były - 2012-12-13 18:16:10
"Tomek, mnie jak Stanisław filantrop wkur wił właśnie podwyżką abonamentu i innymi swoimi świetnymi pomysłami, to poszedłem na betona, a nie do icara."
To nie znaczy że każdy ma postępować tak jak ty.Ja poszedłem do icara i jeszcze tego nie żałowałem.To że taki cwaniaczek jak ty krzywo na mnie patrzy lata mi koło jajek.To że usnułeś teorie że gdyby nie tacy jak ja to icara już dawno by nie było,pokazuje tylko jakim jesteś idiot ą.
W icarze na 550 aut nie wiem czy uzbierałbyś 50 kierowców którzy przeszli z innych korporacji.
Obecnie jeździsz jako beton którego wszyscy korzystający regularnie z taksówek kojarzą jako oszusta.To dzięki takim jak ty rada miasta wprowadziła durnowate regulacje tak abyście nie mogli oszukiwać na potęgę.To wy jesteście przekleństwem normalnych taksówkarzy a nie icar czy mega.
Jeszcze chwilę i będziesz się zachowywał jak elita naszego społeczeństwa(o ile już nie prezentujesz tego samego poziomu)czyli betony z ul.Pawiej.
Kończąc,mam w nosie co myślą o mnie takie palanty jak ty.Źle natomiast bym sie czuł,gdyby większość trzeźwych klientów omijała by mnie szerokim łukiem uważając za zakałę społeczeństwaDopowiem ci jeszcze pare słów.
Wcale krzywo na ciebie nie patrzę, tylko z politowaniem, bo nie dość, że Sławuś dyma cię od tylca, karząc ci jeździć po takich stawkach i za free stać w korku, to z przodu też ci nic nie zostało, bo jaja straciłeś, gdy ugiołeś kark, podkuliłeś ogonek i poszedłeś jeździć do firmy która wcześniej zniszczyła twoją pracę i doprowadziła cię do takiej desperacji. Tak więc nie może ci koło jajek latać to co ja o tobie myślę, bo ty jajek już dawno nie masz:-)
No i może jeszcze parę słów co do icara, megi i wszystkich innych, którzy się zeszmacili schodząc na 1,80 zł/km. Jak tam sytuacja w np: Partnerze? Zeszliscie na 1,80 zł/km i dalej widzę, że zamiast jeździć stoicie jak betony, tylko że po TROSZKĘ innych stawkach niż betony :-) Pewnie to był ruch życia dla kierowców tej firmy, właśnie widziałem już kilku którzy się rozkleili i przeszli do BETON TAXI :-)
Tak poważnie to moję apele (wspomniane wyżej), kierowałem do wszystkich łącznie z icarem, megą i innymi darmojazdami. To wy przedewszystkim powinniście się zbuntować i skłonić szefostwo, do jazdy po jakichś barzdziej realnych stawkach w stosunku do kosztów prowadzenia tej działalności. I nie pier dolcie mi farmazonów o tym jaki to wy wszyscy niby macie miód, bo znam dobrze paru gości z np: Megi, którzy mi opowiadają jak jest naprawdę. Mają ruch w nocy ale tylko w centrum, no i większość goni np z centrum do huty za 20 zł i potem za free na pusto spowrotem, albo np: jedzie o 4 rano z huty na lotnisko za UWAGA 55 zł :-))) i goni na pusto z lotniska do centrum jakieś 35 km w sumie za 55 zł - no kur wa miód, że aż miło!!!!!!!!!!!!!!!!
Ci moi znajomi przyznali się, że od kilku miesiecy nie płacą ZUSU, płacą tylko zdrowotne, bo zabardzo nie ma z czego zapłacić, no to jak to jest, że niby tyle jazdy macie, a zusu nie ma z czego opłacić??? To jest właśnie skutek tej darmowej jazdy i polityki prezesów, ludzie niby jeżdżą, mają złudzenie, że zarabiają, no bo przecież kilometrów natrzaskali i obrót jakiś tam jest, tylko po opłaceniu paliwa, mechaników, życia i innych, już nawet na zus ciężko uzbierać.
Tak więc zastanówcie się Panowie jak długo dacie się tak dymać przez wszystkich, a może czas juz z tym skończyć???