Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

x

No nie ma nic gorszego jak się za kierownika w Niemczech czy innym kraju ma Polaczka któremu sodówka do głowy uderzyła i słoma z butów wystaje,to już lepiej chyba u cygana jest pracować,pozdrawiam.

gość

koledzy słyszałem że pazurowi i innym skończyły się wyjazdy na dziwki i do burdeli teraz ponoć zwracają kasę za takie przejazdy

były

a w domu też się tak kładzie spać o 19 -tej jeżeli tak to masz odpowiedź jeżeli nie to też

wuja

najważniejsze jest to że kariera krysiaków na shelu się skończyła

logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
frs

Witam firma kiepska robię na szwed i nie polecam pieniędzy tu nie zarobicie a gnają wszystkich nawet stanąć nie można jedna przerwa po 6 godzinach i przez 6 godzin nie można sie napić przerwa 1 godzinkę i później ogień materialu niema wszystkiego musisz szukać średnio 15 kilometrów zrobić trzeba w poszukiwaniu materiału.Kierownicy ganiają cie jak szmaciaza.Za 160 godz zarobicie 1300€

Pjp83
@frs

Cześć. Daj znać czy dalej pracujesz w schwedt i czy coś się polepszylo z kasą bo mam zamiar się tam przyjąć niedługo. Pozdro

gm

mam wizytę 12 kwietnia w Ostrzeszowie, 4 dniową żeby załatwić formalności i 16 wyjazd do Szwecji jako monter rusztowań, obiecują 10 tys zł miesięcznie. co myślicie?

dolas

witam chłopaków z shela dowiedziałem się że kierownik krysiak się dojechał za dopisywanie godzin swojemu staremu i temu drugiemu z rodzinki już dawno powinni go sprawdzić ale nie z plettaca tylko z multiserwisu dobrze mu tak!!!!

franek

Firma kiepska przyjmują wszystkich jak leci bez doswiadczenia

Freeman

Witam . Panowie jak wyjeżdżać to po to żeby zarobić konkret pieniądz . Polecam Norwegię . Najlepiej w norweskiej firmie z szefem którego sie łatwo doi . 20kPLN/miesiąc i wiesz ze jesteś coś wart . Pozdro

mariusz

plettac... z niecierpliwoscia czekam az ta zlodziejska firma upadnie i ludzie ktorzy tam pracowali podadza ja do sadu i pojda z torbami. kierownictwo jak i pracownicy w wiekszosci to od pluga oderwani ktorzy nie maja pojecia o pracy. lenie smierdzace.

Remsey

To nie wina multiserwisu kolego przykladem jest to ze multiserwis placi 5zl za nocleg a plettac 12 euro ;)legendy plettaca stare harpagany tez sie juz wykruszaja albo sie sami zwalniaja albo zostaja uleczeni przez multiserwis plettac posiada bardzo inteligentny ludzi ktorzy pelnia funkcje prowadzacych przykladem jest tego Pan D.Trzeciak budowa schwedt co wyzywa ludzi od najgorszych od smieci itp itd a jak ktorys sie postawi albo odpyskuje to jest zwalniany albo spuszczany z budowy z negatywna opinią mam nadzieje ze chlopaki zglosza to a multiserwis sprowadzi go na dobra droge ;)

monter

pracuje do dzis w pletaku, po przejeciu przez multiserwis jest tragicznie, chlopaki na holandi po 5 tysiecy złoty zarabiaja. i to jest pieniadz na eksporcie ? poprostu smieszne za 5 k zl wyjezdza sie na ogorki a nie na rusztowania. pletak do lutego upadnie.

mario

Witam wszystkich. Tak złodziejskiej firmy to dawno nie widziałem. 7,5 euro gdzie minimalna jest 8,50 w takich niemczech. Nikt za takie pieniadze za granica nie pracuje. Wyzysk, mobbing, kolesiostwo (usunięte przez administratora) same przydupasy.Zeby sie wybic trzeba jak najwiecej donosic. Ta firma niedlugo upadnie. Doswiadczeni ludzie odchodza a na ich miejsce sami nowi. Jedyny plus to pieniadze do 10-ego kazdeogo miesiaca. A o wspolpracownikach amatorach to juz sie nie bede wypowiadal bo to rowniez zenada.

student

pracowałem na kopalni. nie rozumiem czym sie kieruja zwykli pracownicy monterzy - wykonują najciezsza prace za pensje za ktora niemiec nie poszedlby sie wyszczac a mimo to kiedy tylko moga probuja sobie nawzajem uprzykrzac zycie. donoszą na siebie nawzajem, trzeba bylo uwazac przy kim co mowisz, zeby zaraz kierownik dyba o tym nie wiedzial. poza tym oboz pracy - praca 7 dni w tygodniu po 10 godzin i tak 28 dni dopoki nie zjedziesz do domu na urlop. potem caly urlop wszystko cie boli, czekasz az troche przejdzie i znowu tam wracasz. NIE POLECAM

widlakowy tarzan

helo elo ziomy takie pytanko czy bracia Palan...ty i ich psina A.yyy czarny zielony Czy też BIAŁY to pracuja jeszcze ???

mmm

Niestety firma Plettac działa niezgodnie z prawem, umowy pisane są tak aby pracownik musiał za wszystko ponosić koszty, nie podpisujemy odpowiedzialnosci finansowej a każa płacić zaległe faktury bo podobno zmienił się regulamin, pan Gajewski robi z byłych pracowników durniów poniza... Mobbing, wykorzystywanie, niewiedza pań siedzących w kadrach SKANDAL

Byly pracownik

Multiserwis plettac to najgorsza firma jaka moze byc.Podpierdalacze i przydupasy a wielcy kierownicy kontraktow jak Niznik czy Sarna.To poprostu nieudacznicy ktorym tatusiowie robote zalatwili bo nawet do gnoju sie nie nadawaja.Poprostu firma zlodzieji patrzaca jak najwiecej z robola kasy zedrzec za noclegi i przejazdy.A najlepsze ze robia to bezprawnie i nikt jeszcze z pracownikow ich do sadu nie podal.A w Niemczech jebnieci ludzie i kierownicy na koparkach debil Dyba co wali ludzi po pijaku.A na thyssenie w Duisburgu alkoholik Szwedziak jest az fioletowy od bryny.A shellu Wesseling sami podpierdalacze i przydupasy bhpowca Pawla.Poprostu jest to firma zlodzieji i (usunięte przez administratora) Zastanowcie sie dobrze zanim ta firme wybierzecie a placa jalmuzna.

mmm
@Byly pracownik

szkoda tylko że prawdopodobnie sie tak zabezpieczyli odpowiednią dyrektywą prawną że nic nie zrobimy, ja się nie zgadzam z fakturą po zwolnieniu ,nie byłem poinformowany o zmianie regulaminu o czym mi powiedziała pani banaś szanowna dopiero po 4 miesiącach po zwolnieniu

X-men
@mmm

Witam tak zgadzam sie Pan Gajewski za duzo sobie pozwala ale przyjedzie dzień na niego spokojnie poczekamy ,zreszta jak na cały Multyserwic ,robia z ludzmi co chca ale kiedys to sie ukruci przyjdzie czas na kazdego taka prawda panowie monterzy nie dajcie sie tłumiąc temn temat w sobie dajecie im powód do dalszego traktowania

sulejówek

W takiej sytuacji niewiem czy ktokolwiek decyduje sie na prace na eksporcie. Są budowy na których zjazdy sa co tydzień ale i sa takie że chłopaki zjeżdzaja co 4 a nawet 5 tyg. Niewiem czy łączenie pracy w pletaku i jednoczesnie studiując ma jakikolwiek sens.

sulejówek

Przyjmując sie do pracy w Pletaku masz wszystko czarne na białym napisane ze za zjazdy sa potrącenia i teraz pytanie czy akceptujesz to podpisując czy tez nie. niestety jest to czescią regulaminu , a jesli tobie to nie odpowiada to nikt tu nikogo nie trzyma.Znając zycie gdyby teraz zaprzestali potrącać za zjazdy czy za mieszkania to obnizyliby stawke i tak na to samo by wyszło.

tata

obecnie z firmy zwalnia się coraz więcej osób z wieloletnim doświadczeniem z powodu małych zarobków jakie są w Niemczech

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe