Twinings Company

Swarzędz

Opinie o Twinings Company

X K X

Zgadzam się w 100%. Liderzy są podli. Ja trafiłem na fajnego, ale innemu zawdzięczam opuszczenie firmy. Dlaczego? Bo szykował miejsce dla protegowanej. Kpina. Bez znajomości wyleci każdy, chyba że wejdzie pod biurko kierownika :) co wiedzą wszyscy w szczególności dziewczyny które dostały w taki sposób umowy :P Generalnie odradzam... Nie mówiąc o przykrości która może Cię spotkać opuszczając firmę w towarzystwie ochroniarza. Dosłownie jak jak złodziej...

Ta firma to banda znajomych, którzy robią sobie z ludzi[usunięte przez moderatora]. Niemiła atmosfera, obowiązkowe nadgodziny-jest grafik obowiązkowy!!!,a w gruncie rzeczy musisz przyjść w każdą sobotę,bo jak nie to masz wylot. Liderzy wynoszą herbatę na oczach wszystkich i im wolno,bo czują się panami,bo są zatrudnieni po ZNAJOMOŚCI!!!![usunięte przez moderatora] a i tak Cię wyrzucą jak liderowi nie przypadniesz do gustu. Szkoda,że nie widzi tego \"góra\",która traci przed takich [usunięte przez moderatora],którzy zdobyli stanowisko lidera i myślą,że są Bóg wie kim.Ale i na nich przyjdzie czas,tylko niech szefostwo przejrzy na oczy.Tacy ludzie zrobili firmie MEGA NEGATYWNĄ opinie,która idzie już w świat po roku działania w Swarzędzu.Zdecydowanie NIE polecam tam pracy,bo mimo rzetelności i zaangażowania Cię wywalą.

Zostaw opinię o Twinings Company - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twinings Company