Far and Wide

Opinie o Far and Wide

radekjahim

Firma zaskakuje swoim podejściem, rozwojem oraz szybkością reagowania na zmiany. Co prawda sami zagraniczni klienci, ale to dzięki temu się rozwijam. Jedyny taki Software house w Polsce. Warto.

Cmok
użytkownik zarejestrowany

Powiedzcie mi czy warto tutaj wysyłać CV czy może nie polecacie tej pracy, bardzo dobrze byloby się dowiedzieć jak jest w tym momencie, bo opinie są jakieś rozbieżne z tego co widzę, powie mi ktoś dlaczego?

janek

aaaa majo sukinkoty wiecej niz ja pieniedzy, nienawidze polski, polska powinna isc na dno!! tusk i wina tuska, pieprzony kraj... POpiep... PISowcy

niepocieszona

Super firma, chcialm sie do nich dostac ale.... nie zdalam testu (?) z metametki i statystyki... fajna firma ale dostac sie tam jest mega ciezko.

Komentarze

Komentarze pozytywne wystawiają Cezary z Pawłem - właściciele firmy, a negatywne należą do osób które miały nieprzyjemność współpracować z Far and wide

monika
@Komentarze 11.05.2016, 14:27

zazdrosna konkurencje zapraszamy po leki do apteki :) pracuje i mam sie dobrze poki co a komentarz wlasnie wystawilam sama

Wolonatriusz

Tam co chwile zatrudniają wolontariuszy-programistów. Niestety szybko odchodzą dowiadując się że za ich wolontariat dostaną pozew sądowy. A bo wiecie w tej firmie to programista płaci im, dlatego te raty na te "stronki" takie duże.

monika
@Wolonatriusz 11.05.2016, 14:02

Raziel

Polecam każdemu kto chciałby pracować jako programista-wolontariusz :)

Pan Janusz z Mielna

I ja również z Grażynkom zlecił żem im stronkie, ino na 30 lat mi załatwili kredyt w banku na to bez poświadczeń żodnych! Przechuj ludzie!

office
@Pan Janusz z Mielna 11.05.2016, 13:49

Panie Januszu nigdy nie mielismy takiego klienta. Dziekujemy jednak za komentarz!

michał

Ja także im zleciłem stronkę do zrobienia - też nie miałem pieniędzy - rozłożyli mi kwotę na 10 lat!

mariuszek

Zleciłem im stronke, pytalem o mozliwosc rozlozenia platnosci na raty bo nie mialem tak duzej sumy. Firma podeszła do sprawy bardzo fajnie dlatego tez pisze ten komentarz - rozlozono na raty cala kwote na 3 lata ! bez zadnych odsetek. Zlecilem im wlasnie inny projekt od mojego kolegi za to podejscie. mega ludzie

gosia

wspolpraca uklada sie w jak najlepszym porzadku, polecam kazdemu

FirmaDoradcza

Witam, wspolpracujemy z Far and Wide juz bardzo dlugo. Czesto korzystamy z uslug consultingowych z uwagi na profil naszej dzialalnosci. To kompetentna firma, ktora nie ma tez wygorowanych stawek jak inne firmy z tej branzy

Marko

Dokładnie! Kto się stara i zna na rzeczy nie będzie narzekał na paracę u nich. Zarobki są naprawdę bardzo dobre i adekwatne do umiejętności .

AnnaW.

Fajny team, świetne nowe biuro i zapał do pracy. Gdyby ktoś szukał pracy: tak oczywiście zatrudnią Cię pod warunkiem, że coś umiesz lub chcesz się czegoś nauczyć;)

marceli

Bardzo dobra i porządna firma. Nie ma pojęcia skąd te komentarze. pracuje u nich od 3 lat. Ten kto pracuje bez problemu się rozwija i awansuje . Płacą bardzo dobrze .

misuszatek

Mega zespol. Rozwijamy wlasnie team QA dla pracy z portugalskim klientem.

tenzz

Hello everyone! Currently working with the team from Warsaw, really happy with this fact. Guys have huge experience in mobile area and QA. We are working together for half a year already.

muranu

Firma stworzyła dla mnie backend do strony www na poczatku tego roku. Nie wiem o co chodzi i kto jest tak zawziety na zle komentarze ale przynajmniej moj projekt wyszedl bardzo dobrze i wspolpracuje z firma caly czas.

doran

Pracowałem tam 2 lata i prace bardzo osbie chwalę. Przeprowadzka do innego mista zmusiła mnie do rezygnacji z pracy u nich i to z ciężkim sercem, bo tu na miejscu nie udało mi się znaleźć tak dobrej pracy .

Rozbawiony

dużo błędów Mike w wypowiedzi w j. angielskim jak na kogoś o amerykańskim imieniu ;) ciekawe komu chłopaki tak zalazły za skórę, że ich dręczy:D

mike

I was working with far and wide on one of the app of my life and they blew it. They still didnt get me the source code which is the property of they employees. Do not recomend.

John_

The entire development of my insurance app was provided by Far and Wide. The project was on time (as we agreed). The clear distribution of obligations allowed us to work smoothly. Thank you Bill for your contribution to this project.

Buban

Lan, oczywiscię zatrudnia Cie, ale nie myśl że czegoś nauczysz sie tam, (usunięte przez administratora)

znowu_usuneli_wpisy

Nie polecam. Administratorzy sukcesywnie kasują wpisy o nierzetelności tej firmy wobec byłych pracowników.

dudson

to nie jest jedna z wiekszych firm oprogramowania w Polsce, zatrudnia jednego pracownika,(usunięte przez administratora)

zloty

No nie dziwię się że nie chodzą po konferencjach, też bym się bał.

KarcaL

Bardzo fajna i prężnie rozwijająca się firma. Pracowałem jako Senior iOS Developer z chłopakami, zrobiliśmy 2 dość duże (ponad 3 miesiące developmentu) projekty dla klienta z Niemiec. Dobra atmosfera, poczucie humoru, fajne standardy pracy (np. pair programming, tdd). Polecam, Karol

ciągle nie zapłącili za pracę
@KarcaL 08.12.2015, 15:32

Ta opinia zostałą napisana przez właścicieli firmy, proszę się nią nie sugerować. Proszę omijać firmę z daleka. Nie rozliczają się za wykonaną pracę!

Chad

That was so nice experience working with this motivated team. We've made together sample MVP for our startup. Wish you all the best guys!

Zostaw opinię o Far and Wide - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Far and Wide