2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 30 31 5 1

Opinie o Albau Sp. z o.o.

Jozef

Pracuje od lat w tej firmie i to co piszą (usunięte przez administratora) to glupoty. Wyplata zawsze na czas, a jak sie komus chce robic to i dobrze zarobi. Ubezpieczenie placone, sprawdzalem w zusie.Dobrze traktuja ludzi. Chyba, ze jak ktos pije to szybko wypada.

Tak16Nie1
Wojciech

Firma Albau buduje i remontuje obiekty hydrotechniczne, inżynieryjne, mosty, wiadukty, estakady, wodoszczelne i gazoszczelne zbiorniki żelbetowe. Wykonują wszelkie skomplikowane konstrukcje żelbetowe i murowe przy stanach surowych budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Aktualnie chcą zatrudnić na stanowiska w Polsce i w oddziale w Niemczech: majstrów, inżynierów, kosztorysanta, kierowników budowy, kierowników zespołu budów. Dodatkowym wymaganiem do pracy w nadzorze w Niemczech jest znajomość języka niemieckiego. Firma zachęca do wysyłania CV na stronie http://www.albau.pl/kariera.html Czy ktoś z Was będzie aplikował i zechce podzielić się swoimi wrażeniami z rekrutacji?

krzycho

Pracowałem u nich od 2010 roku ponad 6 lat. Sąsiad robi tam dalej. Nie obiecują gruszek na wierzbie. robić wiadomo jak wszedzie trzeba. Na kontraktach w Niemczech też byłem. Co uzgodnione bez proszenia sie na czas dostałem. Mysle wrocic do nich od sierpnia

Tak18Nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w firmie Albau Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Aktualność
              W dzisiejszej trudnej i dynamicznej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, chcemy podziękować wszystkim naszym Pracownikom za zaangażowanie i odpowiedzialność. Zarząd firmy podjął szereg decyzji, wprowadził procedury by maksymalnie chronić pracowników i ich bliskich w obliczu COVID-19 oraz by zachować ważną dla pracowników i kontrahentów ciągłość pracy. Zapewniamy, że w dalszym ciągu będą podejmowane działania zgodne z oficjalnymi komunikatami Światowej Organizacji Zdrowia WHO, władz polskich i niemieckich.

Nowa sytuacja, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, pokazuje, że umiemy ze sobą współpracować i że nieźle radzimy sobie z różnymi trudnościami. Przeciwności jest wiele stąd każdy dzień to dla nas wiele wyzwań.

Postawa Naszych Pracowników jest przykładem dla innych ludzi. W tak trudnej sytuacji potrafimy bezpiecznie pracować, realizujemy zawarte kontrakty a wynagrodzenia zaspakajają potrzeby naszych Rodzin. Wszystkim Naszym Pracownikom ich Rodzinom oraz Kontrahentom życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.
Tak1Nie

Czy dyżury międzyświąteczne w Albau Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

@Pytanie

Przerwy świąteczne są dla wszystkich pracowników Albau Sp. z o.o. czasem wolnym od pracy.

Aktualność
Drodzy Kandydaci do pracy!

Uprzejmie informujemy, że nasz proces rekrutacyjny na stanowisko cieśla-murarz jest aktualny. Rozmowy z osobami zainteresowanymi pracą prowadzimy telefonicznie.

Zachęcamy do aplikowania.
Tak2Nie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Albau Sp. z o.o.?

@Pytanie

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt tel. +48 33 876 28 09 Przedstawimy warunki współpracy/pracy na danym stanowisku i odpowiemy na pytania.

Szanowni użytkownicy serwisu GoWork.pl

Bardzo dziękujemy za chęć podzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi Albau Sp.zo.o. Państwa aktywność wyraża zainteresowanie naszą firmą. Będziemy z uwagą wczytywać się w Państwa opinie i brać pod uwagę każdy merytoryczny argument przy wyznaczaniu kierunku zmian zmierzających do doskonalenia warunków pracy i współpracy.

Jednocześnie przypominamy o konieczności stosowania postanowień "Regulaminu i Polityki prywatności" serwisu GoWork.pl. Swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do kłamstwa, szkalowania, obrażania kogokolwiek, czy też naruszania czyjejś godności. Informujemy, że wszystkie treści niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami, niszczące wizerunek firmy, czy też ujawniające tajemnice spółki  lub zawierające informacje niezgodne z prawdą mogą być usuwane z forum za zgodą Administratora serwisu. Firma będzie też podejmować dostępne kroki prawne.
Tak4Nie
Dajlyy

O co chodzi z tym podatkiem, oferują od 11 do 14e na godzinę ale po odliczeniu podatków zostaje mi ok 6,7 euro? Ktoś coś wie na ten temat? Dlaczego ja mam płacić podatki ze swojej wypłaty a nie ma tego robić pracodawca? Nie rozumiem a Pan z którym rozmawiałem nie był w stanie mi tego wytłumaczyć. Pracować trzeba, wiadomo , ale dlaczego mam dawać się wykorzystywać?

Tak24Nie1

marek
@Dajlyy

Witam mam zaczac prace w tej firmie na terenie niemiec mozektos mi napisac ile wychodzi na reke na godzine i co ile zjazdy do polski z niemiec

Tak3Nie

@Dajlyy

No widzisz to jest umownie wiekszosc maja taka umowe, jaka masz stawke umowna z prezesem tyle dostajesz i tyle

Tak2Nie
Dariusz
@Junior

Dość aktywnie wypowiadasz się w tym wątku, więc znasz realia zatrudnienia w firmie. Czy prócz wynegocjowanej na umowie stawce można ubiegać się o premie lub inne dodatki do wypłaty?

Jozef

Tak16Nie1
@Jozef

Panie Jozefie. Jak wyplata nie ma byc na czas i nie dobrze placona jak jest taka opnia z wielu, jak Pan sam widzi ktos sie musial poswiecic dla Pana by Pan mial dobrze

TakNie1
Wojciech

Major
@Wojciech

(usunięte przez administratora), a jak płaca to marnie, może szukają pracowników, ale ja bym nie polecał, można z naleźć lepszą robotę w Niemczech.

Tak1Nie3
Paulina
@Major

Super, że odpowiedziałeś. Dawno nikt nic nie pisał o tym pracodawcy, więc Twój wpis może okazać się szczególnie ważny dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do Albau. Wspomniałeś, iż firma ta "zalega z wypłatami". A czy podjąłeś w ogóle próbę rozmowy na ten temat bezpośrednio z jej Dyrektorem?

@Paulina

tam jest dyrektor tylko to nic nie pomoze, trzeba u prezesa

byly

no coz wyplacalni zgadza sie zus co dwa miesiace zgadza sie dodatki tak papier toaletowy plyn do mycia naczyn za e 50 wszystko jest przekupianie pracownikow owszem Przesun urlop a dostaniesz stowe co 7 tyg do domu z laska pozatym wszystko ok

Tak1Nie1
Elżbieta

Skoro pracujesz tam już 4 lata, to może zechcesz powiedzieć coś na temat dodatków, jakie otrzymujesz do wynagrodzenia. Czy firma Albau zapewnia swoim pracownikom możliwość wyrobienia premii zadaniowej, czy tego typu praktyki tu nie istnieją? Można też może dorobić sobie do wypłaty przez nadgodziny?

TakNie1
nowy

Mieszkam blisko siedziby firmy Albau w Niemczech. Chciałbym się dowiedzieć na temat warunków pracy w Niemczech. Ktoś może napisać o aktualnej sytuacji za granicą?

Elżbieta

@krzysiek Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Albau, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Tak12Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Albau Sp. z o.o. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

wojcik

firma Albau to dawny ROMOPOL, a wyjeżdżając z Albau podpisuje się umowę z firmą Profi-Bud PPHU, czarna magia, nie wiesz potem gdzie szukać swoich pieniędzy

Tak8Nie1
Mart
@wojcik

Rompol? Ogarnij się człowieku. To dawna spółka Budrem. Skoro ty nie wiesz gdzie pracowales to pomysl sobie ile wart jest twój komentarz?

Tak3Nie

Tak10Nie
krzycho

Tak18Nie

karol
@krzycho

A maja moze parking jakis firmowy strzezony zeby mozna bylo zostawic samochod na czas wyjazdu do niemiec

tarka

no ale przyjacielu oni nie tylko w Polsce do pracy szukają ludzi. z tego co widziałam w internecie to operator żurawia by im się w Niemczech przydał teraz

Zostaw merytoryczną opinię o Albau Sp. z o.o. - Oświęcim