Opinie o PPHU MARKO SP.J. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU MARKO SP.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPHU MARKO SP.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU MARKO SP.J. w Wodzisław Śląski

Kumpel

Janek jak jesteś tak zainteresowany pracą to wyślij CV i czekaj, a sam się dowiesz. To ile zarobisz, zależy od Twojego doświadczenia, umiejętności, co będziesz miał robić i na ile się "ugadasz" z szefem. Pośród poniższych opinii przeplatają się opinie ludzi, którzy pracowali w hurtowni oraz na sklepach. To są dwie nogi tej firmy, w każdej z nich są inne zasady zatrudnienia (czasu pracy, wynagrodzenia).

Śledzik

Ex - 2013-07-29 12:03:22 mnie strasznie ujęło stwierdzenie, że droga do klienta nie wlicza się do czasu pracy :) To poczytaj sobie Kodeks Pracy.

Ex

Judi

PIP by się mógł zainteresować czasem pracy. Ale oczywiście są dwie listy obecności. Jedna w razie kontroli a druga faktyczne godziny. Umowy na 1/2 albo 3/4 etatu a godzin na ponad cały etat. Płaca za godzinę poniżej krytyki! Nie wspominam już o traktowaniu pracowników jak własność!!! NIE POLECAM !!!

Sprzedawca

Pytania dotyczące dotychczasowego doświadczenia zawodowego, oczekiwanego wynagrodzenia,krótka rozmowa po angielsku mająca na celu przekonanie do zakupu określonego produktu.

BK

W tym roku liczba byłych Markowców sięgnie 300.000 ludzi z czego 98% jest wydymne, 2% ma mieszane uczucia. Czy teraz w Marko pracują murzyni czy też, chwyty z zeszłęgo wieku nadal skutecznie dymają kandydatów czekajacych z cv?

BOBO

jaki warunki na przedstawiciela ds . sieci ? bo ukazało się ogłoszenie? Proszę o odpowiedź jak to wygląda. Czy warto?

aaaa

zgroza ta firma to czysty koszmar dyrektor, właściciel dla nich ludzkie cechy to nieznane pojęcie mnóstwo pracy minimalne zarobki i codzienny stres przepracowałam u nich trochę i nie życzę pracy w Marko najgorszemu wrogowi Pan (usunięte przez moderatora).. kiedyś zapłaci za wszystko....los napewno odwdzięczy się za brak szacunku do innego człowieka!!!!!!!!!!!

smart trike

Święta racja. A co tam tygodniowy bezpłatny okres próbny jak potem jest jak w niebie ;) Zachęcam wszystkich do wspomagania marko i pracowania za darmo, nie bądźmy tacy małostkowi!

Avent

Tak jest bardzo wiele przywilejów dla pracowników, począwszy od trzy miesięcznych urlopów wypoczynkowych, wysokich premii za samą obecność w pracy, wczasów pod gruszą, bonów na święta, trzynastki, czternastki, deputatu na węgiel, samochodu służbowego, wczasów na bora bora, udziału w zyskach spółki, darmowej opieka medycznej, telefonu służbowego bez limitu, nie limitowanego czasu pracy itd... ale szkoda czasu na wymienianie przywilejów w jednym słowie jest FANTASTYCZNIE!!! Jedyny mankament w tej idylli to tygodniowy darmowy okres próbny za który Ci nie zapłacą, ale poza tym jest bosko!!!

DUNA później ty się obudziłaś a garbaty anioł zniknął... Zejdź na ziemię kobieto

Duna

Jak pracowałam, to nie wiem ile zarabiali moje koleżanki i koledzy dokładnie, ale byłam świadkiem zwiększenia pensji o 30%. Bo każdy miał inną stawkę zależną od pracy jaką wykonuje, stanowiska, doświadczenia i stażu w tej firmie. Ale niestety na umowie nie miałeś uzgodnionej z szefem pensji. Najczęściej to umowa za minimalną krajową, a resztę czy dostaniesz czy nie zależała, od tego, czy firma wykona plany obrotowe wyznaczone na dany miesiąc lub czy wykonasz powierzone Ci zadania z należytą starannością. Jak obrót był to wszyscy byli zadowoleni z wypłaty. Ja miałam umowę normalną o pracę. Na dzieło to tylko czasami oklejaczy towarów zatrudniali. Może czasem na magazyn na zlecenie, ale do biur to na normalną umowę. Ludzie fajni, pomocni, atmosfera też, ale dużo roboty, stres, więc nie każdy wytrzymywał. Przywileje pracownicze: ubezpieczenie Alianz w całości firma pokrywała pracownikom zatudnionym ponad rok, a Ci co ponad dwa to nawet w pakiecie comfort (bez kolejek do lekarzy), premie uznaniowe, spotkania i wyjazdy integrecyjne były super zorganizowane z żarciem zabawami i alkoholem wszystko za free, paczki na Mikołaja i Dzień Dziecka dla dzieci, bony i pieniądze na gwiazdkę, szkolenia z certyfikatami wyjazdowe, bądź na miejscu bez zobowiązań. Koleżanka, z którą utrzymuję kontakt wciąż jest zadowolna z pracy w MARKO.

aaa

W Marko jest potwornie (usunięte przez moderatora) ludzi za marną kasę. Odradzam każdemu!!! Jesteś głupi to Cię wykorzystują a jak jesteś mądry to Cię zniszczą- to domena SZEFA!!!!!!!!

karol

hahahahahahahahahaha,tak, MARKO zapewnia to wszystko i wiele innych atrakcji. Nie czekaj, wal tam z CV już dzisiaj. Inni już to zrobili.

bik

witam szukamy byłych pracowników zatrudnionych w markusi ażeby ich pozwac.czy była by pani gotowa isc za świadka .prosze o kontakt lwieserce@buziaczek.pl

Duna

Pracowałam w hurtowni MARKO, dlatego chciałabym zwrócić uwagę, na to, żeby potencjalni pracownicy nie sugerowali się opiniami o Markusi, bo system pracy i polityka obu tych miejsc pracy jest różna, kierownictwo bezpośrednie również. Łączy je tylko właściciel. Np. w hurtowni praca jest od pon-pt od 8-16. A sklepy to już praca przez 7 dni w tygodniu. Polecam pracę osobom, które chcą zdobyć doświadczenie i czegoś się nauczyć, tam naprawdę otrzymacie doskonałe doświadczenie, bo wiele się tam dzieje, a szef ma tysiące pomysłów na minutę. Słyszałam, że coraz lepiej płaci (ale też ma coraz większe wymagania). Osobom, które nie radzą sobie ze stresem - odradzam.

PRZEZYLA FIRME MARKO

niestety wszyscy macie racje. ja pracowałam w tej firmie ponad rok. na poczatku bylo ok. ale pozniej co raz gorzej. brak zakresu obowiazku bo po co jak dla "niewolników' nie ma takiego dokumentu,nie ma zielonego pojecia kto u niego pracuje i za co jest odpowiedzialny, wciaz zmiania zdania. w marko wiecznie panuje przeminiał pracowników, brak konsekwencji ze strony pracodawcy, (usunięte przez moderatora) przez pracodawce jak i obrazanie, kłamanie w żywe oczy, a jesli chodzi o spotkania to norma zawsze jak bylam na spotkaniu to przez godzine gadanie przez telefon a 2-ą godzine rozmawianie o pierdołach. odradzam marko na kazdym etapie zycia.

Jokej

Omnomnom - 2013-04-02 20:43:43 Mnie pan (usunięte przez moderatora)zaproponował dzień próbny, oczywiście bezpłatny. Jak to sam określił: dzień otwarty. Podczas samej rozmowy, która trwała niecałe 5 minut, a na którą czekałem prawie pół godziny ciągle rozmawiał przez telefon. Wyrażał też niepochlebne opinie o osobach z moim wykształceniem, w ogóle mnie nie znając. Po i w trakcie studiów pracowałem w różnych firmach, mam spore doświadczenie. Pan oferuje jazdę po Polsce na długie trasy za podstawę, czyli minimum socjalne. Brak szacunku dla pracy i wykształcenia pracowników i zwyczajny brak kultury osobistej. Rekrutują na handlowca, który przynosi duży zysk firmie, a traktowanie jak wobec robotnika niewykwalifikowanego. Omnomnom niestety masz 100% racji. Ta firma to straszny syf i bida.

Omnomnom

Mnie pan (usunięte przez moderatora) zaproponował dzień próbny, oczywiście bezpłatny. Jak to sam określił: dzień otwarty. Podczas samej rozmowy, która trwała niecałe 5 minut, a na którą czekałem prawie pół godziny ciągle rozmawiał przez telefon. Wyrażał też niepochlebne opinie o osobach z moim wykształceniem, w ogóle mnie nie znając. Po i w trakcie studiów pracowałem w różnych firmach, mam spore doświadczenie. Pan oferuje jazdę po Polsce na długie trasy za podstawę, czyli minimum socjalne. Brak szacunku dla pracy i wykształcenia pracowników i zwyczajny brak kultury osobistej. Rekrutują na handlowca, który przynosi duży zysk firmie, a traktowanie jak wobec robotnika niewykwalifikowanego.

ktoś

BEZNADZIEJA!!! Robisz wszystkie weekendy i nie zawsze możesz wybrać wolne w tygodniu. Totalna porażka, zapiepszasz 8 godz dziennie za prześmieszne pieniądze. Nie polecam nikomu.

Milena

Markusia w Rybniku sobie słabo radzi a właściciel ma pracowników za nic!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU MARKO SP.J. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w PPHU MARKO SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU MARKO SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU MARKO SP.J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU MARKO SP.J.?

Kandydaci do pracy w PPHU MARKO SP.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU MARKO SP.J.

PPHU MARKO SP.J.