P.U.T. Elektryk Sp. z o.o.

Imielin

Opinie o P.U.T. Elektryk Sp. z o.o.

OnOnoOni

Krzyki,traktowanie ludzi z pogarda jakby byli ich wlasnoscia. Nie stosowanie sie do godzin zgidnie z umowa. Pensja wyplacana ale nie zgodnie z prawem gdzie najnizsza pensja powinna byc 1860zl . Ciekawe jak potraktuja ludzi od nowego roku gdzie najnizsza pensja ma byc 2 tyz zl. Kto chce zaznac jak poniza sie ludzi,poczuc pogarde to moze sie tam zatrudnic ale na wlasna odpowiedzialnosc.

oooooooooooooo
@OnOnoOni 10.12.2016 18:59

Chyba się ktoś tu nie zna na prawie ale no cóż .Faktem jest że atmosfera średnia :( ale nikt nikogo nie trzyma na siłę jak sie nie podoba to się zwolni .

Wynagrodzenia wypłacane na czas, ale warunki w firmie dziwne. Nikt nie ma stałego zakresu obowiązków, każdego wysila się przy wszystkim. Wiele rzeczy załatwianych jest krzykiem.

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie P.U.T. Elektryk Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o P.U.T. Elektryk Sp. z o.o. - Imielin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.T. Elektryk Sp. z o.o.