Nova System Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o Nova System Sp. z o.o.

As

Jestem związana z ta firma 5 lat. Zarobki jak na możliwość branży ochroniarskiej i konkurencji ok. Atmosfera przyjazna, kadra docenia. Pozdrawiam

alo

zlodzieje i oszusci oddajcie mi 360 zlotych

Stefan32

Pracuje 9 lat i to chyba najlepiej świadczy o firmie. Umowa na czas nieokreślony wynagrodzenie na poziomie konkurencji można dorobić w innych spółkach np na konwojach albo imprezach. Dla mnie ok +

bodyguard

Bzdura pracowałem 7 lat w tej firmie i nic takiego nie miało miejsca. Zawsze się zastanawiam czytając takie jaka to firma pisze.

mody

Witam, trzymajcie się z daleka od złodziei oszukane umowy praca na cały etat składki od 1/2 albo mniej, jeśli nie przepracujesz 6 miesięcy płacisz 600 zł i inne kary w umowie kantowanie na wynagrodzeniu , niewypłacanie nadgodzin a nawet całych dniówek

janos

że jest daremna, oszukują na wynagrodzeniu!!!

Zostaw opinię o Nova System Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova System Sp. z o.o.