Opinie o Projekt Business Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Projekt Business Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Projekt Business Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt Business Sp. z o.o. w Warszawa

Zosia Nowy wpis

ok

Bogdan kazimierski Nowy wpis

790 887 587 biuro@uslugibhp-ppoz.pl   Dlaczego my ? Szkolenia i usługi BHP i PPOŻ Od 9 lat dbamy o bezpieczeństwo polskich firm.  790-887-587 s UWAGA Uruchomiliśmy szkolenia BHP przez internet dla wszystkich rodzajów szkoleń więcej Kompleksowa oferta, w której znajdziesz wszystko, czego potrzeba Twojej firmie. Zapewniamy dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń oraz usług z zakresu BHP i PPOŻ – zarówno tych, wymaganych przez przepisy prawa, jak i takich, które wynikają wyłącznie ze specyfiki Twojej działalności. Profesjonalna wiedza i wieloletnie doświadczenie, którymi chętnie podzielimy się z Tobą i Twoimi pracownikami. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów mogących pochwalić się odpowiednimi certyfikatami i mających za sobą setki szkoleń oraz innych projektów z zakresu BHP i PPOŻ. Pełna elastyczność, która da Ci pewność, że dopasujemy się do specyfiki działania Twojej firmy. Oferujemy w pełni dostosowane szkolenia BHP w Warszawie, zarówno jeśli chodzi o poziom przekazywanej wiedzy (podstawowe i specjalistyczne), jak i miejsce ich odbywania (w Twojej firmie, w naszej siedzibie lub w dowolnie wskazanym miejscu). Dajemy Ci też pełną uniwersalność w zakresie doboru naszych usług BHP i PPOŻ. Usługi PPOŻ Świadczymy szeroki zakres usług ppoż dla przedsiębiorców z różnych sektorów działalności gospodarczej. Przygotowujemy instrukcje IBP, nadzór, serwis sprzętu gaśniczego, a także próbne ewakuacje budynków. Zabezpieczamy także imprezy masowe     USŁUGI PPOŻ Szkolenia BHP Przeprowadzamy szkolenia BHP wstępne, okresowe, a także online – oparte na zasadzie e-learningu. Działamy zgodnie z prawem, gwarantując dostęp do fachowej wiedzy oraz profesjonalnych narzędzi poszerzania umiejętności. SZKOLENIA BHP Usługi BHP Wykonujemy ocenę ryzyka zawodowego, a także zajmujemy się opracowywaniem dokumentacji powypadkowej, audytów stanu BHP, a także możemy przeprowadzić na zlecenie kompleksowy outsourcing w przedmiotowym zakresie.     USŁUGI BHP Szkolenia PPOŻ Organizujemy dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych, placówek edukacyjnych oraz innych podmiotów szkolenia ppoż wstępne, podstawowe, specjalistyczne (uwzględniające specyfikę działalności firmy oraz charakter zatrudnienia pracowników).   SZKOLENIA PPOŻ Szkolenia PP Prowadzimy profesjonalne i in dywidualnie dopsasowane szkolenia z Pierwszej Pomocy. Organizujemy szkolenia dla firm i osób indywidualnych   SZKOLENIA PP Szkolenia BHP, PPOŻ i outsourcing Warszawa – DAN-MAR Nasza warszawska firma została założona w 2010 roku. Od początku działalności skupiamy się na świadczeniu wysokiej jakości usług związanych z edukacją w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz standardów przeciwpożarowych, oferując między innymi szkolenia BHP (Warszawa, Łódź i Żyrardów) wstępne, okresowe, a także online oraz PPOŻ. W ramach zagwarantowania bezpieczeństwa i higieny pracy skupiamy się przede wszystkim na realizowaniu szkoleń BHP, których przeprowadzanie wynika wprost z przepisów prawa. Dodatkowo, jako specjaliści w przedmiotowym zakresie, chętnie podejmujemy się innych prac mających realny wpływ na bezpieczeństwo pracy w warszawskich firmach, dla których świadczymy nasze usługi. Dostarczamy im rozwiązania między innymi polegające na ocenie ryzyka zawodowego, audycie stanu BHP, jak i sporządzaniu niezbędnej dokumentacji. Outsourcing BHP – kompleksowa obsługa BHP firm z Warszawy Oferujemy nie tylko wąski zakres świadczeń, proponując w Warszawie szkolenia BHP wstępne, okresowe, online. Szerzej patrzymy na potrzeby warszawskich przedsiębiorców w przedmiotowym zakresie, oferując tzw. outsourcing BHP, czyli kompleksowe usługi dla firm, które nie posiadają własnych działów lub po prostu ten zakres obowiązków chcą przekazać w ręce profesjonalistów. Outsourcing obejmuje między innymi przeprowadzanie regularnych kontroli, opracowywanie dokumentacji, dokonywanie analiz i weryfikacji, a także bieżące doradztwo i wsparcie merytoryczne z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy. Naszą ofertę związaną z przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń BHP i ppoż, a także świadczeniem kompleksowych usług w tym obszarze, kierujemy do wszystkich firm znajdujących się w Warszawie, jak i jej okolicach. Obsługujemy małe przedsiębiorstwa, średnie firmy, jak i duże korporacje, bez względu w jakiej lokalizacji się znajdują. Realizujemy zarówno stacjonarne szkolenia BHP i inne usługi naszej firmy w naszej warszawskiej firmie, jak i z chęcią odwiedzamy naszych klientów w dzielnicach takich jak: Mokotów, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ursynów, Ochota. Z przyjemnością dojeżdżamy również na Pragę, Targówek, Bielany, Wilanów oraz do innych dzielnic stołecznego miasta Warszawy! Umożliwiamy także skorzystanie z kursów online!  O NASNasza historia Początki firmy DAN-MAR sięgają roku 2010. Zaczynaliśmy  w Żyrardowie. W 2015 roku otworzyliśmy oddziały  w Warszawie i Łodzi. Zaczynaliśmy od obsługi małych firm zatrudniających kilku kilkunastu pracowników. Stopniowo zyskaliśmy

Łukasz

Firma nastawiona na wyłudzanie pieniędzy, od 2 tygodni niby awaria internetu,doszwonic się można tylko do jednej osoby która twierdzi ze jest tylko pracownikiem ,dziesiątki.meili napisanych brak odpowiedzi, chcieliśmy wypowiedzieć umowę z powodu braku wywiązywania sie przez ta pseudo firme lecz brak kontaktu z kom kolwiek ,umowa przedłużana z automatu ,mimo że wysłałem wypowiedzenie ale wg nich nie w terminie ,posty wrzucane często z błędami gramatycznymi. Nie polecam a wręcz przestrzegam pieniądze wyrzucone w bloto

@Łukasz

Ja mam to samo, nie przyjmują do wiadomości, że nie chcesz już z nimi współpracować, ich zdaniem za późno wypowiedziana umowa. To się nazywa nieuczciwa praktyka rynkowa. Oddałam sprawę w ręce adwokata.

Monia
@Marga

Witam . Przedluzyli mi automatycznie umowę a ja nie pamiętałam że trzeba zajrzeć na regulamin żeby wiedzieć coś o wypowiedzeniu i teraz każą mi płacić a ja nie chcę i poza tym nie wrzucają postów co tydzień a tak miało być. Czy mam iść z tym do adwokata? Proszę o pomoc

Monia
@Marga

Witam, mam podobny problem... Jak zakończyła się sprawa? Proszę o odpowiedź

anka
@Monia

ta sama praktyka dla wszystkich. to jest nieuczciwe, ale umowa podpisana,,,,a co jak nie zapłacę ???

anka Nowy wpis
@Monia

i co zrobiłaś ztą firmą ??? zapłaciłaś czy nie ???

anka Nowy wpis

rzeczywiście firma stosuje nieuczciwe praktyki , ale czy ktoś coś zwojował ??? czy płacicie za następny okres tak jak podpisaliście to w umowie ??/

Brałeś udział w rekrutacji do Projekt Business Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Karina

jestem zadowolona z kampanii, którą prowadzi mi firma

paweł
@Karina

proszę podać adres , profil gdzie firma działa i prowadzi reklamę

Zuzanna

Z całą świadomością Polecam współpracę z Projekt Business. Posty jakie są umieszczane na moim profilu, świetnie trafiają w działalność firmy jaką prowadzę - są ciekawe i zawsze na temat. A wielkim plusem są też niezliczone projekty graficzne, które mogę wykonywać w ramach umowy, dlatego jestem pewna, że chętnie przedłużę współpracę na kolejny rok.

@Zuzanna

Niezliczone grafiki??? Że stron typu freepik?? Dziękuję, poradzę sobie...(usunięte przez administratora)

A
@Zuzanna

Ile Ci zapłacili za ten komentarz? W życiu nie widziałem żadnej inicjatywy ze strony tej żałosnej firmy, do tego wyłudzają pieniądze poprzez automatyczne przedłużanie śmiesznej umowy.

@Zuzanna

No to gratuluję i powodzenia życzę.

paweł
@Zuzanna

Proszę o podanie adresu fb gdzie mozna zobaczyć ich prace. dziekuję

Dżon

Uwaga naciągacze. Brak możliwości odstąpienia od umowy. Prawnik musi pomoc...

Ada

To jest jakiś DRAMAT - brak profesjonalizmu, posty żenada, zero kontaktu z opiekunem - szkoda na nich złamanego grosza‼️‼️‼️‼️

@Ada

Uwaga na automatyczne przedłużenie umowy, bądź czujna i zrezygnuj 30 dni przed jej wznowieniem. Moja opinia o tej firmie jest identtczna. DRAMAT!

Marga

Proszę poradzić się adwokata, taka praktyka jest niezgodna z prawem, owszem mają prawo przedłużyć umowę automatycznie na następne 12 miesięcy, ale ich obowiązkiem jest przypomnieć w terminie, czyli w tym przypadku 30 dni przed, o kończącej się umowie.

Mm
@Marga

Mam dokladnie ten sam problem

Marcin Miszczyk

Takiego dziadostwa to chyba nikt nie oferuję tylko skopiuj wklej mój 15letni syn ma większą wiedzę na temat reklamy. Pieniądze wyrzucone w błoto odradzam każdemu. Proszę się zastanowić zanim podpiszecie umowę. Odradzam i jeszcze raz odradzam.

M.
@Marcin Miszczyk

Sama prawda. Mi teraz wysłali upomnienie o zapłatę mimo że od 3 miesięcy nic nie wstawiaja

Maria

Współpraca z tą firmą to jedno wielkie nieporozumienie, brak jakichkolwiek pomysłów na promowanie firmy, na nowe posty, wciąż piszą to samo, wklejają te same zdjęcia, nawet nie zadali sobie trudu, żeby poznać odrobinę chociaż firmę, której profil promują. Żadnego nowego lika nam nie przybyło, a posty publikowane przez nich mają tak mały zasięg, że jest to aż śmieszne. Nie polecam!

firma

Firma porażka. Standard wykonanych usług na poziomie przedszkolaka. Skopiowane linki artykułów z innych stron. Pieniądze wyrzucone w błoto. Odradzam.

Karina

współpracowaliśmy łącznie 2 lata- byłam bardzo zadowolona. Obecnie ze względów covidowych moja firma jest zawieszona

Karol

Macie procent ze sprzedaży?

Klara

Zdecydowanie polecam!!

Klemens

Super opieka nad profilem i rozbudowane pakiety. Na pewno będę kontynuował współpracę.

Tamara

Również chciałam zapytać o przyjęcia i ewentualny termin rekrutacji ..! ktoś, coś wie?

Dzień dobry, czy posiadają Państwo informację o najbliższej rekrutacji?

były klient

Nie polecam, wyłudzanie pieniędzy. Mają swój regulamin, który zawiera klauzulę o przedłużeniu umowy. Fajnie by było gdyby firma zechciała przypomnieć o możliwości rozwiązania umowy 30 dni przed jak robią to uczciwe firmy.

Tamara

prowadzą mi profil od trzech miesięcy, jak do tej pory jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Projekt Business Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Projekt Business Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Projekt Business Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Projekt Business Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 163 ocen.

Projekt Business Sp. z o.o.