Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" w Poznań

abc

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze zbyt duże układy tam są. Ludzie którzy nie donoszą zawsze będą mieć przerąbane. PRACA NA KRÓTKĄ METĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie da się tam wytrzymać psychicznie. Dla tych co się wywyższają : ludzie i tak mają was w D U P I E !!!! Więc nie zadzierajcie nosa bo kiedyś może tak opaść i już się nie podnieść.

UWAGA!!!

UWAGA !!! DO WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW GUARD RABEN GĄDKI!!! Ruszamy z akcją zorganizowania lub dofinansowania dojazdów dla pracowników... Inne firmy potrafią to zorganizować to niech Guard też się za to w końcu zabierze!!! Mając dostęp do busa lub autokaru będziemy bardziej wydajni i wypoczęci w pracy ponieważ nie będzie trzeba jechać autobusem prawie 2 godziny przed pracą i tracić z naszej miernej pensji na dojazd. PRZEKAZYWAĆ TĄ INFORMACJE NA MIEJSCU PRACY... MOTYWOWAĆ SIĘ NAWZAJEM MIĘDZY SOBĄ. WALCZYMY O TO DO CZEGO MAMY PRAWO ! ! !

byly

Kazdy wie jaka w tej firmie panuje patologia!!!uklady,ukladziki,kablowanie jeden na drugiego.prezes skapiradlo...tylko 1 zmiana nitykalna niewnikajac czemu ;).

dcb

nie strasz, bo się, bo sie zesrasz, oklep, jeszcze raz , to bedziesz chodził kanałami po mieście......................

Pracownik Ochrony

Przyjeżdżasz do biura podpisujesz około 30 stron umowy potem jest casting jak cię ubrać dostajesz rzeczy(prócz butów) czekasz na telefon kiedy możesz zacząc i finito.

Skąd jesteś, czy nie boisz się komputera

agencior

Z CZYM ?

DEF

HA,HA..., ALE NUMER

abc

Do piszących na forum. Proszę pamiętać iż pisząc w internecie NIE JESTEŚCIE ANONIMOWI !!!. Każdego można zidentyfikować. Obrażanie, oczernianie, szydzenie, pisanie nieprawdy może skutkować że osoba opisywana zgłosi ten fakt odpowiedniej instytucji i staniecie twarzą w twarz na rozprawie w Sądzie.

adaś

pamietam jak kiedys, byla taka parka co jezdzili sobie takim samohodem sportowym to ich, wiecie co, kierowcy nakryli na robieniu sobie takich rzeczy na tym no serwisie hehehe xd a najwiekszy śmiech to jest z ludzi kturzy traktuja tom prace jak konwojowke albo takie bodygardy z tym aktorem amerykanskim kostnerem, hehehe zamiast se przyszednąśc i dorobic to wielce tutej placzom. ale na cale szczescie przystojniaka kierownik tomek i jego ekipa ze zmiany pozdrówka dobre mordeczki majom wszystkim w garsci i bardzo dobrze hehehe xd pozdrowka dla kumatych

Haha! Ta firma to masakra. Jak sobie przypomnę p ize to śmiać mi się chce, pani po podstawowce która wszystko wie, "wyciągnęła" władze od inspektora. Paeanoja! Właściwi ludzie na swoim miejscu, niedowartosciowani i pokazują swoją władzę.

eku111

Kolega tom w 100% opisał co się dzieje na obiekcie w gądkach możecie mi wierzyć lub nie ale też tam swoje przepracowałem...

tom

Faktycznie, szału w tej pracy nie ma. Zadania przydzielane również mało mają wspólnego z szeroko pojętą ochroną - pracę można nazwać cieciowaniem. Wpisywanie wjazdów i wyjazdów do komputera, obchody magazynów co godzinę, sprzątanie portierni to główne obowiązki "pracownika ochrony". Na Rabenie atmosfera jest do bani, poza nielicznymi jednostkami ludzie to zwykłe wieśniaki, robiący w książkach służby błędy ortograficzne. Ich ulubionym zajęciem jest plotkowanie i donoszenie jeden na drugiego. Całym tym bajzlem trzęsie pani Iza, która pozuje na osobę wszystkowiedzącą. Swój "autorytet" opiera na zastraszaniu podległych pracowników i donoszeniu na nich szefostwu oraz specjaliscie ds. bezpieczeństwa w Rabenie. Kierownik zmiany Janusz to człowiek, który trzęsie portkami przed samym sobą, nie potrafiący samodzielnie podjąć żadnej decyzji. Jedynie Tomek i Przemo jako kierownicy zmian mają pojęcie o tej robocie. W firmie ma miejsce ogromna rotacja personelu, co chwila ktoś przychodzi do pracy pijany, a ktoś się zwalnia. Od 5 miesięcy, w których tam pracuję, przewinęło się kilkadziesiąt osób. Wieczne problemy z obsadzeniem zmiany, wydzwanianie w ostatniej chwili by wziąć za kogoś zmianę - normalka. Ludzie do pracy przyjmowani są prosto z ulicy, byleby tylko mieć komplet personelu na zmianie. Na zmianie pani Izy większość ludzi to krewni i znajomi - jej synuś narodowiec, kuzynka donosicielka i kilku innych wazeliniarzy, z którymi nikt nie chce pracować na innych zmianach. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie, jest wiele innych firm ochroniarskich, w których praca ma odrobinę wspólnego z ochroną.

agent 007

Da się dostosować grafik tak jak masz zajęcia przyjdź tu do pracy to sama zobaczysz co tu jest

amanda

Stawka 7 zł/h to faktycznie nie ma szału. Ale ja studiuję, chcę dorobić. Czy w pracy są elastyczni? Grafik można dostosować do zajęć?

to nie do końca tak jest że się tylko siedzi i nic nie robi z dnia na dzien jest coraz gorzej. Z tym dogadaniem sie na grafik też kolorowo nie będzie bo znaczna czesc ludzi odeszla z firmy i teraz maja problemy z obsada czego bardzo szczerze nadal zycze oraz innych klopotow na ten nowy rok!

abc

Żal mi Pana Genia... Tyle lat tam pracował a wcale nie musiał tylko chciał... Ale kierownik zmiany chciał ukryć to i dać Pana Genia na boczną portiernie, nie wierze, że nie wyczuł w samochodzie ... Brak sprawiedliwości kierownik zmiany Pan J.G (usunięte przez administratora) wie a wymaga od innych... Nowych ludzi pyta jak by sam był wszystko wiedzący a jak czegoś nie wiedzą to głupia mina i obraza na daną osobę... Jeżeli ktoś go wkurzy wyładowuje się na innych... On może komuś zjebać dzień ale jemu nikt nie może....

pedro

A widzieliście co Pan R wymysla ? Tabele, tabelki, wykazy olala Zwolnili biednego Genia, za tyle lat pracy. A inni pracuja Szkoda gadac

agencior

do agent,agenta, agentów.... Niestety o kilka lat za późno.Uzdrowienie widzę w zmianie firmy wraz całkowicie 100 % nową obsadą, bez pozostawiania kolesi (tak jak zrobił Stalin przed 22.VI.1941 w swojej armii hi hi), oraz twardymi inspektorami nie dającymi sobą pomiatać .. z każdej strony.. wtedy być może będzie normalnie, choć i na to gwarancji nie ma ;)

agent agenta agentow niby ochrony haha

gdyby bylo mniej pracy za te 7zl i wiecej szacunku do ludzi jak rowniez mozliwosc jakiegokolwiek dogadania sie to byloby lepiej a tak dno.

kamilka

firma ta rozpada sie przez osoby wymienione wczesniej. inspektor nie nadaje sie tak jak reszta glowno dowodzacych. brak jakiegokolwiek porozumiena z tymi osobami. brak czlowieczenstwa i wyslugiwanie sie ludzmi za 7 zlotych. inspektorowie tak samo do bani. porazka. juz nie wroce do tej firmy!!!

piter

Ja również nie polecam pracy w tej firmie, szczególnie na obiekcie w Gądkach. Zatrudniani są przypadkowi ludzie, nie mający pojęcia na temat ochrony, co chwila zmieniany grafik bo ktoś albo przychodzi na zmiane pijany albo sie zwalnia. Wstawiają co chwile dodatkowe służby na które trzeba przyjść bo inaczej grożą zwolnieniem z pracy. Nowy inspektor się czepia o pierdoły i nie daje spokojnie pracować. Trzeba uważać na kapusiów bo cokolwiek nie zrobisz to już wszyscy o wszystkim wiedzą i nic się nie ukryje.

NIE POLECAM GUARD!!!
@piter

To prawda. Nowy inspektor w ogóle nie nadaje się do pracy i zarządzaniem w grupie/ą. To samo tyczy się głównodowodzącego pana i tu imię zaczyna się na J. Nie zna się na swojej pracy, moim zdaniem niesprawiedliwie dobiera ludzi na portiernie nie mówiąc już o tym że zamiast np. iść na obchód dzwoni aby inny pracownik zrobił to za niego łamiąc tym przede wszystkim dumę i honor tego człowieka który godzi się na taki dodatkowy obchód. Nie polecam guard bo to z ochroną nie ma nic wspólnego. Brawa dla pana prezseska za to że juz wymknęło się to wszystko z pod kontroli i nie panuje nad tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Guard Service"