym pracy w innym miejscu albo (usunięte przez administratora) na inną zmianę xd

hmmm
@Apostoł

a do czego się nadaje ???

Kwiatkowski
@Daria

Jeśli jesteś ładna to lepiej daj sobie spokój z ta pracą,bo Komarowa zje Cię wzrokiem;)

Dokładnie
@Zatracona

TAK tylko sie wydaje!

@Daria

Nie przejmuj się ci co piszą o " Komarowej" to są idjoci i inbe... cyle mają zryte głowy. Żaden komentarz nie jest prawdziwy

Taki jeden
@Daria

Nie polecam. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie. Tylko że nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości. Może wypadałoby mówić kandydatom prawdę a nie dziwić się potem, że odchodzą po kilku dniach. Robota ciężka, pieniadze marne. Przyjmują Cię jako operatora a odwalasz dodatkową fuchę jako mechanik. Sama musisz sobie maszynę naprawić. No i nie zapominajmy o tym, że gdy cofną jakieś twoje palety to za darmo w weekendy to przepakowujesz. Naprawdę zastanów się trzy razy, zanim złożysz cv.

@Taki jeden

Dario, powiedz mi skarbie,co Ty tak robisz za tych mechaników? - wymieniasz przekładnię jak się rozsypie? - przezbrajasz maszynę? - wymieniasz noże envo,taga czy nożyczek? Itd. Powiedz co takiego robisz, czego nie wolno, a zmuszają ciebie do tego?

Levazza
@Komar

Za mechaników to na bank nie pije kawy. Na to akurat oni mają monopol.

Bandzior
@Levazza

Racja

Bankier

No jasne komarowa pamiętaj że ruskim do mordy i bierz w centach, a nie w kopiejkach.

Prezes
@Bankier

Widać że ci starą Ruscy wyru..li dlatego taki (usunięte przez administratora) wyszedł

Dr Amigo
@Bankier

Zmniejsz dawkę

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 237.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 149 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.