Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

tom145

Witam chce złożyć jak się traktuje ludzi przez(usunięte przez administratora) która ma firmę Skarem Krasnystaw ,Zamość która ma firmę byłem pracownikiem na okres przez 2 tygodznie zatrudniony .Ta Osoba za nic ma ludzi zastrasza pracowników po co obiecuje ludziom jak sama nie powinna pracować w tej Firmie Skarem zero torerancji szacunku do ludzi ,prosząć o pracownika do pracy bo za dużo bu tu pisać .Zwolnic ja nie polecam nikomu u tej pani pracować

Nik1974
@janek

Ja też pracowałem na Hali Mirowskiej w 2019 roku ze trzy miesiące.Tak jest taka osoba i wiem o kogo chodzi,kapuje ile się da,A Pani Maria Brygadzistka pożal się Boże nie mająca pojęcia co to jest być Brygadzistą.Ona zawsze uważała że Przemek jest najlepszy z Nas wszystich.Wiadomo to jej oczko w głowie jak do niej kapuje wszystko.I na dodatek jeszcze Pani Brygadzistce zdarza się pić lkochol w czasie pracy.

Tola

pracuje w Skarem od 3 miesięcy przejęli nas po jednej firmie bardzo dużej, polecam ta firmę mamy wreszcie czym sprzatac dali nam maszynę gdzie wcześniej trzeba było na mapie jechać w urzedzie nas chwala ze pachnie w toaletach aż chce się pracowac

Dudzio
@Tola

Pracuję w tej firmie. Ludzie dla nich to (usunięte przez administratora), mają nas za nic ,jesteśmy tylko by zarabiać dla nich , (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy. Przy przyjęciu obiecują gruszki na wierzbie, cuda nie widy , a tak na prawdę nie dają nic. Jeśli wiesz więcej niż twoi przełożeni i z tym się wychylisz to masz przewalone. Zaczyna się czas polowań na ciebie i szukania byle pretekstu by cię zwolnić.

Znam temat

W dużych miastach panuje porządek bo MUSI. Wszystko jest ok , płacone na czas. Dobre wsparcie kierownictwa.(usunięte przez administratora) Na prowincji jest źle . Północne Podkarpacie , Południowe Lubelskie. Grafik robią sobie sami pracownicy. Ogólnie jest słaba atmosfera, donoszenie wzajemne na siebie (to na prowincji) Jest bardzo dużo minusów. To tak pokrótce.

@Odp.

Po co pisać takie bzdety jak nie pasuje niech się zwolni jeżeli chodzi o zmianowość podobnie jak w superior z tym że w Skarem siedzisz sprawdzasz patrolujesz robota lajbik a tam targaj felgi po 30 kilo świątek piątek a do tego opary aluminium pozdrawiam narzekających i powodzenia

Mateusz

Jest to zakład pracy chronionej- dla tych co nie w temacie, jest to firma która daje możliwości pracy osobą niepełnosprawnym. orzeczenie można mieć od umiarkowanego do znacznego. Firma z tego tytułu dostaje dodatki na pracowników (im wyższa niepełnosprawność tym wyższe dofinansowanie) plus zniżki/ulgi na podatki. w przypadku niepełnosprawności umiarkowanej/znacznej pracownik zgodnie z ustawa pracuje 7h dziennie= 35h tygodniowo ale płacone masz jak za 40h pracy. Koniec kropka!! oczywiście jeśli pracownik będzie chciał pracować nadgodziny to musi załatwić sobie zaświadczenie od lekarza pracy= pracodawca się bardzo ucieszy:)) Prezes robi duży nacisk na zatrudnianie pracowników z orzeczeniem i nie ma co się tu (usunięte przez administratora) płaci minimum krajowa czyli tyle ile musi. Wiadomo, że jak by mógł to by płacił mniej, ale ze zniżek Państwa zawsze korzysta. podsumowując: jako osoba niepełnosprawna bez znaczenia na rodzaj kwalifikacji i wykształcenia lub bez dajesz się wykorzystywać i pracujesz za minimum (biuro, sprzątanie, ochrona) i jedyne korzyści jakie masz to PRACA. I dzięki temu firma sobie buduje kolejny dom, dorabia się milionów. nie polecam, bardzo chciwi ludzie dorabiający się na nieszczęściu chorych.

@Kierownik

Pytanie tylko czy właśnie ten incydent został wskazany jako powód do wypowiedzenia umowy… Ile czasu na to jest i czy wcześniej nie było żadnych sygnałów ostrzegawczych?

Nick Nowy wpis

Czy możecie opowiedzieć jak teraz wygląda praca kontrolera jakości? wcześniej jedna pani wypowiadała się o tej pracy ale było to ze dwa lata temu. to głównie praca siedząca czy jednak można się gdzieś rozruszać?

Jurek Nowy wpis

Kontroler w Skaremie zajmuje się bezpośrednio danymi obiektami, zatrudnianiem ludzi, dbaniem o jakość na obiektach, kontaktami z kontrahentami itd robieniem grafikow i przy okazji marketingiem w okolicach gdzie działamy tzn, pozyskiwaniem obiektów górami ma parcie w tym temacie tak to raczej siedzenie za biurkiem ci nie grozi jeżeli lubisz kontakt z ludźmi. Pracowałem w różnych firmach ale w skaremie jednak pracuje się spokojnie choć wymagają jak nic nie robisz adios

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Skarem Sp. z o.o.?

A.W. Nowy wpis

Tylko i wyłącznie dla wyższej kadry zarządzającej jak jesteś szeregowym pracownikiem ochrony to masz szczęście jak Ci wyślą smsem życzenia na Święta.

A.W.

W grudniu 2023 Skarem wypowiedział umowę o ochronę Polskiego Radia Lublin. Nikt z centrali nie zajął do chwili obecnej stanowiska, dyrektor regionalny z Lublina przyparty do muru tylko potwierdził że do czegoś takiego doszło.

@A.W.

To akurat przyznam, że nie moje rejony, lecz ciekawi mnie dalsze rozwinięcie sprawy, przede wszystkim kto na to wpadł by tak było? jakie są konkretne powody i czy to często się zdarza, że takie duże umowy są wypowiadane? Ciekawi mnie kiedy w innym rejonie tak się stanie

A.W. Nowy wpis

A skąd ja mam wiedzieć? Tu nikt nawet nie chciał potwierdzić informacji a co dopiero motywować ich. Wygrali przetarg na ochronę RL, nie mieli w momencie wygrania przetargu 1 osoby z kpof i bronią zatrudnionej w Lublinie, obsadzili obiekt ludźmi z grup interwencyjnych z SW z których 80% była wysłana tam wbrew ich woli. Do mnie więcej listopada 2023 zebrali skład a w grudniu zażądali więcej pieniędzy za usługę a jak zleceniodawca odmówił to wypowiedzieli umowę. Podejrzewam że się przeliczyli nie uwzględnili podwyżki płacy minimalnej i konieczności zatrudnienia grupy interwencyjnej z innej firmy. Był przetarg następny wygrał SOLID Security ale i tak kwotę miał ponad 100 tysięcy złotych więcej niż chciał dawać zleceniodawca. SKAREM był na szarym końcu, koło firm jak MKK co są najdroższe bo oni mają największy socjal. Potem był drugi przetarg, przed drugim przetargiem doszło do spotkania decydenta z Radia z przedstawicielami Impelu i w drugim przetargu gdzie wzięła udział mniej niż połowa dotychczasowych oferentów wygrał Impel który od razu wstawił ogłoszenie że szuka pracowników tylko z grupą umiarkowaną albo znaczną ale nadal było że nic niby nie wiadomo i że niekoniecznie potracimy robotę. Przyszła Wielkanoc i dziękuję dobranoc wszyscy na bezrobocie.

Niby we wpisach rzuca się w oczy, że płacą najniższą ale ja w swojej ofercie na ochronę widzę kwotę 4 400 zł. ona możliwe, że jeszcze kiedykolwiek wzrośnie czy raczej już sobie zostanie na tym poziomie?

Juras

Z nocnymi wychodzi ci sporo więcej niż 4400

@Juras

Piszecie teraz o pracowniku ochrony, tak? widzę ofertę na to stanowisko ale podają w niej tylko kwotę minimalna. te nocne jak więc liczyć i przede wszystkim ile ich jest w miesiącu?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Firma jest w porządku dla osób które chcą pracować kierowniczka jest ok nie czepia się bez powodu umowa o pracę pieniądze jak w zegarku

@Karolina

Tutaj w firmie to istnieje w ogóle realna możliwość, żeby awansować na stanowisko kierownicze czy raczej tego typu osoby wybierają jedynie z ogłoszeń? Obecnie jakie mogłyby być minimalne wymagania na to stanowisko?

@Anna

Ja pracowałem na obiekcie na ochronie teraz jestem kontrolerem, wyślij CV z tego co wiem to wola swoich pracowników niż tyć z zewnątrz,

@Tomek

O dzięki. A z jakiej przyczyny taka zmiana? Ogólnie to jest lepiej czy wrócisz do poprzedniego także? Da radę poprosić o plusy i minusy tu i tam?

Kazik
@Karolina

Prawda pieniążki na czas urlop dodatkowo 10 dni za nocne placo normalnie bardzo dobra firma wcześniej pracowałem w ka.....i skarbem bez porównania lepszy nie (usunięte przez administratora) wszystko w porządku

Mateusz

Gosia
@Mateusz

A ja sądzę, że jeśli nie odpowiada mi jakaś praca w zakładzie lub firmie, więc ją zmieniam, ponieważ mam takie kwalifikacje i ambicje i dlaczego na siłę ''siedzieć w tym SKAREMIE''- przecież można swoją taką firmę stworzyć i być dla siebie PANEM, DYREKTOREM lub PREZESEM !!! ALE jest jeden -jedyny warunek - należy mieć dużo poskładane i ułożone pod tzw. KOPUŁĄ ,a nie FASINY z gliny . POZDRAWIAM i Życzę udanych BIZNESÓW robaczki BAY!!!

@Gosia

Czyli z Twojej strony teoretycznie padłaby pozytywna opinia na temat warunków zatrudnienia jakie tu mają? Z którą częścią z tego co napisał się w takim razie nie zgadzasz? I dlaczego?

Swoja
@Mateusz

100 procent racji. Aby dać najniższą, a robota ma być zrobiona na najwyższym poziomie jakbyś przynajmniej z 4k na rękę brał. Tylko spprbuj powiedzieć że Ci nie pasuje to drzwi otwarte. Tam mają się na tobie dorobić a nie jakaś obopólna korzyść

Kierownik
@Mateusz

Cała racja ścigają nawet za jedzenie w samochodzie ze już nie wspomnę o paleniu kiedyś ochrzaniłam dość mocno pracownika ze siedzi i nie sprząta to mnie zwolnili nawet przeklinać nie wolno

@Kierownik

Grzegorz

Ludzie!!!!unikajcie też firmy jak ognia. Jeszcze się dziwie ze Pip się za nich nie weźmie ,obiecuje gruszki na wierzbie -Zatrudniają emerytów po 70 byle tylko mieć zysk, z firma ochraniarska nie ma nic wspólnego. Umowa na stałe niemożliwa!!!!!!

Dawny pracownik

Pracując dawnymi czasy w tej firmie, po raz kolejny zaznaczam , że są w porządku. Niestety przez stratę obiektu po przejęciu przez konkurencję która mocno zamydliła oczy gruszkami na wierzbie, co później okazało się parszywymi ogryzkami z odpadów w postaci b.impe.l człowiek zostaje z niczym oraz dodatkową dozą problemów i bałaganu. Jedynie można tylko polecić pracownikom obecnym żeby mocno się zastanowili gdy przyjdą do Was przedstawiciele i będą obiecywać cuda i inne kolorowe historyjki o tym jak to są fajni. Otóż: są fajni tylko żeby Was przejąć. A później jest już w drugą stronę. Róbcie swoją robotę i trzymacie się tego co jest. Warto ze Skarem pracować. Bo nie każdemu teraz już będzie ta możliwość. Pozdrawiam

brak profesjonalizmucej pefron

Kontaktowałam się w sprawie pracy we Wrocławiu. Dostałam odpowiedź proszę wysłać orzeczenie - mam innych kandydatów ale może nie będą się nadawać. To jest kpina!. To nie chodzi o kwalifikację tylko o to co można z pfronu wyciągnąć. Nawet nie powiedział, gdzie ma oferty i czy będę tam w stanie dojechać. Najlepiej aby wszyscy mieli znaczny i choroby psychiczne bo wtedy najwięcej pfron płaci.

Były pracownik dolny Śląsk
@brak profesjonalizmucej pefron

W tych firmach tyko chodzi o grupę 2/1 Jak najwięcej dostać z pefronu Ale firma solidna pracowałem 2 lata Nie było problemów na początku na dojazdy to się załatwilo pieniądze na czas kontrolę od czasu do czasu umowy Zlecenia płatne co miesiąc wszystko na papierze ok polecam szkoda że stracili obiekt bym do nich wrócił może kiedyś

Zuzka
@Były pracownik dolny Śląsk

A ze względu na co stracili obiekt? Przez cale 2 lata w nim właśnie się zatrudniałeś? Czy często występuje tego typu ryzyko? Nie znajdują ludziom dobrej alternatywy ani ich nie zabezpieczają jakoś?

tom145

Sly
@tom145

Brawo- po większej przerwie następny odważny do krytyki się przyznał szacun za odwagę, jednak za mało tego TU jest to jeszcze nie zmieni firmę je3dnak zastanawia mnie gdzie się podziali przytakiwacze i wazeliniarze co firma nie ma kapitału i miejsca na sztuczne obiecanki aby dać tym pracownikom. Dlatego MY pracownicy chcący pracować na UCZCIWYCH WARUNKACH PRACY powinniśmy być górą mamy prawdę, ideę i godność nie domagamy się wiele ale obawiam się że to jeszcze nie czas na zrozumienie za mało nas się buntuje, ciągle większość z nas się boi o tą pseudo- pracę, to przykre.....i wzmacnia złodziei i cwaniaków pracodawców, pozdrawiam.....

Rambo
@Sly

Idź do roboty pseudo-pracowniku pewnie jak każdy 1 dzień pracy i 3 m-c na zwolnieniu i to (c)ie wkurza bambolu. I siedzi taki bo widać że dalej nie pracuje albo naciągnąć kogoś innego.

janek
@tom145

pracuje w firmie jest jedna osoba bardzo wredna i fałszywa kapuje nie polecam pracy w chali mirowskiej

Lulu
@tom145

Brak szacunku do pracownika,opryskliwość i złośliwość nie polecam.

Lulu

Brak odzieży ochronnej

Monia
@tom145

Brak odzieży roboczej,nieudolność pani kierowniczki,znajomość to mniej roboty resztą pomiata.Odradzam skarem

Ina
@tom145

Potwierdzam pracuję w tej firmie Kierowniczka pani Krystyna jest bardzo złośliwą osobą.Zastrasza ludzi i jest bardzo opryskliwa.Pieniądze firma bierze z Pefronu na ludzi a traktują jak śmieci.Nie polecam firmy Skarem cyrk na linie Rzeszów,Mirocina Jarosław Maćkowice.

@Ina

Tak zgadzam się z opinią.Nie polecam.Zmiana kierowniczki obowiązkowa.Bo tylko mobing zastraszanie poniżanie.

Mała mi
@tom145

Oj praca w firmie Skarem to wyzysk człowieka przez człowieka.Zastraszanie przez kierowniczkę ,firma nie daje żadnej wody teraz jak jest ponad 30stopni.Ubrań roboczych też nie dają, tylko zastępstwa całe od czerwca do sierpnia.Zadnej premi.Nie polecam biorą pieniądze na pracownika z PEFRONU za niepełnosprawność a roboty więcej niż zdrowy.Zalosna firma

Hania
@Ina

nie warto się zatrudniać w Rzeszowie?

@tom145

Też pracowałam w Krasnymstawie pani która była kontrolemerem jakości masakra ale już jest dobrze jakoś ten okres przetrwałam dobrze ze górą się zreflektowała i pogoniła te panią bo to naprawdę jakiś dziwny człowiek słyszałam ze dużo się pozmieniało w firmie Skarem w całej Polsce dlatego cieszy mnie ze nie traktują ludzi jak wcześniej

BadBoys
@Rambo

Do "Sly" inteligencją nie grzeszysz, a co do pinii o firmie Skarem czytaj firma uduś to napisana została prawda. Ta firma ma za nic pracownika, jak już podpisze umowę bierze kasę z PEFRON-u i ma pracownika w (usunięte przez administratora) Sami bawią się za grubą kasę, pensje mają dwa razy wyższą niż my, a tak na prawdę to są nic nie robiące (usunięte przez administratora). Obiecują przy przyjęciu kokosy ( ale myślą o sobie), pracownik dla nich to niewygodna osoba , bo coś chce, bo o coś prosi, bo się czegoś domaga co mu się należy z kodeksu i warunków zatrudnienia. W tej firmie uważajcie na urlopy ( giną, same wypisują się wnioski urlopowe) . Za pracę bez chorobowego ( a wiadomo że my wszyscy mamy grupy niepełnosprawności z tytułu choroby prawdziwej , a nie na głowę ) latami ,nawet nie powiedzą pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) , nie wspomnę o słowie dziękuję. Tego słowa nie ma w ich słonikach. Żadnych premii, nadgodzin, bonów świątecznych, nawet świadczeń z ZFŚS . Za to kierownicy i dyrektorzy maja nowe samochody służbowe, dobre pensje i ludzi w głębokim poważaniu. Ludzi którzy chcą coś zrobić dla pracowników się w tej firmie tępi, stanowiska obsadza się ludźmi bez kompetencji, doświadczenia ale z układami. Jedynym plusem jest to w tej firmie że terminowo płacą pensje. Chyba tyle pozytywów i aż tyle. Piszę to z doświadczenia. Pracowałem w tej firmie 6 lat, bez chorobowego, za to na każde zawołanie. I niech mi ktoś nie wciska kitów że tu jest cudownie. Teraz kiedy zmieniłem firmę - ta sama branża ,wiem że pracując tak jak w tamtej firmie, bez chorobowego, z pełnym poszanowaniem naszych praw , zarabiam nie najniższą krajową ale znacznie więcej, płacą za nadgodziny co miesiąc , odzież robocza jest zawsze w pełni kompletna i są premie za pracę , a na święta bony towarowe. I dyrektor jest człowiekiem , zawsze idzie się dogadać , a w Skarem dogadać się graniczy z cudem.

Nik1974
@janek

Boguśka

Mnie w pracy co najwyżej plecy mogą strzelać a nie jakieś uszy, o których ktoś tu napomknął jakiś czas temu. czytam to ogłoszenie na sprzątanie, które widnieje w sekcji z ofertami i piszą w oferowanych o niezbędnych narzędziach pracy oraz UoP, czy w tym zawiera się także jakiś pakiet medyczny? Sprawdzał ktoś?

Co z tymi gruszkami, o których ktoś już wcześniej wspomniał? zastanawiam się nad praca jako specjalista ds. księgowości. Właśnie widnieje taka oferta, a szukam czegoś w Woli. Możecie opisać sytuacje w biurze? jaka jest atmosfera? i ile można zarobić na tym stanowisku?

Krzysiek

Porządna firma pieniądze na czas a ze współpracownikami można się dogadać warunki bardzo dobre tylko trzeba chcieć pracować

Tola

@Tola

uwazam ze tylko takie firmy powinni wybierac nie wyobrazam sobie pracowac w jkis tam firmach udus skarem pozadna firma

Basia
@Kasia

Cala prawda w innych firmach majo nas za nic prqcuje sie po 8-10godzi w skarem mam jak trzeba jeszcze w tym roku miałam urlop

Krystek
@Tola

Cala prawda wkoncu firma co nie (usunięte przez administratora) ludzi nie wiedzialem nie mialem nadzieje a jednak sa uczciwi na tym swiecie super firma

Tomasz
@Tola

Polecam mimo pensji niskich to pod wzgledem uczciwosci i podejscia do pracownika calkiem ok. nie spotkalem jeszcze takiej firmy zeby robili wszystko na legalu nic pod stolem

Gosia

Bardzo dobra firma

Psychiatra
@Tola

Dobrze się pracuje dobra firma

Żienia
@Tola

najlepsza firma w której do tej pory pracowalem

Tom Cruise

bdb firma

Edyta

NAJLEPSZA FIRMA W LUBLINIE WSZSTKO JAK TRZEBA

Grześ
@Tola

Z całym sercem polecam prace w Skarem bardzo dobra firma przedewszystkim uczciwa

Juchas

Dobra firma polecam prace

Gabriela
@Tola

Złego słowa nie mogę powiedzieć na tą firmę

Krzys

Super firma

Yuma
@Tola

Jedna z normalniejszych firm w tym (usunięte przez administratora)kraju

KROL

Polecam prace

Kamila
@Tola

Nie pracowałem w lepszej firmie a pracowałam już moż w 10 co roku u nas na obiekcie zmienia sie firma i mam nadzieje ze tajuz zostanie

KASIA
@Tola

Mi się tam dobrze pracuje

Hipcio
@Tola

Przynajmniej w moich ciuchach po przejęciu nie musze siedzieć

Biden
@Tola

Polecam prace jedna z najuczciwszych firm na tym (usunięte przez administratora)rynku.....

Krzysztek
@Tola

Polecam firme nie okradaja umowy na czas mundury grafiki, przedewszystkim uczciwie rozliczają urlopy co mi sie 1 raz zdarza

Juras

Firma ma plusa dużego

Giussepe
@Tola

No wreszcie normalna firma wszystko na legalu urlopy czlowiek wreszcie odzyl

TAMARA
@Giussepe

Potwierdzam

Tabaska
@Tola

Brawo Skarem mam nadzieje ze wykoncxy sie ta konkurencja z Tarnobrzega

Józek
@Tola

Potwierdzam nie pracowałem do tej pory w tak dobrej firmie traktują normalnie ciepło na posterunku woda herbata czajniki kurtki ubrania urlopu mam normalnie + 10 dni pozdrawim Skarem.

Makumba
@Tola

Bardzo się cieszę że wreszcie mozna normalnie pracować bardzo dobra firma

Mała

Prawda dobra firma

Maciek
@Tola

Najlepsza firma w której pracowałem z tych wszystkich ochron

Wiesiu
@Tola

Najpozsdniejsza firma w całym tym grajdole uwielbiam Skardm

Tong Po
@Tola

Uwazam ze nie ma lepszej firmy niz Skarem w tej chwili a przerobilem juz wiekszosc najgorsze to sa takie firmy udus malo znane natomiast Skarem wyplaty na czas mundury dostalem 1500 na okulary zwarcaja mi na leki itd.

Georgia
@Tola

Mas racje Tola zadna firma w ktorej pracowałam nie dawała tyle sprzetu srodkow trzeba bylo zawssze kombinowac nawet uzywalysmy mydla do mycia podlog takiego w bankach Skarem daje nam profesjonalna chemie wyplaty na czas koszulki, fartuch , obuwie super firma

Kuzyn
@Tola

Również nas przejęli po tej firmie beż porównania skarem pełen profesjonalizm środki mopy maszyna wszystko dali na start

@Tola

My tez po przejęciu rzeczywiście niebo a ziemia sprzet chemia wszystko można się okazuje umowy o pracy nie jakieś zlecenia bez urlopu

Dudzio

Znam temat

Józek
@Znam temat

co do grafikow na prowincji to sie zgodze z drugiej strony ubranie na zime dajom cale wszystkim nawet kurtki nie dzielimy jednej na 9 osob jak poprzednio woda w lato czajniki herbat no i kierownik przyjezdza przynajmniej raz w miesioncu pinuja tak naprawde to chyba jedna z lepszy firm po SECURITAS

@Znam temat

No bo tak jest na prowincji na Lubelszczyźnie że jeden na drugiego donosi po to aby się podlizać przełożonemu i wtedy taka osoba która donosi jest najlepsza

Luli
@Znam temat

Tak samo prawie się nie można doprosic

Kielczanin43
@Znam temat

Jeśli ktoś coś źle robi ( znacznie narażając firmę na znaczne straty) a drugi człowiek mu nie zwróci uwagi , tylko donosi - to jest tchórzem przynoszącym straty w rekrutacji . Ps zastanawiałem się czy startować, ale czego ja się spodziewałem na takim stanowisku. Poszukam czegoś gdzie będę chociaż częściowo realizował kompetencje rozwiązywania problemów, logiczne myślenie, krytyczne myślenie, kreatywność i/ lub twarde kompetencje ( prawo jazdy, obsługa wielu elektronarzędzi, itd) . Na rynku pracy dla zdrowych.

@Luli

Opinia sprzed trzech lat i wciąż aktualna? A co z tymi grafikami jak to sami sobie mogli ustalać wtedy, a co jak się nie zgrywali za bardzo czy coś? Po czyjej stronie wtedy leży ostateczna decyzja?

Arek
@Znam temat

Rejon Stalowa Wola, Janow Lubelski. (usunięte przez administratora) Donosicelstwo brak wzajemnej pomocy. Jedna klika. Robi taki pracownik z kolegą sam sobie grafik. A reszta ma chodzić jak oni chcą. Kierownik nie robi absolutnie nic! Slucha jedynie donosicieli..... Niepolecam tej firemki. Chyba ze zmieni się zarządzanie. Nadzór nad kierownictwem.

Odp.
@Anna

Po niczyjej. Taki pracownik niema niestety nic do gadania! Musi się podporządkować grafitowy. Jeśli nie to będą na niego donosić do kierownika ze jest zły, niechce pracować etc. Kierownik slucha tego który robi grafiki. Ogólnie donosicieli. Normalny człowiek jest tam bez prawa głosu.

@Odp.

grześ

Dla wszystkich w Skaremie WESOŁYCH ŚWIĄT przestańcie psioczyc bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Henia

Sporo tu informacji, ale jak je czytam, to same jakieś urywki, napisze ktoś jakieś konkrety? Na stronie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. BHP. Miał ktoś z nim styczność lub wie, jak wygląda praca na nim od środka? :-) Piszą o mile widzianym orzeczeniu o niepełnosprawności, czy bez niego mam jakieś szanse na przyjęcie? W ofercie same wymagania i obowiązki, nic o benefitach dla pracownika, widełek tez brak. Napiszecie pare zdań w tym temacie?

XXX

Porażka, ludzie na najniższej krajowej i nawet nie mogą korzystać z ZFRON-u , bo pieniądze idą dla prezesów...

Staszek
@XXX

XXX wcale tak nie jest, ja mam grupe i dostaje dofinansowania za leki i czasem lekarza, najniższa z godzinami nocnymi to więcej niż najniższa, pokaż mi firmę ochroniarska która daje więcej niż najniższa, tutaj przynajmniej wypłata jest na czas

Bj
@XXX

Taka prawda. Mają duże dotacje, średnio około 10milnow złotych rocznie. Pracownik szeregowy jest dymany jak się da.

Stefek
@Bj

Nieprawdziwe dane tak naprawdę firma pozytywna umowa o prace nocki płatne także zawsze 2-3 stówki wpadną urlopik hilife nie jak w innych

Trolll
@XXX

Zgadza się, jeśli ludzie tak chwala ta firmę to dlaczego nie wspomną o tym że nie dostają żadnych premi, ani dodatków na święta. A firma jeśli ma taką kasę to dlaczego nie robi żadnych integracji dla pracowników, a sami się będą bawić we wrześniu w zakopanym..

Jozek
@Trolll

Jak nie jak płacą zgodnie z prawem za nocki jest jakieś 300 zł zwroty mam zwrot za dojazdy mam urlop 36 dni nie mogę narzekać bo w innych firmach co z tego ze mogę dorobić jak musiałem zapylać po 300 godzin bez urlopów. a co do integracji niech ściągną 2 tyś pracownikow na integracje

Pracownik KPD 2023
@Trolll

Jest dodatek za nocki dodatek za dojazd u zlecenia dodatkowe Co byś jeszcze chciał??

Potwierdzam KPD
@Pracownik KPD 2023

W umowie nie ma premii i dodatek Na święta ale jaką trzeba być Dyrekcją żeby o tym nie pomyśleć Pracownicy mają rodziny dzieci Ręce opadają tyraj i się ciesz że masz wypłatę a nie (usunięte przez administratora)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Skarem Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Xyz

Pani która robi wnioski za zwrot leków jest nieznośna. Krzyczy i wywiera presję na ludziach którym ten zwrot się należy jak "psu buda". Nie każdy potrafi uzupełniać wniski bezbłędnie a w szczególności zwykla osoba sprzątająca czy ochroniarz. Tam powinna pracować miła i sympatyczna osoba a nie ona

@Xyz

(usunięte przez administratora)jest bezszczelna, miałam przyjemność z nią załatwiać papiery, nie ułatwia tego, pokłóciłam się z nią bo ona myśli że My wszyscy jesteśmy nienormalni, ona tam jest jak (usunięte przez administratora) od stania żeby nam pomóc, w końcu dzięki nam ma pracę. Ale faktycznie tam powinna być kobietka miła, która pomaga a nie ma focha ze coś musi zrobić...

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.