SKAREM Sp. z o.o. ZPCh Oddział Katowice

Katowice

Opinie o SKAREM Sp. z o.o. ZPCh Oddział Katowice

mark

No niestety fatalna firma i niepoważni ludzie. Odpowiedziałem na ich ogłoszenie w internecie. Później otrzymałem telefon z zaproszeniem na rozmowę,na rozmowie wszystko było ok,zgodziłem się na warunki i nawet podpisałem umowę. Na zakończenie rozmowy koordynator powiedział mi że mam czekać na telefon bo w ciągu 2 może 3 dni da mi znać kiedy rozpoczynam ale niestety minęło 3 tygodnie i pracy dalej nie ma a koordynator oczywiście nie odbiera telefonu. Po prostu żenujące zachowanie i robienie z ludzi idiotów. Tylko czas mi zmarnowali. Szczerze nie polecam

Masz doświadczenie u nich w pracy na danym stanowisku? Wiesz jak przebiega proces rekrutacji oraz czy jest dużo nadgodzin? Czekamy na Twoją opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o SKAREM Sp. z o.o. ZPCh Oddział Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKAREM Sp. z o.o. ZPCh Oddział Katowice