Agencja Ochrony Osób i Mienia SECRET SERWIS Inga Szyrwińska - Kubica

Zabrze

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia SECRET SERWIS Inga Szyrwińska - Kubica

komandos

Pracowałem na obiekcie przemysłowym w secret serwis 4 zł na godzine zero zaplecza warunki niegodne człowieka syf kiła i mogiła nigdy wiecej pracy w tej agencji.odradzam!!!

strefa czasowa
@komandos 25.05.2014, 14:23

firma trafi do sądu pracy o dyskryminacje niepełnosprawności takie firmy nie powinny istnieć jak Inga szyrwińska- Kubica zero odpowiedzianości tylko dyskryminacja i mobbing w pracy

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia SECRET SERWIS Inga Szyrwińska - Kubica - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia SECRET SERWIS Inga Szyrwińska - Kubica