Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

dzielnicowy zzzz.....

Tych starych milicjantów niech zatrudnią jako oborowych bo tylko sie do tego nadaja !!!!!

Nieważne

Na okres próbny dali mi 1450 zł (brutto) oprócz godzin nocnych, a z tego co mi wiadomo powinnam mieć 1750 zł + godziny nocne. Pracuje jako ochrona.

starachowice

witam starachowice stracone z koncem roku :D brawo za polityke :D jeszcze twierdza ze sami zrezygnowali bo nie bylo to rentowne :D ta jasne :D teraz mamia nas ze dostaniemy kase za nadgodziny gdzie w kwartale wychodzi ze mamy pracowac 504 godziny i policzmy pazdziernik i listopad po 144godziny grudzien 212 wrzucili nam wiec gdzie tu nadgodziny ??fundusz zawieszony przez figurantow ktorzy sie zwia przedstawicielami naszymi a nikt na oczy ich nie widzial ani nie dostalismy zadnego pisma ze zawieszaja fundusz...brawo skarem ciekawe co na to prawnicy powiedza i urzad skarbowy lacznie z pefronem :D

róża

Pojawiła się oferta pracy u tego pracodawcy na stanowisku referent do spraw administracji biurowych,obecnie poszukuję pracy,ale po przeczytaniu Waszych opinii to grubo się zastanawiam!napiszcie coś więcej,może ktoś pracował tam na tym stanowisku?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

okurde

no co Ty....1750 przez okres próbny...potem 3000 zł (brutto niestety)...karnet na basen,siłownię,pakiet medyczny w prywatnej przychodni lekarskiej,dodatkowe ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich dzieci,raz w roku voucher na przelot w obie strony na Dominikanę (niestety tylko dla jednej osoby),jeśli masz stopień niepełnosprawności S to masz szansę na bony towarowe Sadexo uprawniające do zakupu 100 l wody mineralnej w wybranym przez Ciebie dyskoncie spożywczym... laptop,smartfon z 30 GB internetem i Iplą,całoroczny zapas długopisów to standard więc po co o tym wspominać... ..aha... raz w roku możesz za całkowitą darmochę skoczyć z komina na terenie dawnej HSW na bungee.......oczywiście bez bungee

wujek

próbuj próbuj ...tylko po 3 miesiącach tu nie wracaj z żalami i wyzwiskami :)

Maja

Jaka to ochrona skoro facet bez reki tam robi . Juz nie róbmy jaj z pogrzebu .

gretagarbo

jedynym okresem pozytywnym w historii tej firemki jest czas kiedy rządził właściciel-zarobki też wtedy były do d..y ale był porządek i inne traktowanie pracownika;po zmianach w zarządzaniu firma w opiniach pikuje mocno w dół i chyba tylko jakieś stare układy trzymają ją na rynku.

Jan

Jak nie w oddziałach pracują kierownicy z wykształceniem zawodowym to norma w skaremie ha ha

ooo

W skaremogrodzie jest wszystko możliwe.

felek

To chyba niemożliwe żeby po zawodówce ktoś był dyrektorem. Gdzie takie cuda?

animals
@felek

psiary jeszcze pracuja!!!!! gołodupce ...

nick

To kto tam jeszcze pracuje w GI? Bo słyszałem ze dużo chłopaków odeszło w ostatnim czasie

HGR

A jak ma być w tej firmie dobrze jak matoła po zawodówce zrobili dyrektorem , to nic innego jak by ogladać firm ''Kariera Nikodema Dyzmy

cdn

Oddaje sprawę do sądu pracy - oddadzą z odsetkami.

Wojciech Lebioda

Proszę pana jakie podwyżki ja się teraz doszedłem z tej firmy a oni mi nawet za zaległy urlop nie zapłacili w tej firmie to tylko raczej obniżki i dokładną obowiązków

bolo

Panowie z GI St Wola czy dostaliście jakieś podwyżki? Co z pozwem do sądu? Pracuję w innym oddziale i chciałbym wiedzieć jak się sprawy u Was mają.

t

Masz 15 stron opinii o tej firmie,jeszcze nie masz zdania?jakich informacji szukasz? jako były pracownik powiem ci ze 95 % powyższych wypowiedzi to prawda.Teraz sam/a oceń czy warto tam się zatrudnić.

strażnik

cz może ktoś wie;dlaczego zmieniają umowy o pracę z pełnego etatu na dwie umowy1/2 etatu.Jedna umowa w ochronie a druga umowa jako sprzątacz?

tyty

90% wypowiedzi jest zgodne z rzeczywistością.Nie ma róznicy czy pracujesz w ochronie czy sprzątasz.Traktowanie w tej firmie pracowników jest już sławne na całą Stalową i resztę miast gdzie mają "oddziały" :) . Porządany pracownik to oczywiście z grupą (teraz najlepiej ze schorzeniem specjalnym !!! ),pracujący w nadgodzinach,nie upominający się o urlop nie domagający się żadnego dofinansowania itd itp. Masz tyrać, cicho siedzieć i dziękować że pracujesz. Musisz sama spróbować i wtedy albo po kilku miesiącach zaczniesz też tutaj opisywać swą przygodę z tą firmą albo dziwnym trafem Ci się tam spodoba :D . Wybór należy do Ciebie.

witek

Co za kanał....jedną wielką pomyłka..... Never tej firmy ! Never !

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 111 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.