WAC MAR WACŁAWEK MARCIN

Opinie o WAC MAR WACŁAWEK MARCIN

ktos

Jurant
@ktos 19.09.2017 18:25
dwa okna do wymiany! zamykają się nie chcą, są nie szczelne a właściciel nie odbiera telefonów. NIE POLECAM...

trudno o to aby okno które się nie zamknęło było szczelne może po prostu został Pan/Pani w epoce zamykania okna na haczyk i nie domykanie okna związane jest z brakiem umiejętności posługiwania się klamką . Pora się przebudzić mamy XXI wiek. Pozdrawiam

Widzę, że nie ma tu nowych info, wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy odnośnie WAC MAR WACŁAWEK MARCIN .

Zostaw opinię o WAC MAR WACŁAWEK MARCIN - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WAC MAR WACŁAWEK MARCIN