Opinie o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w Częstochowa

;-(

Dostał ktoś reszte wypłaty

???

nie wiem jak wy ale to juz jest totalnie porąbane zróbmy zebranie i trzeba coś postanowic robic bez kasy nie będe niech da co nam sie należy

?????

A rak w poniedziałek leci na wczasy za naszą kase!

hanys

Nie tylko bielsko wice bi i dozór dostał a my mamy wielki chuj

Firma PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
parama

Bielszowice kase całą dostały bo nie zjechali na trzech zmianach a my jesteśmy dalej(usunięte przez administratora)

???

Ludzie opamiętajcie się i róbmy z tym porządek jak nie będzie miał kto pracować to Pan prezes nie ma chajsu on z nas ma to wszystko i robi nas w nie powiem co zero szacunku do pracownika wypłata ma być 10 każdego miesiące a nie jakies głupie obiecanki co my jesteśmy dzieci z przedszkola

Rutek@onet.pl

Kasztan sprzedaj Opla kup rower a ręsztę kasy daj na wypłaty do firmy dla kolegów bądź człowiek

Kasztan

Sprzedam Opla

?????

A o kartkach zaległych już też wszyscy zapomnieli ???????

Szok

Normalne kpiny i tyle trzeba by było tak zrobić nie zjechać solidarnie i już bo widzę inaczej się tu nie da . to jest złodziejstwo w biały dzień czy nasz Pan prezes nie zdaje sobie sprawy z czego my mamy wszyscy żyć jak się pracuje ale bez wypłaty a rachunki czekają . Dogadajmy się wszyscy i trzeba coś postanowić

parama

20-tego ma byc zaliczka w wysokosci 200-300 złotych a wypłata 22.06. Prezes sobie chyba jaja robi! My nie mamy co do gara włożyc i za co rachunków zapłacić a on sobie swoim volvo w garniturku jezdzi i ma nas w dupie. Bądzmy solidarni i nie zjedzmy na wszystkich zmianach wtedy się pieniądze od razu znajdą. Nie słychajmy jego gadki bo on tylko nam oczy mydli.

Krokodyl@onet.pl

W cuda wierzycie Rak robi nas w ciula 20 to on jedzie na wakacje gdzie mu w głowie wypłata cygan i kombinator otworzył nową firmę i myśli źe nas wykiwa jedziemy do Częstochowy ale nie modlić się tylko po swoją kasę

Zz

Hahaha

parama

Wypłata będzie 20.06 ale nie gwarantowane.

???????

A wypłaty ani nie widac ani nie słychać trzeba cos z tym robic

!!!!!

po to żeby mieć swoją kase

@

Była ugoda w której pisało że wypłata będzie 17 i jest wiec o co chodzi. Po drugie, to po co tam jeszcze robicie? Jest kilka innych firm górniczych...

Barnaba

Ratunku za co źyć mam 7 letniego syna i 2 letnią córkę źona nie pracuje za co mam źyc a prezes robi nas w H...ja chodzi po kopalni wielki a zarazem nieudolny psełdo prezesik w garniturze za 3 tysiaki a my nie mamy co do garnka włoźyć cwaniak i kombinator jak napisał Tiger i zgadzam się z nim na pewno na wakacje pojedzie jak zawsze na lazurowe wybrzeźe bo tam ma jacht za120 tyś euro

Tiger

Dalej robi z nas źebraków my pracujemy a pan wielki prezesik się bawi i nas oszukuje jest 11 a pieniędzy na koncie nie widać komdbinator i cwaniak wystarczy popatrzeć na niego

Serek@onet.pl

I co powtórka znów brak wypłaty a prezes uśmiechnięty bo otwoźył nową firmę i myśli źe my damy się ładować w jajo

Zostaw merytoryczną opinię o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. - Częstochowa

PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.