Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Bartosz

Firma na start daje świetne warunki! bardzo się ciesze że trafiłem do tej firmy!

Co się w tej firmie dzieje? Brakuje odpowiednich osób zarządzających? Może pora coś zmienić? Pozbyć się królowej i jej zastępczyni. Do niczego nie potrzebni. Podobnie ze specjalistą, do spraw niepotrzebnych, jego mistrzem z 11 hali i psem. Itd...

stary pracownik

Dobrze ujęte. Tylko kto to widzi? Muszę ten cały prezes, też do sprzątnięcia.

A
@były pracownik

Ale wy macie chłopcy wyobraźnię. I jaką rozległą wiedzę z zakresu zarządzania! Na której to hali uczą tacy niespełnieni menedżerowie pracują? Trzeba was wszystkich zrobić dyrektorami bo szkoda żeby się takie talenty marnowały!

B
@A

Nie patrz że jeden z drugim w fantazje idą , albo błędy robią ,że czasem myślę że to prowokator jakoś, ale popatrz sam ktoś tam kogoś zrobił tym kierownikiem czy zastępca, owak wiesz że edukacja za tym nie poszła. Wiesz na pewno jak to jest, awansują czasem człowieka i wychodzi z niego cale tałatajstwo. Jest dużo racji w tym co piszą ale ubrane w brzydkie słowa, ot i cała ich wina. Zobacz że nie mają aspiracji prowadzić handel międzynarodowy, chcą tylko skończyć z patologia w zakladzie, i jest też dużo racji w tym że dużo nie dociera do prezesa i do Eli. Proponuję utworzyć mailowy adres do takiej korespondencji, i oficjalnie przez dział personalny go ogłosić na tablicach. Może wtedy się oczy otworzą. Wesołych świąt

Św Gracjan
@były pracownik

Zapomniałeś dodać o managerze do spraw pozorowania bycia potrzebnym ten chłop pańszczyźniany ustawil sobie wszystkich , do tej pory nie wie czym firma się zajmuję jest nad specjalistą spraw niepotrzebnych . A tą pomagierke elki ona nadaje się tylko do wyprowadzania ludzi za bramę nie bez przyczyny ma przydomek na halach kapokarola .Zmian nie będzie świta chłopska z dziada pradziada doszła do władzy i wysysa z firmy ile się da jak długo się da , pierdz.ąc słodko ślepemu masowi ciepło do ucha . Atmosfera się nie zmieni nikt na to nie liczy , dobrze że ludzie zapisują się do związków powoli lecz systematycznie , pewnego poranka wielki zarząd się obudzi pewnie bedzie za późno . Ciekawe co poziomka zrobi po nowym roku chyba sam zacznie rury spawać i pokaże jako przykładny mistrz jak powinny wyglądać normy , zresztą nie będzie miał wyjścia bo spawaczy raczej nie przybędzie .Jedyne co przychodzi mi jako podsumowanie tych 15 lat to żal , że taka firma z takimi możliwościami dla osób które pracują na produkcji przez 10 lat nie zrobiła kompletnie nic aby tą pensję podwyższyć . Co najlepsze znowu jakiś czaso przych.last snuję się między 3 a 5 halą ponownie liczy czasy , policzy i go potraktują jak całą resztę . Żal rozczarowanie . Bym zapomniał kiedy firma zajmie się zanieczyszczeniem na halach ? Obecna wentylacja raczej nie spełnia żadnych wymogów nie mówiąc już letnią porą jak to wygląda . Ale i tak najważniejsze są okulary i co z tego że połowa lub większość będzie miała problemy ze zdrowiem za jakis czas ale okulary muszą być i chv.j. z powietrzem , siedzi jeden z trzecim na kamerach i mobbingują obserwując , by za chwilę wyskoczyć jak przyczajony de.bil na chale , że niby z przypadku przy kawomacie cię złapał garbaty pokrak . Co złego to nie ja szczęśliwego Nowego roku życzę i oczywiście podwyżki 1400 zl brutto .

Lolek
@Św Gracjan

W tej firmię się już nic nie zmieni chyba że większa norma jest (usunięte przez administratora) ,hamstwo i nic więcej a co piszesz to 100 %prawda najważniejsze okulary a zdrowie pracowników na dalszym planie a skoro podwyżki ma niebyć to po jakiego hu.a tam siedzieć w firmie olać tele

Lolek
@Św Gracjan

Warunki makabrycze czasami niebyło czym oddychać tyle dymu ale nato już nikt nie patrzy za warunki i prace wykonywaną przez ludzi to minimum 4,6 tyś powinno sie zarabiać bez nocek i nadgodzin. Pozatym szkodliwe powinni płacić za tych zielonych bo za h..a się nie znają na robocie cielaki tylko siedzą w kurw.dołku hala 3 i debatuja jak tu upier..lić czasy lub kogoś pisałem już szkoda nerwów 10 lat temu zarobki były takie jak dzisiaj więc poco szczerbić sobie język kto może to niech pali wrotki z tego cyrku

Rico
@były pracownik

Tak się zakorzenili w kakałowcu dietera schn. Że nie ma szans . Wysysają kleszcze wszystko co można z firmy .

Osiołel
@Rico

Inflacja konsumencka wyniosła w grudniu aż 3,4% w ujęciu rocznym – podał wstępne dane Główny Urząd Statystyczny. Tak silny wzrost inflacji cenowej zaskoczył większość ekonomistów.

Paweł z Sosnowca
@Osiołel

Więc te mizerne mierne ich 2,5% tego nie pokryje , o czym my tu rozmawiamy , a to dykty ciężkie obijają się ...

Mołotov
@Paweł z Sosnowca

Pani Ela pokryje koszty przesyłki do tego gościa co okna brałeś na żywo i się odezwę w ciągu roku podnieś pensję netto za dużo może być problem z tymi kocami i poduszkami zamiast mieszkania w Kostrzynie na wynajem to będę zmuszony je mu oddać twojej mamie hajsu to wszystko pochowales nie będzie mnie do niedzieli zero rzetelności i terminowości ich wszystkich dotej pory nie ma takiego numeru telefonu .

J23
@były pracownik

To jest wypowiedź prawidłowa i na temat bo to napisał człowiek z głową tak jak pisze stary pracownik ja też jestem starym pracownikiem pozdrawiam (usunięte przez administratora)którzy piszą bzdury to młodzież bez pojęcia o pracy . .

@były pracownik

(usunięte przez administratora) zostały w tej firmie nic nie potrafią opisać ciekawego co się dzieje w firmie brak słów, brak starych pracowników

Nianio
@Lolek

Zadowolony bo gdzie pójdzie tak samo jego koledzy zieloni dosłownie

leks
@były pracownik

może to kwestia tego w jakich firmach pracowalem wcześniej ale to moim zdaniem jedna z lepiej zrządzanych firm, mam po prostu porównanie do innych

Wanda
@leks

A co sprawia, że takie dobre tu zarządzanie? Kompetentni ludzie czy jakiś system fajnie opracowany?

Kędzierski
@były pracownik

Osobiście nie widze takich problemów. Ogólnie pracę tutaj sobie chwalę i chociaż są cieższe dni jak w każdej pracy to warunki moim zdaniem atrakcyjne

Aaron

Mam za sobą pracę w kilku firmach już - tu pracuje mi się najlepiej i to jest dla mnie najważniejsze. Stawkę też mam spoko

Bros

dosc sprawnie odpowiadają na wysłane cv, miła rozmowa, można o wszystko dopytać, warunki jak na moje znajomości rynku dobre

Kamil
@Bros

To czyli się uczysz tam tylko taki przyjdzie albo leser!!!!!!!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Piotrewicz

Gorąco polecam! Świetne warunki do rozwoju dla osób którym na tym zależy

Ropy

(usunięte przez administratora)Warunki pracy spadły do takiego stopnia , że strach już tu pracować sama Bandera na fali (usunięte przez administratora)

Rocky

Sto % prawda na Montelu regularnie znajdywane butelki w koszach na (usunięte przez administratora) i nie jest to Kubuś Jabłko-Malina !!!!!! Ukraińskie banderole i napisy. Oczy wam (usunięte przez administratora) zarosły że tego nie widzicie czy o co chodzi? Bezjajeczni przełożeni boją się afery i cicho sza jak Myszki siedzą! Do roboty się wziąć i wyj.... Ć UA w ....uj Dosyć tego u siebie chlać i strzelać z procy bo do tego się nadajecie IWany!!!!!

Bully

Podpinam się do pytania. Na Montelu tak samo butelki po mocnych trunkach w szatni w koszach opróżniane na 2giej zmianie. Badać frajer...ów alkomatem przy wyjściu o 22giej przez bramę. Tak im się tu urwa podoba?????????? Wstyd !!!!!!!!! Iwany w d...ebane!

Piotrek

Praca jak praca, jest ok. Nie ma dużej rotacji, dość stała ekipa pracowników, atmosfera na pewno na plus

Radek
@Piotrek

Jak rodzinnie tam pracują to maja lżej

Pjoter
@Piotrek

Gdybyś naprawdę tu pracował to nie napisalbys że nie ma dużej rotacji, bo każdy widzi doskonale że rotacja jest ogromna Po co piszecie nieprawdziwe opinie, przecież to wam w niczym nie pomoże bo śmierdzą fałszem na kilometr

Wojtek
@Piotrek

Tech serwis potrzebuje spawaczy monterów i płaci dwa razy tyle

@Wojtek

Kolego masz namiary gdzie ta firma ?Bo trzeba z tego yyyfu uciekać.

@Wojtek

Podaj namiary, mam kilka chętnych osób które chcą się zwolnić

Wojtek
@Marek

Ulica prosta

Ivan

Wiadomo że nie każdy bedzie zadowolony, ale moim zdaniem po doswiadczeniach z innymi pracodawcami tutaj jest bardzo dobrze

Kremos

Zarówno kierownictwo jak i współpracownicy są bardzo pozytywnie nastawieni. Naprawdę jest ok jeśli chodzi o ogólne warunki pracy, pensje, dodatki i premie

Robert

Stop Ukrainizacji w Polsce

Upa
@Robert

Stefany nawet tarczami handlują na mieście do czego to doszlo

Arkadiusz

Wreszcie praca w której panuje miła atmosfera i każdy się wspiera w razie potrzeb!

Arek
@Arkadiusz

Wy jacyś nieogary, w imc podwyżką ludzi przyciągają, a ci (usunięte przez administratora). propaganda na forum, takie lokalne putinki

Radek
@Arek

Nas od dawna mają w D teraz Amerykanie na pierwszym miejscu im teraz w D włażą.Do czego to doszło ,że Polacy tak się zeszma$ili.Szok już po Polsce przez te Śxierw..... Tfuuuuuu .Brawo Putin jazda z nimi .

B2B

W końcu jakaś mądra decyzja o rozbiciu dzielności prywatnej nadzoru spawalniczego wewnątrz firmy, co niewątpliwie działało na niekorzyść organizacji pracy, nie mówiąc o realnych stratach. Szkoda, że tak późno bo proceder trwał od wielu lat, ale rozumiem, że analizowali i czekali z decyzją na dogodny moment. Ktoś niestety na to pozwalał a tłuste i obrośnięte koty harcowali w najlepsze. Swoją drogą to decydenci powinni pójść za ciosem i jeszcze w kilku przypadkach zadziałać podobnie. Nie mówiąc o starych zasiedzianych, mało zmotywowanych pracownikach funkcyjnych, który niewiele wnoszą w rozwój firmy, mało kreatywnie podchodząc do zadań, tylko w zaciszu gabinetu biurowego, nie wychylając się specjalnie odliczają czas do upragnionej godziny 15:45. Swoją drogą to się nie dziwię, bo jak ktoś 15 czy 20 lat siedzi w tym samym miejscu, z tymi samymi wyzwaniami, otaoczony tymi samymi osobami, szczególnie przy możliwościach jakie dają dzisiejsze czasy to albo nie wierzy w swoje kompetencje lub zwyczajnie jest mało ambitną osobą dla której godz.15:45, piątek czy 10-ty każdego miesiąca jest wymarzonym celem samym w sobie. Wręcz świętem. Pozdrawiam kolegów z Telemond Holding.

@B2B

Tylko szkoda że tak późno. Przez te wszystkie lata niezłe gniazdko sobie uwili. Cały sprzęt spawalniczy, narzędzia, stoły monterskie, materiał na próbki, nawet parawany- SPONSOR STRATEGICZNY "TELEMOND-HOLDING". Najgorzej, że wszyscy o tym wiedzieli i do tej pory udawali, że nie ma tematu a oni czerpali pełnymi garściami i wozili się po tele jak bezdomny po peronie. Prywata ogarniana w czasie pracy itp. A oni w ogóle wszystkie rozumy pozjadali, jeden mądrzejszy od drugiego. Żenada przez duże Ż. A tak poza tym to jeszcze góra powinna być konsekwentna i powinni zrobić porządek jeszcze z paroma cwaniaczkami typu radz io wszech mogący, (usunięte przez administratora) staruch no i oczywiście bracia rudy i łysy Jaszcz, ... no i oczywiście radzia pobratyńcy którzy pracują u konkurencji tzn. u Pakira. A nie roboli się czepiają którzy zarabiają marne ochłapy. Powinno dać to do myślenia górze, że coś tu nie działa, ludzie są pracowici i zaradni skoro dorabiająpo godinach. I oco może chodzić? Może trzeba przyjżeć się pracy naszych HR-ów może potrzeba wymienić osoby typu Elka, Karolina może ktoś będzie miał swoje dobre pomysły jak poprawić zarobki i atmosferę na chalach anie tylko patrzeć i małpować innych. Elka wzorujcie się na jakiś innych dobrze prosperujących firmach anie na IMC bo oni to akurat nie są dobrym wzorem do naśladowania. No chyba, że Elka ma jakiś kompleks IMC że ciągle ich inwigiluje i próbuje naśladować. Elka może kupcie PEGAZUSA do firmy, będzie ci łatwiej.

Miał
@RZBG

Teraz radzia rodzina pod lupom

xx
@RZBG

Totalna inwigilacja wszystkich, kto gdzie z kim po co i dlaczego, co je i wogle wszystko co robi w czasie wolnym. Patologię w tym zakładzie tworzą ludzie gdzie każdy każdego podpierdziela i się tym szczyci.

@Miał

W końcu bo też utworzył sie tu następny klan Raczko(usunięte przez administratora) Brat, szwagry, bracia szwagrów itp. itd no i oczywiście sam Radziu ręka rękę myje jak to mówią. Pracują u Pakira ale cicho sza nikt nic nie wie.

J 23
@xx

Zawsze tak było za to rozdawali zielone koszulki ochyda i (usunięte przez administratora)

Plebs
@xx

Chore...prawda. A kto komu zabroni. Chce niech dorabia ale przed lub po pracy. I tyle. Oczywiście zakaz konkurencji...przy tak niskiej pensji i wysokiej inflacji jest ciężko. Niestety. Oczywiście tym wyżej jest z pewnością dobrze. Wszędzie podwyżki, dodatki energetyczne a tu straszą zwolnieniami. Zatrudniają detektywów. Dajcie ludziom zarobić nie będą dorabiać. Czy ci wyżej się w końcu ogarną i zaczną myśleć o pracownikach niższego szczebla. Póki co tego nie widać. Niech zrobią porządek z tymi co kradną, kombinują i dorabiają na zwolnieniach lekarskich a nie tych co dorabiają w swoim wolnym czasie, aby w miarę godnie żyć.

J 23
@B2B

Na przykład Toldi,Bzyl na obróbce.

Spejson
@J 23

Może rozwiń swą wypowiedź. Co złego uczynili owi obywatele?

Kochen

Dobre miejsce na rozpoczęcie pracy, zdobycie doświadczenia i rozwijanie się. Polecam bo mam stabilne warunki, pewną umowę a ludzie naprawdę są mega w porządku

Kiper

Czy wy nie widzicie ,że już ludzie w PL mają dość tych Amerykanów nawet już nie chcą im mieszkań wynajmować.Zrobili sobie darmowe wczasy w PL (usunięte przez administratora)Przez ta całą sytuację ,że jest tu ich tyle na zakładzie Polacy nie chcą się tu zatrudniać .Wonnnnn do siebie tam (usunięte przez administratora) robić a nie u nas .

Jarosław

Dobra firma, czuje się tu komfortowo, umowa też mi odpowiada, więc jak na razie same pozytywne odczucia

Tiod

Warunki pracy są jasno przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo miła atmosfera tu panuje, wszystko naprawdę jest ok. Zarobki moim zdaniem też są nie najgorsze

Jasiu

Perła ty naprawdę myślisz że wierzymy w to że nie maczasz paluchów w tych zwolnieniach?? Swojej starej te baje opowiadaj. Narazie furtki sobie nie wstawiaj.

Skok
@Jasiu

Perła dla masa szyby myje. tak jak na granicy!!!!!!

@Skok

A co on może innego robić. Do tego tylko się nadaje ze swoją wiedzą i technicznym wykształceniem razem z tym garbatym mogą tylko szpiegować i kapować. To są ich mocne strony, innych funkcji dla nich nie ma, bo oni po prostu nie mają pojęcia o kierowaniu produkcją i ludźmi. wiedza techniczna poziom ZPT z podstawówki. Więc ludzie o czym my tu w ogóle rozmawiamy. Wim garbatego dobrze wyczuł jak kazał mu pilnować śrutownika w zimie, odpowiednie zajęcie dla niego, przynajmniej nie zjeba.ł by tego.

Robert

Zwolnić jak najszybciej tych Amerykanów i agencje które kroją kasę a pracownik zatrudniony nie ma nic ,ochłapy dostaje i tyle . Atmosfera na zakładach jest tragiczna PL nie cierpią U. A i są konflikty ,po prostu nie chce się pracować z tymi ludźmi.

Olga
@Robert

A nie ma tu kogoś kto powinien dbać o to, żeby się jakoś dogadywali?

Artur
@Olga

Sorry Ale Polak z UA nigdy się nie dogada .To jest najgorsze Państwo na Świecie . PL wola Rosjan . Za dużo tego z tą UA za dobrze mają a myyyy Polacy przez nich cierpimy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 217 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop