Omega Balcerak Sp z o.o.

Gliwice

Opinie o Omega Balcerak Sp z o.o.

jerzy1950

dobra firma ochroniarska w porownaniu z innymi firmami praca stabilna nie stresowa pelna dyscyplina pracy dbanie o pelne bezpieczenstwo powierzonego ochronie obiektu wynagrodzenie na czas bez jakichkolwiek nedociagniec polecam ta firme jako ochrone i jako pracodawce

Polecam również Agencję Ochrony Omega Balcerak Sp.z o.o.,jest to najlepsza firma w której miałem możliwość pracować,profesjonalna,b.dobra kadra kierownicza ...

Zostaw opinię o Omega Balcerak Sp z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Balcerak Sp z o.o.