Opinie o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w Częstochowa

Hmm

@Oszukany, jaki honor zwracasz jak ten zapyziały pseudo prezes go nie posiada. Wypłata była , super prawie po miesiacu ... ;]

!!!!!!!!!

święta racja za tydzien będzie ta sama sytuacja będziemy czekać na naszą kase jak zwykle nic się nie zmieni

Andriu

Ciekawe co za tydzień napiszesz? Kolejna wypłata będzie?

Oszukany

zwracam chonor prezesowi własnie dostałem przelew troche puzno ale jest

Firma PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
!!!!!!!

Potrzebne jest spotkanie z PANEM PREZESEM kpiny robi i tyle tak nie może być ludzie traktowani jak bydło w jakich czasach my żyjemy praca bez kasy i tak kokosów się nie zarabiało kartki to historia tyle zalega że głowa boli oszust i (usunięte przez administratora) trzeba walczyć o swoje uczciwie się pracowało to też niech uczciwie zapłaci to co się należy .

Oszukany

Trzeba ugadac sie i jechac pod jego dom wiochy mu narobic to moze wtedy sie zmotywuje zakłamany prezesik .

Hmm

Dostał już ktoś przelew dziś dzwoniłem i niby robili(dzwoniłem o 11 rano ) a do tej pory pustka na koncie :)

Załamany

Witam ! To są największe oszusty. Mogę coś na ten temat powiedzieć ponieważ mój mąż w tej firmie pracował 10 lat i zaczło sie pieprzyć. Ze zarobku 2800 spadł na 1800. A od stycznia wypłata jest na raty . Unikajcie tych oszustów i złodzieji. Pozdro

Hmm

Dziś dzwoniłem do Częstochowy , i co pani mi odpowiedziała że ona nie wie kiedy będą wypłaty na koncie :) Super rachunki do zapłaty , samochód trzeba opłacić kasy dalej nie ma jest 21 Kwietnia ! Toż to jest złodziejstwo w biały dzień , a najgorsze w tym wszystkim że i tak nic na to się nie poradzi . BANDA OSZUSTÓW omijać to z daleka , no chyba że komuś podoba się praca za darmo "Dobroczynna" !

BAD MAN

LUDZIE , KTÓRZY NIE MAJĄ SUMIENIA TYLKO TAK POSTĘPUJĄ. LICZĄ SIĘ ICH INTERESY , A NIE LUDZIE !!!

BAD MAN

Nie mamy co do gara włożyć.Pomocy!!! Czy kogoś to obchodzi??? Nie mamy na podstawowe opłaty, jestem jedynym żywicielem rodziny!!!. Wypłata powinna być 10 teraz gadają , że ma być 28. Oszaleliście ludzie ??? Jak mamy żyć? Żyliśmy skromnie do tej pory, a bez tych pieniędzy.... to wogóle jakaś MASAKRA!! Jakiś absurd. My mamy dzieci, rodziny!!! LITOŚCI " BOGOWIE" NASZEJ ŚLĄSKIEJ ZIEMI !!!

Parówa

Wypowiedzenie umowy na mocy art.55&1 jedyne sensowne rozwiązanie. Ryl ma racje.

qura

Wypłata miała być 20 kwietnia, a będzie MOŻE 26 lub 27 :D No to jest jakaś ojebana firma!!! Omijać szerokim łukiem!!!

Hmm

Piątek piąteczek, a wypłaty ja nie było tak nie będzie ;) "być może 20" hahaha no nieźle :)

Ryl

Przez nich tylko straciłem zdolność kredytową i się zadłużyłem nie stać mnie nawet na paliwo żeby dojechać do pracy a już nie wspomnę aby jechać do prezesa i dać mu w ryj. Na pytanie przez tel. o resztę wypłaty pani w Częstochowie wyskoczyła na mnie z pyskiem że się już nic nam nie należy. Sprawę złożyłem w PIP Gliwice i w Sądzie jednocześnie złożyłem natychmiastowe wypowiedzenie umowy na mocy art.55&1. Zróbcie tak samo jak ja polecam trzeba z nimi służbowo bo po dobroci to będą kłamać jak do tej pory.

inoRuch

Firma 3 miesiąc z rzędu nie wypłaca pieniędzy na czas, miały być 11 kwietnia, później 13 i tak tylko zwlekają z wypłatami. W lutym i marcu prezes tłumaczył się przed załogą, że w następnych miesiącach będzie wszystko wypłacone w terminie (nawet miały być bony za 3 miesiące) ale jak widać jego zapewnienia i obietnice uja dały i jest jeszcze gorzej. O bonach można zapomnieć. Wygląda na to że kres tej firmy na budryku jest już bliski i Ci co jeszcze pracują powinni jak najszybciej czegoś nowego szukać. Szkoda niektórych ludzi, głównie Pawełków :) Pzodro

Hmm

I co po raz kolejny lecą w (usunięte przez administratora) z wypłatami ? Już 11 a na koncie wypłaty nie widać.... Omijać szerokim łukiem !

Rumun

Ja pracuję w bisie 3 lata jeśli szukasz kontaktu to nie na biuro tak nigdy nikogo nie ma musisz dzwonić na kom do badory albo do baraniaka jeśli chodzi o zarobki to nie są rewelacyjne kolo 2 tys ale zawsze na czas i karku do Tesco po 10 zł teraz mamy wypłacone za styczeń tylko za luty zalegają ale zawsze są do końca miesiąca takto Oki ciuchy co pół roku i rękawice raz na miesiąc

Przodowy

Dzisiaj dostaliśmy wypłaty ale jest coś nie tak bo na pasach co innego a na koncie kasa się nie zgadza czy ktoś wie gdzie to można zgłosić. Nie zgłaszającego się tutaj do pracy rej firmy nawet na rękawice nie stać. Słyszałem ze jest nabór do tej drugiej firmy z Częstochowy ponoć wygrali jakąś przebudowę jak ktoś coś wie to piszcie jak się tam z nimi skontaktować bo dzwoniłem kilka razy do biura ale nikt nie odbiera

Gőrnik

Nie masz na co liczyć firma do upadłości za luty nie dostaliśmy kasy a prezes bawi się na nartach gdzieś w Alpach za naszą kase

Zostaw merytoryczną opinię o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. - Częstochowa

PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.