Telit Management

Opinie o Telit Management

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Niedawno pojawiło się ogłoszenie na stanowisko IT Project Manager. Jak wygląda praca na tym stanowisku?

puste

Brak kompetencji osoby zajmującej się podwyżkami, długi czas realizacji próśb o szkolenia, pracownik firmy nie odbiera telefonów

@puste 06.02.2017, 20:01
Brak kompetencji osoby zajmującej się podwyżkami, długi czas realizacji próśb o szkolenia, pracownik firmy nie odbiera telefonó...

Najpierw sprawdź, czy ten "pracownik firmy" jeszcze jest jej pracownikiem, bo możesz się zdziwić. :)

maako
użytkownik zarejestrowany

teraz to widze, ze firma stawia mocno na rozwój marketingu.

Partner

@popo @eh Nie pisałem o body leasingu, który również uprawiają, tylko o wykonywaniu usług dla Telit Management.

Partner

Niestety NIE PŁACĄ. Umowa współpracy z firmą napisana jak dla niewolnika. Omijać szerokim łukiem!

szybki

Coś takiego nie istnieje w agencjach pracy. Zanim kandydat na stanowisko IT trafi na rozmowę w sprawie pracy w siedzibie klienta jego CV musi zaakceptować po drodze kilka osób po stronie klienta a wcześniej jeszcze po stronie Tellitu, rekrutacja trwa bardzo długo a odpowiedź dostajesz z dużym opóźnieniem, średnio 3-4 tygodnie jeśli się nie zdecydują. Ja agencjom zatrudnienia już dawno podziękowałem i wam radzę robić tak samo.

Jacuś

Proponuję trzymać się od Telitu z daleka. Nie dotrzymują słowa. Nie płacą podwykonawcom. Normalny biznes dla tych panów jest czymś nieznanym...

jarek

Wypowiedź pisana przez osobę z działu HR firmy Tellit :) Typowy wpis sponsorowany. Mógłby się ktoś wypowiedzieć kto pracował dla agencji Tellit czy warto w ogóle podejmować z nimi współpracę (jakie dają umowy i jakie zarobki na stanowisku programisty) i z jakimi klientami współpracują? Jak do tej pory mam bardzo złe wspomnienia z rekrutacjami poprzez agencje zatrudnienia takie jak Tellit i nie chciałbym się znowu naciąć.

PM

Jeśli mówimy o stanowisku IT Project Manager to osoba z udokumentowanym 3-letnim doświadczeniem na tym stanowisku i certyfikatem PRINCE2 nie powinna mieć żadnych problemów ze znalezieniem pracy w stolicy :) I nie widzę powodu żeby miała składać CV na ofertę outsourcingu i oddawać lwią część wynagrodzenia agencji zatrudnienia. Jako Developer dodam, że PM to kluczowa osoba w zespole IT i nigdy nie złożę CV do firmy która zatrudnia PM-a przez agencję pracy. Kojarzycie dla jakiej firmy Telit rekrutuje?

brak

Firma nie inwestuje w swoich pracowników- brak szkoleń ( mimo,ze obiecują, że będą szkolenia )oraz osób od których można czerpać wiedzę. aktualna zarządzająca nie jest wzorem do nasladowania .atmosfera zastraszania. nie polecam.

Zostaw opinię o Telit Management - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telit Management