Albau Sp. z o.o.

Oświęcim

Opinie o Albau Sp. z o.o.

wojcik

firma Albau to dawny ROMOPOL, a wyjeżdżając z Albau podpisuje się umowę z firmą Profi-Bud PPHU, czarna magia, nie wiesz potem gdzie szukać swoich pieniędzy

wojcik

Najgorsza firma w jakiej do tej pory pracowałem, banda chamów i złodziei, pracujesz jak wół a płacą marne grosze, na umowie co innego a przy wypłacie co najmniej 900 E mniej, robi się po 11-12 godzin a wyplata jest za 8 i nie wliczają do wypłaty sobót, jak żona zadzwoniła do właściciela to usłyszała że &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to mężowi może lizać", katastrofa,trzymajcie się od nich z daleka

krzycho

Pracowałem u nich od 2010 roku ponad 6 lat. Sąsiad robi tam dalej. Nie obiecują gruszek na wierzbie. robić wiadomo jak wszedzie trzeba. Na kontraktach w Niemczech też byłem. Co uzgodnione bez proszenia sie na czas dostałem. Mysle wrocic do nich od sierpnia

karol
@krzycho 14.07.2017, 11:44

A maja moze parking jakis firmowy strzezony zeby mozna bylo zostawic samochod na czas wyjazdu do niemiec

Dajlyy

O co chodzi z tym podatkiem, oferują od 11 do 14e na godzinę ale po odliczeniu podatków zostaje mi ok 6,7 euro? Ktoś coś wie na ten temat? Dlaczego ja mam płacić podatki ze swojej wypłaty a nie ma tego robić pracodawca? Nie rozumiem a Pan z którym rozmawiałem nie był w stanie mi tego wytłumaczyć. Pracować trzeba, wiadomo , ale dlaczego mam dawać się wykorzystywać?

marek
@Dajlyy 16.01.2017, 19:04

Witam mam zaczac prace w tej firmie na terenie niemiec mozektos mi napisac ile wychodzi na reke na godzine i co ile zjazdy do polski z niemiec

Iwan
@marek 13.07.2017, 20:00

Banda złodzieje i chamy

michal

Dziadostwo, nic innego o oszustach nie można powiedziec

maciek

Banda oszustów i tyle. NIEPOLECAM !!!

jarek

Nie polecam firma nie rzetelna oszukuja tygodniami czeka sie na kase tlko wymagania nic pozatym lepiej byc na bezrobociu nizpracowac u oszostow kombinatorow.Wisza mi kase juz pol roku bada oszolomow!

Jozef

Pracuje od lat w tej firmie i to co piszą wyzej to glupoty. Wyplata zawsze na czas, a jak sie komus chce robic to i dobrze zarobi. Ubezpieczenie placone, sprawdzalem w zusie.Dobrze traktuja ludzi. Chyba, ze jak ktos pije to szybko wypada.

Jarek

Pracowałem w tej firmie, niskie stawki, maksymalny wyzysk!!! NIE POLECAM

diper
@Jarek 09.04.2015, 21:24
Pracowałem w tej firmie, niskie stawki, maksymalny wyzysk!!! NIE POLECAM

witam prosze o opinie o tej firmie czy warto zawrzec z nimi umowe? praca w niemczech na warunkach niemieckich. Mam stała prace i obawiam sie ze moze byc to firma wyzysk prosze o opinie

Przemek

NIE POLECAM!!! Firma dorabia się na oszukiwaniu ludzi. Trzeba z nimi czytać bardzo dokładnie umowy i nie wierzyć że to są umowy standardowe i nie będą brane pod uwagę!!! tam ludzie tylko po to pracują żeby Cie oszukać i gonić do roboty

Podwykonawca

Nie polecam współpracy z tą firmą, płatności za faktury przedłużają ile mogą karają za wszystko,masz przyjechać 400km na jeden dzień w tygodniu nie potrafią zapewnić ciągłości prac. NAPRAWDE NIE POLECAM!!!

Jano

Wszyscy narzekacie na firmę tą czy inną,ale taka prawda pracować trzeba bo w kraju się tych pieniędzy nie zarobi coś kosztem czegoś. Od głównej pracy to jest robotnik na danym stanowisku-mniej picia a więcej zaangażowania w pracę drodzy "specjaliści"

franek

firma mało atrakcyjna niskie stawki ok6 euro zjazdy najcześciej co 2 miesiące majstrów mają tylko po to żerby stali nad człowiekiem jak gestapo a sami nic nie robią

Zostaw opinię o Albau Sp. z o.o. - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albau Sp. z o.o.