PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.

Dariusz

Czy jest poprawa nastrojów w firmie? Dawno nikt nie pisał więc może? Chciałbym dostać się do pracy i szukam informacji.

Ryl

Czy wiadomo coś o pracy na Słowacji z gór karbo jakie warunki pracy i placa???

@Ryl 11.01.2017 17:41
Czy wiadomo coś o pracy na Słowacji z gór karbo jakie warunki pracy i placa???

Panowie dostałem dokumenty z sądu pracy to jak się macie podziękujcie Panu Machurze i kierowcom przewozów którzy podpisali głupoty niestety ale sąd to podważył ani daty ani nic zwykła kartka papieru nikomu tego nie pokazali dopiero Sąd Pracy mi to przedstawił

siksa
@pracownik 18.01.2017 16:07

To pisze kierowca z Gór-Bud. Napisz mi, albo skontaktuj się ze mną, co podpisałem ja, albo podpisali inni kierowcy, bo uważam że wszyscy kierowcy byli bardzo adekwatni ( po prostu swojskie chłopaki ) takiej ekipy kierowców pan prezes już nie będzie miał !!!!!!!!!!!!!! Tel. 509164521 e-mail. siksa.m@interia.pl

szymek

Jak cos to do prywatnego domu jechac. Wiem gdzie mieszka

dk

Możliwość rozwoju nie jest niczym dziwnym, ale zastanawia mnie czy oprócz podstawy zarobków jest tutaj jeszcze szansa na odpowiednie premie. Dzięki za odpowiedź

Zainteresowany

Jakie roboty firma ma aktualnie na Budryku i Bielszowicach? Czy dalej mają przewóz? Jak aktualne zarobki?

?

istnieje ta foima jeszcze?

Proman

Słuchaj DK! Albo gór Bud tobie zapłacił żebyś takie bzdury pisał albo jesteś po prostu nie z tej bajki. Poczytaj sobie wszystkie posty i może zrozumiesz o co tutaj chodzi. Życzę powodzenia

??

brawo część zaległej wypłaty jest a gdzie reszta?????

lol

Jaki zarobki w tej firmie juz drugi miesiąc nie ma wypłaty!

zdezorientowany

To jest forum i każdy ma swoją opinie nikt mu nie grozi i nie wypisuje na jego prywtny emial itd. ludzie są poprostu wkurzeni nikt nie chce praowac za fryyyy trzeba rodzine utrzymać opłaty itd.

jo
@ryl 09.07.2016 16:46
A to co piszesz kurs z kosmosu pewnie już jesteś w górkarbo i masz wypłatę i cwaniakujesz pewnie to ty bakoń przydupasie zawsz...

nl
@jo 18.02.2017 15:22
Prędzej czy później zacznie się to, że prezesi TAK ZWANI prezesi, jeżeli nie będą płacić zaczną kanałami chodzić....

Osly dobrze wam tak !! Wiedzieliscie na czym stoicie haha teraz do holandi na szklarnie !!!! Ha

Kutas z kosmosu

Panowie nie żeby mnie to obchodziło ale czystą głupotą jest tutaj wpisywać groźby i adresy prywatne. Takie rzeczy podchodzą pod paragraf. Ale pewnie Wy moje drogie ryle jestescie na tyle bystrzy, że IP macie dobrze zamaskowane. Bo chyba nie piszecie tego z domowych komputerów. Pozdrawiam.

?????

Bardzo proszę o ten numer i adres jak tej kasy nie odda to lepiej niech uważa my tylko chcemy nasza kase .No proszę gór karbo dostali nam też niech lepiej to odda

Proman

Dzisiaj po południu będę miał adres prezesa i numer jego komórki. Chętnie udostępnię. Gór Karbo dostało wypłatę dzisiaj a my nadal bez kasy.

;-(

Ugadajmy sie wszyscy i jedzmy tam okradł nas w biały dzień tak nie może być niech wie że z nami nie ma żartów albo oddaje co nam jest winny i nie robi wiochy bo inaczej to wątpie że mu to płazem przejdzie zrobimy porządek z tym i tyle psudo prezesik z nas też sobie nic nie robi więc my też nie będziemy mieć wzgledem niego żadnych skrupułów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i najgorszy oszust z tą nową firmą będzie tak samo prędzej czy pózniej manifestacja do częstochowy do sprawy do reportera zgłośmy to niech mu idzie w pięty ludzie to są nasze pieniądze zarobione naszymi rękami

Tik

Złodziej i przekretas prezesik wisi każdemu po min 4000 nie wspominając o kartkach za ponad rok co da kolejne ok 2000. Trzeba po prostu jechać do Konopisk i zrobić z nim porządek

Proman

O jeszcze coś. W Gór Karbo dostaniesz 1500 na pasek a resztę do koperty. Wiec do emerytury mało będzie szło. Urząd skarbowy powinien się tym zainteresować jak ludzie są płaceni.

jo
@Proman 07.07.2016 09:58

Więc zgłoś to do Urzędu Skarbowego i nie piej jak Pawian

Proman

Gór Bud na Budryku już nie istnieje. Jedynie nowa firma Prezesa Marka Raka Gór Karbo. Nie radziłbym tam pracować bo prezes ten sam. W nowej firmie tak naprawdę to jest właścicielem. Prędzej czy pózniej zrobi to samo co w gór budzie. On nie ma szacunku dla ludzi. Twoja decyzja.

Proman

Panowie spokojnie. Dużo piszecie ale to nic nie da. Proponował bym żeby naprawdę się zgadzać na jakas manifestacje. Bo za pisanie nikt nam nic nie da. Wiadomo gdzie w konopiskach mieszka. Niech ludzie się dowiedzą jaki człowiek z niego. Co niedziele chodzi do kościoła i pokazuje jaki z niego człowiek wierzący. Ale to tylko fasada. Ludzie powinni się dowiedzieć jaki człowiek z niego i co zrobił z nami. Niech się wstydzi i cała jego rodzina. Albo coś z tym zrobimy albo przestańmy pisać tutaj.

""""""""

To mu płazem nie przejdzie swoimi rękami robiłem na jego d...?????? odda co nasze a jak nie to my mu oddamy ale on wie w co .

Ktoś

Jakie Bielszowice?? tam też już jest lipa robota tylko i wyłącznie do sierpnia a potem zielona czy tam biała trawka i bez kasy

Dinozaur bez dupy

Brawo, brawo < klask, klask, klask> taką fajną firmę rozdupcyć... Jednak Pan prezes ma talent

Proman

Żadnej upadłości nie ogłasza. Są jeszcze bielszowice.

;-(

To niech jest koniec nawet niech sobie nie myśli że mu to przejdzie płazem odda to co nam jest winny reszte wypłaty kolejną teraz na 10.07. i jak daje wypowiedzenia to zgłasza upadłosc i daje odprawy ludzie do sądu pracy z nim w jakich my czasach żyjemy tak nie może być

Proman

Koniec Gór Budu wszyscy dostają wypowiedzenia. Wypłata nie wiadomo kiedy.

Proman

Podobno ma być jutro i powiedzieć co dalej będzie.

:-(

nie pracujmy i już niech sam sobie na swoją d........!!!!!!! pracuje i tyle kolejny miesiąc się zaczoł a kasa gdzie nie zaczekał na zmiane bo się boi i tyle oszust , a ludzie są cierpliwi do czasu każdy już jest naładowany robi się już mega nie ciekawie jak ta sytuacja z tymi pieniędzmi się nie wyrówna to pan Prezes z swoją rodzinką będzie jezdził na budryk do pracy bo nikt tam pracowac nie będzie to nie jest jedyna firma są firmy które płacą na czas i szanują pracowników niech odda kase naszą .

ryl
@:-( 01.07.2016 08:46

Ja tez nie miałem reszty wypłaty trzeba mu chyba obić mordę bo inaczej kasy to my nie dostaniemy jak tylko przyjedzie na budryk to zatrzymany go w biurze i nie wyjdzie dopóki nie zrobi resztę przelewów

Proman

Dzisiaj był prezes i nawet na zmianę nie poczekal bo jak powiedział nie ma zmianie nic do powiedzenia. Traktuje nas jak ostatnich murzynow. Tylko niech się zastanowi bo bez nas byłby nikim. I tak w mich oczach jest on nikim bo jak człowiek do drugiego nie ma szacunku to jest po prostu nic nie wart.

??

to już jest przesądzone do sądu pracy i tyle w temacie

Proman

Prezes ma być w czwartek na budryku. Więc napewno kasy nie będzie.

Dostał ktoś reszte wypłaty

???

nie wiem jak wy ale to juz jest totalnie porąbane zróbmy zebranie i trzeba coś postanowic robic bez kasy nie będe niech da co nam sie należy

?????

A rak w poniedziałek leci na wczasy za naszą kase!

hanys

Nie tylko bielsko wice bi i dozór dostał a my mamy wielki chuj

parama

Bielszowice kase całą dostały bo nie zjechali na trzech zmianach a my jesteśmy dalej( usunięte przez administratora )

???

Ludzie opamiętajcie się i róbmy z tym porządek jak nie będzie miał kto pracować to Pan prezes nie ma chajsu on z nas ma to wszystko i robi nas w nie powiem co zero szacunku do pracownika wypłata ma być 10 każdego miesiące a nie jakies głupie obiecanki co my jesteśmy dzieci z przedszkola

Rutek@onet.pl

Kasztan sprzedaj Opla kup rower a ręsztę kasy daj na wypłaty do firmy dla kolegów bądź człowiek

Kasztan

Sprzedam Opla

?????

A o kartkach zaległych już też wszyscy zapomnieli ???????

Szok

Normalne kpiny i tyle trzeba by było tak zrobić nie zjechać solidarnie i już bo widzę inaczej się tu nie da . to jest złodziejstwo w biały dzień czy nasz Pan prezes nie zdaje sobie sprawy z czego my mamy wszyscy żyć jak się pracuje ale bez wypłaty a rachunki czekają . Dogadajmy się wszyscy i trzeba coś postanowić

parama

20-tego ma byc zaliczka w wysokosci 200-300 złotych a wypłata 22.06. Prezes sobie chyba jaja robi! My nie mamy co do gara włożyc i za co rachunków zapłacić a on sobie swoim volvo w garniturku jezdzi i ma nas w dupie. Bądzmy solidarni i nie zjedzmy na wszystkich zmianach wtedy się pieniądze od razu znajdą. Nie słychajmy jego gadki bo on tylko nam oczy mydli.

Krokodyl@onet.pl

W cuda wierzycie Rak robi nas w ciula 20 to on jedzie na wakacje gdzie mu w głowie wypłata cygan i kombinator otworzył nową firmę i myśli źe nas wykiwa jedziemy do Częstochowy ale nie modlić się tylko po swoją kasę

Zz

Hahaha

parama

Wypłata będzie 20.06 ale nie gwarantowane.

???????

A wypłaty ani nie widac ani nie słychać trzeba cos z tym robic

!!!!!

po to żeby mieć swoją kase

@

Była ugoda w której pisało że wypłata będzie 17 i jest wiec o co chodzi. Po drugie, to po co tam jeszcze robicie? Jest kilka innych firm górniczych...

Barnaba

Ratunku za co źyć mam 7 letniego syna i 2 letnią córkę źona nie pracuje za co mam źyc a prezes robi nas w H...ja chodzi po kopalni wielki a zarazem nieudolny psełdo prezesik w garniturze za 3 tysiaki a my nie mamy co do garnka włoźyć cwaniak i kombinator jak napisał Tiger i zgadzam się z nim na pewno na wakacje pojedzie jak zawsze na lazurowe wybrzeźe bo tam ma jacht za120 tyś euro

Tiger

Dalej robi z nas źebraków my pracujemy a pan wielki prezesik się bawi i nas oszukuje jest 11 a pieniędzy na koncie nie widać komdbinator i cwaniak wystarczy popatrzeć na niego

Serek@onet.pl

I co powtórka znów brak wypłaty a prezes uśmiechnięty bo otwoźył nową firmę i myśli źe my damy się ładować w jajo

Hmm

@Oszukany, jaki honor zwracasz jak ten zapyziały pseudo prezes go nie posiada. Wypłata była , super prawie po miesiacu ... ;]

Zostaw opinię o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.