Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "PRZEM-BUD" Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "PRZEM-BUD" Sp. z o.o.

szczery

Firma dno zlodzieje i partacze .w pracy armosfera do kitu kazdy patrzy na kazdego zeby do podkapowac pracownicy to same emerytyktorzy tylko sie opierdalaja .wyplata jak w latach 90 a wymagania jak na zachodzie ..daja stawke 14 zl a jak przychodzi do wyplaty to licza 5 zl...omijajcie ta firme z daleka

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "PRZEM-BUD" Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "PRZEM-BUD" Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "PRZEM-BUD" Sp. z o.o.