Albau Sp. z o.o.

Opinie o Albau Sp. z o.o.

Jozef

Pracuje od lat w tej firmie i to co piszą (usunięte przez administratora) to glupoty. Wyplata zawsze na czas, a jak sie komus chce robic to i dobrze zarobi. Ubezpieczenie placone, sprawdzalem w zusie.Dobrze traktuja ludzi. Chyba, ze jak ktos pije to szybko wypada.

@Jozef

Panie Jozefie. Jak wyplata nie ma byc na czas i nie dobrze placona jak jest taka opnia z wielu, jak Pan sam widzi ktos sie musial poswiecic dla Pana by Pan mial dobrze

Wojciech

Firma Albau buduje i remontuje obiekty hydrotechniczne, inżynieryjne, mosty, wiadukty, estakady, wodoszczelne i gazoszczelne zbiorniki żelbetowe. Wykonują wszelkie skomplikowane konstrukcje żelbetowe i murowe przy stanach surowych budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Aktualnie chcą zatrudnić na stanowiska w Polsce i w oddziale w Niemczech: majstrów, inżynierów, kosztorysanta, kierowników budowy, kierowników zespołu budów. Dodatkowym wymaganiem do pracy w nadzorze w Niemczech jest znajomość języka niemieckiego. Firma zachęca do wysyłania CV na stronie http://www.albau.pl/kariera.html Czy ktoś z Was będzie aplikował i zechce podzielić się swoimi wrażeniami z rekrutacji?

@Paulina

tam jest dyrektor tylko to nic nie pomoze, trzeba u prezesa

krzycho

Pracowałem u nich od 2010 roku ponad 6 lat. Sąsiad robi tam dalej. Nie obiecują gruszek na wierzbie. robić wiadomo jak wszedzie trzeba. Na kontraktach w Niemczech też byłem. Co uzgodnione bez proszenia sie na czas dostałem. Mysle wrocic do nich od sierpnia

karol
@krzycho

A maja moze parking jakis firmowy strzezony zeby mozna bylo zostawic samochod na czas wyjazdu do niemiec

Meso Nowy wpis

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć czy jest sens wyjeżdżać z tą firmą na kontrakt do Niemiec jako cieśla szalunkowy,pytam o warunki mieszkaniowe, czy są wypłacalni i ogólna atmosfere na budowie, pozdrawiam serdecznie

Nowy wpis

Aktualność

Czy w Albau Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nowy wpis

Aktualność
Firma Albau Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Operator żurawia wieżowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

dffgff

witam warunki warunki mieszkaniowe w niemczech i czy firma zatrudnia na niemiecka umowe

@dffgff

Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy, aby omówić pozostałe kwestie prosimy o kontakt tel. +48 662 403 614 lub +48 33 876 28 09 Przedstawimy warunki współpracy/pracy na danym stanowisku i odpowiemy na pytania.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, nowo zatrudniane osoby otrzymują umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia.

Marek Waz

Co ile s a zjazdy z Niemiec

@Marek Waz

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt tel. +48 33 876 28 09 Przedstawimy warunki współpracy/pracy na danym stanowisku i odpowiemy na pytania.

Czy dyżury międzyświąteczne w Albau Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Przerwy świąteczne są dla wszystkich pracowników Albau Sp. z o.o. czasem wolnym od pracy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Albau Sp. z o.o.?

Dajlyy

O co chodzi z tym podatkiem, oferują od 11 do 14e na godzinę ale po odliczeniu podatków zostaje mi ok 6,7 euro? Ktoś coś wie na ten temat? Dlaczego ja mam płacić podatki ze swojej wypłaty a nie ma tego robić pracodawca? Nie rozumiem a Pan z którym rozmawiałem nie był w stanie mi tego wytłumaczyć. Pracować trzeba, wiadomo , ale dlaczego mam dawać się wykorzystywać?

marek
@Dajlyy

Witam mam zaczac prace w tej firmie na terenie niemiec mozektos mi napisac ile wychodzi na reke na godzine i co ile zjazdy do polski z niemiec

@Dajlyy

No widzisz to jest umownie wiekszosc maja taka umowe, jaka masz stawke umowna z prezesem tyle dostajesz i tyle

Dariusz
@Junior

Dość aktywnie wypowiadasz się w tym wątku, więc znasz realia zatrudnienia w firmie. Czy prócz wynegocjowanej na umowie stawce można ubiegać się o premie lub inne dodatki do wypłaty?

Jozef

@Jozef

Wojciech

Major
@Wojciech

(usunięte przez administratora), a jak płaca to marnie, może szukają pracowników, ale ja bym nie polecał, można z naleźć lepszą robotę w Niemczech.

Paulina
@Major

Super, że odpowiedziałeś. Dawno nikt nic nie pisał o tym pracodawcy, więc Twój wpis może okazać się szczególnie ważny dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do Albau. Wspomniałeś, iż firma ta "zalega z wypłatami". A czy podjąłeś w ogóle próbę rozmowy na ten temat bezpośrednio z jej Dyrektorem?

@Paulina

tam jest dyrektor tylko to nic nie pomoze, trzeba u prezesa

byly

no coz wyplacalni zgadza sie zus co dwa miesiace zgadza sie dodatki tak papier toaletowy plyn do mycia naczyn za e 50 wszystko jest przekupianie pracownikow owszem Przesun urlop a dostaniesz stowe co 7 tyg do domu z laska pozatym wszystko ok

Elżbieta

Skoro pracujesz tam już 4 lata, to może zechcesz powiedzieć coś na temat dodatków, jakie otrzymujesz do wynagrodzenia. Czy firma Albau zapewnia swoim pracownikom możliwość wyrobienia premii zadaniowej, czy tego typu praktyki tu nie istnieją? Można też może dorobić sobie do wypłaty przez nadgodziny?

nowy

Mieszkam blisko siedziby firmy Albau w Niemczech. Chciałbym się dowiedzieć na temat warunków pracy w Niemczech. Ktoś może napisać o aktualnej sytuacji za granicą?

Elżbieta

@krzysiek Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Albau, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

wojcik

firma Albau to dawny ROMOPOL, a wyjeżdżając z Albau podpisuje się umowę z firmą Profi-Bud PPHU, czarna magia, nie wiesz potem gdzie szukać swoich pieniędzy

Mart
@wojcik

Rompol? Ogarnij się człowieku. To dawna spółka Budrem. Skoro ty nie wiesz gdzie pracowales to pomysl sobie ile wart jest twój komentarz?

Zostaw merytoryczną opinię o Albau Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Albau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Albau Sp. z o.o.