Opinie o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w Częstochowa

anonymous Nowy wpis

lekka przesada chyba ze przepracujesz nadgodziny ale badz pewny ze jak sie bedziesz zwalnial ukradna ci ostatnia wyplate pozdrawiam planiste zlodzieja to pewnie ten oszust ktory z toba rozmawial nie wierz mu

Iza Nowy wpis

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Kuba? @Jarek, nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy. Niewykluczone, że takowe pojawią się za jakiś czas. Jak rozumiem, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

Kuba Nowy wpis

Witam chce sie zatrudnic na kopalni budryk pod ta firma jakie sa opinie .

Jarek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Firma PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Stella

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!

Robol

Firma- dno. Ostatnia wyplata -minus 300. Pozdrawiam prezesa Raka. Szkoda slow.

Iza

@Bartek, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w PBGiT GĂR-BUD. Aplikowałeś już? Możesz powiedzieć coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego? @Gornik, długo pracowałeś w tym miejscu? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Jak atmosfera wśród pracowników?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Gornik
@Bartek

Tak. Robilem na Budryku. Spoko. Tel. 322395316

Czy w firmie PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Gornik

Firma- spoko. Wszystko na czas. Polecam.

Wiktor

Jak patrzę na forum i tą ciszę to myślę sobie, że musi być dobrze. W przeciwnym razie pisalibyście.

Mlody ryl

Witam ma ktoś jakies informacje jak tam praca na Słowacji z gór karbo ??

Dariusz

Czy jest poprawa nastrojów w firmie? Dawno nikt nie pisał więc może? Chciałbym dostać się do pracy i szukam informacji.

Ryl

Czy wiadomo coś o pracy na Słowacji z gór karbo jakie warunki pracy i placa???

@Ryl

Panowie dostałem dokumenty z sądu pracy to jak się macie podziękujcie Panu Machurze i kierowcom przewozów którzy podpisali głupoty niestety ale sąd to podważył ani daty ani nic zwykła kartka papieru nikomu tego nie pokazali dopiero Sąd Pracy mi to przedstawił

siksa
@pracownik

To pisze kierowca z Gór-Bud. Napisz mi, albo skontaktuj się ze mną, co podpisałem ja, albo podpisali inni kierowcy, bo uważam że wszyscy kierowcy byli bardzo adekwatni ( po prostu swojskie chłopaki ) takiej ekipy kierowców pan prezes już nie będzie miał !!!!!!!!!!!!!! Tel. 509164521 e-mail. siksa.m@interia.pl

szymek

Jak cos to do prywatnego domu jechac. Wiem gdzie mieszka

dk

Możliwość rozwoju nie jest niczym dziwnym, ale zastanawia mnie czy oprócz podstawy zarobków jest tutaj jeszcze szansa na odpowiednie premie. Dzięki za odpowiedź

Jakie roboty firma ma aktualnie na Budryku i Bielszowicach? Czy dalej mają przewóz? Jak aktualne zarobki?

?

istnieje ta foima jeszcze?

Proman

Słuchaj DK! Albo gór Bud tobie zapłacił żebyś takie bzdury pisał albo jesteś po prostu nie z tej bajki. Poczytaj sobie wszystkie posty i może zrozumiesz o co tutaj chodzi. Życzę powodzenia

??

brawo część zaległej wypłaty jest a gdzie reszta?????

lol

Jaki zarobki w tej firmie juz drugi miesiąc nie ma wypłaty!

Zostaw merytoryczną opinię o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. - Częstochowa

PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.