Opinie o Aqua Soil Mariusz Wnuk w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aqua Soil Mariusz Wnuk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Aqua Soil Mariusz Wnuk o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqua Soil Mariusz Wnuk w Dąbrowa Górnicza

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Aqua Soil Mariusz Wnuk?

Jak długo trwa proces awansu w Aqua Soil Mariusz Wnuk?

Mariusz Wnuk

Dziwne pytanie. To zależy od wielu czynników. Inicjatywa, pomysły wpływające na rozwój firmy, właściwe zaangażowanie w wykonywana pracę może przyspieszyć awans. Nie oznacza to że każdy musi awansować, są inne snoby na docenianie zaangażowanych i lojalnych pracowników. Nie ma w AS ustalonego czasu jaki musi czy też powinien upłynąć żeby awansować.

andzej
@Mariusz Wnuk

jakie awanse? XD nie istnieje coś takiego jak awans w aqua soil. Zatrudnienie w Aqua Soil to jest nie awans, tylko degradacja społeczna. Żeby chociaż prawo pracy było przestrzegane xd

Małgorzata Nowy wpis
@andzej

Nie jest przestrzegane prawo pracy, a dokładniej? :/

Mariusz Wnuk Nowy wpis
@andzej

Poniżej informacja, która uzyskałem w czasie konsultacji z Policją w sprawie tego komentarza. Osoba, która stała się ofiarą hejtu w sieci, ma prawo do żądania od administratora (właściciela portalu, hostingodawcy) ujawnienia adresu IP hejtera.

Mariusz Wnuk Nowy wpis
@andzej

Opinia nie jest zgodna z prawda i godzi w moje dobra osobiste i zawodowe. Sprawę skieruje na Policję.

Pytający

Co jest największym plusem, a co minusem pracowania w tej firmie? Czy są jakieś benefity

odpowiadający
@Pytający

największym plusem, i jednocześnie największym minusem jest MW...

@odpowiadający

Bardzo dziękuje za 15 plusów i tylko jeden minus! Przy okazji poproszę o podanie imienia i nazwiska osoby która udzieliła tej błyskotliwej odpowiedzi. Mariusz Wnuk

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Aqua Soil Mariusz Wnuk?

Mariusz Wnuk

Po upływie okresu próbnego.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aqua Soil Mariusz Wnuk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Karol

Czy firma płaci na czas ?

xxx
@Karol

tak, z tym akurat nie ma problemu, pensja wypłacana w terminie.

Michał Rąpała

Pracę w Aqua Soil uważam za bardzo dobrą jeżeli chodzi o organizację pracy i wykonanie prac wiertniczych przewodem csk pracę przez Aqua soil praca w terenie mają na zasadzie pełne wiertnictwo czyli sto procent rdzenia nie tak jak w mojej wcześniejszej firmie polecam firmę Aqua Soli

wiertniczy

nikt ci tyle nie da ile M.W. ci obieca...

@wiertniczy

Proszę o podanie imienia i nazwiska. Oceniam to jako głos kogoś kto boi się lub nie potrafi wyartykułować swoich oczekiwań. Pomiędzy oczekiwaniem, a umową jest ogromna różnica. Jeżeli nie potrafisz się porozumiewać, nie atakuj niepotrzebnie. To kolejny przykład bezpodstawnego oczerniania drugiej osoby, popularnie obecnie nazywany "hejtem". Hejter to z reguły osoba zakompleksiona i tchórzliwa, a TEORETYCZNA anonimowość w sieci daje jej złudne poczucie bezkarności. Hejter powinien pamiętać że każdy ruch w sieci można wyśledzić.

Mimi

Firma w której brak jakiej kolwiek organizacji, ludzie co lepszy popracuje chwilę to ucieka utrzymują się tylko dupo włazy Pana M którzy upiększają swoją wypowiedź pisze o Panu D kierownik niby a za każdym razem ma Pana J który mu ratuje (usunięte przez administratora) pisze o pracy w terenie. Zarobki znośne ale brak płacy za nadgodziny i miganie się od tego. Jakiego kolwiek socialu brak, przebierasz się pod autem często swoim bo firmowe dla wybrańców.

@Mimi

Proszę o podanie imienia i nazwiska. To jest nieuzasadniony atak na mnie i moich pracowników. Działanie na szkodę firmy jest traktowane jak przestępstwo. Przestrzegam przed wystawianiem fałszywego świadectwa o mnie i moich pracownikach.

Jak wygląda oferta u nich w firmie Aqua Soil Mariusz Wnuk w mieście Dąbrowa Górnicza? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Firma nadal się rozwija, są nowe miejsca pracy, w internecie można znaleźć oferty zatrudnienia w tej firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aqua Soil Mariusz Wnuk?

xxx

Ludzie tam są bardzo sympatyczni i pomocni. Na początku jak jesteś nowy podchodzą z dystansem ale po kilku dniach juz mozna luzno pogadac. Jest dużo pracy i szybkie tempo ale dzieki temu uczysz sie dużo bo często rzucają na głeboką wodę

Grzegorz

Fajni ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Aqua Soil Mariusz Wnuk - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Aqua Soil Mariusz Wnuk?

Zobacz opinie na temat firmy Aqua Soil Mariusz Wnuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqua Soil Mariusz Wnuk?

Aqua Soil Mariusz Wnuk

Aqua Soil Mariusz Wnuk