Opinie o PPHU MARKO SP.J. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU MARKO SP.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPHU MARKO SP.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU MARKO SP.J. w Wodzisław Śląski

maja

Takie traktowanie i wykorzystywanie jak to opisuje milk w tej firmie jest normalne.Ludzie przychodzą na próbe oczywiście nie płatną a i tak mało kogo zatrudnią.A co sie dzieje w sklepie Markusia bo to jest jedna firma to dziwie sie że jeszcze PIP sie nimi nie zają przyjmują ludzi na 3/4 lub 1/2 etatu a i tak pracują po godzinach, niby do wybrania ale mało kto ma te godz wybrane.

renata

Chyba powoli zbliża się ich koniec - wiem od koleżanki, że mają spore zaległości w płatnościach i problemy z płaceniem pensji na czas; firma leci w dół; może i dobrze, choc szkoda tych ludzi, którzy tam pracują - nie dość, że dali się w to (usunięte przez administratora) wciągnąć, to jeszcze na koniec zostaną bez pracy

maja

Najgorsza firma w regionie

rozek

Sisi, chyba jesteś żle poinformowana - marko i markusia to ta sama firma i ten sam szef; wcale nie jest miły i sympatyczny, raczej odwrotnie; na szczęście mam to za sobą

Sprzedawca

Pytania dotyczące dotychczasowego doświadczenia zawodowego, oczekiwanego wynagrodzenia,krótka rozmowa po angielsku mająca na celu przekonanie do zakupu określonego produktu.

gość

na moje szczeęście pieniązki dostałam szybko ,Marko to markusia wiec na jedno wychodzi ten sam sklep co w wodzisławiu nie cieszący się dobrą sławą..pewnie ze długo nie porobią...zaczna tęsknić za dziecmi ..nie wytrzymają tego na dłuższą mete....

sisi

Nie wiem jak Markusia i nie wiem czemu tutaj jest ten wątek skoro to inne miejsce pracy (sklep). MARKO hurtownia - tam szef jest bardzo fajny, można się z nim dogadać, płaci coraz lepiej. Fajni ludzie tam pracują. Warto samemu się przekonać. Koleżanka moja pracuje tam i sobie chwali.

gosc

Nic sie nie przejmuj one tez tak skoncza! Ja juz to tam tez przeszlam. Jezeli ktos ma choc troche mozgu to odradzam!!!

helena

Otwieraja nową Markusię w Rybniku, więc pewnie tam potrzebują ludzi. Z tego, co wiem, to te dni próbne po ostatniej kontroli PIP już są płatne, ale pewności nie mam.

Magda

Markusia znów szuka idiotów na stanowisko sprzedawcy... 6 wolnych miejsci i najlepiej niepełnosprawnego z prawo jazdy!!! Żebyście się nie zgadzali na dzień próbny. To tylko kpina... przez te dni próbne to oni maja zapewnionych pracowników na 2 miesiące za darmo!!! Już to przechodziłam!!!

zenka

To ja zenka z pozytywnej opini (kto w odpowiedzi uzyl mojego Nicka - co za bezczelnosc). Mała nie mogę na tej stronie upubliczniać namiarów do siebie. To jest portal publiczny. Jak masz pytania to pytaj tutaj na forum.

mała

zenka, proszę, daj namiary na siebie...pilne...

muminek

Ja takze tam pracowalam! Stara kadre zwalniaja a w ten sam dzien na probe dziewczyny wzywaja! Obled, chora firma! Czysty [usunięte przez admina]! Nadaja sie tylko do [usunięte przez admina] i tak cud ze jeszcze nikt ich nie zglosil!

timon

mmm jak widać chyba się nam nie uda uzyskać informacji ja się cały czas zastanawiam ale dziwne to wszystko sprzedawców potrzebują księgowej potrzebują przedstawiciela potrzebują... przemiał niezły

mmm

a czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca jeśli chodzi o biuro? kadry, księgowość itp?

timon

No nie wiem czy tak nie ma... w kazdym razie zostalam o tym poinformowana ze moze zaistniec taka sytuacja. Dokladnie chodzi mi o sklep... o hurtownie mieszczaca sie obok pkp w wodzislawiu. Jezeli ktos moze cos powiedziec na ten temat to prosze.

sting

Nie dogadaliśmy się tobie chodzi o sklep.W tym przypadku nie ma wyjaz dów służbowych, sorry ale o sklepie nie mam opinii.Pozdrawiam

timon

Prosze jeszcze opowiedz mi cos wiecej o delegacjach? Jak wygladaja, jezdzi sie samemu czy z kims, sluzbowy samochod itd?

timon

Sting dziekuje za odpowiedz. Dzien probny... dwa dni probne oczywiscie, ze bezplatne! Nie rozumiem tylko tych godzin pracy... od 8 do 16 jak sklep otwarty od 10 do 19 w tygodniu a jezeli chodzi o weekend to co drugi sie pracuje czy jak to wyglada? Jezeli moge prosic jeszcze raz o informacje... bede wdzieczna:) Bardzo Ci dziekuje :)

sting

Gdy Ci proponowali dzień próbny,powiedzieli że to będzie dzień płatny?Zazwyczaj biorą na próbę za darmo,a często po tym dziękują.Z mojej strony dobrze się zastanów

sting

Daj sobie spokój.Jeżeli chodzi o dział handlowy godziny pracy to od 8.00 do 16. 00 ,raz w tygodniu tzw. dyżur do 17.00,musisz się liczyć z wyjazdami służbowymi w Polskę, a za dzień w delegacji otrzymujesz 23,00zł dodatku i nic więcej.Zarobki jak już wcześniej pisali 1000-1100zł,oczywiście w ciągu roku są targi , zazwyczaj w weekend.Jeżeli jesteś zdesperowana to się zatrudnij, ale ja stanowczo odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU MARKO SP.J. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w PPHU MARKO SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU MARKO SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU MARKO SP.J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU MARKO SP.J.?

Kandydaci do pracy w PPHU MARKO SP.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU MARKO SP.J.

PPHU MARKO SP.J.