Opinie o ZEKON Sp.z.o.o w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZEKON Sp.z.o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZEKON Sp.z.o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEKON Sp.z.o.o w Ruda Śląska

GAL

powodzenia szanujący się spawacze!! jeśli są zmiany to zawsze na lepsze, a w tej firmie tylko na gorsze!

farbka

Wyrobić się idzie tylko trzeba pracować ale kierownictwo upiredala weekendy jak nie przyjdzie się do pracy oprócz tego zabierają pieniądze za zrobione godziny a za nie zrobienie 100% normy obniżają stawki. jest to chore !!!! a na dzień dziiejszy traca najlepszych spawaczy od gorszych . Apropo tych gorszych oni bd się trzymać roboty bo innej nie dostana :) pozdrawiam .... Babol na dzień dzisiejszy mam większą stawke od ciebie :):):)

nick 007

A ten Dawid łysy to często naćpany jest . Proszę go sprawdzac

ZIOŁO

Najlepszy zaklad na swiecie.Nie wiem jakje sa tam normy bo juz tam nie pracuje,ale moja norma jest tak wysrubowana ze nie do pobicia-pzez 12 godzin 2 metry spawu.Czy ktos jest w stanie mnie pobic??? i na dodatek tak rozpisac czas by zostalo jeszcze cos wpisac do zeszytu na nastepny dzien.Np.Spawanie wstepne.to jest sztuka w hu..granie mozna sie tak slizgac na plecach kolezanek np.Lewandowskiej,Pacjorkowskjej njech k....zapjerdalaja a ty w tym czsie papierosek kawka i bajerka. p

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ZEKON Sp.z.o.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
jo

przyjechali ukraince i pokozali co umiom dwa dni próbki robić i poprawki po tych ciulach masakra z nimi

jo

przyjadom ukraince i to ogarnom a poloków za brama

szefu

Skladacze lepiej spawają niż spawacze dokładaja konsole :)

monter

Widac ze wos to boli ze sie za wos wzieli.za skladaczy nie musza sie brac bo sie wyrabiaja.skladacze lepiej spawaja i skladaja po pijanemu niz spawacze na trzezwo.malo tego zaden skladacz nie musi. Se dorabiac na allegro sprzedajac drut czy tarcze.

skladacz frajer

Widac ze to tekst pisany przez Cipe albo Niki**a najwiekszy pizdy na Zekonie. Co jeden to lepszy, chuja sie znaja a najwiecej do powiedzenia maja. Jak macie spawac to jokery bierzecie. Dodajac majstrzy powinni sie zajac waszym piciem vodeczki na nocnych zmianach i popoludniowych. Skladacze to same partacze w firmie Zekon, tepaki nawet heftowac nie potrafia a do fazowania blach to lewe rece maja. Pozdrawiam Spawaczy :)

hefciorz

Monter dobrze pisze.Jakby spawacze robili co do nich nalezy to by norm nie bylo a tak to gafulec i 5 x kawa. A jak widac na przykladzie babola to nie ma problemu ze nirmamu jak sie umi spawac.

j23
@hefciorz

MONTER TO GOROL Z SOSNOWCA!!!!

fajter inzynieros

wielkie szłapy,dugi jak drabos cpajos gupielos,cwaniakos jak warszawiakos..tempos papus idiotos...fałszywos godzinki upierdalos i brodos ruszajac sie smiejac..zgadnijcie kto to?fajny chop z mordy a gorszy niz warszawiok...

nocki fan

guma posyp kreskę...zrobim zas 16h bez zmeczenia.

J23

akord wprowadzili,ludzie uciekaja z zakładu, i godziny urywają...szukaja DURNYCH do roboty za marne pieniadze...chciał bys za ta robote zwiedzic cały swiat ale nie bedzie cie w tej pracy stac nawet na bilet na dworzec...A PIP juz wie co sie dzieje na tym zakładzie...pozdro chłopaki i naiwniaki...no i beda narkotestery szczególnie na nockach;) guma usnie na szychcie;)

Pracowity

Godziny uwalili nierobolom, co zamiast robić to w ch.. lecieli i ich wijencej w robocie nie bylo niz byly. Z takim podejsciem to na gruba moga iść i na warszawa jechać z kilofami.

kolo babolo
@Pracowity

pracusiu ..hehe...to niezle lache ciagles ze ci nic nie urwali

Jak Wam nie wstyd takie bzdury pisać ? Nawet narzekać nie potraficie. Jeśli w ogóle ktoś to czyta to i tak nic z tego nie wie. Te wpisy to kompromitacja piszących - jakby Was coś bolało tylko nie wiecie co. Kiedyś na dole w kopalni w czasie śniadania, Stasek bez przerwy nosił rury zamiast usiąść. Zachęcany przez kolegów do posiłku, odmówił słowami:"że jak się nie narobi to mu się nawet dupić nie chce i żona zła jest." POLECAM Wam takie podejście - przynajmniej zdrowo.

majster

zasada jest taka ze jak się coś zd....i to mogą ci godziny urwać X2 czyli czas twojego partactwa i czas na poprawę

Obeznany

Przewidywany czas zamknięcia zakładu - 6 miesięcy, tak obstawiam. Nepotyzm, kolesiostwo, nieodpowiedni ludzie na ważnych stanowiskach, to tak w skrócie, dobrze na pewno w najbliższym czasie nie będzie.Pozdro 600 dla fachowców, którzy jeszcze trzymią ten zakład, bez nich to padnie.

zielone..

widze ze wracaja tam zasady bylego GZP....hahaha tak wychodzily tam buble a przy dodatkowych normach bedzie tak jak za starego Gzp....upadnie i sie nie podniesie ten zaklad z samych poprawek i kar umownych za jakosc;))ale coz mieli juz nie raz nauczke ale jak Liderzy i gora na takie cos przyzwalaja........hehh a co do DKJ to juz osobna chistoria........wielkie nie porozumienie

jo2

pan sylwester był spoko bez niego to nie ten sam zaklad liderzy rzadza kazdy swoje udupiaja godziny za byle co nie powinno tak byc to jawne okradanie ludzi, kotrola jakosci jest max wymagajaca oczywisce mowie tutaj o drugej zmniane kontroli z zewnatrz to nie robota przy plastelinie tylko przy konstrukcjach stalowych! jelopie z kontroli! przyja sie doroboty po studiach w zyciu szlifierki nie trzymał w reku a wymaga zeby elemety swiecily sie jak psu jajca! to jest stopowanie produkcji! powinni sie za to wziasc anie udupiac godziny za nie wyrabianie norm i zadbac troche o pracownikow wiecej szacunku to dzieki nam ten zaklad produkuje !!!

zielone

i jedyna tam osabo ktora rozumiala ludzi i doceniala dobrych fachowcow!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ZEKON Sp.z.o.o - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w ZEKON Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZEKON Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEKON Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEKON Sp.z.o.o
3.3/5 Na podstawie 95 ocen.

ZEKON Sp.z.o.o