Mosty Katowice Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Mosty Katowice Sp. z o.o.

Norbert

fazi
@Norbert 06.12.2017 17:49
Zastanawiająca jest ta cisza na forum. czy firma ma jakieś oferty pracy? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę??...

Firma ma oferty pracy: PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA •PROJEKTANTA BRANŻY INŻYNIERYJNEJ/ASYSTENTA PROJEKTANTA Pozdrawiam

Lidia

Rekrutują obecnie do pracy jako Kierowca. W ofercie napisali, że zapewniają stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, niezbędne narzędzia pracy, bardzo dobrą atmosferę. A może ktoś pracował jako kierowca i podzieli się swoimi doświadczeniami na tym stanowisku? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

ty

O rany, skoro zarobki zaczynają się od stawki 2500zł, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. W końcu pewnie i tak dorzucają do tego jeszcze jakieś premie. Umowa o dzieło też ma swoje plusy, bo i tak szanują swoich pracowników niezależnie od rodzaju zawieranej umowy.

Zostaw opinię o Mosty Katowice Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mosty Katowice Sp. z o.o.