Storm Gray Unit Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Storm Gray Unit Sp. z o.o.

@Anonim

Witam Cię Anonim Mam na Imię Dariusz Tylka i odpowiadam jako Prezes za tą Firmę i wynagrodzenia jak również za to jak jest postrzegana. Na wstępnie - to jak jest widziana Storm Gray Unit to w dużej mierze moja odpowiedzialność. Rozumiem, że większość opinii z definicji w Go Work jest negatywna - taki mamy klimat w tym Kraju co nie znaczy, że mam się chować. Podjąłem decyzję o zmianie i prowadzeniu Profilu Firmy, czytaniu opinii i odpowiadaniu faktami. Jestem wdzięczny za "kubeł odczuć" jak również próbę przedstawiania punktu widzenia. Nie wiem Kim jesteś z definicji Anonim i to rozumiem - za to mogę Ja być a raczej muszę być identyfikowalny, bo odpowiadam za to jak Wam się pracuje, pracowało lub z czasem może Komuś będzie pracowało w SGU. Przepraszam jako Właściciel Firmy za opisane przez Ciebie doświadczenie pod moim kierownictwem. Zmiany idą wdrażam je niestety powoli jednak przede wszystkim muszą one dotyczyć Mnie. Jestem przekonany, że zmienimy SGU w miejsce postrzegane jako przyjazne Ludziom, którzy pracują najciężej dla tej Firmy. Mimo, iż obecnie czytam tutaj ciężki kaliber to faktem jest, że każdy kto pracuje w SGU, tę firmę buduje a Ludzie u Mnie zatrudnieni są naprawdę niewidzialną przewagą. Dziękuje, że jesteście. Wiele zmian i porcji wstydu przede mną jednak jestem przekonany, że to właściwa Droga. Kierowałem zespołem Iraqi Operation Freedom w Karbali w 2003 roku i Ci Ludzie wtedy mi ufali, zapracuję również na Wasze zaufanie obecnie z Waszą pomocą i uwagami tutaj na forum i prywatnie. Nie jest ciężko Mnie zalesić. Proszę pisać.

Olga Nowy wpis

Czy oferta pracy z marca dla operatora centrum operacyjnego nadal jest aktualna? Mam taką nadzieję, bo dawno żadne ogłoszenie nie zrobiło na mnie takiego wrażenia, i nie chodzi tylko o warunki ;) Chociaz to ponadrynkowe wynagrodzenie brzmi bardzo dobrze. Dajcie znać, czy faktycznie jest konkurencyjne.

Nowy wpis

@Olga

Witam Pani Olgo Ogłoszenie aktualne. Zapraszamy do współpracy Pozdrawiam Serdecznie Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Ogłoszenie na operator produkcji do Storm Gray Unit Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Dariusz Tylka SGU Nowy wpis

Witam To nie od Nas :) Nie mam operatora produkcji :) Pozdrawiam serdecznie Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp z o.o

Oleole

Dzień dobry! Jak to wygląda z pracą w firmie? Są przerwy? Czy praca może być całkowicie zdalna? Albo przynajmniej hybrydowa?

@Oleole

Witam serdecznie. Dziękuję za pytanie. Praca jest stacjonarna - 8h. Przerwy zgodnie z przepisami. Nie ma mozliwości pracy zdalnej. Serdecznie pozdrawiam Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp z o.o

Wilkołak

Pamiętam, gdy kilka lat temu byłem tam na rozmowie o pracę. Wszyscy byli bardzo mili, co natychmiast uświadomiło mi, że szukają frajera, więc zapytałem czy za powierzone obowiązki będzie spoczywała na mnie odpowiedzialność finansowa. Nie pamiętam już w jaki sposób sformułowaną odpowiedź dostałem, ale z całą pewnością nie było to zaprzeczenie. "... jeden bystry operator (a tylko takich zatrudniamy) jest w stanie wykonać pracę 15 “ochroniarzy”, 30 inspektorów BHP ... " " Jesteśmy tak pewni swojej skuteczności, że bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za chronione mienie i ludzi." Jeszcze mnie zaprosili na drugą rozmowę, żebym im dał szanse, nawet chcieli mi zapłacić 50zł za to, że przyjdę i posłucham. Pokiwałem głową i uciekałem stamtąd ile sił w nogach. Jeśli ktoś chce za najniższą krajową pracować 15 razy wiecej, niż ochroniarz z biedronki otrzymując te same pieniądze, to cóż... droga wolna. O odpowiedzialności finansowej na dzisiaj się nie wypowiem, bo przez tyle lat mogli zmienić "politykę" w tej kwestii, ale dbajcie o siebie i przeczytajcie coś 3 razy zanim podpiszecie.

@Wilkołak

Witam Cię Wilkołak ;) W sumie to patrząc na wpis dziękuję, że nie udało Ci się jakoś spotkać ze Mną. Nie pamiętam, bym oferował 50 zł za nic lub nikogo .... Zrozumienie tematu to takie minimum wraz z czytaniem ze zrozumieniem. Co do ochroniarza z biedronki - szacunek mu się należy i nie ma powodu myśleć, że Ty czy Ja jesteśmy bardziej wartościowi. To osoba, która pracuje i najczęściej ma zasady, których tak bardzo brakuje na rynku obecnie. Warto sprawdzić jakie to uczucie... Życzę sukcesów w branży wilkołaków.... ;) Serdecznie pozdrawiam Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

@Wilkołak

potwierdzam wpis kolegi,tak w SGU traktuja ludzi,szef miły na forum gowork a w realu" jak przychodzi wypłata nieadekwatnie do obowiązków,Ja raz dostałem 50zł premii,jak mi nie przedłużyli uop to kazali przyjśc po papiery z drugiej strony budynku,nie jak zwykle wchodziłem do pracy,a Pan wysłali Lukasza K. jak (usunięte przez administratora) po mnie, a dnie,noce po 12h ,odradzam szczerze

@były pracownik

Cześc, no to wejście z drugiej strony budynku to lekka przesada już... a często nie przedłużają umowy pracownikom? Jak to wygląda? Robią tu ludzie już długo, czy jest przemiał? Czemu w ogóle nie przedłużyli ci umowy, mieli konkretne powody?

Przykre bardzo w sumie :/ Jak w ogóle z tym wynagrodzeniem, bo wyżej pisałeś, że jest nieadekwatne do stanowiska i obowiązków? Jakie widełki oferują, aż tak nierynkowo płacą?

Aplikowałeś na stanowisko Instalator instalacji elektrycznych oraz systemów zabezpieczenia technicznego oferowane przez firmę Storm Gray Unit Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Operator

Pracuję w SGU już 3 lata i nie słyszałem o takich przypadkach jak pisze Wilkołak. Nigdy nie poczułem się jak (usunięte przez administratora) jak to ująłeś. Sama praca jest odpowiedzialna, ale pracuje się bardzo dobrze. Na zarobki też nikt tu nie narzeka. Nie jest to najniższa krajowa a znacznie więcej. Za dobre akcje mamy kolejne bonusy. Mamy fajny, zgrany zespół, możemy na sobie polegać nie tylko w pracy ale i poza nią. Zmiany po 8 godzin a nie po 12. Porównywanie pracy w SGU do pracy ochroniarza w Biedronce... To jakieś nieporozumienie. Ja bardzo polecam i zapraszam w nasze szeregi ????

@Operator

Czyli konkretnie ile tu się zarabia? Bo ciężko mi określić ile to będzie znacznie więcej niż najniższa krajowa. Bonusy za dobre akcje to w formie pieniężnej? Wypłacane są w postaci premii?

Goździk

Pracowałam w Storm Gray Unit kilka dobrych lat i uważam, że to co ludzie tu piszą to jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE. Prawda jest taka, że jeśli ktoś chcę pracować i jest uczciwy wobec innych to praca jest bardzo przyjemna. Na atmosferę i zarobki nigdy nie mogłam narzekać. A kierownictwo zawsze było pomocne i wyrozumiałe w trudnych momentach.

mis

"oraz adekwatnie do znajomości języka angielskiego i wysztalcenia dodatki. Maksymalnie można otrzymać w czasie tej umowy ok 3450 zł netto p" NIE WIERZE ;D

@mis

Ale w co, bo nie bardzo mogę wywnioskować? W sensie pracujesz i nie oferują nic więcej niż 3450 zł netto czy piszesz po prostu o ofercie pracy, której byś nie podjął ze względu na takie zarobki? Daj znać

@mis

Witam Cię MIS Mam prośbę. W co nie wierzysz. Za język angielski jest dodatek do 200zł / miesięcznie netto oraz za wykształcenie również do 200zł miesięcznie netto. Odpowiem chętnie jak będzie precyzyjne pytanie:) Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Witam OS Dziękuję za zadane pytanie. Czekam na doprecyzowanie pytania Pana MIS. Pozdrawiam serdecznie Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Graźka
@Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Jakie jeszcze dodatki są u was poza tymi dwoma? Za staż pracy np coś jest? A co do tych języków, to czy firma zapewnia jakieś kursy doszkalające dla pracowników?

Na jakie benefity można liczyć w Storm Gray Unit Sp. z o.o.?

Szacunek

Nie polecam firmy, totalny brak szacunku dla pracownika, równa się go z ziemią bez powodu, odmawia podstawowych praw pracowniczych, wdraża bzdurne wyssane z palca zasady. Człowiek pracuje jak (usunięte przez administratora) w zimnie, w pełnym słońcu bez żadnego poszanowania. Każdy ruch ręki kontrolowany. Totalne (usunięte przez administratora), firma która z prezesem na czele nie reprezentuje sobą kompletnie żadnych wartości. Nikomu nie polecam oby szybko zniknęli z rynku i udali się na leczenie....

@Szacunek

Witam Cię. Dziękuję za „wylane uczucia”. Dokładnie po to jest ten portal:). Co do „życzenia śmierci SGU”, no cóż czas pokaże i rynek każdego weryfikuje wg. tego co jest wart. Szacunek działa w obie strony zawsze i wszędzie. Pozdrawiam serdecznie. Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp oo

Szacuneczek
@Storm Gray Unit Sp. z o.o.

"Szacunek działa w obie strony" No dokładnie... tylko że Pan go nigdy nie miał dla żadnego z swoich pracowników... Wyzywanie, obrażanie na forum na porządku dziennym. Zero kultury, zero wstydu, zero pohamowania, po prostu dariusz POMYŁKA.

@Szacuneczek

Witam Cię Szacuneczek :) Dziękuję za ekspercką opinię w kwestii mojego wychowania. Tutaj na tym forum praktycznie każdy posida "doktorat" z bycia ekspertem w swoich kwestiach, więc przychylam się do opini, że często się mylę a może nawet jestem pomyłką o której dzielnie mówisz. Życzę Ci sukcesów i tej mocnej niezawodosci w posiadaniu racji :) w każdej sytuacji. Jako, że ewidentnie widać, iż cierpisz z mojego powodu a nie Storm Gray Unit to przepraszam. Jak by nie było ci ciężko, nie jest moim życiowym celem być złym człowiekiem, którego opisujesz. Najważniesze, że możesz mieć anonimową swoją opinię a ja muszę się z nią liczyć. Nie ma znaczenia czy jest prawdą czy poczuciem własnego ego. Dla Ciebie osobiście jest prawdziwa i w nią wierzysz. To mi wystarczy. Zwyczajnie dziękuje. Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit

Osoba

Firma na pewno godna polecenia, jeśli chodzi o świadczenie usług ochrony, bardzo wysoki standard jak na te czasy. Natomiast jako pracodawcy nie polecam, około 3800 przy dzisiejszych cenach. Za dosyć trudną pracę wymagającą ciągłego skupienia, dokładności, i szkodliwego dla zdrowia patrzenia w monitor przez 8 lub więcej godzin dziennie? Zdecydowanie za mało. Dokładnie tyle samo może zarobić sobie emeryt z grupą inwalidzką który na "ochronie" śpi sobie 12h w budce i pilnuje pola.

Praca

Witam znalazlem ogloszenie sgu bytom podane jest 3400 na reke oraz umowa o prace na start tutaj widze zbiezne informacje to jak wkoncu jest?

@Praca

Witam Cię Praca. Zatrudnienie wygląda następująco. Przed zatrudnieniem: 1. Rozmowa kwalifikacyjna oraz potwierdzenie danych zawarych w CV z stanem faktycznym. 2. Jeśli punkt 1 jest ok to przystępujesz do testu Harisson Assessment, który ocenia dopasowanie do tego stanowiska. Jeśli punkt 1 i 2 są ok to współpraca rozpoczyna się następująco: 1. Pierwszy miesiąc umowa zlecenie - poznajemy się i decydujemy czy jest nam po drodze z Kodeksem i naszymi charakterami - obowiązuje jednodniowe wypowiedzenie umowy (obie strony). Wynagrodzenie - najniższa krajowa. 2. Jeśli zostajemy razem. Podpisujemy Umowę o pracę na okres próbny i do podstawy dochodzi 50% bonus - 350 zł netto oraz adekwatnie do znajomości języka angielskiego i wysztalcenia dodatki. Maksymalnie można otrzymać w czasie tej umowy ok 3450 zł netto plus dodatek za nocki adekwatnie do ilości służb. 3. Po okresie umowy próbnej następuje podpisanie Umowy na 2 lata z pełnym bonusem 700zł netto oraz dodatkami j/w. Ogólnie netto będzie ok 3800 zł na rękę plus dodatek nocny za pracę w nocy ( to w zależności od ilości służb nocnych). Pozdrawiam serdecznie Dziękuję za pytanie Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp oo dtylka@sgu.com.pl www.sgu.com.pl

byly pracownik
@Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Panie Tylka za operatora sgu 3450zl netto/m?? nie wyobrażam sobie...jak tu przezyc

@byly pracownik

Witam Rozumiem i obecnie wynagrodzenie z dodatkami jest na średnim poziomie w tej branży. Ciężko mi coś więcej powiedzieć. Sytuacja jest w Bytomiu taka jaka jest w okolicy na rynku pracy. Trzymam kciuki za lepsze warunki w innych barażach. Pozdrawiam serdecznie Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Krzysztof

Zastanawiam się jak tu jest z przyjęciami do pracy. Na stronie firmy ostatnia rekrutacja jest z lutego. Czy w najbliższym czasie będą jakieś oferty? Ktoś mi podpowie?

Dariusz Tylka
@Krzysztof

Witam Cię Krzysztof Przepraszam, że późno odpisuję. Tak rekrutacja trwa. Zapraszamy z cv na : rekrutacja@sgu.com.pl Pozdrawiam serdecznie Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp oo dtylka@sgu.com.pl www.sgu.com.pl

@Dariusz Tylka

Możesz powiedzieć jakie stanowiska są do obsadzenia skoro trwa rekrutacja? Wspomniałeś o teście na rekrutacji. Trudno go przejść? Język trzeba znać w jakim stopniu żeby otrzymać wszystkie dodatki o których mowa poniżej?

Witam Cię Krzysztof Co do języka, za poziom B jest 100zł netto miesięcznie dodatku. Za poziom C jest 200zł miesięcznie netto dodatku. Rekrutacja trwa, bo zwiększamy obsadę stanowisk (nowe stanowiska). Co do testu to nie egzamin tylko bardziej ocena predyspozycji do danego stanowiska. Ocenia się cechy, które są pożądane na takim stanowisku. Pozdrawiam serdecznie Dariusz Tylka CEO Dariusz Tylka

Johnny

Niestety ale trzeba przyznać że największym problemem tej firmy są kłamstwa i puste obietnice. Obiecywanie podwyżek a potem palenie głupa że nic sie nie stało to była norma w tej pracy. Ale do zabrania pieniążków z bonusu to byli pierwsi. Naprawdę nie polecam tej firmy!

@Johnny

Witam Cię JOHNNY Dziękuję za opinię. Nie kojarzę " palenia głupa" celowo. Przykro mi, że tak mnie oceniasz. Podwyżki są systematyczne i na tyle wysokie obecnie na ile pozwala rynek. Rozumiem rozczarowanie, jednocześnie obecnie nie ma "różowej" sytuacji w naszym kraju by każdy był zachwycony. Co do kłamstw, chętnie odpowiem proszę o przykład, gdzie jako Dariusz Tylka cię konkretnie okłamałem. Zmiany zachodzą ciągle. Chętnie się poprawię. Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Jqw

Gdzie szukać ofert pracy w sgu?

@Jqw

Witam Cię. Dziękuję za zainteresowanie w zakresie SGU. Najlepiej sprawdzić oferty pod linkiem: https://sgu.com.pl/kariera/ Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem SGU pod linkiem: https://sgu.com.pl/kodeks/ To pozwoli Ci zdecydować czy będzie Ci z nami dobrze lub stwierdzisz, że nasze "szaleństwo w kwestii zasad" nie jest Ci po drodze. Bardzo Nam zależy na dopasowaniu nas do twoich oczekiwań i sposobu postrzegania rzeczywistości. Ważne byśmy byli w miarę podobni w "podstawowych zasadach życia" Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp o.o.

bylaw prac
@Jqw

to tak zle w Bytomiu ze na SGU chcesz skonczyc za 4200brutto?na pewno na czynsz starczy..

@bylaw prac

Witam Cię BYLAW PRAC Obecnie, wynagrodzenie po okresie próbnym wynosi 4 651 zł brutto. Do tego jest dodatek za wykształcenie i za znajomość języka angielskiego. Łącznie przekroczyć można 5 000 zł brutto. Kolejny dodatek jest za po roku pracy i po 2 latach również jako dodatek za "doświadczenie". Wiem, że w obecnych warunkach i Bytomiu jak napisałeś, każdy chce zarabiać, ile może nie patrząc na kwalifikacje, specyfikę firmy, predyspozycje czy wykształcenie. Jednocześnie każdy decyduje, gdzie i za ile będzie pracował na rynku. Każda osoba ustala samodzielnie swoją kwotę. Kluczem jest dopasowanie osoby i firmy do siebie, by zgrali się co do wartości. W innym przypadku, każdy idzie swoją drogą po okresie umowy próbnej. Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

anoint
@Storm Gray Unit Sp. z o.o.

ile wynosi ten dodatek?bo jak pracowałem były premie po 50zł nawet szok.praca 12h non stop przed monitorem po 2latach potrafi zniszczyc wzrok

@anoint

Witam Cię ANOINT. Zmiany są wdrożone. Praca 8h. Co do dodatków: dodatek za język angielski (poziom B, C - potwierdzony zewnętrznym egzaminem) to: do 200zł /-m-c na rękę, tak samo za wykształcenie (licencjat i wyższe) oraz do 200 zł na rękę za każdorazowo za zweryfikowaną interwencję w zakresie wtargnięcia na obiekt chroniony. Zmiany wdrażamy ciągle. Możliwe, że poczucie jest, iż za wolno. Jednak konsekwentnie poprawiamy to co robimy. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za Twoje uwagi. Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Urszula
@Storm Gray Unit Sp. z o.o.

czyli każdy nowy który przyjdzie do Was teraz do pracy dostanie min 400 zl wiecej do pensji ( ang C1 z egzaminem) + ( licecjat), dobrze to liczę ?

@Urszula

Witam Cię Urszula. Dokładnie licząc - Poziom C języka angielskiego - 200zł dodatku na rękę. Licencjat - 100zł - dodatku na rękę. Magister - 200zł - dodatku na rękę. Więc łącznie po umowie próbnej - dodatek wynosi w tym przypadku 300zł na rękę. By było 400zł należy mieć mgr. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pytanie. Pozwoliło mi to wyjaśnić co napisałem poprzednio. Mogło sprawiać wrażenie, że licencjat i magister to to samo. Przepraszam. Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. zo.o.

Dorota
@Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Dzień dobry, ile trwa okres próbny? Ile wynosi w takim razie wynagrodzenie w okresie próbnym?

@Dorota

Witam Cię Doroto. Dziękuję za zainteresowanie. Jeśli chodzi o okres próbny to łącznie wynosi 4 miesiące. Pierwszy miesiąc to umowa zlecenie na 3490 zł brutto i w tym czasie się poznajemy. Ty oceniasz SGU a my Ciebie. Tutaj możemy się rozstać z sobą w ciągu 24h jeśli np. Ci SGU nie pasuje jako firma. Następnie są właściwe 3 miesiące okresu próbnego na umowę o pracę. Wynagrodzenie: 3490 zł brutto + 350zł (netto) bonus + adekwatnie dodatek za wykształcenie + dodatek za poziom języka angielskiego. Reasumując. Jeśli znasz dobrze język angielski (poziom C - egzamin weryfikujący opłacamy My) i masz mgr. To łącznie dodatek wynosi 750zł netto na rękę. Finalnie w okresie próbnym (umowa o pracę) otrzymasz : 3490 zł brutto - umowa o pracę + do 750zł netto (na rękę) dodatku. Czyli w przeliczeniu ok 4000 zł na rękę biorąc pod uwagę dodatek za pracę w nocy. Pozdrawiam serdecznie. Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp oo

@Storm Gray Unit Sp. z o.o.

W tych czasach, rynku pracownika, Panie Tylka, musi Pan znacznie więcej zapłacić żeby mieć zadowolonego, dobrego fachowca!!

@Storm Gray Unit Sp. z o.o.

W ochronie na pewno po dyplomie z mgr, z biegłym angielskim każdy marzy pracować, szczególnie za marne 5000 brutto haha

Witam Cię. Fakt, dobry fachowiec kosztuje dużo. Nie wiem co Ci odpisać. Każdy zna rynek, zna siebie, więc co jest wart i wie jakim jest człowiekiem. Każdy dokładnie rozumie ile kosztuje jego praca i co przynosi ona dla Niego i rodziny. Mogę zapłacić tyle co rynek konkurencji i wiem, że płacę trochę więcej. Jednocześnie branża ochorny, która jest moim core biznesem jeszcze przez jakiś czas będzie definiować mocno warunki pracy. Fachowiec w Python dostanie 30 - 40 tys. zł na rękę( senior). Wynagrodzenie zależy od przede wszystkim od branży, umiejętności, wykształcenia i zaangażowania oraz najważniejsze od tego ile zapłaci Klient za to co dana firma robi. Nikt na kasie w biedronce nie dostanie 15 tys zł na rękę, mimo iż praca ciężka. Poprostu tak jest. Każda branża definiuje ceny. Niestety, jeśli nie jesteś zakładem pracy chronionej w Ochornie to ciężko powalczyć z Liderami w zakresie cen. Można być Pefronem albo żyć z zasadami. Pozdrawiam serdecznie Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp oo

Witam Cię. Mam to szczęście, że mogę mówić prosto i nie mam przełożonych, którzy by mówili co mogę czego nie mogę powiedzieć bo ktoś się obrazi lub przepisy nie pozwalają lub nie warto szczerze i prosto bo będzie wyśmiane i obrócone na szkodę. Po to jest radykalna szczerość, by ściemę zostawić politykom. Dziękuję za to co napisałeś. Twoje zdanie ma znaczenie. Pokazuje sytuację jaką mamy w tym kraju. Nie muszę pytać Dyrektora jak w solidnych firmach :). Fakt, czytam i nie widzę zbyt dużo wypowiedzi konkurencji w zakresie odpowiedzi na zarzuty na tym portalu. A tym, bardziej informacji o pracy, warunkach czy zarobkach. Jakoś dziwnie każdy milczy tylko po co??? Jest opinia, to jest. Miła ok, nie miła też ok. Ważne, że anonimowa więc jest szansa, że szczera. Uważam, że jasna komunikacja zasad to podstawa. Nie obiecuję kokosów, mówię prosto jak jest i za szczere odpowiedzi i komentarze dziękuję. Kto uważa, że moje warunki są nieczytelne, niech sprawdzi konkurencję. Nikogo nigdy nie zmuszałem do pracy że Mną i jeszcze raz dziękuję za wypowiedź. Serdecznie pozdrawiam Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp oo

Aga

Widzę, że właściciel konkretnie podchodzi do tematu, dlatego chciałam zadać pytanie. Jak wygląda wyjście do WC w czasie pracy? Zdaje sobie sprawę, że podczas chwili naszej nieobecności i braku dozoru ze strony pracownika może dużo się wydarzyć. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Dorota
@Aga

Bardzo dobre pytanie ,do którego chętnie się dołączę. Czy na zmianie jest ktoś jeszcze,aby skorzystać z potrzeb fizjologicznych lub gdy pojawią się sytuacje nadzwyczajne na które nie mamy wpływu?

@Dorota

Witam Na zmianie są min 4os w trybie ochrony. Toaleta jest jak najbardziej konieczna:), jeśli jest konieczna. System pracuje jako połącznie Ludzi i VIKI. Nawet gdyby była tkz " szybka akcja" na obiekcie to SGU w tej sytuacji bierze całkowicie odpowiedzialność na Siebie. Nie jest to wina Operatora w żadnym wypadku. Serdecznie dziękuję za merytoryczne pytanie. Pozdrawiam serdecznie Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit.

Praca GI

Dzień dobry, czy poszukują również państwo pracowników grup interwencyjnych? Posiadam wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w ochronie obiektów oraz imprez masowych w ramach służby porządkowej.

@Praca GI

Witam Cię Obecnie koncetrujemy się pratkycznie w 100% na systemie SOVA-AI-3.0. Grupy interwencyjne wynajmujemy. W kwestii Imprez masowych kilka się szykuje w tym roku. Proszę o przesłanie danych na: rekrutacja@sgu.com.pl Serdecznie pozdrawiam Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Powodzenia,przyda Ci się :)

Czy na terenie śląska funkcjonują firmy o podobnym profilu działalności jak sgu?

@Nowy

Witam Cię Nowy. W kwestii Naszej konkurencji, są Firmy o podobnym profilu zajmujące się ochroną wizyjną, na pewno nie są podobne do Nas. Zajmują się podobnym zakresem usług i są zdecydowanie tańsze :):) w myśl stwierdzenia: Za wysoką ceną stoi historia a za niską wymówka :) Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

Zuzanna

Ktoś niżej pisał o tym, że jest duża rotacja w firmie. Czy dalej tak jest czy coś się w tej sprawie zmieniło? Z czego takie rotacje wynikają i czy firma robi coś żeby ludzie chętniej zostawali na dłużej?

@Zuzanna

Witam Pani Zuzanno Rotacja jest znacznie mniejsza niż w latach poprzednich. To zasługa jasnej komunikacji w zakresie Kodeksu SGU i tego czego od Siebie wzajemnie oczekujemy. MY jako SGU oraz nowe osoby, które dołączają do zespołu. Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp. z o.o.

kiedys to bylo
@Zuzanna

Cześć Zuzanna, duża rotacja? powiedziałbym że normalna, lecz można spodziewać się pewnie większej. Już od dawna w tej firmie nie pracuje, lecz wiele rzeczy nadal wychodzi na zewnątrz. Kiedyś firma cechowała się miłą atmosferą, brakiem sztywnych zasad kiedy ja się tam pojawiałem. Głosy mówią że kadra trochę się zmieniła i zaczyna się dziać bardzo dziwnie nawet słyszałem o dziwnyyych kontrolach pracowników. Jeżeli lubisz firmy które stają się korporacją i wchodząc do pracy stajesz się generatorem excela, wykresów to idź, źle nie zarobisz ale nie oczekuj nic więcej.

@kiedys to bylo

Witam Cię, Dziękuję za opinię. Faktycznie zaczęła się standaryzacja Firmy. Co za tym idze mierzymy różne czynności, żeby można Nas było skalować. Szkoda, że często standaryzacja mylona jest z korporacją:). Jednocześnie to moja odpowiedzialność by firma była mierzalna oraz wynagrodzenie adekwatne do zadań. Bez pomiaru, planu czy prognozy co ile trwa i kosztuje Storm Gray Unit nie przetrwa w długiej perspektywie. Moim zadaniem jako CEO, jest dbać o rozwój i efektywność Zespołów, które z Nami pracują. Serdeczne pozdrawiam Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp oo

Jps

Jeżeli ktoś wierzy w system sova to się bardzo ale to bardzo myli pracowałem w tej firmie i chcę podkreślić że całość monitoringu polega na oglądaniu ekranu mniejszego niż wyświetlacz telefonu pracownicy poza tym są mobbingowani przez panią kierowniczkę która nie ma zielonego pojęcia o tej pracy nie polecam tej firmy nikomu pozdrawiam (usunięte przez administratora) którzy jeszcze tam przeżyli i z góry wam współczuję takiego kierownictwa i obsługi klienta szczególnie pozdrawiam Magdę ta osoba jak i kierowniczka nie powinna być zatrudniona w żadnej firmie Boże broń nas od takich osób!!!

@Jps

Witam. Dziękuję za opinie. Pana osobiście i Panią Kierowniczke oraz wspomnianą Magedę zatrudniłem. Odpowiadam za to jak wyglądają relacje. Rozstanie jest pisemnie uzasadnione. Ma Pan prawo do odwołania, tak jak wspomniana Pani Magda do organów ścigania. Za całą sytuację przepraszam bo to Ja odpowiadam za to jak są traktowane Osoby w Storm Gray Unit i późno zareagowałem w obronie Pani Magdy. Tutaj oficjalnie ponownie przepraszam Panią Magdę. Panu życzę, faktycznie lepszej pracy i spełnienia w życiu oraz lepszej kontroli używek. Wpędzają Pana w kłopoty. Jeśli jest Pan zły o moje podejście proszę o atak na Mnie. Jestem dostępny, zna Pan moje dane dla pewności : Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit email : dtylka@sgu.com.pl Za sytuację jak pisałem wyżej odpowiadam Ja. Rozumiem że Gowork dobre miejsce by wylać gorycz i przyjmuje. Jednocześnie nie może Pan szkalować moich Ludzi. Z poważaniem Dariusz Tylka CEO Storm Gray Unit Sp oo

Zostaw merytoryczną opinię o Storm Gray Unit Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Storm Gray Unit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Storm Gray Unit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Storm Gray Unit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 13 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Storm Gray Unit Sp. z o.o.