Opinie o Mosty Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mosty Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mosty Katowice Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mosty Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Zośka Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie od momentu jej powstania tj. od 1998r. Początki zawsze są trudne. Było nas kilka osób. Atmosfera w pracy była dobra, wszyscy się lubili i szanowali. Do czasu kiedy do firmy zatrudniono dyrektora technicznego ( prywatnie kolega szefa ze studiów). Zaczęły się opóźnienia w realizacji projektów, kary umowne, praca po kilkanaście godzin na dobę, nerwówka. Projektanci byli chronieni, jakby nie było to od nich zależały wyniki i opinia firmy. Pracownicy administracyjni robili wszystko, dla dyrektora technicznego ci pracownicy się nie liczyli, nie zważał na ich zakres obowiązków i odpowiedzialność. Atmosfera w pracy zrobiła się ciężka, nerwowa, a do tego jeszcze szanowny pan dyrektor techniczny zmienił zasady wynagradzania, które obniżyły nasze zarobki. Przyszedł czas na odejście z tej firmy, pracowałam tam 5 lat. Jak jest teraz nie wiem, ale czytając opinie powyżej chyba niewiele się zmieniło.

Małgorzata Nowy wpis

"Wyrafinowany" czyli jaki, bo pierwszy raz widzę takie określenie

Heinz Leymann Nowy wpis
@Małgorzata

Pojęcie to wielokrotnie zostaje przywołane w pracach naukowych prof. Heinz'a Leymanna: "Sophisticated Mobbing".

Jacek Soplica

Na umowie o prace masz wpisane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości najniższej krajowej, reszta wypłacana jest w postaci premii. Tak to działa w Mosty Katowice. Oczywiście podczas rekrutacji nikt o tym nie wspomina, taki sprytny trik. Rozczarowanie przychodzi, jak podpisujesz papier, ale wtedy trudniej się wycofać. Ten sprytny zabieg ma swoje konsekwencje, bo np. jak się zwalniasz (albo podskakujesz) to zapłacą ci za ostatnie miesiące najniższą krajową i będzie to zgodnie z umową, premii przecież płacić nie trzeba. Zgodnie jednak z przepisami polskiego prawa za okres zwolnienia lekarskiego pracownik otrzymuje wynagrodzenie obliczone ze średniej zarobków z ostatniego roku. Nie ma za co!

@Jacek Soplica

Wcale nie miałem na umowie napisanej najniższej krajowej tylko mniej

Kamila
@Jacek Soplica

mam rozumiec ze ta premia to w kopercie tak na czarno nigdzie niw pisana, tym bardziej na umowie?

Nie polecam pracy w tej firmie. Przy zwolnieniu się z tej firmy obcięli mi należne wynagrodzenie za ostatnie 2 miesiące. Czasami trzeba wykonywać pracę spoza zakresu swojego wykształcenia w danej dziedzinie. Jest wiele lepszych firm projektowych w okolicach Katowic.

Agata
@Anonim

Witaj, czy nie byłoby to problemem dla Ciebie gdybyś przybliżył/a mi dlaczego zwolniłeś/aś się z Mostów? Chodzi właśnie o wspomniany zakres obowiązków czy jeszcze jakieś inne warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mosty Katowice Sp. z o.o. na stanowisko Projektant branży drogowej / Asystent Projektanta? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dawid

Wymagają wyższego wykształcenia czy nie jest to konieczne ?

Maria

Hej hej coś dawno żadnych opinii.. A ciekawa jestem jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Lidia

Rekrutują obecnie do pracy jako Kierowca. W ofercie napisali, że zapewniają stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, niezbędne narzędzia pracy, bardzo dobrą atmosferę. A może ktoś pracował jako kierowca i podzieli się swoimi doświadczeniami na tym stanowisku? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

stan 01
@Lidia

Kolega z firmy transportowej mówił mi , że 3 lata temu - mosty katowice nie zapłaciły mu za dużą usługę i z tego powodu zbankrutował

Czy jest coś , jakiś powód braku aktywności?

Norbert

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. czy firma ma jakieś oferty pracy? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę??

fazi
@Norbert

Firma ma oferty pracy: PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY INŻYNIERYJNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA Pozdrawiam

ty

O rany, skoro zarobki zaczynają się od stawki 2500zł, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. W końcu pewnie i tak dorzucają do tego jeszcze jakieś premie. Umowa o dzieło też ma swoje plusy, bo i tak szanują swoich pracowników niezależnie od rodzaju zawieranej umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mosty Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Mosty Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mosty Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mosty Katowice Sp. z o.o.?

Mosty Katowice Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rolna 12
    40-555 Katowice

Mosty Katowice Sp. z o.o.