Opinie o Ocenter Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ocenter Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ocenter Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ocenter Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ocenter Sp. z o.o.?

Iwona Nowy wpis

Spora liczba negatywnych wpisów na tym forum może zachwiać wierzytelnością firmy. Jej szefostwo dość jasno wytłumaczyło tutaj, że mogą one pochodzić od jednego niezadowolonego pracownika. Najbardziej niepokoi mnie, że tak konfliktowo tam. Boję się takiej atmosfery. Może jednak warto spróbować i przekonać się na własnej skórze jaka atmosfera panuje w firmie i czy odnajdę się w zespole?

Intersys Nowy wpis
@Iwona

Warto dodać, iż w przeciągu ostatnich 12 miesięcy zatrudniliśmy 15 nowych osób - żadna nie odeszła. A 90% oskarżeń i negatywnych opinii na gowork to komentarze jednej osoby, która działała na szkodę firmy i otrzymała od prawnika wezwanie do zaprzestania bezpodstawnych działań.

nazwa Nowy wpis

Ktoś wie czemu zmienili nazwę?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ocenter Sp. z o.o.?

Sprawa jest indywidualna dla każdego działu, Intersys posiada strukturę drzewiastą, więc naturalnie awans poziomy lub pionowy jest możliwy.

Dominika
@pracownik

Mógłbyś przybliżyć jak zmieniają się warunki pracy gdy dany pracownik awansuje? Czy zawsze wraz z awansem rośnie wynagrodzenie? Jeśli tak, to o ile? Jakie jeszcze benefity wiążą się z objęciem wyższego stanowiska w Ocenterze?

Jola
@Dominika

Sugeruję zapytać podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ocenter Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
aktualny pracownik

Jako aktualny i od wielu lat pracownik Intersys nie mogę patrzeć bez odpowiedzi na dalsze oszczerstwa pod adresem firmy, z którą współpracuję. Warto zacząć od tego, iż zarówno styl pisma, poziom wypowiedzi jak i bezpodstawne oskarżenia użytkownika pod pseudonimami "Informacja", "głęboko doświadczony", "też z Intersys", "Franz", "Ike", "Były pracownik", "Paweł", "Taki model biznesu", "Adam", "intersys versus", "Ryba", "informator" jednoznacznie wskazują na autorstwo jednej osoby (usunięte przez administratora)- warto zwrócić uwagę, iż wszystkie wpisy są anonimowe, na innych portalach gdzie trzeba się podpisać imieniem i nazwiskiem typu Goldenline, Intersys posiada praktycznie same pozytywne opinie. (usunięte przez administratora) Wszystkim potencjalnym nowym współpracownikom Intersys polecam porozmawiać z naszymi obecnymi kolegami i koleżankami, Intersys to przede wszystkim firma rodzinna, od zawsze prowadzona przez jednego właściciela. Kultura osobista i otwarta, przyjazna komunikacja są dla nas wszystkich bardzo istotne. Klienci tak jak i nasi pracownicy są dla nas największą wartością, oczywiście jak każda firma, nie jesteśmy idealni, ale kto jest:)

Czy Intersys Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

tak

Tak

Kamil

Wasze wpisy są dla mnie mało zrozumiałe ale może dlatego, że nie mam żadnych doświadczeń związanych z pracą w firmie Intersys. Tak przy okazji wykorzystam fakt, że już dodałem tu odpowiedź i zapytam, jak aktualnie Wam się pracuje w tej firmie? Wszystko w porządku?

potepiak
@Kamil

Najlepsza firma

psiapsi
@Kamil

Pracuje się bardzo dobrze, nawet biorąc pod uwagę fakt, ze przez wybuch pandemii Intersys nie zwolnił ani jednego pracownika, wręcz przeciwnie - doszło kilkunastu nowych, a kilka osób tez awansowało.

Byly pracownik

Nie dostałem wszystkich należnych pieniędzy. O ostatnią pensję musiałem walczyć. Szef firmy nastawiał ludzi przeciwko mnie i przeciwko każdemu, kto według niego powinien być sprowadzony do parteru, bo nie zgadzał się na pomiatanie. Słyszałem o poważnych komplikacjach zdrowotnych u wielu osób po tej firmie. I nie słyszałem o bardziej szkodliwym miejscu pracy. Koszmarne doświadczenie.

Nie profesjonalna rozmowa o pracę.(usunięte przez administratora) Nie wiem, jak oni pracują, ale nikomu poważnemu nie życzę takiego pracodawcy albo podwykonawcy.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Intersys Sp. z o.o.?

Obietnice a rzeczywistość

Obiecują wypłacanie dodatkowych nagród i określają rzekome warunki, więc starasz się je wypełnić i wytężasz siły. Kiedy przychodzi do podsumowania, dostajesz informację, że przecież premie nie były ogłaszane na serio albo nie masz żadnej informacji zwrotnej. Radzę uważać.

Słyszałem na rynku, że firma od lat nie wypłaca pensji na czas i należności związanych z premiami, które są zadeklarowane i wypełnione. Czy to prawda?

Taki model biznesu
@Paweł

Tak, prawda. Od lat

Czy to prawda, co mowia Ludzie, że wynagrodzen na czas nie ma i zwolnienia masowe w InterSys? :( :(

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Intersys Sp. z o.o.?

intersys verus

Mądre firmy mogą doceniać pozytywny wpływ dobrej atmosfery i szanowania pracowników, szczególnie ważny w czasie pandemii, ale nie Intersys. To miejsce bierze przykład ze swojego patrona, Microsoft, i idzie w jego ślady (usunięte przez administratora). W Intersys możesz spotkać się z molestowaniem seksualnym na każdym kroku, również w formie „żartów”, decyzji lub wypowiedzi kadry zarządzającej, jest to też takie miejsce, w którym Twoje zdanie odrębne, niezależnie od tego, jak bardzo zgodne z etyką biznesu i moralnością (a często im bardziej zgodne), jest wyśmiewane lub zwalczane. W firmie powszechnie znany jest nieoficjalnie prowadzony ranking atrakcyjności fizycznej koleżanek z pracy. Osoby, które pracują w firmie, poświęcają na tą rzecz swoją godność każdego dnia, i mówią to nieoficjalnie lub, bardzo wiele, odchodzą gdy tylko mogą sobie na to pozwolić. Firma sprzyja podziałom między ludźmi i zespołami, aby łatwiej rządziło się autorytarnie. Odradzam każdej wolnej duszy, która chciałaby pracować zgodnie z jakimikolwiek wartościami.

głęboko doświadczony

Tajemnicą poliszynela jest niewypłacanie wynagrodzeń na czas, a zdarza się, że i po miesiącu, bez informacji czy przeprosin. Model współpracy bardziej korpo niż korpo i narzucany przez kadrę zarządzającą styl poszukiwania okazji do wskazania wszędzie winnych lub (usunięte przez administratora) zamiast fokusowania się na budowaniu pomysłów i rozwiązań. Organizacyjna kultura braku szacunku do człowieka i jego pracy, a później zdziwienie problemami z rekrutacją nowych, szanujących się specjalistów. Krępowanie rąk wielu specjalistom, a później zdziwienie, że robią od kropki do kropki, i wyśmiewanie ich za plecami przez kadrę zarządzającą. Brak wewnętrznego przepływu informacji, po czym pretensje do pracowników, że nie znali całej sytuacji i kontekstu. Alkohol od rana. Machanie ręką na jakość.(usunięte przez administratora)W 2 lata wymieniło się ok. 2/3 kadry, przy czym większość odchodzących wskazywała atmosferę nie do zniesienia(usunięte przez administratora) i brak możliwości rozwoju. Przy kontakcie w sprawie zobowiązań finansowych kontakt się urywa, a władze zapadają pod ziemię. Zmowa milczenia wynika z małej branży i mentalności zastraszenia, w którą wpycha to miejsce. Praca na własne ryzyko! Cytat z osoby, która przez sytuację w tym miejscu wylądowała na silnych lekach, a mimo to nadal tam pracuje: "to nie jest firma dla ludzi, którzy się szanują".

też z Intersys
@głęboko doświadczony

tak, opinia do bólu prawdziwa

Franz
@głęboko doświadczony

To, że firma zawsze spóźnia się z wypłatami to prawda. Kolejny miesiąc jest ponad dwutygodniowe opóźnienie bez żadnej informacji ani przeprosin.

Ike

O kogo chodzi? Taki komentarz pod postem faceta? Skąd? Do kogo masz żal i dlaczego?

Wszystko na plus.

Ryba

Nie za przyjazne miejsce do pracy i niezbyt sprzyjające rozwojowi. Może być warto zdobyć doświadczenie przez krótki czas, ale to nie jest firma na dłuższą metę ani taka, która pozwala się zbudować. Też nie dla doświadczonych specjalistów, bo będą się męczyć. Ze słyszenia znam historie osób, które były traktowane naprawdę źle i to zgłaszały, a firma nic z tym nie robiła. Atmosfera napięta i pełna nieufności, jak gdyby wroga. Z kulturą osobistą bywa mocno różnie. Pensje rzeczywiście nie są wypłacane na czas. Tylko na krótką metę.

Czy Intersys zatrudnia studentów?

informator

Tak, chodzi o odciążenie niedoinwestowanych działów specjalistycznych, licząc na to, że studenci-stażyści bez większego przygotowania sami poprowadzą "proste" projekty. Realne szkolenie tylko samodzielnie i po godzinach.

Czy Intersys zapewnia kartę multisportu?

informator z

Tak, Intersys zapewnia pakiet podstawowy MultiSport wszystkim chętnym pracownikom, pakiet rozszerzony za dopłatą.

Mariusz

Byłem na rozmowie o pracę, atmosfera raczej korpo i drętwa. "ponieważ szanujemy ludzi to oddzwonimy niezależnie od wyniku rozmowy" Oczywiście nie zadzwonili. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ocenter Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ocenter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ocenter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ocenter Sp. z o.o.?

Ocenter Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Ludwika Rydygiera 15
    01-793 Warszawa