Mosty Katowice Sp. z o.o.

Adres: Rolna 12, 40-555 Katowice

NIP: 9542251045 KRS: 0000071499

Mosty Katowice Sp. z o.o.

Opinie o Mosty Katowice Sp. z o.o.

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w Mosty Katowice Sp. z o.o. minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

Zainteresowany

Czy jest coś , jakiś powód braku aktywności?

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie Mosty Katowice Sp. z o.o.? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Norbert

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. czy firma ma jakieś oferty pracy? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę??

fazi
@Norbert 06.12.2017 17:49

Firma ma oferty pracy: PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY INŻYNIERYJNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA Pozdrawiam

Lidia

Rekrutują obecnie do pracy jako Kierowca. W ofercie napisali, że zapewniają stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, niezbędne narzędzia pracy, bardzo dobrą atmosferę. A może ktoś pracował jako kierowca i podzieli się swoimi doświadczeniami na tym stanowisku? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

ty

O rany, skoro zarobki zaczynają się od stawki 2500zł, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. W końcu pewnie i tak dorzucają do tego jeszcze jakieś premie. Umowa o dzieło też ma swoje plusy, bo i tak szanują swoich pracowników niezależnie od rodzaju zawieranej umowy.

Zostaw opinię o Mosty Katowice Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mosty Katowice Sp. z o.o.