Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Stary ale jary

Pamiętajcie jesteście tylko trybikami. Nie spodoba się co napiszecie niby w anonimowej w ankiecie, papier i nara. Menadżer na blendingu i magazynie troglodyta bez szkoły i wychowania. Zatrudnia na liderów ziomków co śpią zarzygani w aucie pod Kauflandem po ciągu alkoholowym. Jedna wielka (usunięte przez administratora) Kreują się na światowe centrum dostaw, a kultura żula spod sklepu jest większa niż niektórych tam wyżej postawionych.

Kolarz
@Stary ale jary

Żal ściska, że Cie zwolnili?

Domi

Nuda

Dr Kopytka Raz
@Domi

Tak mówi proktolog zaglądający komarowej w dXp€ i widzący swój stary telewizor.

Traktor

A co mu podawali do tego chrztu?

@Stary ale jary

Dokładnie. Zostałam przyjęta bardzo miło.Ale moje liderka i trenerka po 2 tygodniach już zaczęły mnie zbywać i przerzucać do kogoś innego.Tak naprawdę zwykli pracownicy nauczyli mnie więcej niż one razem wzięte.A że to koleżanki to pewnie niezły ubaw miały. Po niby to anonimowej ankiecie liderka już całkiem na mnie się uwziela. Chodzi jakby o wszystkim wiedziała a tak naprawdę wymalowana niunia która nie ma życia prywatnego i żyje tylko kariera.Zalosna.Zamiast mnie się spytać jak sobie radzę i w czym mam problem to pyta osób z którymi bylam 1 dzień.Pani (usunięte przez administratora)

Byly
@Stary ale jary

Dokładnie. Lider bez kultury.Zero szacunku do innych.(usunięte przez administratora).Nie polecam tej firmy żeby się zatrudniać.Pracodawca nie wie nawet jaka ma opinie lub nie zależy mu na niej

Zaskoczona

Zmiany, zmiany, zmiany, zwłaszcza dla nowych operatorów, ogólnie operator pracuje na 2 maszynach, ale w miarę możliwości młodsi stażem operatorzy mają 2, u starszych bez zmian, no i przerwy, starsi mają 1 ewentualnie druga na szybką kawę, a młodzi, standardowo dwie, pierwsza 45 do 50 min. i druga 30 min. Żyć, nie umierać. Taką firmę można chwalić, pozdro robaczki ????

Noe

Witam. Mam na sprzedaż arki, kutry, kajaki, pontony i barki. Zapraszam do kontaktu. Wpisując kod rabatowy przy zamówieniu otrzymają Państwo w gratisie dmuchane koła ratunkowe (również spersonalizowanego np. kaczka, pelikan, aligator). Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam

Chętny

Ile oferują podstawy na produkcję.? Czy są nadgodziny i premie ? A jeśli tak to jak wygląda wypłata co każdy miesiac

Zahid

Kasa jest, przecież premie zawsze upierdzielaą za byle co. Brak słów, a mega pomysł naszych ludzi bez szkoły którzy nie maja pojęcia o pracy na swoim dziale zbiera kurz na antresoli.

Frytki
@Zahid

Premia zależy od nastroju kierownictwa

@Frytki

tylko uznaniowa i nic więcej? to w takim razie jakim minimalnym nakładem pracy w tym kontekście można sobie wyrobić jak największe uznanie? na jakie cechy docelowo zwracana jest uwaga?

@Dorota

Minimalny nakład pracy to jest po prostu robienie tego, co do Twoich obowiązków należy. Nic więcej. Cechy? Nie chodzić na krew, nie brać uż, nie brać opieki. O L4 zapomnij.

@Phantomas

i z jakimi konsekwencjami spotka się ktoś kto nie do końca do wspomnianych obowiązków się przyłoży? decyzja będzie zerojedynkowa? i w drugą stronę skoro nakład obowiązków może być także większy to o jakich konkretnie jest tu mowa?

@Dorota

Więcej niż 2 dni nieplanowanej nieobecności (to co wymieniłem) wiąże się z odebraniem całej premii.

kandydat

ile dają na start na tym blendingu ? i jaka jest premia

Król Lew
@kandydat

Premia 900,- a o tym ile na start decyduje koło fortuny.

Niki

Co za niki lauda skasował auta na parkingu ? XD

Może studia jak praca nie odpowiada !!!!

Abc

Po studiach jest tam wiele osób na produkcji. Tylko Inżynierka błędnie myśli,że jest wybitną jednostką po studiach,a reszta to jełopy do roboty. Brak kultury od nich aż bije po oczach,nawet cześć nie potrafią powiedzieć stojąc twarzą w twarz z operatorem. Więc studia studiami, a kultura kulturą.

@Abc

jakie zazwyczaj kierunki obierają ludzie z produkcji w takim razie? czy ten zakres związany z edukacją pomaga bezpośrednio przy pracy? o których stanowiskach jest tu tak właściwie mowa oraz zakresie obowiązków?

Kononowicz

W najbliższym czasie będziemy nagrywać pierwszy odcinek teleturnieju "mistrzowie kumoterstwa" a w nim takie wisienki na torcie jak: - Rafik co co układa grafik i używa przekleństw nawet w e-mailach do podwładnych - Komarowa co ją bombie każdy bo taka jest umowa - Pan Patryk wybitny fotograf, jak coś przeskrobiesz to da Ci autograf - Pan Łukaszenka, który za pączka przed Rafikiem klęka, - Tajemniczy długi miecz Arthura, który przecież nic nie wie, bo w plecy była matura. Kategoria pierwsza: Jaki to donos - na podstawie zdjęcia ustal winowajcę i petenta

Major
@Kononowicz

Kiedy premiera?

@Major

była już? i tak całkiem poważnie to o co chodzi chociażby z tymi mailami? piszecie do siebie w firmie w jakichś niestosowny/nieformalny sposób? nikomu to nie przeszkadza? co jeszcze składa się na waszą kulturę organizacyjną o czym warto wiedzieć przed kandydowaniem?

Magazynier 2013

A wiecznie drugi janek z blendingu jeszcze robi? Czy się gdzieś wybił?

Usain Bolt
@Magazynier 2013

Który to?

Fikumiku

Janek to największy (usunięte przez administratora) jakiego poznałem. Chłop po 40 a taki (usunięte przez administratora), że brakuje skali. W ogóle cała kadra zarządzająca w tej firmie to dałny. Nie oszukujmy się. Liderzy na BLD boją się własnych myśli. Liderzy na C24 to profesjonaliści, ale tylko w kwestii siedzenia na (usunięte przez administratora) przed kompem. EOL i Magazyn to w ogóle Kraina Narnii, żenada. Fabryka 4. 0 hahaha, twinings is team, a w paczkach na święta sosy i herbata po terminie łiii. SWIATOWE CENTRUM ZDAŁNIENIA. Ale wracając, Janek to stary (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), pewnie niedługo podzieli los Sebika. Essa

Komar i zespół OFF

Widzę że administrator próbuje kasować wpisy o komarowej. Gratuluje i gwarantuje że będziemy się świetnie bawić. Życzę dużej czujności, bo w przeciwnym razie jej w@gin@ wyląduje na administratora czole i będzie powoli spływać jak jej pot po włochatej dxpi€. Proponuję już dzisiaj szefa poprosić o nadgodziny na weekend.

Abc

Zapraszamy jutro do pracy chyba że już nie masz odwagi bo spaliles most za sobą

Nowa

Jestem nowa których liderów mam się bać bo różne opinie sluazalam ?

@Nowa

hej, a od ilu dni jesteś jeśli można spytać? jako osoba nowa cokolwiek zdążyłaś negatywnego odczuć czy właśnie wręcz przeciwnie i ludzie tylko mówią, że cos może być nie tak? swojego lidera już chyba znasz? jak wdrożenie do zespołu przebiega?

Blend - techniczny

Ciekawa dyskusja wokół mej osoby poniżej się rozwinęła, jest w niej troszkę prawdy i troszkę zniekształceń. Zatrudniony byłem jako operator techniczny na okres próbny (na dziale blendu), którego nie przeszedłem z powodu złamania procedury kluczowej, która naraziła fabrykę na pewne koszty oraz z pewnego konfliktu "subiektywnej racji". Nic więcej, ponieważ ujmą na godności ludzkiej byłoby wdawanie się w łańcuszek merytoryczny kto co komu, kto czemu zaprzeczył, kto do czego się nie przyznał itd. W ofercie pracy na stanowisko operatora technicznego nadal widnieje sprecyzowane wymaganie: - Wiedza z zakresu: mechaniki lub elektroniki - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych Troszkę mi żal tej pracy ponieważ stawka nie była zła i miałem nadzieję, że się czegoś nauczę pod względem mechanicznym, dając zespołowi coś w zamian w postaci wsparcia z zakresu elektroniki lub oprogramowania sterującego, ale zweryfikowała mnie nie sumienność z sprzątaniu i złamanie procedury nasypując zablokowanego materiału, - w pierwszym miesiącu okresu próbnego... gdzie oczywiście nikt o tym nie wiedział. Albo się wyparł aby odepchnąć od siebie odpowiedzialność przyczynową (bo przecież kumpel menager nie pociągnie konsekwencji wobec swojego ulubionego lidera) i w samym procesie szkolenia nowego pracownika. - Okres próbny na który się zatrudnia pracownika jest nie tyle okresem służącym sprawdzeniu jego umiejętności których się oczekuje i zawiera w ogłoszeniu o pracę ale i okresem szkolenia, w którym uczy się pracownika procedur, polityki jak i metod wykonywania pracy, uwzględniając margines poczynionych przez niego wpadek i błędów. Tutaj okres wdrażania pracownika leży pod psem, ponieważ pracownik złamał w ciągu pierwszego miesiąca procedurę której nikt go nie nauczył, a winnego nie ma. Nie ma ponieważ drzewko odpowiedzialności nie sięga tak wysoko, wobec osób które nadzorują pracę zespołu jak i samego działu. - Trafiłem na zmianę która ma załogę ludzi "do rany przyłóż" i serdecznie ich pozdrawiam. Ale ekipa następcza powinna sobie pomedytować nad własnym poczuciem człowieczeństwa czy godnym sumienia i ducha ludzkiego jest donosić na bliźniego swego, robiąc zdjęcia lub wulgarne uwagi wobec pracy której sami nie ubieramy w jakość. - Gruby do piekła trafi w którym nie będzie snickersów, za dobrą minę do złej gry ;)

@Blend - techniczny

Janusze, którzy się utożsamiają z hasłami Lecha Poznań "Jeden za drugim stoi, nikt się boi"... nie ma nic wspólnego z waszą postawą. Wasze motto prawidłowe " Jeden za drugim stoi, każdy się boi i sprzedaje kumpla". - w latach 90' za przejście złą ulicą w takiej okoliczności i w najlepszym wypadku liczylibyście długość Bułgarskiej zapałkami.

@Blend - techniczny

W ogóle to pierwsza fabryka w której uderza się młotkiem po elementach konstrukcyjnych maszyny w strefie zagrożenia wybuchem (co jest wyraźnie oznaczone naklejkami w tej strefie) w celu jej odetkania... i musisz się podpisać na liście, że ów maszynę odtykałeś... komedia Barei.

@Blend - techniczny

ale mimo wszystko chyba jeszcze nigdy do czegoś takiego nie doszło? Na dalszą perspektywę to co takiego ten wspomniany podpis wnosi? jak faktycznie się uszkodzi to konsekwencje ponoszę ja?

Blend
@Dorota

Za którymś nieprzewidywalnym razem zadziałać mogą prawa fizyki których byśmy nie chcieli i będą ofiary w ludziach. Ostrzezenie o strefie wybuchu nie znalazło się dlatego, że nie grozi tam wybuch albo że ktoś uznaje że w tym w miejscu do niego dojdzie. Jeśli naruszymy element konstrukcyjny to na kartce jest podpis kto sprzątał a później się pojawi pytanie kto ci kazał. Ktoś Ci kazał walić młotkiem po konstrukcji która uszkodzilas (lub w dalszym efekcie następna osoba zrobiła sobie krzywda) w strefie wybuchu ale Ty to wykonalas, jeszcze się podpisując. Jak dojdzie do wypadku to firma ma ręce czyste, przecież ostrzenie na maszynie było, pracownik wykonywał na niej czynność wbrew przepisom i zdrowemu rozsadkowi i jeszcze się podpisał

@Dorota

Podpisałeś i coś się stało - jesteś winny. Tak samo było z wózkami, wielokrotnie zgłaszane usterki i problemy były lekceważone przez osoby decyzyjne. Jak doszło co do czego to psy były wieszane na operatorach.

@Phantomas

A przy tym wózkach, to co takiego się działo? Wynikały z tego jakieś głębsze konsekwencje, czy temat raczej ucichł? Piszesz o psach powieszonych na operatorach... Co oni dalej z tym problemem mogli zrobić?

Szukam pracy Czy warto złożyć papiery na operatora wozka widłowego do tej firmy? Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku ? Proszę o jakieś info

Jaro

Zapraszamy na BLEND z takimi referencjami Pracownik idealny!

Witam wszystkich. Szukam nowej roboty i napotkałem ogloszenie jako operator techniczny. Czy ktoś może powiedzieć jakie warunki płacowe są na tym stanowisku.

Iro

6 kafli na start

@Iro

Brutto czy netto.

Iro
@Kandydat

6k brutto, plus premia która jest uwarunkowana od poszczególnych wskaźników czy czegos tam.

Nn

Nie

Blend 6 brutto + premia

Pan procedura

Co ja się dowiedziałem ? Nie przedłużyli umowy mojemu znajomemu z blendu który przyszedł jako techniczny na okres próbny ? Ten gościu nie ogarniał spraw mechanicznych ale do elektroniki i programowania ma taką głowę, że wszyscy inżynierowie i informatycy mogą przed nim podrzeć dyplomy, wiem bo z nim robiłem w oponach kilka lat. Boli mnie to, że ten gościu mnie uczył w bridgestone pracy na maszynach i uczył rysunku technicznego a tutaj się go zwalnia bo pewnie nie potrafił posługiwać się miotłą, nie donosił albo nie było winnego bo coś nawywijał ? Nie wiem dokładnie co się stało ale jedno z trzech bo znam tę firmę i lubi sobie tak strzelać w stopę wizerunkowo. Bardzo przyjemna i kulturalna osoba w relacjach ale pewnie nie pasował bo kolesiostwo tutaj jest numer uno.

Serio?
@Pan procedura

Jak się ma łeb do elektroniki i programowania to nie pracuje się przy sypaniu herbaty... Zejdź na ziemie. Skoro był taki mega pracownik w oponach, ogarniał i w ogóle to czemu zmienił prace na (nie oszukujmy sie) gorzej wynagradzaną?

Pan procedura
@Serio?

Stary bridgstone zniszczy cie fizycznie swoim trybem pracy a jak uda ci się dostać i zdasz testy na logikę to po prawdopodobnie po pierwszym miesiącu się poryczysz i pojedziesz do domu, bardzo dużo ludzi w pierwszym miesiącu tam sama rezygnuje. Ale jak wytrzymasz to zrobią z Ciebie takiego żołnierza, że nie będziesz potrzebował rodziny ani relaksu bo będziesz mieszkał w koszarach z opon. Techniczny tutaj ma z premią prawdopodobnie porównywalne wynagrodzenie co operator maszyn w bridgestone po roku. Z tą różnicą że nasza fabryka do brigestone to dwa różne sposoby zarządzania, u (usunięte przez administratora) też jest donoszenie ale takiego menagera lub lidera bardzo szybko by spacyfikowali za kolesiostwo i gadanie bzdur.

John

No to teraz wiem kogo zwalniają z roboty!

John
@Serio?

Piszesz jak potłuczony OT, który myśli że jest najlepszym mechanikiem maszyn. Otóż, ściągnę Ciebie na Ziemię. Prace zmienia się po to, aby zdobyć większe doświadczenie. A fakt jest taki, że żaden dobry mechanik nie krytykuje umiejętności innych, z uwagi że sam zdobywał wiedzę zmieniając zakłady i ucząc się innych technologi.

Nn
@Pan procedura

Nie pisz bzdur jak nie wiesz. Gość nie przestrzegał podstawowych procedur ,za taką kasę powinien chociaż trochę zaangażowania a nie tylko ukrywaka albo ciach na skreta .a nie obrażaj innych w tym ,zakladzie to wielu tu ciężko zaiwania . A kumoterstwo widać , a na balu to już przesada jeszcze by w ślinę poszli

I już znowu się popisują premie zabrane i upomnienie⅕

Nowszy
@Nowy

Za co znowu?

Dorota

a na których stanowiskach mieliby je odbierać i sama jestem ciekawa konkretów odnośnie powodów, zwłaszcza, że ktoś napisał, że to znowu się dzieje. oszczędności? chyba, że coś źle robicie? szkolenia tu są, prawda?

Wczorajszy

Impreza w hotelu. Będzie się działo, oby pokojów wystarczyło :-)

O.T
@Wczorajszy

A Komarowa idzie?

Kucharka

To by musiała być nudna książka. A końcówka to byłyby flaki z olejem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie R. Twining and Company Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Fizyczny?

HR

Nie ma takiego stanowiska Pracownik Fizyczny.

Komar

A co robi ręcznie w kiblu ?

Komarowa
@Komar

Spytaj się administratora

Komarowa

Tu pracują wszyscy umysłowi, a nie fizole.

Gabriela
@HR

Jak to nie ma? Przecież obecnie właśnie rekrutują Pracownika fizycznego. I szukam info o tej posadzie. Może jednak ktoś wie, jaka jest pensja na początek i czy dają na start UoP na okres nieokreślony?

Ahmed
@Gabriela

Nie mam pojęcia w jakim portalu randkowym ofertę oglądałaś, ale na rekrutacji jest O.T, oper. maszyn, kord. jakości, oper. wózka i nierób do utrzymania obiektu.

Bożena

Jakiś czas temu szukali kogoś na stanowisko Technik Automatyk, z tego co widziałam. Ktoś pracował u nich w tej pracy? I może coś powiedzieć o stawce, umowie? Z góry dziękuję.

Marlborasek
@Bożena

Luźna, dobrze płatna praca. Bardzo wysoka stawka jak na palenie papierosków i ciągłą przerwe na kawke.

Orzechowa dama
@Marlborasek

Jeszcze jak lider zawiezie na fajeczke, to już całkiem złota robota

Aleksandra
@Orzechowa dama

A konkretnie orientujesz się jaką dokładnie stawkę można wynegocjować? Zastanawiam się nad aplikacją ale nie wiem czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 237.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 149 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.